Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gejbule1
7. dec 2009

Tak hlavně že už se ti to uklidnilo a nezhoršuje se to 🙂 .Drž se a jak říká dcera buď pozitivní 😀 .A co výsledky?
Janetko a co ty?Jak je tobě?

janettka
7. dec 2009

gejbule no podle příznaků co si samozřejmě dokážu okamžitě přivolat mi nic není 😀 .Ale ráno asi minut zkoumám jestli mi náááhodou fakt není špatně,jestli mě nebolí prsa zkoumám celý den a samozřejmě od samého kontrolování mě bolí haha,prostě těhotná jak vyšitá...ale doopravdy nic

irafa
7. dec 2009

ahojte holky
tak v porodce ok čipek se už zkracuje a stahy byli taky tak uvidime do kdy vydržim daši ko v utery
ale tlak tak ten mi sestřička měřila dvakrat nechtěla věřit že ho mam tak nizky 90/50 😝 😝 😝 taky mě tak bylo byla sem rada že sem zvladla cestu k mamce až do kr pole hm a to sem si řikla když sem vstavala jak mi je fajn že pokoupim nějake darečky a prd fakt to nešlo bych se as někde vyvratila njn ja teda nevim jak to udělat sem v řijnu neměla penizky a ted když nějake mam za učto tak zas nemohu se mi děla v obchodech blbě maj tam přetopeno tk nevim nevim co s tim provedu nakonec zajedu do Rousiku a bud to ale tam teda nevim co pokoupim je to tu same ťaman chjo
mala řadila jak dblik a tak ji musela sestřička nahanět se sondou na odposlech srdička mala divoška 😀 😀 😀

hadonoshka
7. dec 2009

ahoj holčinky volala jsem a hcg je 5938, říkal že je to dobrý, ale srdíčko vidět nebylo takže jsem samozřejmě nervózní. Malinko špiním, ale jinak dobrý.
Janett, doufám, že se přidáš do srpnovek, viděla jsme v albu že tam je jedna po IUI, je to ono ne? Na čem jsi byla. No a Iraf u tebe je to jasný, držím palce aby malá vydržela do termínu a pak aby byla rychle venku, aby tě moc netrápila. Gejbule díky za podporu. Já jdu chrnět, jsem nějaká celá rozbolavělá a mám strach i sedět, chjo, tak pa.

gejbule1
7. dec 2009

janetka jo jo tvoje pocity znám velmi dobře.Člověk by ani nevěřil že si jde ty pocity úplně přivolat.Ale jde to,taky jsem to uměla 🙂 .
irafky teda to je šíleně nízký tlak ☹ .Vůbec se ti nedivím že tě nebaví už nikde courat a nic kupovat.Hlavně to je už nebezpečný aby to na tebe někde nepřišlo.Už se šetři 🙂 .
hadonoshka to je dobrý HCG.Srdíčko ještě vidět být nemuselo.Tak se nestresuj.Dopadne to tak jak to dopadnout má a stejně to neovlivníš když se budeš trápit.Já vím že se mi to lehce říká ale Když jsem si tohle říkala já hodně mi to pomáhalo.Moc na tebe myslím aby mimísek vydržel.
Dobrou noc 🙂 🙂

hadonoshka
8. dec 2009

ahojky, hodila jsem do alba poslední testík a včerejší fotečku z UTZ a dopsala text.
Dneska nekrvácím a včera už jsem jen lehounce špinila. Gejbule prosím tě, ty už máš za sebou několik špatných zkušeností, jak dlouho to trvá, než se po potratu začne snižovat HCG? Nebo i po zamlklém. Udělám test než půjdu na gyndu za ten týden a jde o to, jestli se můžu uklidnit, pokud by čárka byla pořád silná, nebo jestli to trvá nějakou delší dobu než se to začne snižovat i pokud se mimi nevyvíjí.

gejbule1
8. dec 2009

Tak to jsou moc dobré zprávy 🙂 😀 .Tak se dneska šetři a odpočívej 🙂 .
Co se týká toho HCG tak je to různé.U každého těhotenství to může být jinak.Já jsem ho jednou měla hodně vysoké ještě týden po revizi tak si mysleli že tam je ještě jedno mimoděložní ale nakonec kleslo.Taky jsem se doktora na to ptala a řekl mi že podle HCG nelze poznat jestli je těhotenství v pořádku.
Zatím se snaž být v klidu a za týden budeš vědět víc.

gejbule1
8. dec 2009

Na UTZ je vidět krásná dutinka.Na srdíčko je ještě brzy ne?Za týden už bude určitě vidět 🙂 .

hadonoshka
8. dec 2009

ahoj gejbule, tak už tady zase strašíme jen my dvě. Jo dutinka byla, dokonce tam něco šipkama měřil, něco rozmazanýho tam bylo, ale právě že to bylo takový rozmazaný tak to drobka moc nepřipomínalo, trochu byl vidět žloutkový váček. No kéž bys měla pravdu se srdíčkem, teoreticky už tam ale mohlo být vidět víš, no ale on to byl docela fofr, tak si budu namlouvat že proč by se s tím nějak zdržoval, když za týden už to bude dobře vidět, chjo.

Dneska je mi suprově, taky od rána makám a uklízím, teď vyměním morčatům ještě mi chybí pár boxů a až přijede ze školky malá tak uděláme těsto, asi linecké, dělám to ze 4 várek tak toho bude zase dost. Na kokosové si musím od mamči půjčit mlýnek s tím vytlačovátkem.

irafa
8. dec 2009

ahojky ja su tu taky sice malinko ale suuuuuuuuuuuuu
dnes mi bylo o něco lip ale tlak mam přad dole ale je to prej lepši než naopak
tak janetko at to vyjde a hadonoško neuklizej toliko šetři se maš pořad proč a pro koho 😉

hadonoshka
8. dec 2009

ahojky iraf, no jo jenže já nedokážu chvíli postát, pokud mi není blbě. Za první mám blbý pocit že se flákám a za druhé mně nebaví nic nedělat. Nevydržím na jednom místě déle jak 5 minut. Ale když mi něco je, dělám mrtvolu a nehnu se třeba celý den v posteli 🙂
No jenže teď mi zrovna nic není, ale nepřeháním to, nic těžkého netahám, ale když se utírám, tak pořád s hrůzou co tam uvidím.
Teď už mám odmakáno, takže si jdeme pustit nějakej pěknej film. Chtěla jsem dělat linecké, ale doteď jsem smažila květáky a už bychom to ve slušném čase nestihli, tak to nechám na zítra, slíbila jsem Elince že budu mít připravené těsto a až přijede ze školky tak se vrhneme na vykrajování. Nebýt těch děcek tak bych to s radostí koupila v obchodě.

Jinak Iraf ten tlak je nízkej ale jak píšeš lepší než vysokej. Já měla taky vždycky nízkej a tak mi doktor radil kafe, panáka a sex. Teď se směju pod fousy, protože mi asi napíšeš že ani jedno ani druhý ani třetí 😀

janettka
8. dec 2009

ahojík holky nakukuju až večer,zase jsem celý den lítala jak poděs...hadrnosko myslím na tebe a doufám,že je všechno v úplném pořádku.Hlavně odpočívej ať si to pak nemusíš vyčítat jestli jsi neměla víc odpočívat.U mě pořád nic nového,žádné příznaky takže si říkám,že prostě nám není dáno na vánoce oslavovat úspěch,ale ještě to pak jednou zkusíme s těma hormonálníma injekcema....no můj zatím říká,že je brzo házet flintu do žita,ale já když si vzpomenu jak mě pokaždé hned bolely prsa tak vím že asi není na co čekat.....

hadonoshka
8. dec 2009

janett, mně nečaly bolet prsa hned, ale tak za 9 dní, tak máš ještě čas, když jsem se pak koukala, tak mi promodrávaly žíly na prsou, to jsem si říkala že se něco děje. Teď se zase sleduju, jestli se pořád něco děje, protože mi je nějak podezřele dobře. Ráno mně píchlo v prsou tak jsem měla radost, ale jinak blbě mi není a nějak nic mi není. Tak trošku nervíky. Minule jsem u malého taky krvácela 1 den, ale to bylo později ne takhle brzy.

janett jak říká manžel, neházej flintu do žita, já sice taky hned myslím na to horší, aby to potom tak nebolelo, ale samozřejmě ve skrytu duše doufám, že to tak není.
Myslím na tebe a fakt moc moc držím pěsti, jé to by byl krásnej dárek k vánocům viď 🙂 Nevím, jestli nějaký těhu bacilky ještě mám, ale doufám že jo a tak ti jich pár posílám ********************************** 🙂 a samozřejmě všem snažilkám.

gejbule1
8. dec 2009

Holčiny nevzdávejte to 🙂 🙂 🙂 .Pořád musíte doufat.
Mě špatně začalo být vždycky až později a i prsa mě bolely až tak od 6-7tt.Takže to taky není příznak že je něco špatně 🙂 .Je i spousta holek kterým nebylo vůbec nic a vše měly v pořádku.Já si zase říkala že když mi není blbě ,tak to špatně skončí.Ale jak už jsem tady psala teď naposledy mi bylo hodně špatně ještě týden po revizi a nedopadlo to.Takže už tomu taky nevěřím.
Myslím na vás na obě abychom se tu společně mohly radovat 🙂 .
Už asi všichni spíte tak dobrou noc a zase zítra tady 😀 😀 😀 .

gejbule1
8. dec 2009

Kde je vůbec biblia???Douho tady nebyla!!!

pajka00
9. dec 2009

Dobré ráno holky...teda to sou stresy!! Já si přijedu odpočatá, natěšená a tady takové vzrůšo!Hadonosko nezlob!🙂 Jsem ráda, že to přešlo a snad to bude v pořádku...no jsem napjatá, jako bych byla těhu sama. Moc na tebe myslím a přeju, aby bylo vše OK a příští týden ti řekli skvělé výsledky.
Irafko-to je výborná zpráva o plodném prosinci🙂) Doufám,že kartářka nekecá!!
No já jsem odpočatá-ale unavená. Tři dny se válet, nechat se opečovávat a pak ráno šup-v 6 do práce...ble. Bylo tosuper, akorát to počasí!! Pořád pršelo a prší...u nás i tam, stojí to za pendrek. A to je 8. prosince?? Neříkám, že chci, aby tady napadl sníh-protože ta břečka pak-hnus, ale na horách má sních být-tak nechápu, proč není?
Tak-vrhám se na práci-mám tu resty za ty 2 dny co jsem chyběla, vy se držte, čekám na příznivé zprávy od Hadonosky i Janetky-janetko-pozoruj se trochu víc 😀 Né, dělám si srandu-přesně to jsem prožívala před měsícem po IUI.....jestli mi náhodou není ráno špatně, jestli se mi nezvětšují prsa......no těhu hadra.....šak ono to dopadne-nebojme se. A když náhodou nevyjde IUI-tak víš co říkala irafka o prosinci?🙂)) tak hezký den-budu nakukovat, tak pište co nového🙂

janettka
9. dec 2009

ahojík holky,nějak jsem se pak už večer nemohla dostat na koníka,nevím jestli blbnul internet nebo koník.Tak jsem si ale včera ještě stihla přečíst,že jedna koníkovka,věkově ke mě,teda o rok mladší našla přirozeně // 😀.A to má za sebou 2x IVF a nějaké KET...no tak z ní mám děsnou radost 🙂 🙂

hadonoshka
9. dec 2009

jo jo janett taky jsem to četla, tak vidíte holky, všechno jde když se chce 😀

pajka doufám, že jste tam zadělali 😀 V pondělí jdu na kontrolu a už je mi špatně teď jak se bojím.

gejbule myslím že biblia už maká v tom Rakousku, určitě se ozve

janettka
9. dec 2009

hadrnosko tak si nech zkontrolovat HCG a uvidíš jestli roste.... 😉 ale myslím na tebe,těhubacilky jsem pochytala až mě z toho rozbolely prsa hihi....ne na uklidnění jsem si koupila vánoční dárek,robotický vysavač a už teď se těším až dorazííííí 🙂

gejbule1
9. dec 2009

pěkný den,vám přeju.pajka určitě jsi si to užila krásně 🙂
hadonoshka strach z kontrol znám já měla z toho vždycky průjem a pak že máme být v klidu.Nejhorší je když jdeš na kontrolu v domění že je vše OK a oni ti řeknou že není akce.To jsem měla teď naposledy.Kvůli těm nervům se mi do toho moc nechce.
janetka ten vysavač je super.Má ho moje kamarádka a nemůže si ho vynachválit.Fakt super.

janettka
9. dec 2009

gejbule to co popisuješ se nám stalo u 1.MA.Šli jsme ve 12tt na 3D UTZ a tam nám řekli,že je mimís mrtvý...a to jsem týden před tím byla na gyndě a dr. mě chválila...a tam řekli,že už měsíc je pryč.
Jo na ten vysavač se taky těším,manžel blbě vidí)já ho teda podežřívám,že se na to vymlouvá ) tak jsou všude drobky a mě to s..e

gejbule1
9. dec 2009

No to je taky síla.To pro tebe musel být taky pěkný šok 😕 .
Ty drobky je děs ☹ ☹ ☹ .Já na to mám ten ruční vysavač ale to není ono 😢 .

janettka
9. dec 2009

byl to šok,u té doktorky jsem všechno musela platit,každý UTZ mě stál 350lč jako nadstandart a ona na něm nepoznala,že miminku nebije srdíško.Musela jsem pak manžela krotit aby ji to nešel vysvětlovat ručně a já sama jsem se z toho dostávala fakt dlouho....teď jsem u jiného doktora a ještě jsem žádný utz neplatila a to mi ho dělá při každém vyšetření...je vidět jak doktoři tahají penízky...

gejbule1
9. dec 2009

No to je fakt že každý chce platit něco jinýho a prakticky si nemůžeš zjistit na co máš nárok.Mě můj gynekolog říkal že máš nárok na UTZ jednou za měsíc zdarma.Fotky jsem si platila.To samý jsou zubaři.Tak hlavně že už máš dobrýho gynekologa.

hadonoshka
9. dec 2009

holky to je divný, já měla UTZ za měsíc třeba 3x když se mu něco nezdálo a nikdy se mi nestalo, že by chtěl peníze. Akorát za fotečku. Podle mně to jsou nenažraní prevíti ti vaši. Jediný UTZ co jsem platila byl 3D na vlastní žádost, ale to bylo v nemocnici.
Teda holky to jsou furt samý potraty, hergot hoďte sem něco pozitivního 🙂 abych si něco nepřivolávala co nechci.

pajka00
10. dec 2009

dobré ranko těhulky i netěhulky....jak se máte? Já výborně...je 6.45 a ještě bych spala a ne tady odváděla na panském nějaké výkony. Zatím jsem si uvařila kafo, čtu si vás a přemýšlím, co mám dělat dřív.
Hadonosko-kdy jdeš na vyšetření?Já su napjatá jak kšandy....a nervózní jak ty🙂
Gejbule...ty příští týden výsledky, že?No to su taky zvědavá.
Janetko-ty si děláš kdy test?? Holky-to sou samé špóňáky🙂)

hadonoshka
10. dec 2009

ahojky, pajko jdu v pondělí na UTZ a HCG jestli porostlo. To bude fakt hrozný. V neděli ještě udělám test, jestli čárka nezeslábla, abych byla připravená. Včera mi u pečení bylo tak blbě, že jsem měla radost že to nepřestalo, prsa mám taky naběhlý, jenže vzhledem k tomu, jak se hormony dlouho odplavují, tak mně to moc neutěšuje.
Večer jsem 2 hodiny projížděla fotogalerie abych porovnala velikost dutinky nejdřív jsem v šoku našla že tam někdo měl 5+5 srdíčko a 2x většího bobka, pak jsem ale našla z 5+5 a to bylo ještě o fous menší než my, no asi to bude podle toho kdy mimís zakotvil, může být rozdíl až týden, ovulka v tom asi až takovou roli nehraje. Ježiš fakt je mi strachy zle.

janettka
10. dec 2009

ahojík holky všechny vás zdravím.Hadrnosko být tebou už mažu na krev ať mi udělají HCG,stojí to 200 kč a jestli roste tak je všechno v pohodě.Jinak já jsem měla včera večer takové bolení dole v podbřišku,že jsem myslela,že mi to tam upadne.Zřejmě nějaký dozvuk léků či co....jinak testit bych měla tak příští týden v úterý.Ani z toho nemám nějaké nervy.Už se těším na lednové IUI s hormonama,jsem zvědavá jak si je budu pichat 😀.Jo a hadrnosko já jsem měla srdíčko až po 6tt,takže se fakt nenervuj....i když já vím holka,že to nejde.

pajka00
10. dec 2009

Jo holky..jsou to nervy.....jestli počnu, jestli nepotratím,jestli to donosím, jestli to bude v pořádku...pořád nějaké stresy...Ale myslím na vás obě a držím moc palce a těším se, až mi řeknete pozitivní výsledky🙂

irafa
10. dec 2009

ahojky
hihihi hadonoško přesně jak si napsala ani jedno ani druhé a třeti
kafe sice už bych mohla ale ja ho nesnesu ani když nejsem těhu natož ted je mi vždy po kavě stašně těžko
ted piju meltičku neboli caro to se nemusi vařit
tak at je v ponděli u hadonošky vše ok
a janrtka at ma krasné tlustice na testiku v utery když to kartařka předpověděla tak sakryš to musi vyjit
jj pajka je to tak samé nervičky vid celejch 9 měsicu
i naš malej se pta a bude zdrava žejo mami a to o tom nemluvime tak nevim jestli nekde něco slyšel a nebo mě taky napadlo jestli ho někdo nesttrašil jako že ta tva mamka nema rozum aby to bylo zdravé atd i to je možny tady totiž lidi maj šiiiilenyyy starosti o druhy no kdyby se rač starali sami o sebe žejo
ale to je všude stejny

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre