Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

awalancha3
21. mar 2010

ahoj, ja stale cakam na mrchu, ale vcera nedosla, dufam ze nedojde ani dnes ani dalsich 9 mesiacov

aja37
21. mar 2010

Awan, vymen lekarku/ra, ved takto sa spravat, to je viac ako neprofesionalne. Aj keby zrovna mala pravdu, ta sa to da povedat taktne. Pane boze. Inak, prosim ta, stale opakujes, ze mas nejake to kilo naviac ... nechcem byt netaktna, ale podla fotky vyzeras skor na stihlu babu.

Ja mam cca 8kg viac, nez by som chcela mat. Ma, zatnut zuby a schudnut? Nabrala som to pri tych injekciach a neviem sa toho zbavit, resp. som leniva 😀

zkousim
21. mar 2010

aja 37....mě je teda po těch injekcích nějak zle, že ani nejím.....já to teda mám opačně 😀

Pajko, můžu ibaldin k těm lékům na stimulaci? Docela mě bolí hlava ...možná z těch léků a bojím si něco dát.

pet.s
21. mar 2010

Zkousim nevím d kterého caru choddíš,ale v Gennetu je služba i sobota a myslím i neděle.
Pokud se ptáš na účinky hormonů, tak já při první stimulaci byla neskutečně nadržená.Třeba jsem viděla na ulici partu chlapů a představovala jsem si jak si to rozdávám se všemi najednou. 😀 😀 Přisahám, že jinak jsem vcelku normální 😀 😀 😀
Při dalších stimulacích výkyvy nálad, chuti k jílu. Ale na ty nálady trpím čatěji. Prý to souvisí s cukrem v krvi. Teď co jsme těhu, tak sem pytel slz a lásky. Pořá vyznávám neteři a synovci lásku. Se synátorem se musím každou chvíli mucínkovat a rozbrečí mě zprávy v TV. 😀
Dnes jsem na mámu v autě vysypala vše, co jsem v sobě nosila od potratu.Řvala jsem jak malá. ☹ Naše mamka je zlatá,ale emoce moc nedává najevo. I když to taky tak cítí. Proto máme někdy se ségrou problém se ji vybrečet na rameno.

Jinak jsem se dnes sedřela na nové chatě. Dávala jsem dohromady zahradu po zimě. Bolí mě celý člověk. Zítra jsu na gyndu,asi mě pan doktor bude muset pomoc na kozu a dolů 😀 😀 😀

pajka00
22. mar 2010

Dobré ranko holky....tak koník zase v provozu🙂 Zkouším, já jsem iboš brala,taky mě bolívala hlava....te´d v těhu se mu snažím vyhnout,ale při stimulaci občas ano.

gejbule1
22. mar 2010

Pěkné ráno a dobrou náladu holky 🙂 Dnes bude nádherně tak si to užijte 🙂 .
awal tak jak jsi na tom?Zavoláš na ty výsledky?

zkousim
22. mar 2010

Pet.s.....tak to já se sexem naopak 😒 ,ble , vůbec se mi nechce.Ale před stimulkou se mi chtělo třeba každý den 😀 .

Pajko, já jsem si taky nakonec ten brufen dala,bolela jak střep.Jestli jsou v Caru,to nevím.....říkal mi MUDr, že když je OPU na neděli,tak jo....ale jestli je někdo na recepci???To nevím.Jinak mi dnes došel Gonal......jsem těžká váha 😀 , tak dostávám dávku pro koně 😀 .Budu si tam muset skočit pro nový.
Dneska jsem ráno poprvé ředila Luveris...no to je makačka..pořád mi to nešlo všechno natáhnout ☹ , holky já se tak u těch injekcí potím 😅 .No každá vaše rada či skušenost mi bude přínosem 😉 .To je blbá věta,že 😅 .Tak pa.....občas se sem mrknu,tak pište.

zkousim
22. mar 2010

jo a Pet.s šetři se !

pajka00
22. mar 2010

Gejby prosím tě, kde je u vás hezky?Tady leje od noci🙂Ale kdybych byla doma u krbu pod dekou s knížkou-tak jo, tak to by bylo hezky🙂)
Ty injekce jsou dílo,že? Ale to zvládneš....stejně ti nic jiného nezbývá-tak jak nám🙂To natahování bylo takové pracnější, když se muselo natáhnout,stříknout do druhé,smíchat, zase natáhnout....jsem si to vždycky naklonila, dírku na jehle otočila tak,aby byla co nejvíc ponořená a pomaličku natahovala,abych tam neměla moc vzduchu...celkem se to dařilo..ale po pravdě-jsem ráda,že to mám za sebou a výsledek v bříšku🙂
Pes.dostaneš na zadek-jaký sedřený člověk??Ty máš odpočívat na lehátku a jen udávat příkazy!!Už ti není 20, tak na sebe dávej pozor,jo? Kdy máš termín na screening??

ankava
22. mar 2010

Ahoj,
vůbec jsem se nedostala k netu, takže ty mé ne moc pozitivní zprávy z UTZ až teď,
v CAru byl doktor, kterého jsem ještě nezažila a nebyl dvakrát vstřícnej, o to hůř se ještě cítím. A výsledek vyšetření je:
na jednom vaječníku dva pěkné folikuly a na druhém bez reakce. NAvíc mám nízkou sliznici. Ve středu jdu na OPU a pokud ta sliznice o milimetr nenaroste a když bude nějaké vajíčko, tak by se embryo zamrazilo, v dalším cyklu se posílila ta sliznice a pak by byl KT.
No včera jsem zase ronila slzy, že jich bude málo, to jsem věděla, ale cítila jsem se aspoň na 4 a s tou sliznicí mě úplně dorazilo. A co když v těch 2 folikulech nic nebude?
JSem z toho dost rozhozená, i když vím, že to musím dobojovat do konce a že to určitě není ještě poslední pokus.....
ach jo ☹

pajka00
22. mar 2010

Ankava nevěš hlavu, určitě to bude dobré a sliznice ti poroste né o 1 ale o 2nejmíň-uvidíš....roste hrozně rychle.Já jsem ji měla 9mm, když jsem šla na transfér. Když jsem byla na OPU, tak byly se mnou další 3 holky a 2 z nich měly jen po 1 vajíčku!Takže tvoje dvě je o dost větší šance, že aspoň jedno bude OK. A jedna měla 19 vajíček a to už vůbec není dobré, protože je to na úkor kvality.Takže radši 2 skvělé než 19 na houby.Drž se uvidíš, že to bude vše OK!,musíš tomu věřit-nic jiného ti ani nezbývá.Držím palce🙂

ankava
22. mar 2010

pajka, jsi zlato, to víš, že já si to taky tak říkám...
pořád v to hrozně doufám, že jedno bude...
já měla včera tu sliznici 5-6 a řekl, že musí být 7, proto ještě posunul OPU o den, jinak bych šla asi už zítra, myslíš, že by do toho pátku mohla o ten 1 mm narůst??? To budou měřit při tom transféru? U mě se žádná PK konat nebude.

pajka00
22. mar 2010

Určitě naroste.... mně teda při transféru neměřili-nebo možná ano,ale neříkali,ale bylo to pak za 14 dní při UTZ, jestli se tam uchytil folikul, ale tobě-pokud si není jistý, jestli ji máš dost vysokou, určitě ano. A kdyby náhodou byla fakt nízká, tak z toho nebuď smutná.Nemá smysl vkládat oplodněná vajíčka to nižší sliznice, protože by se určitě neuchytila a nebo s nízkou pravděpodobností a všechno by jsi podstupovala nadarmo....to radši měsíc počkat, trošku ji podpořit léky a teprve pak vkládat..Určitě bys byla radši, kdyby to šlo hned, to je jasné, ale zase to bude jistější, až bude sliznice vyšší..Tak ať je to všechno v pořádku, abys to měla už za sebou🙂jsou to nervy-je to jasné.

pecicka
22. mar 2010

ahoj holky, konečně jsem vás našla, ten novej koník teda nic moc a nebo jsem já neschopná 🙂 jinak vás všechny zdravím a jdu trošku dočíst, co se tady za ten týden odehrálo
Paji ahoj, moc tě zdravím, jak je a co mimišek? 🙂

ankava
22. mar 2010

Když bude nízká, tak určitě to sami neudělají, ale to víš, že ty nervy pracují.
navíc mě teď ten vaječník strašně boli, a doufám, že bude aspoň to jedno vajíčko, že nebude přezrálý nebo špatný.
Ale když to nevyjde, tak určitě do toho ještě jednou půjdu, těch peněz nikdy nebudu litovat 🙂

Pecička, v 99% je nová verze všeho vždycky na draka.....

pecicka
22. mar 2010

ankava, jo,jo je to tak 🙂

pajka00
22. mar 2010

ahoj Peci..jak je?Tobě se to už blíží co?V pátek pohovor..No budu na tebe myslet. je mi docela dobře...sice ve 20hodin už spím...jak nemluvně pak 11 hodin🙂ale jinak to vcelku jde. Už mám nervy na screening....jdeme 8.4...takže se ještě mám načekat.
Musím říct, že se mi ta nová verze začíná líbit....hlavně se mi líbí,že dřív, když jsem odeslala odpověď vyhodilo mě to z debaty a musela jsem se vracet a teď tam zůstávám🙂 Zbytečný je podle mého názoru ten řádek vedle jména-stačí, když najedeš myší na fotku a všechno se ti objeví co chceš vědět.....ale jinak se mi to asi fakt líbí víc.

pecicka
22. mar 2010

paji-já se moc těším, ted zrovna řeším, jak to bude nejlepší pro mě, protože k 31.3.končím tady pod tou firmou a mám novou smlouvu pro firmu tu samou jen pofd jiným názvem a zkracený uvazek na 6hodin, tím pádem i méně peněz a teď jsem se dozvěděla, že když nastoupím neschopenku po 31.3,, tak se mi vše bude počítat z nového příjmu a díky tomu, že nejdu na pracák, tak se na mě nevztahuje ani ochraná lhůta, takže bych brala nemocenskou a 6měsícu mateřske z nového a tedy i nižšího příjmu a kdybych chtěla, aby to šlo z těchto peněz, tak musím nastoupit neschopenku do konce března, ale kdo mi zaručí, že to vyjde a co pak, když ne? ☹ ach jo, musím mít všechno složitě, nic nejde bez komplikací ☹

pajka00
22. mar 2010

No máš to veselé teda....ale asi bych to riskla a šla na neschopenku k 31.3., abys nepřišla o peníze-protože hůř na tom můžeš být vždycky i když se to nepovede.....Já doufám,že ti to vyjde a budeš za měsíc hlásit //.

aja37
22. mar 2010

Tak baby, mne medzicasom (jak nefungoval konik) dosla mrcha a uz aj skoncila. Mala som ju asi 3dni a teraz uz len slabo spinim. Som 5DC. Az sa mi to skoro nezda ... mam tu mrchu nejaku moc slabu. 1 a 2 den je ok, 3den je uz slabsi a 4 a 5 den uz len take spinenie.

Ale rozhodla som sa, ze 5mesiacov pauzy docela staci a ze idem na IVF. Jak som uz bola byvala pisala, posledne 3IVF boli u mna bez transferu. Vajicka alebo neboli, alebo boli zle. Tak som si dala 5mesiacov pauzu, pila rozne caje, cinsku medicinu, relaxovala, chodila na masaze a tak podobne a teraz, ked uz prisla jar, tak idem na to znova. V piatok idem na pokec do CARu a 7/4/2010 budem mat injekciu do okoli pupka. Idem tentokrat na dlhy protokol a vtedy sa nieco picha v 21DC. Nepamatam si ale nazov, tak snad mi ho v piatok lekar povie. Dufam, ze to dobre dopadne a ze sa tentokrat zadari.

Ankava, drz sa a nezufaj. Aj tie 2 vajicka mozu byt vybornej kvality a vsetko bude ok. Poznam vela pripadov, kde mala zena 20 alebo aj viac vajicok a oplodnilo ja 1. Vela zalezi na kvalite. Tak sa netrap a relaxuj.

pecicka
22. mar 2010

aji-tak hodně štěstí, taky si jdu v pátek k doktorovi a začínám oříští měsíc 🙂

pajka00
22. mar 2010

Aja, ale já jsem měla mrchu vždycky tak....1 den špinění, pak 2 a 3 den trošku krvácení, 4 den zase špinění a 5den konec....takže to vůbec neřeš..důležité je, že přišla🙂 tak držím palce, aby všechno probíhalo jak má.

pajinka111
22. mar 2010

Ahojík,tak sem dnes byla na utz ,včera nebo prý spíš dnes došlo k ovulce,je tam prý počínající žluté tělísko..dostala sem píchnutý pregnyl i přes to že k ovu už došlo,prý na podporu žlutého tělíska,sliznici mám 11mm..včera chlap nebyl doma,tak snad to ještě dnes stihnem,má přijed večer..už večer mě docela dost bolelo břicho,teplota byla ráno 36.3,tak myslím že k ovu došlo v noci nebo tak nějak,tak uvidíme..

pajka00
22. mar 2010

To jsou plány,že?Kruci,aby si člověk hlídal i hodiny,aby se to stihlo🙂 Tak snad to ještě stihnete večer....ale žádné rozpakování a šup,vajíčko nečeká🙂 Držím palce, ať to vyjde!!

ankava
22. mar 2010

pajinka, hodně štěstí 🙂

aja tobě taky , a díky za podporu, jasně že naděje umírá naposledy.... ve středu se uvidí 🙂

zkousim
22. mar 2010

ankavičko, nesmuť...jak říkají ostatní, 2 kráské je více než 20 blbejch 😉 . No tak to jsem zvědavá na sebe, já jsem do toho šla, že to vyjde na 1.pokus, ale jak tak čtu, tak to asi není zas tak jednoduché.....no ale jsem panna a ta se nevzdává...ve čtvrtek uvidím víc, snad to bude ok.Jinak tady ve Varech nádherně, to je tak pěkně u srdíčka 🙂

pajka00
22. mar 2010

Zkousím-já jsem důkaz,že to jde i na 1.pokus:) a na stará kolena🙂
U nás začalo svítit slunko a je překrásně!!🙂paráda

ankava
22. mar 2010

zkouším, já do toho šla taky s obrovskou nadějí, vždyť už jsem dvakrát otěhotněla, tak jsem myslela, že tohle nebude ten problém a teď je to najednou zase jinak,
ale neboj, ještě to nevzdám, ještě není středa ...
a ještě to můžu do léta zase zkusit, v caru pak budou chytřejší, co se mnou.
a peníze se vždycky nějaký najdou.
ať to vyjde tobě, držím palce.....

awalancha3
22. mar 2010

mám 110 jednotiek----------------som tehotná............. juchúúúúúúú sa mi nechce ani veriť.............. idem prerobiť tabulku...

awalancha3
22. mar 2010

Těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........40 let....................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010
awalancha3.....39let............. prvý krát // vyšli na tehu teste 10 DPO- krvné testy na 13 DPO=110 jednotiek=potvrdené tehu;

Snažilky:
capenka......39 let....................12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka......40let..........? DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule.......40 let..........? DC.....celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.........38 let..........26DC.....5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
gabikasz......40 rokov.....23 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia..........44 rokov......14 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
zaenab........39 let..........12 DC.....5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza
pajinka111...38let..........11DC..... anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka..42 let.........10DC......SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to hned po mršce
izina...........43 let...........? DC.......děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení

Umělkyně:
ankava.......39 let.........28 DC......2x zaml. těh. ve 2009, 15.3. 1. IVF -stimulujeme
minka.........43 let..........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
gabikri........38 let..........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.......? DC......1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, 03/2010 ziadost 05/2010 ................................................IVF bude.... dufam....
zkousim......39 let......... 28DC.....čekám na termín 1.IVF , snad 4/2010
jesterka......39 let......... 21DC.....čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
katy2..........40 let..........? DC.....2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha........42let...........? DC.....5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka........38let............3DC......2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus

Maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.........40 let.................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre