Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
3. nov 2009

pájko takový konfort jo?Já vylezla na kozu v sukni a šup šup za 10 vteřin hotovo 😀

vika68
3. nov 2009

Pajka budem ti držať palce!!!!

veronkaj
3. nov 2009

prosím môžem sa vás niečo opýtať??
ja mám o 36 a polovička 42 a téma o dieťati u nás začína byť tabu pretože ja by som veľmi chcela pre x dôvodov ale polovička si tvrdí že už je starý, je už aj pár rokov šedivý máme uver a že by sme to nezvládli a že on by sa hambil lebo známi je mladší a minule mu niekto povedal že akú peknú vnučku má a pritom to bola jeho dcéra a že on by sa hambil že taký starý má dieťa a že ako by sa cítilo aj to dieťa ked bude mať tak 10 rokov a jeho otec bude amť tak 53 a bude pôsobiť ako dedo. a že chce už mať doma klud, má dve už dospelé deti z prvého manželstva.

ako sa na toto pozeráte vy a vaše polovičky, že ked dieťa podrastie už tam bude u rodiča dosť vysoká hranica veku, aký argument môžem skúsiť použiť aby pochopil, že časy sa menia, a je to úplne normálne že mať dieťa nieje trest a je jedno čo si myslia ostatný

pajka00
3. nov 2009

Sestra říkala,že pak budu půl hodiny tam ještě ležet....tak nevím, proč mám být tak v negližé...no chtějí to mít-tak budu no...tričko nebo košile-to je putna...
Díky vika..snad to zabere🙂

pajka00
3. nov 2009

ahoj veronkaj...no je to těžké přesvědčit chlapa, když si mele svoje...Vím tady o pár holkách, které mají starší partnery. Nevím, co bych ti tak poradila. Myslím si, že to hodně zpestří život...omladí ho to-to v každém případě.Je mu teprve 42..je ještě přece hodně mladý a co bude dělat do smrti?Přijde domů a co?Přece, kdyby tam měl mimčo-život je daleko veselejší, pestřejší, zábavnější a hlavně-pokud ty nemáš děti-je to vůči tobě hodně sobecké. Samozřejmě, že se musí oba domluvit a musí to být přání obou, ale jako chlap by tě měl pochopit a aspoň to zkusit...

vika68
3. nov 2009

Veronkaj!nemyslím si že by to bolo niečo nezvyčajné,poznám kopu ludí ktorý majú 60 a 18 ročné deti.Však aj ja budem vo februári babkou a predsa by som chcela mať vlastné mimino. Dokonca poznám jednych ktorý mali 4ročné vnúča ked tá pani otehotnela./v prechode/. A moj manžel sa tiež narodil,ked mama mala 35, takže tých pár rokov hore-dolu. Neviem prečo tieto predsudky, ved práve teraz by sme tomu malému vedeli všetko zabezpečiť,aj ked máme tie úvery,ja si myslím že to nie je prekážka

veronkaj
3. nov 2009

pajka ja mám 13 ročnú slečnu.

ale nech skúšam ako chcem, jednoducho nechce a najviac ma vie naštvať ked sa opýtam a keby sa náhodou stalo::: a on že tak ťa nenechám neboj, vychováme a hovorím to už ti nebude blbé potom s ním niekde ísť a tak ale ked by sme ho plánovali tak to už vadí.

pajka00
3. nov 2009

no tak fajn, že máš dítě...ale i tak....je to něco jiného samozřejmě s jiným mužem a hlavně, máš věk ještě na další dítě....nejlepší podle mého🙂) Je to někdy logika ti chlapi,co?Praštit po hlavě něčím by potřebovali miláčci fakt. Snad dostane rozum a pochopí, že chceš mít dítě právě s ním, aby se mu podobalo, mělo jeho vlastnosti, vždyť ho přece miluješ-tak s ním chceš dítě-to je logické.

veronkaj
3. nov 2009

pajka, nám to logické je lenže chlap je chlap a podvodom že zabudnem tabletku tak to nie 🙄

pajka00
3. nov 2009

To je jasné, že takto nee..Taky bych to nechtěla tak, aby mi mohl někdy vyčíst, že jsem ho obelhala...to už by nebylo ono.:Musí sám chtít.

janettka
3. nov 2009

veronka já mám muže 43let,je prošedivělý ale to už od nějakých 38 co jsme se poznali tak asi ze mě hihi...a miminko by chtěl on víc než já,musel mě dlouho přemlouvat.A je fakt,že mě někdy štve jak sedíme celý den na gauči...teď tu byla sestra s roční malou a jak celý omládl a byl z ní připosránkovaný 😀 😀 takže je to jen o náhledu na to jak se cítí on...je potřeba mluvit mluvit mluvit....

pajka00
3. nov 2009

taky si myslím, že když budeš dělat jakoby nic, tak sám nepřijde,tak jo miláčku, já jsem si to rozmyslel.....musíš do něho "hučet"🙂) samozřejmě, v mezích normy, aby se to zase nepřehnalo, ale to ty víš sama nejlíp, jak na něho. Každý chlap potřebuje něco jiného. Držím ti palce, aby to pochopil a měli jste malého cvrčka-kterého si tady tak všechny přejeme.
Tak kočky-pro dnešek padla-mějte se krásně-já se zítra vrhám do IUI, tak doufám, že bude vše OK🙂Krásný zbytek dneška a hezký zítřek 😵

veronkaj
3. nov 2009

ved to keby som ja vedela ako na neho, je tvrdý on sa len tak nedá, a ked o tom aj náhodou začnem reč tak je nahnevaný že ho tlačím a tak. ...
uvidím ešte to zopárkrát spomeniem a ked nie nemá to potom význam s ním nepohne nič.

gejbule1
3. nov 2009

Jéééé holky vy jste se dnes teda rozepsaly 🙂 🙂 .
pajka zítra ti budu držet palce 😉 .
veronka když chlap nechce tak si myslím že ho nepřemluvíš ale je to škoda.mému mužíkovi bude teprve 35let a šedivý je od 20.Ještě zapracuj a uvidíš ale taky bych nedělala žádný podvod s tabletkou 😠 -

lora
3. nov 2009

veronkaj, ja mam 41 a moj muz 54 - sme aktivni, sportujeme a vek si nepripustame. sme spolu 21 rokov. on chcel deti skor po svadbe, ja som este studovala, potom zaujimave zamestnanie, tak cakal dlhych 7 rokov kym sa mi "uracilo", potom prve babo islo uplne hladko, syn bol vsak dost hyperaktivny a trosku muz polavil a netrval uz na druhom babu akoby ho to dostatocne vycerpalo - tak som zacala naliehat ja, lebo konecne v 30 - tke som prisla materstvu tak na chut, ze az 🙂. Zakratko sa dal presvedcit (to som uz zacinala mat sialene pracovne tempo a asi sa bal ze este viac bude musiet ma "zastupovat" u deti ako doteraz). Tak sme sa zhodli aj na druhom, ktore sa hned zadarilo. Tretie, ktore sme spominali este davno pred svadbou, akosi sa uz nespominalo. Vo mne ta tuzba vsak tlela a ako neskor priznal aj drahy, tak aj napriek veku tlela aj v nom. No a pred par rokmi som si povedala ze najvysi cas na realizaciu a podme na to ! A drahy uz nebol nadseny, hlavne sa bal o mna, ci by som to este zvladla, lebo pri druhom tehu som mala zdravotne problemy....ukazala som mu, ze uz som fit, hravo zvladam deti a trufam si na to a kaslem na dalsiu karieru. Teraz vsak pre zmenu mal velke pracovne prilezitosti on a nechcel uz toto riesit - teda tretie babatko. A ja som si zacala trosku vycitat, ze som nemala deticky skor a aspon 4 a co uz teraz, co ked sme "stari" a podobne. No, kazdemu nam dojde chut na deticky v inom veku. Ja sa priznam bez mucenia, ze v 20-tke som nebola dostatocne matersky zrela a teraz som aj za tri
🙂. Co tym chcem povedat ? Zladit sa s muzom, s pracou, vyrovnat sa s vekom, so svojimi dusevnymi potrebami - nebyva vzdy lahke, aj ked v zasade deti chcu obaja a maju k nim potom pekny vztah.
Teraz uz vyrovnane a s napatim obaja cakame, ci nam priroda este jedno dietatko dopraje. Dohodli sme sa, ze kariera moja pojde bokom, jeho moze napredovat a spolocne to krasne zvladneme. Aj deti sa uz tesia... Takze neboj, veri, este moze nastat obrat a muzicek tiez zatuzi, len treba na neho jemne. Netreba na nich tlacit, ak hned nechcu, dat im pocitit, ze nic strasne sa pre nich nezmeni a ty to zvladnes... a oni - ti vahavi - sa prestanu bat najma ak deti maju radi, len akosi vahaju zo vselijakych pricin.... co bol aj pripad toho mojho. Ved aj ja som tak vahala ked som mala 20 a ako trpezlivo na mna cakal..... A nase deti su uzasne, milujeme ich.... Baby zvladneme to vsetky, uvidite !!!!!

pet.s
3. nov 2009

veronkaj, ve 42 starý na dítě? mně je 40. Mé drahé polovičce je 64.Má 4 děti 38,37,20,19 let a 4 vnoučata ve věku 13,12,5,3 roky, já mám dvě adoptované děti 13 a 15 a přeci jen, když jsem mu vyprávěla jak bych staršně chtěla vlastní dítě, tak mi řekl, jdem do toho. Ostatní tady můj příběh znají, tak jen pro tebe. Máme za sebou několik nepodařených IVF, jedno podařené, ale ve 13tt ukončené z důvodů vývojové vady miminka. Teď v prosinci nebo lednu jdeme do dalšího pokusu, který už budeme hradit v plné výši. Tedy budeme hradit, hradit bude mužíček, on je živitel.
Hele ten můj si nějaký čas dělal hlavu z našeho věkového rozdílu, a zabralo na něj, až když jsem mu řekla, že ho určitě ostatní chlapi obdivují, jaký je farjer mít takovou mladou babu vedle sebe, že to musí být pořádný býk. Dmul se div nepraskl. 😀 Od té doby to už nějaký rok neřeší. 😀 Holt na každého platí něco jiného.

pet.s
3. nov 2009

Holky já mám zažitek jak svině. Minulý týden v úterý jsem se ve 4 ráno vzbudila, tedy mě spíš vzbudil Franta a v kuchyni nám stál černý policajt v kukle a se samopalem. 😨 Nahrnulo se nám do bytu asi 10 lidí+asi5 těhlech černých policajtů v neprůstřelných vestách a s ostrýma v samopalu a že budou dělat domovní prohlídku. Vůbec jsem nechápala o co jde. Nejprv jsem myslela, že naše mladá někde na diskotéce blbla s drogama nebo na internetu třeba někde psala, že by vyhodila školu do povětří apod.
Vzbudili děti, nastrkali nás do obyváku a pak nám sdělili, že náš jeden klient je podezřelý z daňových úniků a my máme doma většinu jeho účetnictví. Sebrali nám mobily, projeli nám oba byty, zabavili všechny počítače, všechny papíry, které se týkali té firmy. Pět hodin tzu prohledávali mrazák, myčku a trezor, osobní prádlo, dětí věci. Prostě fakt všechno. Pak sbalili toho mého a odvezli ho na kriminálku.
Pak jsem zjistila, že tenhle zásah udělali najednou u nás, ve firmě klienta, u něj doma a jeho společníka. Naštěstí my máme papírově všechno v pořádku, takže jsme byli docela v klidu. My dostaneme podklady a ty zpracujeme, jak to jde ve firmě nevíme, takže jsme snad mimo hru i když jeden nikdy neví.Ale bylo to nepříjemné.nemáme na čem dělat. Počítače máme stále zabavené. Do účetnictví se nedostaneme.Tak jsem alespon dala dohromady nabídku pečiva na tento rok. 😀
A ve čtvrtek mají přijít z finančáku, říct nám výsledky kontroly a tam vím, že mám chybu, tak to bude další jobovka. Achjooo 😒
Prostě my se doma nenudíme. 😉

vika68
4. nov 2009

Ahoj baby! Dnes som sa odhodlala ísť ku svojej gynekologičke,pre tie pichlavé bolesti a pre to nekonečné špinenie, tak si predstavte mám cystu na lavom vaječníku. Takže mne asi netačil ten myom,čoho sa ma už zbavili,ale teraz zasa cysta. Ja už neviem kedy budem OK,vraj zatial netreba stým nič,ale ak sa to nevstrebe,dalšia laparopka. Dúfam,že sa to vstrebe,lebo inak.....Skusím piť ten gyn. čaj možno to pomože.Poradte niečo sčím by to šlo zbaviť sa jej. Namiesto toho Entizolu mi dala Amoksiklav a Dalacin krem. Ja už by som tak chcela to maličké,ale ako vidím zatial ešte musím len čakať a čakať.

gejbule1
4. nov 2009

Ahoj holčiny,teda pets vy máte ale zážity jako v akčním filmu 🙂 .To pro vás musel být šok co?Vůbec si to neumím představit že by se nám to stalo.Ale zase to teda u váš žije 😀 😀 .
vika mám kamarádku co má cysty od svých 18let a i přes to má 2děti.První ji vyndaly až letos v létě.
Mě taky teď našli cystu tak čekají zda zmizi.Já s tím zkušenosti nemám mám ji prvně tak jsem taky zvědavá co se s tím dál dělá.

zab37
4. nov 2009

pekný deň 😉 , no to muselo byť pet.s! mne sa to stať,asi by som sa aj trochu bála 😖

veronikaj, no naozaj je ťažké presviedčať, chlapa, keď nechce, vždy som sa čudovala, keď niekto povedal, že ani nevie ako otehotnela.... alebo zrazu zistí že je tehu.... na to treba dvoch, a tak potom neviem, to len ja sa tak sledujem a poznám a viem čo sa udeje si milovaní 😅, ale je pravda že by som to chcela zažiť 😉 .... zrazu, len tak bez nejakých príprav a očakávaní, len tak z ničoho nič zistím že som v tom 🙂 😀

môj muž má 36, ja 37 a tiež mal veľa argumentov, že ako cíti starý!, chorý!, zrobený!, máme uver..... ale ja som ho hnala do viac ako pravidelného sexovania a to neprotestoval 😀 a samozrejme potom sa už hrooozne tešil a bol neuveriteľne sklamaný a smutný, keď to nedopadlo dobre. ☹

ale teraz je to iné, obaja vieme že to skúsime znova a niekedy si robíme aj srandu, že zas to bude viac ako pravidelne......

veronkaj
4. nov 2009

zab 37, pet , lora, ste milé že ste na mňa zareagovali,
viem že to chce čas ale neviem ako ísť na tú moju polovičku, beriem hak takže zatial sa chránime a kedže nechce počuť a vraj bude musieť robiť ešte viac ako doteraz ani ho pomaly neuvídm ked budem na materskej a tak.
vraj je nejaký spôsob ako si zvýšiť materskú nejakým doplatkom do sociálky neviete ako?? možno ked zistím tak skôr sa dá prehovoriť.

hadonoshka
4. nov 2009

Ahoj holky, tak se po delší pauze zase hlásím. Nejdříve bych chtěla pogratulovat Hanule k holčičce, je to fakt super, za tu dobu co sem chodím, tak je to první narozené miminko, to znamená všechno to o čem tu mluvíme dotažené do úspěšného konce a to je super. Takže velká naděje pro nás ostatní a hodně zdravíčka a štěstíčka holkám.
Pet.s to je šílený takovej výpad, řeknu ti že mně by asi klepla pepka kdyby se nám tohle stalo, asi nejvíc by mi vadilo, že se mi cizí lidi procházejí po bytě a slídí ve věcech.
Taky zdravím všechny nové holky, je to fajn, že je nás tu tolik, doufám že bude přibývat těhulek, nějak to vázne. Yanny se tu mihla, doufám že to ještě zkusí. Jen neházet flintu do žita.
No a jinak já začínám tento měsíc opět snažilkovat, zkusíme toho Lva 🙂 i když nevím nevím, podle testeru jsem měla ovulku 5DC, takže kravina, to to ze mně pěkně lítalo. Předchozí měsíce jsem ji mívala tak 9DC, ale minulý měsíc jsem brala Proveru 17-24DC a už měsíc zobu Sarapis, takže kdo ví co bude a jak se mi to upraví a nebo taky rozhodí. Taky se mi dělaly dost cysty a Sarapis je prý na to dobrý, tak uvidím. Dost mně bolí břicho, jestli se mi zase udělají cysty tak mně trefí. Mám strašný dilema, jestli mám opět brát 17 DC Proveru, píšou že se nemá brát v těhotenství, doktor říkal, že se nemám bát, ale stejně, pořád jsou to hormony a co když to přece jen uškodí. Ale na druhou stranu, co když je to důležitý pro to, aby se vajíčko uhnízdilo, já fakt nevím. U mně asi nebude problém s ovulkou, ale s uhnízděním, nevíte někdo, co by na to mohlo pomoct? Jsem nervózní jako pes, nechci nic zanedbat a doufám že ovulka se blíží a ten 5DC že to byl jen nějaký omyl.

zab37
4. nov 2009

veronikaj, ja som si dala v soc.poisťovni tvz.dobrovoľné poistenie, aby som mala vyššiu materskú. dobrovoľné nemocenské poistenie si môžeš dať zo základu aké si sama určíš, ale minimálne 295,5 a max.1084,55 z toho potom platíš 4,4%. ja napr. zo základu 500eu mesačne to mám22eu.
keďže som bola vtedy zamestnaná, nerobilo mi problém priplácať si do soc.poisťovne na slušnú materskú. teraz sa všetko zmenilo, ale platím tam naďalej, dúfam, že to budem môcť využiť.

gejbule1
4. nov 2009

hadonoska v tom co se ptáš žádné zkušenosti nemám ale držím ti palce ať ti to co nejdříve vyjde 🙂 .

pajka00
5. nov 2009

dobré ráno holky.....tak včera proběhlo IUI.....a uvidíme🙂18.11. jdu na krev. Bylo to v pohodě, rychlovečka-rychlejší jak s miláčkem 😀
Teda Pets...to byla akce....musí to být pěkný šok, navíc ve 4 ráno, když je člověk totálně zblbý a neví co dělá, ale je to teda šílené, takové akce, jakoby jste byli drogoví dealeři nebo překupníci zbraní...hrůza.
Držím palce s finančákama...snad nebudou moc přísní. Já jsem je tu měla v pondělí, naštěstí vše OK.
Včera přišlo z města Prostějova, že jsme jeli rychle-jsem viděla, jak nás vyblejskli....překročili jsme rychlost o 6km v hodině a dostali 1.500,- pokutu....dost přísné teda....Vrátili nám za elektriku 2.500,- tak z toho hned zaplatím pokutu a hotovo....jsem mohla mít nové boty...chjoooo Ještěže řídil přítel a né já-to bych si vyslechla🙂)
Mimochodem-je te´d nachlazený, má rýmečku a bolí ho v krku-takže si vaří zázvorový čaj, vzdychá a chce, abych mu změřila teplotu...chudáček, že? Asi na smrt fakt.
Tak hezký den všem🙂

gejbule1
5. nov 2009

Pěkný den,
pajka tak teď už jen čekat jak to dopadlo.U mě v noci druhá MS a v pondělí na krev.
Ty pokuty jsou teď docela vysoký pro takový malý přestupky jako ten váš ale když pojedeš bez řidičáku nebo s alkoholem tak to tak velký rozdíl v trestu není 😠 😠 .

janettka
5. nov 2009

ahojík holky.pets no to by mě z té akce kleplo.U nás nic nového zatím sexujem pro radost 😀

bsik
5. nov 2009

Ahojky,taky mi nepřipadne divný mít v 60.ti 20.ti letý dítě. Tchýně od bývalýho manžela porodila ve 42 a byla těhotná zároveň se svou dcerou. Švagrová tehdy porodila dřív jak tchýně a tak by nakonecl strýc mladší než synovec 🙂 🙂 🙂 🙂 Jednou se mlátili na pískovišti a nějakej dědek je chtěl rozsoudit a tak prý kdo z nich je starší, tak má odstoupit mladšímu...........Tak se jeden přihlásil, jenomže druhý celkem logicky argumentoval, že on toho staršího poslouchat nebude, protože je jeho strejda 🙂 🙂 🙂 🙂
Pets to je teda mazec.........by mě asi trefilo.

irafa
5. nov 2009

pajka tak to je pech s tou rychlosti a pokuta teda mazec
držim všechny udy co mam a prstiky avše at to vyyyyyyyyyyyyyyjjjjjjjddddddddddddeeeeeeeeeeeeeeee
a 18.11 sou krasné vysledky at nas tu vystřidaš juuuuuu
a tak ti posilam těhu bacilek a chytejte všichni co je potřebujete juuuuu
těhu ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttkukukukukuk chytejte!!!!!!!!!

pajka00
5. nov 2009

Díky ifafko🙂doufám,že aspoň jedna mrštná spermie nedbá mých namyšlených vajíček a zavrtala se pěkně hluboko🙂
Jo bsík-to je sranda.....ale je to tak, život si někdy pěkně zahrává. Moje babička měla tetu ve 43 a je zdravá jako řepa🙂 Pravda, byla poslední z 9-ti dětí, ale má nejvíc energie do dneška.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre