• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

5. apríla 2017 
autor
rendy - obdivujem ta pre tvoju odhodlanost! takto ma byt! drzim palce, aj tebe, madla. Budeme vas podporovat aspon psychicky. Yanny, tehotna nie som /ale vysmiata/, asi tak lahko nebudem a mozem si uzivat neviazany sex :slight_smile:)) na IVF som sa neodhodlala, stava sa zo mna karieristka :slight_smile: ale nie, robim si srandu - eventualne tehotenstvo by obnasalo denne injekcie kvoli hematologickym hovadinam, a lezat 9 mesiacov... a to este v pripade ak IVF sa podari... takze v tejto chvili viac nie ako ano. Budem vas aj nadalej veselit z prace a z dialky drzat palce :slight_smile: ak mi budete takym prikladom ako anna, uz aj som tam
rebo - vitaj
25. sep 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj . LEnko to je mě moc líto. hezky za náma chod. :wink: tak se na všechno připravuju nějak to všechno uteklo. 10.10 bych to měla dostat a šup do ivf.jen doufám,že budu mít vc štěstí.
25. sep 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky čaute, ako sme sa tu rozrástli.
yanny - to bolo moje 2. IVF
rendy - ja som pri 1.IVF mala merionl, pri 2.IVF som mala puregon. Ale mám taký pocit, že to dr. nastavovala podľa HP, ale ja som jej veľmi nerozumela. Hormon FSH by mal byť nižší ako iný hormón a ja som ho mala o niečo vyšší a tak povedala, žeby dala puregon, lebo on podporuje zasa tvorbu alebo vyššiu tvrobru žltého telieska vo vajíčku. No ale neručím, či som pochopila správne :slight_smile:
lenka - aj ja si pichám kvôli hematlogickým hovadinám denne injekcie, trocha ma to obťažuje, lebo si to pichám sama a do bruška a už nie niekoľkáta (možno aj stá) a bruško ma bolí, fňuk fňuk
kočky - ešte ma nenasledujte, uvidíme až po ulz, či je všetko OK :slight_smile: :slight_smile:
ale tehu vírusíky posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
25. sep 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, mozno pojdem, ale cakam kym dostanem druhy dych :slight_smile:
rebo - pozhanala si vsetky lieky? na toto je to super sajt, usetris kopec penazi. Oho, 4 IVF - fakt ti drzim palce. Nenabrala si na vahe? ako vplyvaju na teba hormony?
anna - tak toto ma strasne odradza, tie injekcie do brucha, aj ked nie som fajnova a vydrzim. Pichli mi asi 5, brucho som mala modre a hrcu na nom. Si fakt statocna.
25. sep 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, veď nebuď taka poseroutka... určite by sa ti to teraz podarilo a čo tam po jednej injekcie do brucha....
Boli dni, keď som si pichla až 4 inj. do brucha - 2x puregon - to som mala také pero, cetrotide a fraxiparin.
to mi už jedno nebolo, až som sa rozplakala, lebo som si nemala kde pichnúť. Ešteže nemám na bruchu tie vyrysované svalové štvorčeky ale len slaninku, do tej sa to lepšie pichá :grinning:
25. sep 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anna, ved keby som vedela ze to zaberie, dam si pichnut aj 3 denne :slight_smile: ja som po porode dostavala pocas 10 dni 3 injekcie denne, tak ked som videla sestru vo dverach, uz som plakala... a teba obdiujem, urcite sa ti to vrati v dobrom. a mojej slaninke nehovorim. Velka sranda je ked si kupujem kostymy do prace. Prva otazka v obchode ci sa daju kombinovat cisla nohavic a saka. ak nie, rovno sa otocim. ak ano, odchadzam s nohavicami 38 a sakom 42 :grinning:
25. sep 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Rebo :slight_smile:

No, já mám obrovský problém s těma injekcema, mám po svičení hezky zpevněné svaly a injekce mě fakt bolí. navíc to špatně zvládám psychicky. Mám z toho největší strach, proto jsem na IVF ještě nebyla - říkám si, že mám ještě malou časovou rezervičku a sázím na ovulaci a IUI. Tak uvidím, co mi řeknou na klinice v říjnu.
25. sep 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,annaanna,prečo si picháš ten fraxiperín,čo ti zistili?
25. sep 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som problem s vysokou zrážanlivosťou krvi spôsobenou hormonmi - estrogenom, tento hormon tvorí aj tehotná žena, takže sa musím chrániť
25. sep 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Keď vás tak čítam, je mi smutno z vašich osudov a zároveň si uvedomujem ešte viac, aké šťastie mňa v živote stretlo. Prvé dieťatko - Kristínku- som porodila, keď som mala krátko pred 40-kou a potom o rok a pol prišiel na svet Adamko.Obe tehotenstvá aj pôrody boli úplne bezproblémové, deti sú zdravé, šikovné. Otehotnela som tiež bez problémov presne podľa plánu. Tak veľmi by vám želám, aby sa naplnili vaše sny. Viem, čo je to túžiť po bábätku, viem, ako túto túžbu - pomíešanú so strachom-prežívajú ženy v relatívne vyššom veku. Držím všetkým palce!
PS:Skôr som deti nemala z jednoduchého dôvodu - až vo vyššom veku som stretla toho, s kým som ich mať chcela :slight_smile:
25. sep 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lori, to je nádhera, vidět někoho, komu se hezky zadařilo. Věřím, že se to povede, ať už s pomocí, nebo i bez ní, nám všem tady. Blahopřeju ke krásným dětem. U mě je to stejné - toho pravého jsem potkala až po 36.
25. sep 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaenab :slight_smile: váž si aj to, že si ho stretla, aj to je veľa. A verím, že aj to ostatné príde :slight_smile: Držím palce!
25. sep 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budte radi,že ste ho vôbec stretli,ja som si tiež myslela ,že si beriem toho pravého a až ked som priniesla po dvoch potratoch domov zdravé dieťa ,tak mi oznámil,že sa rozvadzame,takže moja materská nebola nič moc,rozvod,ťahanice o dieťa/chcel ho do výchovy/total bez peňazí a medzitým som sa dala dokopy s človekom s ktorým som chodila na strednú školu a už sedem rokov sa snažím mu donosiť dieťa a nejak to nejde a či je to naozaj ten pravý?dúfam,lebo som zistila,že zistíš až v krízových situáciach s kým žiješ a myslím,že tá u nás nastane ked definitívne nebude šanca na dieťa/manžel je totiž bezdetný/a potom uvidím ako to budeme zvládať ale dúfam,že sa až tam nedostaneme a čoskoro mu porodím bábetko,sorry nejako som sa rozkecala :grinning:
25. sep 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika, veľmi ti to želám.Zároveň sa zamýšľam nad tým, či si sa príliš neupla na to bábo, keď si myslíš, že na ňom stojí celá vaša budúcnosť.Už dieťatko máš, možno aj jemu by tvoj terajší partner mohol byť "vlastným" otcom - myslím to tak, v srdci. Možno to pre neho ani nie je také dôležité,ako si ty myslíš.Neviem o tebe nič, tak sa môžem mýliť. Len chcem povedať - zamysli sa nad tým, čo vlastne obaja chcete.V trojici tiež môžete byť krásna a šťastná rodinka. Nestavaj všetko len na tom, či "mu donosíš alebo nedonosíš" dieťatko.
Želám ti zo srdca všetko naj...
25. sep 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lori,to si zle pochopila,to on chce veľmi vlastné dieťa,ja som si povedala,že urobím všetko čo môžem ,aby som si to niekedy nevíčítala.Moja dcéra je jeho"vlastné",je s ňou od 4 mesiacov a majú sa veľmi radi,ale on by chcel aj svoje vlastné,práve preto,že už mám Vikinku,tak tie neúspechy beriem s rezervou ináč by som sa zbláznila.Ja som iba napísala,že až v krízi zistíš ako sa kto zachová.Zamyslela som sa a viem ,že ja ak nebudem už mať dieťa ,predýcham to ,ako to vo svojom vnútri berie môj muž/lebo neviem či mi hovoril úprimne,že ked to nepôjde,tak nevadí/to naozaj neviem
25. sep 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika, rozumiem ti.Tak veľmi držím palce, aby to aj on "predýchal", ale ešte viac držím palce, aby ste nemali čo predýchavať . Alebo vlastne mali - tie nočné vstávania, pokakané plienky, masírovanie nafúknutého bruška.... :slight_smile:)
25. sep 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
popravde si už na to ani veľmi nepamätám,tak by som išla do toho ako začiatočník,ale verím ,že by som sa do toho dostala,ja som v noci skoro vôbec nevstávala,ani bruško nebolelo,Vikinka bola úplne geniálna a bezproblémová až dokiaľ nezačala rozprávať :grinning: /rok a pol/potom nastal horor v dobrom ,bola hrozne hyperaktívna a ukecaná,teraz sa to trochu zlepšilo
25. sep 2008 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odpoved pre yanny,bola som na IVF s PIGD kvôli potratom,s vlastnými vajíčkami,ale bohužiaľ aj tak som potratila ,tak sa chystám na KET
25. sep 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zaenab - tak mas moje obrovske sympatie kvoli tym injekciam :slight_smile: ale mozem ti povedat, ze pocas IVF to vobec nie je problem - ja som z toho tiez mala hrozu, ale fakt, v poho. Baby, mate nejaka skusenosti s Agolutinom? pichali ho vam ked meskal ms? ako ste ho znasali? mne ho pichaju teda dost casto, parkrat do roka, a vzdy je to potom s horuckami a par dni mi odumiera cela noha. pocula som, ze je to olejova injekcia a treba pichat pomalu, ale to nezabera.
viki, ahoj. vidim, ze tiez mas zivot tak na roman :slight_smile: mas zlatu malu
kde je yanny????
26. sep 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky. yanny na nás kašle..vika budu držet palce a kdy se chystáš na Ket?
26. sep 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, včera ste si pokecali.. hmmmm dosť dlho
vitaj rebo
26. sep 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj anna, no co, ako dnes?
bigy - je ti lepsie?
26. sep 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka: díky za povzbuzení, taky si říkám, že když půjde "do tuhého", tak to zvládnu. Ale jen pro info: šla jsem si nechat píchnout botox, který si moje kamarádky nechávají dělat i v pauze na oběd a ještě u toho kecají s doktorkou. Jehličky jsou miniaturní, vpich je menší než od včely. No a já se po prvním vpichu složila :astonished:
No a při laparce cysty jsem odmítla injekci proti bolesti, protože se mi chtělo zvracet jen při pomyšlení na ni.
zajímavé je, že odběry krve mi nevadí, to bych si snad dokázala vzít sama :sweat_smile:

Rendy, kdy budeš v práci? Je ti líp? Včera jsem byla v Praze a cesta zpět do Brna byla lahůdka: 4,5 hod. kvůli omezením a havárkám.

Jo a dobrá zpráva na konec: tento cyklus mám ovulaci :slight_smile: Je to zvláštní, ale mám ji vždy, když mám cyklus 21 dní. Když je delší, tak prostě nepřijde. A je zvláštní, že mám těch 21 dní vždy, když mi klesne váha asi o 2 kila, jako teď. Tak uvidím, co na to dr., mám jít na konzultaci v říjnu na začátku cyklu.
26. sep 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zaenab - no tak botox by som si dobrovolne nedala ani keby mi platili. To fakt si radsej konturky budem kupovat cely zivot. A vobec - nechapem to dobrovolne sposobovanie bolesti vlastnemu telu, ako tetovacky, piercing a podobne hluposti. A injekcie proti bolesti,ak uz k tomu doje, neodmietam. Zubar ma zo mna shaw, ked si pytam injekciu, a este zamrazit to vpichnutie, aby nebolelo. :slight_smile:
vidis, ta ovulacia a vaha... uz som to niekde pocula, ze to moze byt. A ty ako vies, ze ju mas? merias si teplotu?
Inak o ceste do Prahy uz nechcem ani pocut - minuly tyzden som namiesto 3 hodin isla tam 5, spat 4,5. Dosla som tak vyblita a vynervacena, ze som to 2 dni predychavala. Same havarky, opravy ciest, obmedzenia. uz sa tesim az zacne snezit...
26. sep 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka - to byl taky můj poslední pokus s botoxem. Jiné další úpravy, kdy se zasahuje nějak chirurgicky, vážně neplánuju.
Ovulaci bezpečně poznám: jednodenní velmi specifický tlak na vaječnících, přítomnost hlenu, teplota a to vše ještě potvrzené ovu testem.
Zvláštní je, že při své váze 50 kg by se dalo říct, ze spíš budu potřebovat víc tuku pro ženské hormony, ale zkrátka mi to funguje jinak.
26. sep 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prave tu surfujem na konovi, a videla som ta v teme ako otehotniet. To ziram, ake su tam rady - ja nie som schopna splnit ani tretinu z toho, hlavne z casovych dovodov. ale vsetko je to pravda - ked to nepomoze aspon neuskodi, a clovek sa vseobecne musi citit lepsie po takych pravidelnych akupresurach a pod. asi sa vazne zamyslim nad sebou, ako budem vyuzivat cas - lebo travim ho v praci, v aute a v byte, a stale v jednom kole. A este potrebujem radu od vas, mudre hlavicky. Ako som cca 7 kg pribrala po IVF, zacala som chrapat :angry: prosim o rady /okrem chudnutia/ - a inak nie som si ista, ci tieto dve veci spolu az tak suvisia alebo je to nahoda. Nahovaram si, ze je to to druhe, a mna v tom nechajte, lebo chudnut sa mi nechceeee
26. sep 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dievčatá, ja keď som bola za dámu, tak som si dávala botox na vejariky okolo očí, tuším každých 8 mesiacov, niekoľkorkát a musím povedať že ten vpich ma vôbec nebolel, ale raz dr. narazila na nejakú žilku a to som mala 3 týždne monokel. Chodla som s tým do práce a každému vravela, že som tam mala nejaký výrastok..... no vtedy prvých 10 dní ani najtamvší makeup nepomohol.
Teraz ma to už tak nezaujíma, že mám pár vrások..... ale možno zasa raz bude.
26. sep 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, já jsem před rokem a něco začala přemýšlet nad tím, že když mám pravidelný, ale velmi krátký cyklus (těch 21 dní) a je vždy ovulační, tak se mi možná mimčo nedaří kvůli krátké fázi po ovulaci. Tak jsem přibrala asi 3 kila, protože jsem měla zato, že se mi tím cyklus prodlouží. To se sice stalo, ale totálně se mi rozhodil. Takže byl v rozmezí 23 - 27 dní, pokaždé jinak. A co je hlavní: přestala jsem ovulovat. To mě docela dost šokovalo. Pak jsem řešila cystu, no a teď jsem najela na pravidelné cvičení a zhubla jsem asi dvě kila. Výsledkem je opět krátký cyklus, ale s ovulací. Takže jsem spokojená.
Je to vážně zvláštní, ale když to funguje, neřeším to. Uvidím, oc mi řekne doktor v říjnu.

Na to chrápání by mohl pomoct anatomický polštář z paměťové pěny, protože je to po přibrání, tak by to mohlo zabrat. Nějaký operativní zákrok je asi blbost, když jsi před tím nabráním tenhle problém neměla.
26. sep 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaenab, tá ovulka a váha, asi telo viacej vody odbúrava pri ovulke...
lenka, tak dnes sa mám perfektne, už od dvanástej som doma a ležím na gaučíku a čakám kedy to zasa na mňa príde..... fuuuuu, no vydržím to hádam. Teraz som sa posadila, že si vás aspoň prečítam. Spoločnosť mi tu robí môj zlatušik havinko a len pozerá na mňa že to to tá jeho panička preboha robí, keď leží a stone :slight_smile:
26. sep 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaenab, možno pri takom krátkom cykle nestačí narásť sliznica materinice, aby mohlo prísť k uhniezdeniu, ale určite ti to doki vyrieši
26. sep 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok