Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zkousim
25. feb 2010

nebo ta ještěřice fakt umí čarovat a bude ten termín mého porodu 2.2.2011 😀 😀 😀
kde vůbec jsi????koukni to té koule a povídej.jsem nešťastnáááááááá 😠

gejbule1
25. feb 2010

Teda to bylo dneska krásně co?Já uklízela zahradu po našem pejskovi a bylo toho požehnaně.Plná igelitová taška kakoušů 😉 .
zkousim tak to držím palce na hematologii 🙂 .

zkousim
25. feb 2010

ahoj gejbi...co máte za psíka??

zkousim
25. feb 2010

hm...tak nic ☹ jdu koukat na ordinaci,alespoň přijdu na jiné mylenky...ráno jsem tu jak na koni 😀

zkousim
25. feb 2010

myšlenky

gejbule1
25. feb 2010

My máme labradorku ale už je to psí babička.Teď v březnu ji bude 15 let.
zkousim a kdy jdeš na hematologii?

pajka00
26. feb 2010

ahoj holky...tak včera kontrola 😀 správně si aja všimla,že jsem tu nebyla....fotečka je v albu. Miminko v pořádku,tluče srdíčko už má 3mm🙂 No ale teď se podržte, našel mi tam ještě jeden gest.váček.....má jen 7mm tzn. o týden menší než ten nynější-a prý pokud bude v pořádku,tak to dožene a pokud ne, tak zanikne-já jsem myslela, že mě raní mrtvice. Byla jsem ráda, že mám jen jedno a teď toto!!Takže musím počkat do další kontroly, která je až skoro za 14 dní, jak se to vyvine..Dr.mi řekl,že mě chtěl už přelifrovat k mojí Dr.že už máme srdíčko, ale že teď si to ještě dořeší. Tak jsem mu řekla,že to dělá pěkně napínavé a on se smál, prý že já?Vy🙂)

pajka00
26. feb 2010

Bsik-moc krásný chlapeček🙂 Se vám fakt povedl-velká gratulace🙂

pajinka111
26. feb 2010

ahojky,
Pajka no super,že by dvojčítka..? 😉 no to su sama zvědavá..Žena od bráchy byla před léty taky na utz,kde jí potvrdili že je těhotná,další utz že čeká dvojčátka,další utz že čeká trojčátka-normálně přirozeně 🙂 na další utz se bála už jít 🙂 ,ale ted už má 6 letá trojčátka

pajinka111
26. feb 2010

cakatelky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........39 let...................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010

snažilky:

awalancha....39 let.......32 DC.....pokus č.2 priroz.snaženia-za 3dny čekám MS-teplota se ještě drží hore
capenka......39 let....................12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka.....40let..........30DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
pajinka111...38let.........25DC anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
gabikasz......40 rokov....21 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
gejbule........40 let........14 DC.......celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení
biblia..........44 rokov.....12DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
hadonoshka..42 let........10 DC.......SP 9tt. (26.12.09) - ajaj mrcha přišla už 18DC, tak asi zkusíme toho Štírečka
aja 37........38 let...........8 DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení

umělkyně:
ankava.......39 let........34DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
gabikri........38 let.........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.....? DC...... 1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, 03/2010 ziadost 05/2010 ................................................IVF bude.... dufam....
zkousim......39 let......... 3DC.....čekám na termín 1.IVF
jesterka......39 let........3 DC.....čekání na IVF, termín ještě neznáme
maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice

pajka00
26. feb 2010

Cože?? trojčátka?🙂)) no tak to snad neéé..ani v těch nejdivočejších snech🙂)) Já jsem šťastná za to jedno, že mu tam ťukalo srdíčko-je to nádherný pocit, když mi to ukazoval na sonu....a tím druhý váčkem mě dorazil....ale jestli by se mělo ještě něco objevit-tak to už fakt nee..Já jsem skromná a nechám další miminka vám🙂 Mám za 14 dní 40tak to mám jako dárek k narozeninám🙂

pajinka111
26. feb 2010

pajka to je ten nejkrásnější dáreček co si jen můžeme přát,tak držím ti pěstičky at mimísek krásně roste..
Trojčátka taky neplánovali,ale mají je,bylo to dost drsný když se narodily,ale všechny měli kolem 2 kg,měla císař až v 9 měsíci..celkem doma cvrkot,ale pak se smály že mít jedno tak by to asi byla velká nuda 😀 ..

pajka00
26. feb 2010

Tak to věřím, že mít jedno proti třem musí být sakra nuda 😀 Ale já bych se klidně nudila🙂) Ale né, jsem šťastná a když se mě doktor ptal, kdyby tam byly fakt dvě, co bych dělala, tak jsem mu řekla,že bych si je nechala, že bych na "redukci" nešla. Určitě bych neriskovala, že bych přišla o obě.

pajinka111
26. feb 2010

jasně že jo,však uvidíš jak to bude na další kontrole,už ted se těším na informace 😉

zkousim
26. feb 2010

gejbule1 budu po 10h volat,tak uvidím,doufám že co nejdříve..ať to mám za sebou....myslela jsem si, že mi to hematolog může zakázat,ale jen mi určí hormonální hladinu..kolik a tak...
pajko000....určitě moc a moc gratuluji....jen jedna otázka, myslíš si, že rekukce může hodně ohrozit celé těhotenství ?...Já jsem nad tím taky přemýšlela..hele, kdyby náhodou 🙄..já ještě ani nevím termín,ale už redukuji... 😀

pajka00
26. feb 2010

Tak to já se paji těším neméně🙂)
Právě že ti to může ohrozit i druhý plod a můžeš potratit, takže to opravdu nebudu riskovat a pokud se stane,že budou dvě,tak si je nechám.

irafa
26. feb 2010

pajka tak to gratuluji tak že by dvě????????? 😕
tady u nas sousedka ma o 14 dni as tak mladši dvojčatka a to holčičky před holkama ma 4 kluky jako buky tak ted ma konečně holčičku a i z bonusem rovnou dvě jsme stejně mlade 😀 uděla vice prace jak ja a to ma dvojčatka a řikala žey neměnila je to sice fofr ale stoji to za to kluky ma dva dospělaky a manž moc hodnej tak pomahaj ale dopoledne je na to sama a ma 4 keteho kloučka ten je teda taky pomocnik 😅

pajka00
26. feb 2010

No nevím iraf, uvidíme za 14 dní.....ale jsou to fakt zvraty🙂) No 6 dětí? Ty joo to musí být teda síla!!Matka hrdinka fakt🙂 Jak ty se máš, co malá, jak roste?🙂

zkousim
26. feb 2010

huráááááááááááá...4.3. jdu k hematologovi a předběžně mám info, že mi to IVF povolí 😀 😀 😀
pajko000 dík za odpověď.....já bych ale raději jedno..no držím palečky, aby ti to dobře dopadlo ke tvé spokojenosti,no nejsme nejmladší, tak tě naprosto chápu.

aja37
26. feb 2010

Pajka, tak teraz som sa fakt pobavila ... si na to, presne tak, ako ta moja kamoska. Najskor to bol hematom, potom hematomu zacalo tlct srdiecko a vo finale ma hematom 3roky a vola sa Matko 😀 😀 😀 Ale vies, aky su oni dvaja spolu super? este sa aj volaju, ze Matko a Kubko ... poznate tu slovensku rozpravku Matko a Kudko?

pajka00
26. feb 2010

Zkouším-super🙂takže se do toho můžeš taky vrhnout🙂)
Jo aja....taky jsem se včera pobavila....akorát že ten hematom je fakt hematom-akorát se vstřebává naštěstí!!a najednou se kousek dál objevil další váček....takže uvidíme🙂 Joo já tu pohádku znám....kreslená a nebyli pacáci ovcí? Bylo toho víc dílů.

aja37
26. feb 2010

Presne tak. Jeden bol taky pomalsi, pokojny a druhy mal vrtulu v zadku 😅 a ti dvaja synovia mojej kamosky su presne taky isti ... haha, to som rada, ze som medzi ludmi, co si este pamataju slovenske rozpravky 😉

pajka00
26. feb 2010

To si piš, že si to pamatuju🙂 Dávali to myslím i jako večerníček...Matko a Kubko-úplně je vidím,ale je fakt,že jsem to už roky neviděla.
No takže....za týden v úterý nahlásím, jak to vypadá🙂 No ale kde ten týden ten váček byl?Proč se nevyvíjel hned s tím prvním?🙂) dělá kolem toho takové caviky.....ale doktor se tím bavil a myslím,že je zvědavější než já...

hanula11
26. feb 2010

paji, no vidíš, tak druhej váček 😉

pajka00
26. feb 2010

Jo🙂 je skvělé,jak se tím všichni baví a já mám smíšené pocity🙂))

pajka00
26. feb 2010

samozřejmě, že jsem štastná, že tam srdíčko bliká...ale dvě najednou?🙂 já jsem skromná...a když už 2 děti mám....🙂ale co bych nadělala....nechala bych si oba pokládky samozřejmě.

hanula11
26. feb 2010

však uvidíš, buď to bude jedno mimčo nebo dvě 🙂

hanula11
26. feb 2010

Máme BSIKa v tabulce? Ať malej hezky roste, musím na něj kouknout, Adélka se probrala a huláká tu ostošest (byla holt položená na deku po krmení a přebalení, má tam sice žabáka a soba, ale už ji nikdo nechová, njn 😒 😀 )

pajka00
26. feb 2010

Jo jo....tři už z toho snad nebudou 😀 To víš, žabák ani sob není maminka, která ju pomuchlá🙂)

hanula11
26. feb 2010

Tak znovu jíme a chováme, ono půjde nejspíš hlavbně o to muchlání 🙂 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre