Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
16. jan 2010

ahojky holky tak vás zase dočítám,pro awa: držím ti moc pěstičky,ale asi to bude jen příprava na ms.Holky co měří bazálku tak říkají,že teplota prudce vyskočí v období ovulace a pak pokud otěhotníš tak se drží nad 37 C, nevím,nemám to odzkoušené,takže jen tolik co jsem tu vyčetla na koníkovi.Jo a jinak teolota ještě malinko skočí před ms.Hanulko malá je nádherná,moc moc přeju ať vám dělá radost.
Jinak my máme doma opět erupce na slunku po půl roce,manželovi ruplo v kouli a tak doma řval,že mě tak naštval a už s ním 2dny nemluvím,jemu to samozřejmě vyhovuje protože to zřejmě vzniklo od kamarádíčků tak ti ho teď podporujou a poplácavají po zádech.Mě fakt někdy ten život sere!!!Do toho jsem jen něco málo špinila 3dny před termínem ms a měla dorazit 15 a nic....jestli z té hromady práce nebo z těch nervů nevím....nebo se zas něco pooo....Pardon,že jsem to tu na vás vychrlila,ale já si nemám s kým o tom popovídat a jsem fakt pěkně naštvaná!!!|

hadonoshka
16. jan 2010

ahoj holky vrátili jsme se ze sáňkování, bylo to super, řídím sáňky líp než můj manža, což těžce nese hh Taky jsem si tolikrát nenamlela dršku, jsem prostě borec 😀.

awal no to by vypadalo na to, že jsi měla ovulku až později, já teď nevím, jestli ta teplota stoupá den před ovulkou nebo po, ale to by znamenalo, že byla cca o týden později a to by znamenalo, že na testík je ještě brzy. Tak to zkus zase za dva dny a pak zase, no co testíky jsou dneska za babku. Ještě i týden po očekávané MS by měl být první testovací den, takže máš fůru času a zatím nepij, nekuř a nefetuj 😀 teda já jsem dneska vtipná, to je ten čerstvý vzduch.

Holky já jsem prdlá, včera jsem si koupila 3 balení mamatestu do zásoby a protože mně píchlo v prsou, tak jsem si hned udělala test, no samozřejmě tam bylo prd, i když to bylo teprve 8 dní po prvním sexíku a to si navíc muž dával pozor takže jsem fakt praštěná. No ale taky mně zajímalo, jestli nebudu mít ještě nějaké zbytkly hcg v krvi což nemám,takže alespoň mně to pak nebude plést kdybych náhodou měla někdy čárečky. Jinak nevím jestli je to tím počasím, nebo jestli už jsem si uhnala žaludeční vředy, ale je mi poslední dny každou chvíli blbě od žaludku. Ještě abych měla nějakou chorobu, to by mi tak scházelo. No a nebo falešnou březost, to spíš.

Ahoj hanul já furt zapomínám co jsem chtěla napsat k těm štírům jak jsi psala že je nemusím to zase né že nemusím, manžova babi byla hodná, milá, pracovitá, ale byla hrozná samotářka a toho se bojím, že to prostě bude samotář, ale když vidím tebe ty zrovna na samotářku nevypadáš, tak to bych se možná bát nemusela. No takže zbývá největší překážka a to je taťka. No musím ho udolat, už jsem začala zpracovávat děti. Elinka chce sestřičku a Jiříček bratříčka. Tak doufám, že taťku ještě udoláme. Kdyby nebyla ta podělaná krize, tak by se tolik nebál o práci a bylo by to všechno jednodušší. Myslím že na ten můj věk se jen vymlouvá. Zaplať pánbůh, že vidím že jde porodit zdravé mimčo i ve 44, protože pak nejsem tak nervní. No jo holky, tak já letím krmit, hladovej zvěřinec čeká, tak ať to stihnu ještě do tmy, tak papa.

hadonoshka
16. jan 2010

jo a hanulko, máš nádhernou malou, to byl taťka asi v těhu dost akční co? Prý jsou potom vlasaté děti 😀

janett, chlapi jsou někdy fakt debilové a pokud mají kamarády, tak se chovají jako puberťáci, vyraž občas někam sama, uvidíš jak přileze.

janettka
16. jan 2010

no já už to začala praktikovat v prosinci,to podával potom kamarádům jako, že já to dělám naschvál protože on začal zase hrát s chlapama po hospodách na kytaru...nebylo to naschvál,jen jsem si řekla,že pokud on si uskutečňuje to co ho baví a já ráda tancuju tak proč ne...ale teď to bylo bez příčiny,urážel mě,řval na holku...no nebylo to nic hezkého a já prostě nemám chuť ani na to myslet,natož dělat nějaké závěry a on se najednou chová jako kdyby nic nebylo a já se urazila pro nic za nic.....

awalancha3
16. jan 2010

neviem, naozaj nie som naivna....... nerátam s tym, že by sa to ny prvy mesiac snazilkovania podarilo...len, len.... proste strasne dufam a strasne by som chcela..... a tak mozno vidim a cítim aj to, čo nie je....... napríklad ma začala páliť žáha (reflux).....a to som nemala nikdy len ked som bola tehotna......
Inak mi naozaj velmi pomaha, ked hovorite vaše názory či už sú v prospech alebo neprospech "tehotenstva".... vždy mi to prinesie nejaky novy poznatok-a rada citam, priam hltam čo píšete o sebe....
bazálku meriam prvy krat...a je to teda so mnou asi takto: (merala som od 5 DC): od cca 18-19 Dc ma bolia, prsia a brucho doteraz)

5 DC - 36,4 18 Dc- 36,6 25 Dc - 36,8
6 DC - 36,3 19 DC- 36,8 26 Dc- 36,8
7 DC - 36,4 20DC- 36,7 27 DC- 36,8
8 DC - 36,5 21 Dc- 36,7 28 Dc- 31,7
9 DC - 36,4 22 Dc- 36,7 29 Dc- ?
10DC- 36,5 23 DC- 36,7 30 Dc- ?
11DC- 36,4 24 DC- 36,7 31 Dc- ?
12DC- 36,5 32 DC- predpokladany menzes
13Dc- 36,5
14Dc- 36,5
15DC-36,5
16DC- 36,5
17DC- 36,5

takže z takýchto hodnot som uplne blba... beriem duphaston od 16 do 25 DC.....kvoli zltemu teliesku a minuly mesiac kedy som ho bral prvy raz, dosiel menzes na 32 den). Mne z toho vychádza, že ovula bola 17 Dc (ako posledný den nízkych teplot), ale fakt som z toho jelen, ale ja sa to naucim, ved kolko zien ani nevie, ze maju nejaku zmenu teplot pocas cyklu......

hadonoshka
16. jan 2010

mně to fakt přijde podle těch teplot, že byla ovulka později, no v každém případě, nebude dlouho trvat a budeš to vědět jistě. Za 10 dní by měla být vidět druhá čárka. Vím že existují nějaké grafy kde ti to vypočte samo z teplot kdy byla ovulka, probrouzdej snažilky a někde bude určitě odkaz na ty grafy. Až budu mít chvilku tak se mrknu.

hadonoshka
16. jan 2010

mrkni sem, dala jsem si to vyhledat https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

awalancha3
16. jan 2010

dakujem hadonoska, idem na to kuk

gejbule1
16. jan 2010

Jí taky někdy těm chlapům vůbec nerozumím a to si myslím že ho dobře znám a ono prd 😠 .taky máme občas tichou domácnost.Je to všude tak si z toho nic nedělej 🙂 .
pajka tak to jr dobře že jsi to nrdostala ne?Dělala jsi si další testík-citlivější?Moc bych ti //přála.
hadonoshka taky jsem si takhle po revizi hned dělala test protože nám to uteklo.a otěhotněla jsem ještě před první MS ale bohužel v září to nedopadlo.ale nebylo to proto že to bylo brzy po revizi byl to zamlklý potrat.
Já si BT taky nikdy neměřila tak taky neporadím.Dnes jsem si dělala ovulační test.Jsem 10DC a slaboučká čárečka je tam.Ale to asi ještě asi není ovulace ne?To by měla být silná čárka ne?

hadonoshka
16. jan 2010

gejbi měla by být vidět, ale já na ovu testu kdysi neměla úplně stejnou jako kontrolní a pak už zase slábla (byl z toho malej), ale od té doby co je nejtlustší tak je ovulka do 24-48 hodin myslím, jukni na test do návodu, takže radši zkoušejte furt, mužský bojovníci vydrží jen 12 hodin, takže na kluka musíte jet furt 😀

gejbule1
17. jan 2010

Tak dnes čárka silná jako ta testující ale přijde mi to hodně brzy jsem teprve 11DC.
No tak se budeme snažit ale zase se píše se spermijky potřebují asi 72hodin aby byly kvalitní.
Teda tady zase pěkně nachumelilo.¨
hadonoshka nezapadli jste tam 😀 ?

awalancha3
17. jan 2010

no... jasne a je to tu, vcera 37,1 a dnes prudky pokles na 36,6, takze za 3 dni tu mrcha je....... ale to meranie bazalky ma nieco do seba, robim to precizne a je tam ozaj co vidiet a da sa to skvele porovnavat s inymi grafmi- a hlevne nemusim uz kupovat tehu testy- uz z grafu budem vediet na com som... tehutest az na totalne potvrdenie- takze... tento mesiac to nevyslo....... prvy mesiac snazenia je za nami, ide sa na druhy..... 😒

nerra
17. jan 2010

Tak já už jsem dnes 8 DC a v úterý 19.1. ráno jdu na odběr vajíček. Šlo to zase strašně rychle. Minulé IVF jsem měla píchnuto celkem 900UI Puregonu a teď mi to snížili na 600UI, ale stejně mi to zase vyšlo na jenom na 5 dní. Začla jsem píchat v pondělí 11.1. Ve čtvrtek mi už museli píchnout 1 antagonistu a dneska ve 21.00 jdu na Pregnyl. Doufám, že za takovou krátkou dobu se všechno připraví, tak jak má, protože ovulku mívám, tak 15 - 16 DC. A teď už půjdu na OPU 10DC, tak nevím jestli ten skoro týden nebude v něčem chybět.Sliznici mám prý 10mm a to má být normál.

Pets kdy jdeš na odběr? Abych ti mohla držet palečky.

gejbule1
17. jan 2010

awala já jsem si BT taky nikdy neměřila tak jsem nevěděla že se v tom dá takhle číst.To je prima ale nic ro mě.Musí se to každý den a pravidelně.Já teď alespoň testuju.
nerra tak ať se to povede snad vědí co dělají 😉 .Kdy ti pak vajíčko zavedou zpět?

hanula11
17. jan 2010

AHOOOOJ
Tak jsme koupili dnes v Bille Pampersky, mají akci á 149,- 🙂 😵

gejbule1
17. jan 2010

Ahoj hanula díky za tip 🙂 taky se tam zítra stavím.

hopsinka
17. jan 2010

ahojky,jsem monika,snazime se s pritelem o miminko a nic.doktor mi dal clostibegit a po ctyrech mesicich se mi zmensila sliznice na 1mm,ted nevim co s tim,sice uz chodim k jinemu lekari,ale mam velke obavy,aby mi zase narostla,neporadite mi prosim nektera?

hanula11
18. jan 2010

Gejbi, ta akce byla jenom včera 😉 😒 🙂

hanula11
18. jan 2010

Já si BT měřila když mi bylo osmnáct
a i pak, když jsem přišla do jiného stavu s Ivou (ve dvaceti), tak jsem to podle toho hned "poznala", ale asi bych to poznala i bez toho měření. 🙂

pajka00
18. jan 2010

ahoj holky....tak se hlásím po kontrole v Caru....na injekce reaguju výborně...tak jak mám, takže v pátek další kontrola a předpokládaný odběr v úterý.....za týden.....takže tento týden dopichám a v pátek se uvidí, kdy půjdem na to🙂 Na pravé straně 3 vajucha, na levé 4 a rostou tak jak mají🙂
Awa...tak já jsem si bazalku nikdy neměřila..nemám na to nervy každé ráno na to myslet.....takže jsem používala ovu-testy...ale stejně k ničemu-tak už jsem to přestala řešit🙂

gejbule1
18. jan 2010

Ahojky,teda to je venku čvachtanice.tady je nad nulou a strašně to tu taje.
pajka tak to je dobře že ti krásně rostou.Už aby to bylo za náma co?A už si jen počítaly těhu týdny.
hopsinka co to bylo za blba?Ale bohužel s tím nemám zkušenosti.Dobře že jsi změnila doktora.

pajka00
18. jan 2010

No už začínám být natěšená🙂 Sice mi sestra dneska ukazovala, jak si mám od středy začít píchat i do stehna injekce!! takže se mi dělalo mdlo...no ale co nadělám....musím pro to malé něco podstoupit🙂))
Hopsinka, neboj, ono se to vrátí zpátky....Uvidíš, že ti to doktor dá do rychtyku🙂

gejbule1
18. jan 2010

Teda koukaly jste jak zase našli odložený miminko?To je síla co?

awalancha3
18. jan 2010

...ako ste presli od stadia.... prirodzeneho snazilkovania do stadia, ze si pichate na stimulaciu a vobec... k myslienke umeleho oplodnenia?...... čo k tomu dalo podnet, čo rozhodlo, že "normalne" to nepojde?.... ak teda mate chut a volu mi o tom napisat; mam predsa len uz 39 rokov a okrem toho ze mam nasadeny duphaston sa snaziim (idem teda do toho druheho mesiaca snazenia) kvazi prirodzene- co uz narobim, ked som sa rozviedla s otcom svojho prveho dietata pred rokom a toho spravneho chlapa som nasla az teraz 🙂 ako 39 rocna?
Kolko mi odporucate snazilkovat sa "prirodzene"?.....

pajka00
19. jan 2010

dobré ráno kočky....to mimino je děs...ale chápu, že to někdo nezvládá..tak je lepší, když ho šupne někam do špitálu, než by ho házel do kontejneru.....U nás v práci jedni nemohli mít dítě....lépe řečeno-mohli, ale když byla asi po sedmé těhotná a vždycky to potratila, tak byli psychicky oba vyřízení...zažádali si o adopci a před půl rokem jim dali chlapečka asi půlročního-kterého porodila anonymně nějaká holka v porodnici....tzn.nejlepší co mohla udělat.Udělala tím dva lidi šťastné, kluk je spokojený a vyrůstá v úplné rodině a když vidím, jak jeho tatínek, který u nás dělá, je šíleně spokojený a šťastný-tak je to paráda🙂
Awala-já jsem se snažila přirozeně 1,5 roku....Po půl roce jsem otěhotněla, hned potratila, tak jsme se snažili dál, ale protože se nedařilo, tak jsme šli do Caru, aby s tím něco udělali. Přece jenom-bude mi už 40...a na přirozené početí u mě přestávám věřit...Nechtěla jsem, bránila jsem se a říkala si, že nikdy nepůjdu na umělé oplodnění a cháááá hádej co teď dělám?Stimuluju na umělé oplodnění a vůbec mi to nepřijde divné🙂 Vždycky jsem byla pro a jsem ráda, že to vymysleli....pár mých kamarádek na tom bylo a vždycky mi to přišlo normální....jenže já jsem otěhotněla na první ráz s oběma dětma,odnosila a porodila....takže jsem si nikdy nepřipustila, že se to bude týkat i mě....Jenže to bylo před 15 lety a organismus holt zestárnul nejspíš...Teda, já si pořád myslím, že je mi 25let...ale moje vaječníky si to asi nemyslí🙂Takže být na tvém místě...zkusila bych to ze 3 měsíce a pak se nechala co nejdřív vyšetřit-protože čas nečeká a v našem věku je přece jenom menší pravděpodobnost přirozeného početí..Čímž neříkám, že nejsi v pořádku nebo že neotěhotníš.Mně taky nic nenašli,hormonální hladina OK,děloha OK, spermie OK....vše na 1*...no a stejně to nejde.Dr.mi řekl, že je to věkem...Takže teď chladím v lednici hormony a každý večer si je píchnu, aby vaječníky dostaly vzpruhu a vyrobily řádné vajucha🙂

pet.s
19. jan 2010

Ahojky děvčata. Hlásím, že jsem 12DC.Dnes kontrola v Caru. Předpokládám, že čtvrtek nebo pátek půjdu na odběr.Je mi nějak blivno po všech těch prášcích. Včera jsem probrečela večer. Ani nevím proč. Následně problila noc. Děti mě štvou. Teda neštvou,ale přímo SEROU! 😒 Jak je mám donutit,aby dělaly to co mají? A nedlabaly na vše. Chjo.

gejbule1
19. jan 2010

Ahoj holky,taky mi není moc do zpěvu.Včera mi spadla čubička ze schodů a nemůže na přední tlapku.Tak se bojím aby s tím něco neměla je už stará/15/.Já za chvíli razím na gynekologii k novému doktorovi,tak snad na mě dobře zapůsobí.
pets to je určo těma hormonama tak se drž!!!
Přeju vám pěkný den 🙂

pajka00
19. jan 2010

Holky..co to čtu....takové pochmurné zprávy.....Pets...držím palce na kontrole a gejby s pejskem. No jsem zvědavá, jak se ti bude líbit nový Dr...hlavně, aby měl rozum a nezačal ti rozmlouvat mimčo...
Já jdu za chvílu k Dr. taky, ale normálnímu....kašlu už týden a chrčí mi na průduškách jak staré piliňáky....a zrovna te´d, když musím být zdravá....Musím mu to říct, že si píchám hormony...takže asi nechci žádné antibiotika...Naštěstí je to skvělý doktor...tak uvidím, co mi řekne.

hanula11
19. jan 2010

AHOJ te 🙂 Malulka konečně od šesti usnula, tak sem koukám. Gejbi, chudák pejsinka. Snad se to spraví. My měli miláčka Roníka, umřel nám na rakovinu, ještě neměl ani devět let. Najednou byl pryč a dodnes nám chybí. Snad ho mám i ve fotkách . 🙂
Tuhle jsme se koukali na seznam-bazar na pejsky, na rotvíky hlavně.
Byl to miláček, jak mi na cvičáku řekli - postelovej pes. Ale lepší takový zlato (ale on to zase byl rotvajler se vším všudy, jen na svý lidi byl hodnej), než nějaká zkažená bestie (od lidí, za to může bohužel vždycky "páníček", a nemusí to vůbec být bojový plemeno a může to být extra potvora).
S tím mimčem je dobře, že je aspoň naživu, takový ty zprávy, kde zase našli mrtvé novorozeně, to je děs 😔 ☹ 😒 , nějak to pořád nemůžu pochopit. V dnešní době, ty lidi snad ani nejsou lidi.
Jinak u nás mohutně taje. Mladej včera večer ani nevyjel "naši cestu", aby mohl zaparkovat u nás nahoře na zahradě, jako obvykle. To zase bude padat ze střech, s kočárkem teď raději do města vůbec nechodím, nechci riskovat že mi to hafo sněhu spadne na Adélku.
Tak děvčata držím pěsti a házím maminkovské bacílky
😵
😵
😵

janettka
19. jan 2010

hezký den holky,gejbi doufám,že bude pejsek v pořádku...u nás zatím tak nejak pošmourno,manžel žehlí průšvih,ale já se tvářím furt nepřístupně...ještě,že mám tolik práce,pak mi to nedá ani takovou námahu haha

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre