Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
16. sep 2008

Taky si myslím, že by to uplachtil???? Taky si myslím, že ostatní křídla by mu měla na doplachtění stačit.

Zaneb, ale myslím a nechci urazit Madlu, že je dobré si ptáčka koupit od chovatele.

zaenab
16. sep 2008

Ahoj holky, já teda zírám, ale tady má každá papouška, nebo ho měla a znovu ho chce 🙂

Já chodím okukovat do Zvěrokruhu žakíny, moc dlouho se jim tam neohřejí, ale budu si ho na jaře brát od chovatele. Když vidím, jak si je každý (ehmmm, včetně mě) chce pohladit, mluví na ně, dětičky píchají prstíkama....tak je to musí nějak ovlivnit. Budu mít ručně dokrmovanýho a odvezu si ho přímo ze stanice do nového bytečku.

Na ta křidýlka se ještě zeptám.
Madli co máš za nejexotičtější zvířátko?

yanny
16. sep 2008

No to by mě taky zajímalo.
Holky jste moje kravní skupina 🙂

zaenab
16. sep 2008

😀

yanny
16. sep 2008

Zaneb u vás bude
"Asistovaná reprodukce je také jedno z nosných témat mezinárodního veletrhu zdravotnické techniky, rehabilitace a zdraví Medical Fair Brno Central Europe, který se uskuteční letos od 21. do 24. října na brněnském výstavišti.

Tak bych se tam asi měla jet podívat co myslíš???

zaenab
16. sep 2008

No jasně, aspoň se uvidíme 😀
Díky za upozornění. Já jdu zítra na strojírenský veletrh, ale to mi asi k miminku nepomůže 😠

yanny
16. sep 2008

No, ale já to mám tam a zpět 650 km.
Je to docela dálka.
Ale třeba se tam něco dozvíme o těhotnění atp.................. 🙂

zaenab
16. sep 2008

Tak ti můžu někde zarezervovat bydlení. Já se tam ráda podívám, i když to bude v době, kdy bych měla stimulovat. Ale informací není nikdy dost.

yanny
16. sep 2008

To bych ti ještě dala vědět.
Je to ještě za dlouho 🙂
Jsem blíženec, tak neplanuji a co bude za měsíc je moc daleko 😀
Dnes jsem utahala, toho mého tátu, ale už jsem taky KO.
Tak dobrou.
Další cyklus už budeš stimulovat?????

zaenab
16. sep 2008

Ne, až ten přespříští. Je to divné, zase se mi vrátil cyklus na 21 dní, je fakt, že jsem po cvičení asi něco zhubla a zpevnila se. Když jsem měla takhle krátký cyklus, měla jsem ovulaci vždycky, tak tajně doufám... 😵
Hezkou noc

vika34
16. sep 2008

ahojte som prvý krát v tejto téme ,ale myslím ,že sem už patrím ,som ročník 1971.Môj príbeh je taký zamotaný,ja mám jedno bábo ,ktoré sa mi podarilo donosiť pred 11 rokmi a okrem toho mám za sebou 4 spontánne potraty,jedno mimomatern.a v júli som podstúpila IVF s PIGD,práve kôli potratom a výsledok je ,že som otehotnela ,ale bohužiaľ zase potratila.Zrovna zajtra idem na UTZ či bude treba kyret alebo nie.Nechcem ,aby ste mi písali slová útechy a ľútosti,toho som mala okolo seba dosť,ja som chcela iba o sebe niečo napísať.Nestihla som ešte prečítať celú tému ,ale podľa názvu predpokladám ,že sú tu kočky čo už majú čo to za sebou,tak možno sa tu spoznám s niekym s podobným problémom

zaenab
16. sep 2008

Ahoj Vika, vítej! Jsi tu určitě správně a jak asi vidíš a čteš, probíráme všechno možný 😉, nejen naše snahy o miminka v tom nej... věku
Víc ti teď nenapíšu, jdu spát před náročným pracovním dnem, ale zítra se budu moc těšit 🙂 🙂

housenka1
17. sep 2008

😅 Ahoj berušky
jsem tu nová a tak bych ráda přispěla do diskuse,u nás vyhrál papoušek ALEXADR malý prot 😅 prože se naučí mluvit velmi rychle a rychle napodobuje různé zvuky no je sním sranda 😀

housenka1
17. sep 2008

Přeji vám krásný den a úsměv na tváři večer nakouknu ppa

lenka2008
autor
17. sep 2008

cafte, neda mi to aby som aspon raz za cas nenakukla ako sa mavate. Bigy, Yanny - a vsetky - obdivujem vas a nemusim hovorit, ze drzim palce. Presne pred rokom som zacala cely kolotoc a nezdarne som ho v januari ukoncila... ale myslienka ma neopusta, nemam ale stale odvahu sa opat na to dat. Riesim karieru v praci, tam sa stazovat nemozem, no aj tak... Kila moje, tych 7 nabyse, na mne pekne zostali a je im dobre.uz sa na tuto temu nevzrusujem. Hej, babenky - su nejake pozitivne spravy od nas 40-ciek? Par stran som si precitala, ale nic optimistickeho som nenasla, alebo mi neco uniklo? je niekto od nas tehu?

bigrendy
17. sep 2008

Ahoj holky. dnes jsem si udělala testa je tam jen stín druhé čárky. myslíte,že bych to měla brát vážně?

madla28
17. sep 2008

Určitě Rendy a za jak dlouho se ti tam oběvila?

zaenab
17. sep 2008

Ahoj housenko, Viko, jsem ráda, že je nás tu víc. Já mám ve svém okolí hodně kámošek, kterým se mimčo podařilo po 40 přirozenou cestou, jedna z nich měla dokonce diagnózu menopauza (ve 45 letech) a byla přitom těhotná. Takže já v to věřím a nevidím důvod, proč by se to nemělo podařit i nám. Trochu se "bráním" IVF, nechávám si ho jako úplně poslední možnost - tak uvidím. Ale kariéru bych už neřešila, dělala jsem to dost dlouho, myslím, že jsem se dostala poměrně daleko, z práce se úplně stáhnout nechci, ale nemít kvůli tomu rodinu, to tedy ne.

Rendy!!!!! Počkej ještě dva, tři dny, jestli to tedy vydržíš a testni znovu - vážně bych to brala. Je něco nového?

Housenka: nějak se mi to s těmi papoušky přestává líbit - tady ho má /měla /bude mít každá. To už je víc, než statistická odchylka 😀

bigrendy
17. sep 2008

Ahoj bohužel čekat nemůžu jdu na tu hysteroskopii v uterý . a musím jít na krev a to je do druhého dne. do . prčic všechno mám tak narychlo. zkusím test zítra a když tam něco bude vidět tak zavolam do Gennetu a pujdu na krev.ach jo. ☹

madla28
17. sep 2008

Jak ach jo. Snad hurá?

bigrendy
17. sep 2008

já si pořád myslím,že je to jen náznak. ikdyž manžel jí vidí taky. ☹

madla28
17. sep 2008

Já tam nikdy neměla ani náznak, ty jo? Za jak dlouho se objevila?

bigrendy
17. sep 2008

já měla přesně před 2 roky a díky dr. jsem o to přišla v 7tt. a ted je to stejné. objevila se do 3 min.ale je to spíš stín ale vidíš ho i bez lupy 😀

madla28
17. sep 2008

Tak vidíš, určitě to bude těhu. Ráno si ho udělej znova a když tam bude náznak, tak jdi na krev.

bigrendy
17. sep 2008

jj zítra dám vědět.

zaenab
17. sep 2008

Rendy, žádný ach jo, to je fajn. Testni teda zítra a dej vědět. Držím pěsti!!!

madla28
17. sep 2008

Já taky.

vika34
17. sep 2008

ahojte ja sa k počítaču väčšinou dostanem až takto večer a to tu už skoro nikto nie je,dik za privítanie ,ale asii budem musieť trochu poprečítavať čo ste napísali pred tým ,aby som sa cvedela zapojiť,tak idem čítať 😀

zaenab
17. sep 2008

Ahoj Vika, hezké čtení 🙂
Máš nebo měla jsi či plánuješ papouška? 😀

vika34
17. sep 2008

neviem na čo sa pítaš,na živého papagája?Alebo to je nejaká téma o ktorej neviem 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre