Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

veruncik
13. feb 2010

Ahoj holky,

tak jsem se po 14dnech od ET podruhé testovala a nic!! ☹ ☹ Jsem z toho dost smutná, protože jsem pořád doufala, že třeba se stane zázrak a já...Ale zázrak se nestal. Bohužel. Nechápu, co jsem udělala špatně. Když jsem měla prý 2 pěkná embryjka, tak jsem malounko, doufala, že se to povede. Brala jsem utrouš, zůstala jsem na neschopence doma, všichni byli na mě hodní, doma i v práci, takže jsem se nenervovala...V říjnu jsem byla na hysteroskopii, tam nic nenašli, tak tam problém být také nemohl..Fakt nevím...Máte někdo nějaký nápad, co jsem udělala špatně? Příště, ach jo, bych to nechtěla zopakovat...

Pet.s gratuluji, to bylo Tvoje 3. IVF než se to povedlo? A pajka, taky gratulace a Tvoje první? A marja, ty jsi to zkoušela, jak dlouho než se zadařilo?

ankava
13. feb 2010

Verunčík, to nejsou vůbec veselé zprávy, ach jo, ale určitě to zkuste ještě jednou, když to půjde. A navíc, ještě jsi na kontrole nebyla. žádnou chybu jsi určitě neudělala, spíš naopak, ale někdy to tak je. A dělali vám asistovaná hatching jako Pajce? prý se tím embryjkům pomůže, aby se lépe zavrtala. A u tebe nejspíš problém se zahnizdováním bude.
Drž se, ještě se to podaří.

Moje včerejší trable se vystupňovaly tak, že večer jsem měla takový narůžovělý špinění, takže jsem propadla zoufalství, že to je prostě v řiti (dámy prominou 🙂 ) a že se to zase všechno oddálí. Ale dneska zase nic, utrouš jsem dobrala a vypadá to, že když mrcha přijde od zítra dál, tak to všechno tak akorát stihnu. Já nikdy před MS nešpinila, ale možná, tou Mojžíšovkou a tou zahřívací terapií moje dámské ústrojí hlásí, že fakt existuje, což by byly pozitivní zprávy.
Tak doufám.

Holky ostatní jak je? Co plánujete na víkend? nějaký Valentýnský oslavy?
Pet.s dá si manžel říct? 🙂 Každej chlap je jinej, můj první chtěl pořád, až mi to bylo protivný. A nynější miláček je zase rád, když si o muchlování řeknu 🙂 A já se tomu taky vůbec nebráním 🙂 Já si taky myslím, že už to je věc obou.

gejbule1
13. feb 2010

Pěkné ráno holky.veruncik to je mi taky líto ale když není MS tak je šance pořád.I když už tomu asi moc nevěříš viď?Myslím že jsi nic neudělala špatně jen to prostě nevyšlo.Určitě jdi na další IVF.musí se to podařit.
anka držím palce ať to stihneš a MS přijde tak jak má.
Já jdu dnes shánět šaty na ples ale nikde nic nemají tak nevěřím že něco seženu ☹ .Zítra jdeme s Luckou na výstavu koček a pak na obídek.V tomhle počasí se toho s malou moc dělat nedá.Valentýna nijak moc neslavíme jen si děláme hezký den.

pet.s
13. feb 2010

veruncik..to bylo první IVF? Neklesej na mysli. Úspěšnost umělého se myslím počítá někde kolika 30-40%.S opakovanými pokusy šance roste.
Chceš seznam všech mých snažení? 😀 Tak koukej 2004-IUI,2005-zahájena stimulace,přerušena kvůli závažnému nálezu v krvi partnera-rok léčení, 2006-stimulace-žádné folíky, 2007-další stimulace-folíky odovulovali před odběrem, následně hysteroskopie,odstranění myomu, zjištění vysokého tlaku-léčení-odklad stimulování, 2008-IVF-zavedena 2 embrya-neúspěch,žádné na mražení, 2009-IVF-ET-2 embrya-žádný mrazáček-potvrzené těhu-1 mimi-14tt-ukončení kvli rozštěpu lebky, 2010-IVF-ET-2 embrya-potvrzené těhu,zatím nevím, kolik jich tam je.žádný mrazáček. 😝 😝
A to jsem vynechala asi 3 leté neúspěšná snažení před 18 lety s bývalým.(tenkrát ještě umělé nebylo tak populární-tak jen hormony a nespočet vyšetření-výsledek 20 kg navrh a adopce Báry a následně Daníka. 😀 😀

Ankava- no to pochybuji-kytička a dáreček bude určo.Možná večeřička.Ale sex?Ještě, že máme umělé. Nechat to na našem tatínkovi, tak se nedočkám. 😀 😀 😀 Když v téhle generraci jim pořád říkali, že sex je fuuuj a může se i na něj umřít. 😀 😀

Jedeme pro nového zedníka, tak se snad budování pohne 😀 😀

veruncik
13. feb 2010

Holky, díky moc za podporu. Asistovaný hatching mi nenabídli, ani prodlouženou kultivaci. Nechala jsem to na emryologovi, ať sám dle zkušeností rozhodne, co je nej, asi se již nedozvím, zda-li by to bylo k něčemu...Našla jsem celkem zajímavé stránky se statistikou úspěšnosti těhotenských testů, je to fakt zajímavé, že testovat se má až opravdu po těch 14 dnech, ale bohužel to není můj případ...A taky pet.s a pajka tuto statistiku nepotvrzují.

http://merenibt.xf.cz/index2.html
Stručné shrnutí:

Fertilityfriend, do kterého vkládají své těhotenské křivky desetitisíce žen, už si může troufnout udělat statistiku s vypovídající hodnotou (studie byla provedena na 93 148 ženách). Vyhodnotili tedy všechny těhotenské křivky a záznamy o pozitivních i negativních testech v nich a dali je do souvislosti s dobou ovulace a délkou luteální fáze.

Tyto ženy měly velice rozdílnou délku cyklů i dobu ovulace.
Průměrná doba luteální fáze byla 14 dní.
Průměrný den, kdy ženy poprvé uviděly //, byl 13,6 DPO (čili přibližně v den, kdy měla nastat MS).
Průměrný den všech falešně negativních testů (tzn. těhulí, které ukvapeně testovaly příliš brzy) byl 10,3 DPO
Procento testů, které ukázaly // už 10.DPO - 10%

Dní do očekávané MS Procento těhotných žen, které měly už v tento den //
4 dny před MS 6%
3 dny do MS 15%
2 dny do MS 27%
den před MS 43%
den očekávané MS 60%
druhý den vynechané MS 75%
třetí den vynechané MS 95%
čtvrtý den vynechané MS 100%

Pet.s, klobouk dolů, to je šílené, co jsi již všechno musela přetrpět!!Máš můj největší obdiv!! Strašně moc Ti držím palce, ať Ti to výjde. Jestli si to někdo z nás zaslouží, ta jsi to ty na prvním místě!! No, já jsem taky v roce 2008 a 2009 zkusila 5 IUI, pak 2009-1.IVF bez transferu, pak jsem musela jít na konizaci a hysteroskopii, pak v listopadu 09 nativ bez trasferu, takže moje 2. IVF....Tak jakou mám ještě šanci? ☹

gejbule1
13. feb 2010

veruncik nevzdávej to já měla před Luckou taky problémy.Jestli si to chceš přečíst mám to v albíčku.Nevzdala jsem to a Lucinka se podařila.teď si říkám to samé ale je mi o pár let víc.snad to i tak vyjde 🙂 .

awalancha3
13. feb 2010

to GEJBULE: mozem sa opytat, co vsetko robis v ramci prirodzeneho snazenia? (okrem samotneho snazilkovania), pomahas tomu nejako? lieky, podkladanie zadku po sulozi, bylinky, su zeny co si spermu zatlacaju prstami do krcka 😖 hm...... ale spravne si povedala, pomaly ale iste zivot pocitam od menzesu do menzesu.........Ja osobne beriem duphaston, a meriam bazalnu teplotu... aspon ma nelaka kupovat zbytocne tehutesty....... ovulku mas super? testujes ju nejako, ci ju uz poznas bezpecne, ze prisla?
Ak su moje otazky prilis indiskretne, tak netreba odpovedat....... 😉 ja som v strasnom napati, 18 teho ma dorazit mrcha......

pajka00
13. feb 2010

ahoj kočenky, verunčik-to mě moc mrzí,ale uvidíš, že se příště podaří! Určitě si nechej udělat asistovaný hatching...já jsem měla kultivaci 4 dny-to je už prý prodloužená, injekci ICSI a ten hatching...sice to bylo asi o 15tisíc dražší.....ale vyplatilo se) Měla jsem první IVF...a před tím jen jedno IUI-negativní samozřejmě.
Tak hezký zbytek víkendu a všem přeju plodné noci🙂

gabikri
13. feb 2010

veruncik : moc je mi to líto, že Ti to nevyšlo, drž se 😉

pets : holka ty co máš síly a energie..to nechápu..fakt smekám 😉 Jinak moooc držím palečky ať je vše jak má být a Ty se konečně dočkáš 😉 😉 😉

gejbule1
13. feb 2010

awala já pro to nic moc nedělám.Jen občas manžílka znásilním když je pauza delší než 2dny.Po sexíku si zadek nepodkládám a většinou i brzy vstanu ale snažím se jít umýt později.Když je sexík večer tak se myju až ráno.Teď jsem začala pít bylinky co mi doporučila léčitelka-kakost smrdutý.Teplotu neměřím nejsem důsledná.Tak si občas udělám ovulační test.Jinak ovulku ani na sobě nepoznám jako ostaní holky.Podle hlenu bych řekla že ji snad ani nemám.Žádné bolesti ani příznaky mi ji nedoprovází.Do teď jsme se snažili většinou hned po MS ale pak docházeli síly a od 14DC se mi už ani nechtělo.Tento měsíc to otočím.Do 14DC jen občas a pak co nejčastěji.Jestli to teda bude možné protože někdy to je hodně náročné 🙂 Takže asi podle toho co píšu pro to nic moc nedělám ale já mám pocit že se pořád pozoruju.A co ty a ovulka?Poznáš ji?
Klidně se ptej na co chceš myslím že jsme tu všichni dost otevřený a nevadí mi o tom psát 😉 .

ankava
14. feb 2010

gejbule, jsem ráda, že píšeš, že na sobě ovu nepoznáš, už jsem si myslela, že jenom já jsem nějaká divná 🙂
my když se snažili přirozeně, tak jsem taky pila čaje, kupovala ovu testy, ale stejně mi ukazovaly ty čárky nějak divně a stejně jsem otěhotněla někdy jindy. Takže bych spíš použila radu mého gynekologa- každé 2 až 3 dny a musíte se strefit. 🙂 Něco na tom bude- že mladý holky lehčeji otěhotnění- ono tam i toho snaženi bude víc 🙂 🙂
I když jistě jsou i výjimky 🙂

jinak krásnýho Valentýna. My už máme odvalentýnováno 🙂 🙂 🙂 🙂 😔

gejbule1
14. feb 2010

stav ke dni 14.2
těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........39 let...................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP ? ,krev 11.2. HCG 605

snažilky:
hadonoshka..42 let........5 DC.......SP 9tt. (26.12.09) - ajaj mrcha přišla už 18DC, tak asi zkusíme toho Štírečka
gejbule........40 let........9 DC.......celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení
awalancha....39 let.......27 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
biblia..........44 rokov.....? DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
gabikasz......40 rokov....16 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
aja 37........38 let........24 DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
janettka.....40let.........25 DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně

umělkyně:
ankava.......39 let........25 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39 let........16 DC.....čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikri........38 let.........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF - ET 30.1.
marrad...... 38 rokov.....? DC...... 1. IUI (10/2009) - neuspesne, 1.IVF (01/2010) 2 prazdne foliky - neuspesne ...........................................este nevieme ako dalej

maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice

gejbule1
14. feb 2010

anka mě ty testy taky ukazují divně ale dělaám to spíš pro orientaci ale neřídím se podle toho.Taky mi nikdy nesouhlasilo co jsem si myslela/že byla ovulka/ s doktorem.zjistili ti čím se ti stávaly ty zamlklé potraty?zaručí nějak že po IVF se to nebude opakovat?Já měla v roce 2009 taky dva a proto jsem vzdala i IVF.Zaplatit to a pak o to příjít by mě mrzelo dvojnásob.
My se dnes chystali jít s malou na výstavu koček a pak na oběd ale v noci Lucka dostala horečku tak jsme dnes doma.

pet.s
14. feb 2010

Holky já měla strašně divný sen. Ještě na to pořád musím myslte.
Zdálo, se mi že jsem pletla svetřík a nejednou mě něco neviditelného tahalo za jehlice.(my jsme takhle škádlili mámu, když jsme byly malé a chtěly jsme si hrát.)Tahalo až tu jehlici vytáhlo. Najednou se do výše vzneslo i to klubíčko a začalo mi ten kus upletený párat. Zavolala jsem na celou rodinu, aby viděli ten zázrak jak se vznáší klubíčko u stropu. Najednou mě napadlo, že je to náš Matyáš(náš andělíček, dušička našeho mrtvého dětátka).A říkám ? "Matyášku, jestli to jsi ty, dej mamince znamení. takhle se bojím."A on mi na dlaních vytvořil z té vlny růžové srdíčko.Cítila jsem staršně hezký pocit. Pak jsem si šli lehnout a já jsem všem říkala, že nesmíme spát, protože si ráno budeme myslet, že to byl sen. Chtěla jsem to volat ségře mobilem, al enmohla jsem ho najít. a než jsem ho našla, tak jsem usnula.
Celou noc vždy když jsem trochu ze spaní procitla, tak jsem si říkala, že na to nesmím zapomenout, že to nebyl sen. Ráno to bylo po probuzení hned první na co jsem myslela a vyprávěla to mužíkovi. Ten si nepamatuje, co se mu zdálo.Dětí se nechci ptát, jestli se jim něco nezdálo.
Pořád mám před očima ten obrázek "moje dlaně, skoro jako křídla a v nich to chundelaté růžové srdíčko"kdybych uměla malovat tak to namaluji. Přemýšlím, že udělám fotografii. Tu vlnu o které se mi zdálo tu mám.

zkousim
14. feb 2010

ahojky všem, jsem :
snažilka...39 let....23 DC...čekám na termín 1.IVF,3roky snažení -bezúspěšně 😒 ..přidáte si mě???

Musím ale říct, že vás obdivuji...já bych tohle vše asi nezvládla, mám 19 dceru a teď bych s novým partnerem chtěla mimi, nejde to.To co jste mnohé podstoupily..obdivuhodné.
Mám dotaz, jsem u pojišťovny 205., která hradí jen do 39 let,chci přejít k 1.4. k VZP....máte některá s tím zkušenost? Protože je jediná, co to hradí do 40 let a v Caru mi to sami navrhli. Jinak přeji krásného Valentýnka 😀

gejbule1
14. feb 2010

Ahoj zkousim vítám tě tady.Tak už jsi v tabulce.Myslím že máme skoro všichni podobný příběh.Chceme miminko s novým přítelem.
Taky mi tu změnu pojišťovny navrhovali ale i tak už bych to nestihla.Takže IVF plánuješ v dubnu?Musí ti to vyjít .
pets to jsi měla krásný i když trochu smutný sen.Určitě ti tím bylo něco naznačováno.třeba že ti Matyášek přeje další miminko,že se na tebe nezlobí..

stav ke dni 14.2
těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........39 let...................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP ? ,krev 11.2. HCG 605

snažilky:
hadonoshka..42 let........5 DC.......SP 9tt. (26.12.09) - ajaj mrcha přišla už 18DC, tak asi zkusíme toho Štírečka
gejbule........40 let........9 DC.......celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení
awalancha....39 let.......27 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
biblia..........44 rokov.....? DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
gabikasz......40 rokov....16 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
aja 37........38 let........24 DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
janettka.....40let.........25 DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně

umělkyně:
ankava.......39 let........25 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39 let........16 DC.....čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikri........38 let.........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF - ET 30.1.
marrad...... 38 rokov.....? DC...... 1. IUI (10/2009) - neuspesne, 1.IVF (01/2010) 2 prazdne foliky - neuspesne ...........................................este nevieme ako dalej
zkousim......38 let.........23DC.....čekám na termín 1.IVF

maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice

awalancha3
14. feb 2010

to GEJBULE: ja som sa 17 rokov nestarala ci mam alebo nemam ovulaciu, nebolo preco, to az teraz ked som sa na "stare kolena" zamilovala.... tak som skusila pred mesiacom minuly cyklus, ked sme sa prvy raz pokusili o babatko merat bazalnu teplotu, meriam ju precizne, pravidelne a vdaka duphastonu, co mi predpisala doki mam uz 3 mesiac cyklus 30 dnovy a bazalna teplota uplne presne potvrdila, ze folikularna faza pod ciarou, lutealna nad ciariu a v den ked prvy raz na 30 den cyklu klesla dosla mrcha..... Teraz si meriam druhy mesiac a skusila som si vypozorovat ci vobec mam ovulaciu, hlieny mam take nijake, trochu mokro ale ziadne ucebnicove bielkovinove hlieny, dedukujem, ze som mala ovulaciu tento mesiac podla toho ze som mala okolo toho 16 dna cyklu bolesti vajecnikov a robila som si asi 8 dni po sebe cikacie ovu testy... nikdy nebola T ciarka tmavsia ako C ciarka ale zosilovala sa, okolo toho 16 dna dosiahla vrchol a potom zase bledla az vymizla...... no a hlavne skocila teplota hore a drzi sa... tak som teda usudila ze som mala ovulaciu.....asi ale na buduci mesiac zajdem za doki, aby mi to nejako na UTZ merala.....ale keby nebola ovu, tak neviem z coho by som mala zvysenu teplotu v lutealnej faze, ved to robi len zlte teliesko....... ale rada by som mala potvrdene, ze mam ovulaciu.......Ja sa nazilkujem so svojim priatelom kazdy den (sme cerstvo zamilovani, a ma 35 rokov- dnes napriklad 7x za den, co som teda este nikdy s nikym nezazila), len pred ovu a pri nej si davame jeden den pauzu, aby toho bolo viac 😉
a podkladala som si zadok poduskou, nic viac pre to nemozem robit (teda mozem- chudnut, podla mna tam bude u mna problem). Za 4 dni ma dorazit mrcha Boze daj, aby nedorazila!!!!!!

to ANKAVA: asi nie si sama, co si nepozna na 100% ovu, ja sa chystam uz dusevne na IFV, prave pomaly pripravujem milacika na spermiogram, musim si zistit, ci na svk nejaka poistovna preplaca do 40 rokov IFV, este by som jeden cyklus stihla mozno.....

marrad
14. feb 2010

na SK myslim, ze ziadna nepreplaca IVF / nie IFV/ cyklus..
vsetki len do veku 38 rokov a 364 dni....

jesterka001
14. feb 2010

zkousim - Ahoj, je mi stejne jako tobe, taky cekam na prvni IVF a taky se s novym pritelem snazime marne tri roky.... K VZP jsem presla loni v rijnu, hned,jak jsem se dozvedela, ze ho jedina proplaci o rok dele. Ale vzhledem k tomu, ze me IVF teprve ceka, tak s proplacenim zatim zkusenosti nemam, jen pevne doufam, ze mi to proplati a taky ze alespon jedno proplacene stihnu........

biblia
14. feb 2010

stav ke dni 14.2
těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........39 let...................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP ? ,krev 11.2. HCG 605

snažilky:
hadonoshka..42 let........5 DC.......SP 9tt. (26.12.09) - ajaj mrcha přišla už 18DC, tak asi zkusíme toho Štírečka
gejbule........40 let........9 DC.......celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení
awalancha....39 let.......27 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
biblia..........44 rokov....07 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
gabikasz......40 rokov....16 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
aja 37........38 let........24 DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
janettka.....40let.........25 DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně

umělkyně:
ankava.......39 let........25 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39 let........16 DC.....čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikri........38 let.........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF - ET 30.1.
marrad...... 38 rokov.....? DC...... 1. IUI (10/2009) - neuspesne, 1.IVF (01/2010) 2 prazdne foliky - neuspesne ...........................................este nevieme ako dalej
zkousim......38 let.........23DC.....čekám na termín 1.IVF

maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice

pet.s
14. feb 2010

Zkousim..ahoj..já přešla k VZP, aby jsem stihli ještě IVF.Stihli, bohužel dopadlo potratem. Ted jsem si už platili sami. tak se ptej. 😀

pajka00
15. feb 2010

Dobré ranko🙂 Zkouším-já jsem přešla k VZP taky....byla jsem u revírní a ta proplácí jen do 39..a tak jsem k 1.10. přešla k VZP a v říjnu jsme už zkoušeli IUI-negativní a teď se IVF povedlo. Nebyl s tím vůbec žádný problém a okamžitě mi všechno schválili.....ale i tak jsem při IVF doplácela 25.000,-:)) fakt dobrý.A stihla jsem to fakt za minutu 12, protože mi bude za měsíc 40...takže bych měla smůlu.

pajka00
15. feb 2010

Pets-tak ten tvůj sen je hrozně zvláštní.....to bych z toho měla stejný pocit jako ty...mně se teda zdají denně nějaké sny....ale až tak strašně zvláštní ne...spíš hrozné blbiny🙂

ankava
15. feb 2010

VZP opravdu nedělá problémy přesně do 40, já to budu mát hrazený taky jenom jednou..
ty potraty prakticky vůbec nezkoumaly, protože dva je moc málo.

gejbi.... IVF ti samozřejmě nezaručí úspěch, ale protože u mě se přiklánějí k tomu, že je to hladinou hormonů, tak to umělé napomůže jednak tím, že ty hormony dostáváš už od začátku a taky udělají výběr spermií a vajíček.
Ani nevím, jestli mám dobrá vajíčka a tím by se mohlo něco zjistit. A pak taky můj přítel má pomalejší spermie, takže bychom zase třeba dost dlouho čekali než by se to podařilo.
A kdyby se to nepovedlo, tak doufám, že začnou rychle dělat nějaká vyšetření, aby to příště bylo lepší.
Teď to nebude ještě tolik stát a upřímně, dala bych všechno, jen aby nám něco pomohlo.

pajka00
15. feb 2010

Holky, jak se přidávají fotky do fotoalba?

zkousim
15. feb 2010

gejbule1... moc dík za přijetí, akorát jsem nějak rozpačitá...co je to umělkyně??? diskusi jsem se snažila pročíst,ale info jsem nenašla 😕 .P.S. 38 let je moc fajn,ale mě už je 39..no vlastně 39,5 let....ale kéž by to nebylo tak 🙄 ....prosím opravit v tabulce
😉

awalancha3... stejný příběh, ale prý to není dobré až moc hodně za den...snad nejlépe každý 3.den, kvůli kvalitě spermatu..ale tu zamilovanost znám, je to krásný 😵 ..kup si vitamín E

jesterka001 ....no snad to stihnu do té 40tky 2x. Doktor mi navrhl, že uděláme IVF s ISCI, penízky našetřené máme,no můj miláček...ten je nešťastný, že nám to nejde,,já jsem optimistka .Známá teď má holčičku v 41,normálně a taky asi až po 10ti telech.

pet.s ..ty jsi silná ženská, tobě to prostě musí vyjít..ten nahoře tě nenechá rápit, nejsem věřící,ale občas i na něj se obrátím.A s tím snem..možná by bylo dobré se kouknout do Snáře..kniha o snech.

zkousim
15. feb 2010

pajka00 .... pajko,ty jsi byla pro mě taková ta startovačka...stejně mládá 🙂 a tak jsem se i já rozhodla, že to podstoupím...jinak já moc na umělko nechtěla, přítel tlačil a dotlačil....

ankava .... budu ti držet palečky

holky moc díky za přijetí ...
😵

jesterka001
15. feb 2010

pajka00 - A VZP opravdu nedelala se schvalenim zadny problem? Toho se trosku bojim. Ze mi to neschvali. A jak dlouho ti schvaleni trvalo? Diky za info 🙂

pajka00
15. feb 2010

Víš zkouško-já jsem-když jsme začali zkoušet před 2 lety řekla-že na umělé nikdy nepůjdu 😀 ..pak jsem po 4 měsících otěhotněla,potratila a od té doby nic.....tak mi nic jiného nezbylo-pokud to mimčo fakt chci,než to umělé podstoupit...no a bylo to naprosto v pohodě,žádné problémy,nic mi nebylo,injekce jsem si píchala sama-a to jsem si myslela,že nezvládnu-ale opravdu vše v pohodě-vůbec se toho neboj🙂
Ještěrko-já jsem se bála,že když se přehlásím k VZP a najednou hned po nich budu chtít takovou pálku,že budou dělat problémy-ale vážně vůbec nic!Jak dlouho ti neřeknu-protože nám brali odběry krve-výsledky trvaly 5 týdnů a když jsme si jeli pro ně-už jsem to měla schválené...takže jestli to přišlo za 2 nebo za 4 týdny-to opravdu nevím...A IUI nevyšlo a okamžitě jsme si podali IVF a taky hned to prošlo.

jesterka001
15. feb 2010

pajka00 - Jo, tak presne tohodle se bojim i ja. Ze kdyz jsem u VZP nova a budu hned chtit umele, ze mi ho neschvali. Tak snad ano, to jsi m moooc potesila 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre