Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
14. apr 2010

Holky, tak já jsem já v práci, neschopenku jsem vůbec nechtěla ani při stimulce ani po IVF. Po transféru jsem zůstala den doma.....a protože mi to dělali ve čtvrtek, tak jsem si vzala v pátek řd, pak víkend a v pondělí jsem naklusala do práce. Sedím v kanclu na zadku, takže mi to nedělá problémy. Samozřejmě, holky, které mají povolání, kde jsou hodně v poklusu, tahají těžké bedny nebo ve zdravotnictví-tak zůstávají samozřejmě doma. Takže mě čas utíká rychle🙂 Přijdu z práce, chvilku lehnu na gauč, většinou půl hodinky zdřímnu a je skoro večer🙂 Dr. na umělku se divil,že nechci neschopenku a pořád připomínal klidový režim, doktorka moje z toho byla taky špatná-prý předpokládám,že máte neschopenku-jsem se bála říct, že ne 😀 Na hrdinku si rozhodně nehraju....moc jsem si přála,aby vše dobře dopadlo,ale když vím,že mám klidnou práci, tak jsem si říkala,že je zbytečná se válet doma. No daniel...jsem zvědavá na zítra 😀

ankava
14. apr 2010

pajka, já si taky myslím, že bych do kanclu klidně mohla chodit, že fyzicky jsem úplně v pohodě....
akorát, že mě dost často v práci někdo zvedne mandle a to už zas tak v pohodě není. No a navíc, když mě tu neschopenku doporučili a přítel to slyšel, tak prostě musím, abych v případě nezdaru opravdu mě čisté svědomí.
A jsem docela i ráda, protože já nikdy nejdu spát před půlnocí a šest hodin spánku by asi fakt nebylo to pravý, tak teď do osmi chrupu, pak do sebe hodim ten utrouš, ještě hodinu čtu a pak jdu teprve něco dělat.
Ty už jsi s utroušem skončila?

minka051
14. apr 2010

danielax no ja prirodzene mať nemôžem má urobená sterilizáciu a 2x Ivf mi zastavili lebo som nereagovala vajíčka nerástli tak sme sa dali na darované aj to 2x neúspešne. A peniaze na dalšie veru nemám. To stojí cca 6 000 € a to veru nemám. Keby sa u nás ešte tak dlho nečakalo na darkyňu a bolo by to ovela lacnešie a mal som ju tak ako v Brne tak by som do toho išla. Len čakať u nás 2-3 roky tak to je veľa ☹ To budem už mať pomaly 47 rokov a to už šanca aby to vyšlo je nulová.

aja37
14. apr 2010

Ja som sa rozhodla, ze ak tentokrat dotiahnem IVF az ku embryu, tak urcite ostanem doma. 5krat som ostala iba 1den po ET a nic z toho nebolo. Tak teaz ostanem doma, ale zariadim si home-office. Teda minimalne to skusim. Ale myslim, ze mi to prejde 🙂 roboty je dost a ak by som ju nerobila a ostala na PN (a v tom pripade, by som fakt ani nepohla prstom 😀 😝 ), tak by z toho mohol byt trosku problem 😀 😀 😀 Ale inak tiez v praci len sedim na zadku za PC. Len tentokrat to chcem skusit takto.

Inak, ja by som dnes mala dostat mrchu a este nedosla. Tak uvidime, ze co ten valcek sposobil. Ci pride, alebo nepride. Vraj aspon trosku krvacat musim. Ak by som nie, tak by ju vyvolavali. No uvidime. Zatial cakam.

Gejby, BLAHOZELAM! To je super, ze to vyslo. A vsetkym tehulkam drzim palce. Hlavne pohoda, nech je vsetko ok.

pajka00
14. apr 2010

Já jsem utrouš vysadila před koncem 12.týdne....Došel mi a Dr.říkala,že stačí. Měla jsem 3x denně polykat a na noc ještě zavádět. Jsem ráda, že ho už neberu, protože jsem byla ráno vždycky zfetovaná a zblblá...nedělal mi moc dobře.
Ta neschopenka je samozřejmě na každé zvlášť, přitel mi do toho vůbec nemluvil, je to na mě takové věci-naštěstí, takže jsem si to rozhodla tak a udělala jsem dobře🙂 ale pro klid je samozřejmě možná lepší zůstat doma.....na druhou stranu zase Dr. říkal,že je dobrý pohyb, aby se děloha prokrvovala,takže ležet je taky blbost... te´d si vyberte.)

ankava
14. apr 2010

minka, a nestálo by za to ještě jednou se poohlédnout i po jiných Carech, kolik by to kde stálo a třeba byste ani tak dlouho nečekali a určitě by stálo za to si třeba i půjčit,
já vím, že jsou to strašné peníze, ale sto tisíc se dá vždycky splatit a jste na to přeci dva....
a tvůj přítel by to určitě taky schválil...

aja... jak málo kdy se člověk těší na mrchu viď? Tak ať ti co nejdřív přijde 🙂

amatka
14. apr 2010

ahoj babulky..mozem sa pripojit???.....velmi dobre sa citaju vase riadky a patrim tiez medzi tie ktore nemali to stastie ani na chlapov a ani s IVF......a tiez mam mladsieho partnera o 13 rokov a bezdetneho ale je mili zlaty a chapavy a povedal ze budeme to skusat do vtedy dokym nebudeme uspesny....proste je uzasny 🙂 ........dnes som 11 den po ET a bojim sa testovat.ale uz som objednana na krvicku ..tak v piatok s dozviem ako sme na tom....

ankava
14. apr 2010

ahojky amantka, no to jasný, že můžeš s námi pokecet....
hodně štěstíčka, ať máš //...
napiš něco o sobě a jestli chceš, tak se přidej do tabulky 🙂 🙂
kdy jdeš na krev?

Holky kdybyste viděli, jakou mám modřinu po tom odběru krve, tak tu sestru půjdete zardousit za mě... to jsem ještě nikdy neměla.... to budu mít ještě v ponděli a vzhledem k tomu, že na druhý ruce nemám žíli vidět, tak jsem zvědavá, z čeho mi tu krev vezmou.

amatka
14. apr 2010

ankava:....na krv v piatok rano...je to mija 4 IVF takze si urcite viete predstavit ako mi je ....testovala som 9 den a nic len /.....chvilkami ma boli brusko ako na mrchu a dost casto ma pychne v brusku no a prsia jeden den bolia hrozne a potom to na chvilku povoli......takze moje telo si robi so mnou co chce 🙂 ...a dakujem a prajem tiez vsetkym vela stasticka,pohodku a drzim palceky .............

ankava
14. apr 2010

amantko, do pátku bys určitě měla testnout...
mě to břicho taky pobolívá, spíš k večeru a pak se to zase uklidní. Ale zase si říkám, lepší ať boli, aspoň vím, že se něco děje.
Když jsem měla ty dva potraty, tak mě nebylo absolutně nic....

amatka
14. apr 2010

moj priatel mi stale opakuje ze stresujem zbytocne........ale my to prezivame uplne inak.........zajtra idem uz do prace este ze mam robotku taku kde sedim a nenamaham sa ........po ET som mala dovolenku tie predosle ET som hned isla robit no a tento krat som si povedala ze urobim preto vsetko....tiez som nemala ziadne priznaky pred tym ,teraz ich je tolko ze neviem co si mam o tom mysliet..........do akej tabulky 🙂 ??

ankava
14. apr 2010

koukni na stranu 378- jsme tam napsané všechny, co sem chodíme. Tabulka se zkopíruje a připíšeš si do ní svoje údaje.
Nebo se na ní mrkni, napiš, co bys v ní chtěla mít a nějaká dobrá dušička tě do ní přidá. 🙂

pet.s
14. apr 2010

danielko..no jooo zase další pedofil 😀 😀 😀 baby co an těch mladasech vidíte. Muj muž je pd 1.1.starobní důchodce. 😀 Teda jen na papíře. Jinak on v té své firmě bude úřadovat i týden po vlastním pohřbu. Co s mladým chlapem. Chtěl by častý sex a adrenalinové sporty. Místo sexu si pustíme Bacha, místo adrenalinového sposrtu máme chatičku. Když se mi nechce malovat schovám mu brýle a furt jsem pro něj mladá a krásná 😀 😀 😀 😀
ba ne, kámoška mi říkala, že jsem se vedle něj staršně uklidnila. byla jsem takový pošuk a větroplach. Pěkný péro. Ale s ním? Věrná jsem jak labuť a domácí slípka je ze mě. Kdeže jsou moje dámské tahy a dýchánky? Nic! Hrnce a recepty sbírám.
No nejsem já hodná holka?
😀 😀 😀 😀
Včera jsem se v noci potkala na chatu s mým bývalým milencem. Bylo to velmi vášnivý a dlouhý vztah nevztah. Ten se divil, když jsem mu říkala, jak jsem hodná a poslušná ženuška. Ale když ten můj chlap si to fakt zaslouží. taky jsem si na něj počkala. 😀

pet.s
14. apr 2010

Minko a nebylo by řešení podtsoupit umělko u nás v Čechách? Nestojí to tady méně?

ankava
14. apr 2010

pet.s, co mě se týče, tak se mi zdá, že je jedno kolik mu je... první byl o 13 let starší.. chtěl po mě pořád sex a adrenalinové sporty.... měl svý koníčky a já lítala za mladšíma a po dýcháncích a prostě jsem byla pořád v trapu...
Tenhle je mladší - ne o moc. Sex chci po něm já a stala se ze mě usazená holčička... ten můj si doma kutí a já ho pěkně opečovávám. Dřív jsem hodně sportovala ještě před dvěma lety jsem běžela maraton, ale co se snažíme o mimi, tak jsem se zase vrátila ke klidným koníčkům a tak vesměs čtu a čtu a čtu.... 🙂 🙂 a odpočívám.

Doufám, že až ze mě bude mamina, tak se vrátím tak někam na půlku a alespoň ten půlmaraton ještě někdy dám 🙂 🙂

ankava
14. apr 2010

pet.s obávám se, že by to minku stálo víc, když by byla jako cizinka

amatka
14. apr 2010

aj ja si myslim ze by to minku stalo menej.......lebo ak porovnam vsetky ceny ako samoplatca u nas a v cechach tak to stale je menej....ak mne nevyjde tento krat IVF tak sme rozhodnuty ist bud do Brna alebo do Prahy........

ankava
14. apr 2010

amatka, tak asi jo, já se v tom vůbec neorientuju, jen jsem si myslela, že jak je u nás čecháčků zvykem, že to budou chtít cizincům napálit 🙂
jinak Brno je hodně chválenej CAR, moj kamarádka má od nich dvojčátka 🙂

pet.s
14. apr 2010

ankavy to nevím,ale do gennetu jezdí z celé Evropy.tak asi je to vyjde laciněji. Navíc minka už nemá ani na Slovensku od pojišťovny nárok, ne?
Koukala jsem na nějaký dokument a tam bylo, že Angličani letěli až na Ukrajinu pro dárcovské vajíčko, tak když jim se vyplatí tam letět a platit hotel a to vše, tak by to stálo za to spočítat, ne?

amatka
14. apr 2010

aj ja som pocula o tom ale neviem ktore centrum to je ,v Prahe je to Gennet aspon ma dobre referencie.......ja nemam moc dobru skusenost u nas v Bratislave neviem ci niektora chodi do Iscaru ale ja som velmi sklamana....keby sme neboli mali schvalenu ziadost z poistovne tak urcite ideme inam ale nechceli sme cakat a bola to moja posledna ziadost a bola som rada ze ju schvalili lebo som uz mala 38 a nejako to tak zvlastne funguje aj ked mame narok do 39 aj tak pri podani ziadosti nemozes mat 38 takze sme to len tak tak stihli..........a preto sme sa tak rozhodli...uvidime ako mi dopadne test z krvi v piatok...............a budeme si vyberat CAR v cechach

ankava
14. apr 2010

já bych dala všechno co mám i nemám, kdybych věděla, že je ještě pořád nějaká naděje 🙂
asi máte pravdu, že u nás je to pořád výhodnější než v zahraničí. O Anglii jsem jednou slyšela v televizi, že tam je umělé oplodnění prakticky nezaplatitelná věc. už nevím, kolik to bylo, ala vyrazilo mi to dech.

amatka
14. apr 2010

tak to aj ja a budeme sa snazit do tej doby kym sa nam zadari 🙂 mat len jedneho Benjaminka a budem nastastnejsi cloviecik 🙂 a verim ze niesom sama...

danielax
14. apr 2010

kočky, zkopírovala jsem tu poslední,tak jsou tam chyby...opravte si to každá, prosím......
těhulky:
marja......................43 let................................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets.........................40 let...............................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
..........................................................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka.......................40 let...............................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010
awalancha3...........39 let...............................19.3.našla //-10DPO,13DPO krevní test 110jed.potvrzené těhu
ankava..................39 let............ ? DC..........2x zaml. těh. ve 2009, 15.3. 1. IVF -stimulujeme, 26.3.10 ET 2 embryjka

Snažilky:
capenka..................39 let...........? DC .........12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka...................40 let...........? DC..........2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik..................41 let............? DC..........5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule...................40 let............? DC..........celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
gabikasz................40 rokov.....35 DC..........5potratov,beriem hormony a snažíme sa
aja 37.....................38 let..........34 DC..........5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
biblia......................44 rokov......26 DC.........SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
zaenab...................39 let...........24 DC.........5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza
pajinka111............38 let...........23 DC........ anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka.........42 let............22DC..........SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to hned po mršce
izina.......................43 let..............? DC..........děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení
iva..........................39 let...............? DC.........snaženie prirodzene
moncicic...............40 let..............? DC.........30.marca konzultace GYN FIVU

Umělkyně:
minka....................43 let..............? DC..........23.1.OPU,28.1.ET, 26.3. KET
gabikri...................38 let..............? DC..........1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
jesterka.................39 let...........33 DC...........čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
katy2......................40 let..............? DC..........2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha................42 let..............? DC..........5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka.................38 let...........15 DC...........2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus
zkousim...............39 let........... 12 DC.......... 1.IVF 29.3.2010 - stimuluju, 25.3. kontrolní UZ - malý folikul,stimalace přerušena
marrad................ 38 rokov........? DC............1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, ziadost 03/2010, 05/2010..IVF ...................................................bude....doufám....
danielax..............40 let...........29DC.........1xIUI, 1xIVF
Maminky:
11hanula.............44 let .. .........................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa......................40 let .. .........................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.....................40 let .. ....................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

jesterka001
14. apr 2010

Holky, jen vám chci poděkovat za slova podpory, strašně moc to pomáhá. Včera jsem byla v CARu, tak si mě tam rovnou nechali, dnes mě propustili. Potvrzený samovolný potrat - 7tt, pořád řešili zda revizi ano či ne, nakonec po několika odběrech krve a ultrazvucích mi ji neudělali. To červnový IVF tím pádem už nestihnu, no jo, to je život ☹ Jen mi mrzí, že se to povedlo po čtyřech letech poprvé přirozeně a takhle to dopadlo. Myslíte, že se ještě někdy může podařit dovést to do zdárněho konce?

danielax
14. apr 2010

pet.s... tatínek mého syna je o pěkných pár desítek let starší 🙂 Skoro o tři desítky. Všechno bylo v poho... dokud jsem neplánovaně neotěhotněla..... pak začal boj. A opravdu BOJ, který trval 11 let. Užila jsem si víc než dost. Ale to jsem říct nechtěla- podle mě to naprosto není o věku- buď to funguje nebo ne a je mi naprosto jedno jestli je mu o 10 miň nebo víc 😉 A já mám konečně po všech těch letech doma zlatíčko 🙂

amatka
14. apr 2010

danielx:.....uplne s tebou suhlasim ....nieje to o veku ale o porozumeni dvoch ludi.....aj ked som sa stretla aj s inymi nazormi.....aj mamina mojho priatela je proti nasmu vztahu a nepomoze si ...sme dvaja dospely ludia ktori vieme co chceme.........aj ked moj manzel bol odomna o pat rokov starsi a bol velmi zlaty a rozumeli sme si .....to zasa osud zahral do autu a zobral mi ho navzdy....a do cesty mi poslal mladsieho ale tiez zlaticko ktore milujem a viem ze urobi pre mna aby som bola stastna maximum............takze ci su taky alebo onaky hlavne ze si s nimi rozumieme a milujeme ich a oni nas 🙂 🙂 🙂 a chcu nam dat to po com tuzime a to je miminko 🙂 a to aj napriek tomu ,ze vedia, ze to prirodzene nepojde a je to tazka a dlha cesta ktora ich caka pri nas.....

zkousim
14. apr 2010

Ještěrko, nesmuť...všechno je možné..............................když jsi přirozeně iotěhotněla,proč by se to nepodařilo znova.......však tady je hodně příběhů,že jo....tak nezoufej. Jak říkám já do 42 čas 🙂...no trochu blbost,ale což...je moderní doba.....
Ty jsi byla vždycky tou oporou,tak ty přece nejsi srababa,aby jsi to vzdala....hele já tyky budu rodit až v 41letech /říkala kartářka/,tak co.....bude líp,věř mi....papa

zkousim
14. apr 2010

...ale ,že nás tu je 🙂

danielax
14. apr 2010

amatka.....myslím, že maminka mého přítele si asi taky představovala někoho jiného 😀 To víš- svobodná, s dítětem a ještě starší.....ale co, už to asi skousla a jestli ne- je to její problém. Beru jí jaká je, i když občas umí tnout přímo do živého 😉 Miminko se snad zadaří, jsem 8.den po ET, tak pořád věřím, že to dopadlo dobře- testík se bojím udělat 🙂

amatka
14. apr 2010

danielax..drzim palceky nech sa ti to podari a verim ze sa bojis testovat.....ja som 11 den po ET a testovala som 9 den a nic no a teraz sa bojim ale v piatok krvicka a tam bude okamih pravdy.......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre