Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pet.s
6. feb 2010

Pajka Jupííííííííííííí gratuluji., tak vzhůru do boje...a co minka? Jak je na tom?

ankava...no jo já jsem takový noční pták,ale popravdě jsem včera vytuhla navečer a pak nemohla spát..snažím se držet rozumný rytmus..kdyby bylo dle mě..tak chodím spát ve 4 ráno a vstávám na oběd.

Dnes brousíme okna.Natírat je budou kluci,abych nečuchala to ředidlo.

Veruncík pajka byla na ET stejně jako já. 28.1.

biblia
6. feb 2010

Prosím Vás, nemáte náhodou s týmto niektorá skúsenosti:?
link:http://www.maxikosmetika.cz/index.php?target=products&... ,
ja teraz beriem sarapis, aloe a rozmyslam, či by som nemala vyskušať.
Pets a Pajka, srdečne gratulujem, Pets- s tým biorytmom som na tom rovnako ako ty.
Ostatné všetky zdravím, už ani neidem menovať, je tu veľa aj nových a nechcem niekoho vynechať.
Držím palce aj ostatným, ja teraz zaberám ako len môžem, žiaľ len prirodzene.

gabikri
6. feb 2010

pajka : gratuluji...tak ať // jen sílí 😵 😵 Pets Tobě taky 😉

minka051
6. feb 2010

Ahojte mňa test nevyšiel a mrcha zatial nikde.
Pajka gratulujem super správička ja nemám šťastie ☹
..

gejbule1
6. feb 2010

minka tak nebuď smutná 🙂 půjdeš znova?Teď Bude alespoň snaženíčko přirozené 🙂ne ?

pet.s
6. feb 2010

Minka nezoufej, třeba se ještě čárka objeví... 😉

ankava
6. feb 2010

minko, pet.s má pravdu, ještě je brzy, ještě se může objevit. vždyť jste všechny testovaly dřív. Hlavu vzhůru 🙂 🙂

minka051
7. feb 2010

pet.s no čakám čo bude mrcha zatil nikde dnes by normálne mala byť.

Gejbue ja mám darované vajíčka ja už inak mať nemôžem tak ak toto nevyjde je koniec. Už len preto lebo je to s darkyňou zdlhavý proces a stojí to celý majetok.

gabikri
7. feb 2010

minka : přeji Ti, aby se stal zázrak 😉 😉 Tolik jsem Ti celou dobu držela palce..

gejbule1
7. feb 2010

minka dokud není MS je pořád naděje.Někdo mívá pozitivní testy až týden po vynechání.Moc ti držím palce třeba to vyjde.
Pro mě je taky každá MS zklamání ☹ .

ankava
7. feb 2010

minka, určitě, ještě mrcha nepřišla, tak je naděje. Moc držím palce. 🙂

gejbule1
7. feb 2010

Teď trochu jinam 🙂 .To je zase hnusná zima co?Já už měla radost z té oblevy že to brzy sleze a oni zase budou mrazy.

ankava
7. feb 2010

u nás zase napadalo to bílé svistvo 🙂 🙂 asi centimetr. Už mi to taky štve. Ani nejezdím autem, protože se na ledu bojím a brzy musím na technickou, tak doufám, že už to trochu poleví. Já od pátku nevylezla z baráku. Jsem zahrabaná v těch papírech a navíc na mě leze nějakej kašel nebo co. Nejsem zrovna zimomilnej člověk, pokud ovšem nestojím na horách na lyžích

gejbule1
7. feb 2010

já jsem to samé jako ty 😒 .Autem sice jezdím ale všude se blbě parkuje.S Luckou ani moc ven nechodíme.Nechce na tom ledu chodit a kočárem se nedá.Už aby to slezlo a začalo jaro.Letos se mi to děsně vleče že se snad ani nedočkám.Kde bydlíš anka?My jsme nahoře v Bráníku na Zeleném pruhu.

ankava
7. feb 2010

🙂 🙂 na Zeleném pruhu pracuju a bydlím dole u vody v Modřanech. tak to jsme sousedky, to budeme spolu ještě vozit kočáry 🙂 🙂

gejbule1
7. feb 2010

Jéééé to je prima,to je náhodá 😀 Tak už aby to bylo.Možná se i známe 🙂 .

ankava
7. feb 2010

no, jo to jsme se třeba i viděly 🙂 my hodně chodíme na stezku mezi bráníkem a modřanama, jezdíme tam na kole, bruslích a já tam chodím běhat, tak hned jak roztaje, tak zase vezmu tenisky a poběžím. Teď se chystáme alespoň na procházku, abych provětrala hlavu... 🙂 možná mě tím vzduchem přejde i ta počínající rýma. Sakriš teď se mi nehodí být nastydlá 🙂

gejbule1
7. feb 2010

Dolů taky občas chodíme.Před Lúcou hodně často/na brusle/.
U nás se taky pořád střídáme s rýmou a kašlem.Když jeden domarodí tak začne někdo další.Je to blbí období ☹ .Teď jsme se dali trochu dohromady a už mě zase ráno bolelo v krku.

ankava
7. feb 2010

gejbule, tak to bychom, až se oteplí mohly chodit na těhotenský zdravotní procházky 🙂 pořád věřím, že budeme.
my byli na té vycházce, byla zima jako pes, pěkně jsem vymrzla, rýma se roztekla, takže budu tak tři čtyři dny frkat, ani čaj se slivovicí nepomohl.

Holky, co se snažíte, odbouraly jste kafe a alkohol, nebo to necháváte až budete těhu?
Já si občas dám sklenku vína nebo na horách grog a kafe jedno denně. Přece musím mít nějakou radost v životě.
Ty utrejchy, co piju, fakt nejsou nic lahodného 🙂

gejbule1
7. feb 2010

anka já si vínko a kafčo normálně dám ale neopíjím se.Ani s Luckou jsem úplně neabstinovala,měla šílenou chuť na pivo tak jsem mužíka tahala do hospody 🙂.Přesně jak píšeš z čeho bychom pak měly radost?Třeba zítra jdu s kamarádkou posedět a u sodovky nebudu když nemusím 🙂 .

pajka00
8. feb 2010

dobré ranko kočky🙂 tak mráz je zase tady...už se oteplovalo, krásná obleva a prásk-zase mráz a i trochu sněžilo..ale co bysme chtěly začátkem února,že?
Ráno jsem si dělala po dvou dnech test a čárka o trošku tmavší-tam mám radost..ani se mi nechce věřit, že by se to povedlo🙂Tak teď už jenom ať drží.
Gejby a jak je možné, žes měla pozitivní test?přece, kdybys nebyla těhu-tak pozitivní nebude, ani kdyby ses na hlavu stavěla ne? Já bych to ještě nezavrhovala.....Moje ségra měla pozitiví test, byla u Dr., na vaginálním UTZ a tam jí řekl, že není těhu....tak si udělala druhý a zase pozitivní a co myslíte?Byla!!Takže ještě chvilku vydrž a i když jsi měla mrchu-divnou, tak to nic neznamená-moje tchýně menstr.do 4měsíce těhu a vůbec netušila,že čeká mimčo...
Minka-to mě moc mrzí...ale dokud nepřijde mrcha-není nic ztraceno. Já to mám dostat až čtvrtek-pátek....takže taky ještě čas..protože mi zaváděly bobísky už 14-ctý den cyklu.
Pets co ty?jak je?

marrad
8. feb 2010

pajka garulujem ku 2 ciarkam....
a dryim palce aby vsetko prebiehalo ako ma...
sem tam tu nakuknem, pretoze mi taha na 40 tku a stale som sa nedockala svojho momca.....
teraz som po januarovej stimulke a neuspesnej IVF, takze cakam a to cakanie je nekonecne....
budem Vas tu navstevovat castejsie, vidim ze vela dievcat aj v tomot veku sa docka tak hadam aj ja budem patrit medzi ne...

pajka00
8. feb 2010

ahoj marrad..to víš, že sem můžeš chodit...aspoň nás bude víc.Díky za gratulaci-snad bude vše OK🙂
Držím ti palce, aby i tobě se brzy objevily //. Jak plánuješ pokračovat dál?Budeš zkoušet druhou IVF?

marrad
8. feb 2010

Tak teray cakam na mrchu, ale poviem Ti tak ma bolia vajecniky..... dufam ze to je prichadzajuca mrcha...
po nej mam ist na kontrolu do CAR kde som absolvovala prvz pokus
no objednala som sa na konzultaciu do ineho CAR tak uvidim co mi tam navrhnu....
kazdopadne musim 3 cykly byt be stimulacie, tak neviem, no po troch czkloch by som sa nato este raz dala, tak uvidim....
a veeeelmi si prajeme aby sa nam to podarilo prirodzene...... 😉

pajka00
8. feb 2010

Tak je fajn,jestli stíháš věkem kvůli pojišťovně. Určitě se musí jednou zadařit, není možné, aby měl člověk pořád smůlu. Mrazáčky vám žádné nezbyly? Třeba se ti do té doby než půjdeš na další IVF, podaří otěhotnět-kdo ví🙂

marrad
8. feb 2010

nie
ani na et sme nemali.....takze mrazaciky uz vobec nie
ja som asi blbo zareagovala na stimulku, lebo som mala na jednej strane len 2 foliky a tie boli prazdne...

ankava
8. feb 2010

ahoj marrad,
tak zase další baba 🙂 mezi námi.
příště tě určitě nastimulují správně a bude z toho mimčo.
U nás když se to nepovede, tak příště budeme muset zaplatit. Ale já tak trochu doufám, že se to povede a když ne, že to ještě může jít přirozeně. Léto je dobrý čas, tak by se nám mohlo zadařit.

pajka, tak zítra už budeš mít testovací tmavší než kontrolní, viď 🙂 🙂 super, třeba to jsou fakt ty dvě holčičky, když vůbec nešpiníš 🙂

marrad
8. feb 2010

ankava,
my by sme este mali stihnut jeden cyklus plateny
a pevne verim ze ten vyjde a tiez si velmi zelame aby nam to vyslo prirodzene.... pretize zaiden konkretny problem nam nenasli...
okrem imunologie mame urobene vsetky vysetrenia....

pajka00
8. feb 2010

U nás taky žádný problém nebyl-vůbec...První dvě děti-je fakt-že je to už nějakých 15 let, kdy jsem rodila podruhé-přišly okamžitě a bez problémů....no asi to bude věkem.Doktor mi to taky říkal,že to půjde-ale bude to dýl trvat...tak snad nadešel už ten správný okamžik🙂 V březnu mi bude 40-tak myslím,že je to nejvyšší čas. Do důchodu půjdu v 64 letech-tak mám hromadu času na vychování a uživení dítěte.....
Tak holky uvidíte-jak to stihnete...s tou pojišťovnou je to na pendrek-že nás tlačí čas nejen věkový, ale i pojišťovnový.
Test si zkusím zase pozítří....budu to zkoušet obden...a snad bude zase tmavší🙂 Už se těším na čtvrtek, až mi to Dr.potvrdí i z krve.

gejbule1
8. feb 2010

Ahoj holky,vítám marrad 🙂 .Určitě se ti to taky podaří.Tady věříme všichni že z nás budou těhulky 🙂 .
pajka taky tomu nerozumím asi se mi zbláznily hormony.Test byl 3x pozitivní a pak negativní.Nakonec jsem to dostala.Dnes jsem měla jít na hormonální profil tak jsem si nechala udělat i HCG.Když mám jít ve čtvrtek na ten mammograf tak abych měla 100% jasno.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre