Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gejbule1
5. nov 2009

Holky věk neřešte jsme mladé holky co chceme miminka.A KONEC 😀 😀
Není to o tom kolik nám je ale jak se cítíme.

pet.s
5. nov 2009

Ahojky jen průlet a dočtení všech příspěvků a mažu spát. ráno jedeme do firmy, máme jednání.Pak koupit nový sprcháček. A pak k policajtům pro Pc. Doufám, že nám už vrátí všechny. Pak tatínka protáhnu po obchodech.Ten bude ráááááád. 😀

pajka00
6. nov 2009

tak pets držím palce, ať je vše u policajtů OK a můžete zase pracovat. po obchodech je potřeba-tomu se nemůže vyhýbat🙂 Pěkný den kočky.

gejbule1
6. nov 2009

Dobré ráno 😀 😀.Já dnes vůbec nemohla spát.Už druhý den mě šíleně bolí hlava a nic nezabírá.
Tak ať máte lepší den než já 🙂

zab37
6. nov 2009

zdravím vás, tiež prajem pekné ránko a vlastne celý deň 😉

pajka, to vyjde neboj, držím ti palce 🙂
ale aj tak sa mi to zdá divné, že by sa to aj nemuselo podariť, veď všetko je tak skvelo pripravené. Ako jednoduchšie by to mohlo byť? ale viete, to sa mne tak zdá preto , lebo som o tom nepočula ani sa s tým nestretla. no zas viem niečo nové, rovnako ako aj prstíkovú metodu, čo som si našla tu na koníku, tak to bolo čítanie! 😀

gejbule, bolí ťa hlava, to nie je nič príjemné, poznám to. ☹
mna zas tretí deň bolí celý spodok, asi vaječníky, ale prečo neviem, dúfam, že to prejde, kým stihnem vymeniť dokiho 😖

pajka00
6. nov 2009

Já to taky nechápu, proč to nemusí vyjít....sliznice vysoká, vajíčka nabuzené, spermie až u nich,prášky na podporu uchycení a prokrvení dělohy beru....tak v čem by mohl být problém?? Je to fakt zajímavé..že je šance jen 15%....což je hrozně málo...Moc bych si přála, aby to konečně vyšlo..ale to všechny🙂
Gejbule-o hlavě mi ani nemluv....já s ní mám taky problémy...

zab37
6. nov 2009

a prečo si sa rozhodla pre takýto pokus? koľko ste sa predtým snažili?

gejbule1
6. nov 2009

Je to prostě něco mezi nebem a zemí.Jsou věci které se nedají ovlivnit ☹ .A když už se to horko těžko podaří tak se zase strachuješ aby jsi nepotratila a pak aby mimčo bylo zdravé.Bojíš se o toho prcka vlastně pořád i když se ještě ani nenarodí.
pajka a až to vyjde půjdeš na odběry plodové vody?

zab37
6. nov 2009

ale celkove, ženy to majú také tažké.... menzes, potom čakanie na tehu, ak sa nedarí- vyšetrenia, ak už je tehu, tak sa bojí aby bolo všetko o.k. ak náhodou nie je, zas sa trápi prečo!, buď je v nemocnici alebo dieťatko potratí medzi tým všeliaké testy....des.
a ak je tehu v poriadku už len ten bolestivý pôrod a vyzerá to že už je koniec, lenže....potom prídu dalšie veci, zapálené prsníky, unava, nevyspatosť....
ale viete čo? toto všetko STOJI ZA TO!!!! za ten maličký ružový uzlíček 😉
potom žena na všetko zlé trápenie zabudne, no nie sme úžasné?

pajka00
6. nov 2009

My se snažíme už od ledna 2008...v červnu jsem otěhotněla, ale v 7.týdnu potratila...a od té doby nic...je to víc než rok od potratu a pořád nic-takže proto jsem se rozhodla. Určitě potom půjdu na všechna možná vyšetření, protože nemám na to vychovávat postižené dítě a pokud budu vědět, že není v pořádku, nechám si ho přes to všechno vzít..Je to sice drsné, ale pro všechny lepší.
S tím jak je to těžké máš zab pravdu......ale hlavně v tom hraje roli věk. První dítě jsem měla ve 22 a to jsem si absolutně nepřipouštěla, že bych neotěhotněla nebo potratila nebo porodila nemocné dítě....absolutně ne. Otěhotněla jsem první měsíc, s malým dokonce i spadla ze schodů ve 4.měsíci.....chvilku jsem seděla-jestli se něco nestane a když se nestalo, tak jsem stoupla a pokračovala...ani k Dr.jsem nešla...joo..22.zlatý nevědomý věk🙂 Teď už to člověk bere všechno jinak, víc o tom přemýšlí a je to na houby a zbytečné.) Nebylo nám líp, když jsme nepřemýšlely??

irafa
6. nov 2009

pajka maš svatou pravdu nevědomost tolik neboli vid
ja co se tyče i vychovy a opatrovani nějak mě ty holky samy vyrostli a když se narodil kluk to bylo pozorovani a vše opatrně a je fakt že sem si ho i hodně užila jako maleho nešla sem po pul roce do prace nemusela sem kojila ho do třilet na to rada spominam a doufam že mala bude rozumna a bude taky ode mne pěkně pit .
Ta nejsterši se nen ene chytit nakonec měla moje mleko s flaše a ja trpěla jak pes no hruza to mam v živé paměti
ale je fakt bylo to před 21 lety tak snad..........???????
tak ja du kuchtit oběd svičkovou mam na ni co su těhu ulet jako hrom když vidim někde meny na svičkovou tak sem jasna a ted ji du uklohnit doma rodinka ji moc nemusi ale musi protože ja mam na ni šilenou chut
tak zatim ahojky

zab37
6. nov 2009

presne tak, ja som mala deti v 21 a 24 a z toho prvého si pamätám len to ako mi bývalo zle, inak úplná pohodička a to druhé tehu ani nehovorím 🙂
na sone som bola len1x!!! teraz samé testy a vyšetrenia a stále na niečo sa čaká či to bude o.k. a to ešte viac stresuje.
ja som teraz naposledy na amnio nebola, výsledky z tripple testov som mala v poriadku a aj som sa toho bála, lenže teraz, ak sa mi podarí znovu byť tehu, tak určite pôjdem.
a neviem prečo by sme zrovna my nemali mať zdravučké, krásne detičky 😉
riešiť veci okolo takého rozhodnutia je hrozne ťažké!, na psychiku určite... nie nie ani na to nemysli!!!

pajka00
6. nov 2009

Dobrou chuť irafko🙂 Já si taky říkám zab, proč bych zrovna já neměla mít zdravé dítě?Oba jsme zdraví, mám 2 zdravé děti, nepiju, nekouřím....takže není důvod a věřím, že se dočkám zdravého miminka už brzo a dál o tom nepřemýšlím (i když někdy je to těžké)🙂)

janettka
6. nov 2009

holky já taky nepiju nekouřím, 3děti bez problémů a teď když bych si to moc přála tak nic...pájko co ty jak se cítíš po IUI?Kolikátý den jsi?

pajka00
6. nov 2009

Jany já jsem v pohodě....jsem teprve třetí....proběhlo to ve středu, včera jsme to ještě stvrdili doma-jak říkal pan doktor a uvidíme🙂 Máme zkoušet do 18DC...tak se budeme snažit. Akorát po tom utrogestanu jsem půl hodiny vždycky jak po panáku.....ale dá se to vydržet🙂 3x denně je se mnou půl hodiny sranda...to se culím a jsem vláčná:¨)

janettka
6. nov 2009

jo já jsem to měla taky....a dost se mi chtělo spát.Mě ještě 2.den po IUI bolelo břicho...no jistili jsme a stejně níc...já začínám nahánět mužíčka,že se blížím k plodným dnů tak ať se činí hihi...naštěstí k tomu ho nutit nemusím 😀

pajka00
6. nov 2009

Ještěže tak....si představ, ještě k tomu všemu přemlouvat chlapa🙂 to by tak scházelo.......tak ať jsou plodné jaksepatří!🙂 Dnes ho nechám odpočinout.....a zítra na to zase hupnem...myslím, že obden by to mohlo stačit-aby taky stihly uzrát potvory🙂

gejbule1
6. nov 2009

Teda hojky ti naši chlapi tohle po nás číst tak by se asi divili 😀 😀 😀 .
holky zjišťovaly vám kdy máte ovulku?Nebo je to všeobecně že se máte snažit do 18DC.
Proč se chodí na UTZ 11DC?Aby byly vidět vajíčka.Omlouvám se možná za blbé otázky.
pajka proč bereš Utrogestan?

janettka
6. nov 2009

gejbule to je u každého individuální...já jsem byla na UTZ už 9den a 11 už jsem valila na IUI a ještě 2dny nám říkali to jistit...my jistili dostatečně a stejně nic...

pajka00
6. nov 2009

Já ti nevím, jak na to přijdou. On se mě neptal kdy ovuluju.....Prostě jsem šla 12-ctý den UTZ...tam mi zjistil jaké mám vajucha, večer si píchla pregnyl na vyvolání ovu a 14DC jsem šla na to...A ani se nepodívali, jestli náhodou ovu neproběhla mezi tím.....Dali mi utrogestan, anopirin a prednison....Nevím na co to je🙂 na udržení, na prokrvení dělohy....dali mi prášky, tak je jím🙂)
No chlapi kdyby to četli, tak by nám asi zakázali vstup na koníka🙂)) A neomlouvej se, taky jsem se ptala-dokud tím neprojdeš, tak to prostě nevíš..klidně se ptej.

janettka
6. nov 2009

tím utz zjistí velikost vajuch a injekce zajistí dozrátí a prasknutí vajuch do 36 hodin...pak už jen záleží na tom jak se jim chce spojit a jestli v těch folikách vůbec byli vyjucha,můžou být prázdné.Tak mi to vysvětlili v CARU

pajka00
6. nov 2009

to mě nenapadlo, že ve folíkách nemusí být vajíčka....jéžiš

gejbule1
6. nov 2009

teda to je věda 😒 Děkuji za vysvětlení 🙂 .
Přesně jak jste to tady psaly.Když jsem čekala první dceru,bylo mi 17let a nevěděla jsem vůbec nic.Povinný byl jen jeden UTZ ve 4.měsíci.Nic jsem si nepřipouštěla a nic jsem nevědala.S Kačkou už to bylo horší a s Luckou jsem to těhotenství protrpěla.Byla dlouho plánovaná a moc chtěná.Teď to bude asi ještě horší 😠 .
Je to neuvěřitelný BOJ ale s krásným koncem 😀 .

hadonoshka
6. nov 2009

no to koukám teda tak to jsem asi ve folíku v tom srpnu taky neměla vajíčko, že z toho nic nebylo, čert ví. Teď lítám 5x denně koukat na tester jestli budou stromečky, samozřejmě že nic, ještě je čas, ale jiné měsíce už bych měla ovulku. Teplotu měřím radši taky, kdyby tester náhodou kecal, abych to neprošvihla, ale pořád 35,9 - 36,2. Vrtají mi hlavou ty stromečky 5DC no doufám, že to fakt nebyla ovulka, to by snad ani nebylo možný takhle brzy.

pajka00
6. nov 2009

Joo hadonosko...možné je všecko🙂) Ale 5DC je fakt brzo....možná budeš mít později..tak hlavu vzhůru....a když -tak příští měsíc je taky ovulka 😉

hadonoshka
6. nov 2009

no jo, jenže příští měsíc není Lev, no ale Panna taky ujde.........

gejbule1
6. nov 2009

hadonoshka taky jsem měla ten mikroskop na sliny a než jsme ho vždycky použili tak jsem byla těhotná.Teď jsem si několikrát dělala ovulační test ale na mě nefungoval.Vždy jsem tam měla //.Takže blbost.Podle toho testu jsem měla ovulaci celý měsíc 😀 😀 😀 .

hadonoshka
6. nov 2009

to já čoveče taky u toho papírkového, ale jen když jsem měla cysty, potom když praskly a vyčistilo se to, tak už to bylo čistý i na papírku. Teď jsem přesedlala na stromečky, alespoň se mám čím bavit při tom čekání 😀 Ale pamatuju před skoro čtyřmi lety to bylo ukázkový. Plány na otěhotnění v březnu, půl roku předem jsem vysadila antikoncepci ale dávali jsme si pozor, potom jsem v březnu nakoupila ovulační testy, ovulace přišla 18tý den, tak jsme do toho bušili, no a 28DC krásné ukázkové //. To mi bylo 38 a 4 měsíce. Ani jsem si nepřipustila, že by to nemělo vyjít. Proto letos na jaře ten šoking že to nevyšlo a nemilé vystřízlivění z optimizmu následující měsíce. No ale budeme zkoušet dokud se nezadaří. Doufám, že to bude brzy, protože když jdu ráno ze schodů tak pěkně křupu hhhhhh, abych se ještě nerozpadla mezitím 😀 😀 😀

hadonoshka
7. nov 2009

holky bacha, dnes ráno náznak stromečku v testeru a 11DC, že by mi Sarapis udělal vzorový cyklus? no ještě to vajko aby bylo zdravý. A taťka aby neonemocněl. A aby do toho nepřišla ta prasečí chřipka, jako že se to dá čekat. Ach jo samý komplikace.

gejbule1
7. nov 2009

hadonoshka to by jsi se do toho nemohla pustit nikdy.Z prasečí chřipky taky nemám dobrý pocit.Když to má vyjít tak to vyjde i s komplikacema.Hlavně že máš stromeček 🙂 .
Já už se chci taky snažit ach jooooooo ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre