Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
21. apr 2010

Jo daniel-u nás jsou podobné ceny..isci 8000, prodl.kult. 3000. AH 6000,....a to jsme si dali zamrazit....ale tuším jen za 1000....takže vpodstatě tak nějak stejně....ale někde to mají levnější...ono se těch 25 naskládá...

danielax
21. apr 2010

taky mi přijde, že to +- vyjde všude stejně- ono to naskače, když sipřipočíráš injekce... 😒 U nás bohužel nebylo co mrazit. 20 foliklů, z toho 14 vajíček a jen dvě se oplodnily a z toho PK přežilo jen jedno ☹

ankava
21. apr 2010

s tím nepracujícím carem je to docela síla...
u nás v CARu tedy taky nepracují cca od 17. prosince do 2. ledna, ale to vždycky dělají sanitárku a rekonstrukce a tak... takže poslední stimulky začínají 1. prosince, aby do toho 17. byly všecny transfery.
A taky jsem četla, že v některých carech nejsou v neděli, ale stejně je mi to divný, když třeba OPU a ET se dělat musí v přesný den.
Nechápu.

Dám na vás. zítra jdu do CARu, třeba budu vypadat jak hysterka, každý pochopí, že rizika jsou u mě dost vysoká.
Ale je mi to divný, protože při těch minulých mi nebylo vůbec nic. Poprvé jsem si pořád myslela, že jsem v tom... žádné špinění, nic a pak rovnou na revizi a podruhé taky nic, taky žádné špinění a pak rovnou z minuty na minutu krvácení.
Musím doufat, že je to v poho.

ankava
21. apr 2010

danielko, to jsi měla folíků, jak dvacítka. Bohužel se mi čím dál víc potrvzuje, že čím víc, tím jsou pak vajíčka méně kvalitní...
jinak u nás v CARu jsou sazby zhruba stejné. Já doplácela jen léky a ICSI, protože jsem měla málo vajíček, tak PK nebyla.

Jo dneska odpoledne jdu ještě na k té své kouzelné paní doktrorce, tak snad nám dodá energii.

danielax
21. apr 2010

ankava... myslím, že jako hysterka určitě vypadat nebudeš.... tohle jim 100% není cizí a navíc mi připadá že ve všech těch centrech jsou školení i na ty nejpitomější dotazy 😀 Ne že tvůj dotaz by byl pitomej- mě to přijde naprosto normální, že se chceš ujjistit že je všechno OK 😉

danielax
21. apr 2010

no jo, neměli jsme žádný problém, ani jinak nemám- vajíčka se mi tvoří v poho, ovulka je taky ukázková....moje dr na gynekologii spolupracuje s Pronatalem, věnuje se taky neplodnosti. Libovala si jak jsou krásná vajíčka a sliznice ukázkově 15mm.... a vidíš- NIC ☹

ankava
21. apr 2010

danielko a vyšetření na imunologii a genetice vám dělali??
ale nejspíš to bude nervíkama, ty jsou mrchy největší.

danielax
21. apr 2010

imunologii ano, genetiku asi ne. Hormonální profil v poho, spermiogram mírně horší, ale pořád v normě. Tu genetiku vážně nevím, dělali těch testů milion a už vlastně loni v květnu. Jinak dr řešila i četnost tulení, alergii na sperma....., štítnou žlázu.. nevím co ještě

danielax
21. apr 2010

Ve své podstatě mi řekla, že na svůj věk je všechno tak jak má být a jiné ženské v tomhle věku třeba neovulují sami.... nevím, asi jso ty vajíčka už starý.. přece jen 40 je 40 🙂

ankava
21. apr 2010

to je právě to, ať je to jakkoli, ten náš věk je prostě mínus. Ach jo. Ale ztracený to určitě není.

To moje špinění je teď ve stavu, že kdybych se tak nezkoumala, tak si toho ani nevšimnu. Ale půjdu tam.
Navíc od rána trpím šíleným hladem, už jsem dokonce i po obědě a pořád nejsem nasycená, nevím, jestli je mi blbě nebo pořád hlad... tak se cpu...

danielax
21. apr 2010

budu ti držet pěsti, ať to nic není... určitě nebude, prostě nesmí 😉

To já od neděle skoro nejí-nějak nemám chuť.. a ono mi to jen prospěje 🙂

Dneska jedu do Děčína za svým sluníčkem, projdu město a pak pojedeme domů. Ten mě nas...hned ráno 😀 Jednou spím do 9 a vzbudil mě mobilem, kdy teda přijedu. To by bylo ještě v poho, ale asi jsem byla poslední na ráně- byl na úředě kvůli stromu pokácenému bez povolení.... pak ho ráno nakakal kolega... a pak já vznesla nevinný dotaz, který jemu se zdál hloupý 🙂
Položila jsem mobil, počítala do deseti a říkala jsem si- nikam nejedu! Asi za hoďku volal a ujišťoval se, že nejsem naštvaná a přijedu- musela jsem se smát 😀 Možná se mnou ještě i trocha cvičí hormony, ale v tu chvíli kdy jsem mu praštila mobilem mi to bylo líto, jak na mě vyjel.

ankava
21. apr 2010

no jo to znám... můj miláček občas pokud nedostane odpověď nebo dotaz ve formě, v jaké si představuje, tak začne startovat....
a taky je mi to vždycky líto, protože mám pocit, že jsem přece neřekla nic nepřípustného.

danielax
21. apr 2010

přesně tak se cítím- akorát u nás mám ten udajně hloupý dotaz vznést já 😀 Přesně mám vždycky pocit, že jsem položila normální otázku. Ale fakt se musím smát- teď opět volal, abych nezapomněla zavolat až budu v Děčíně, abych nikde nedloudila- zná můj orientační nesmysl 😀

danielax
21. apr 2010

mooooc dobře ví, že ráno přestřelil 😀

ankava
21. apr 2010

ten můj taky ví, že občas to přežene, dokonce se i někdy omluví. Ale spíš to končí tím, že mávnu rukou, uronim slzu a jedeme dál 🙂
tak dej pozor, ať nezakufruješ 🙂

danielax
21. apr 2010

koukám, že je to naprosto stejný jak u ná 😀 Občas uroním slzu lítosti, většinou tak 5 minut nemám chuť komunikovat, pak mávnu rukou a jedeme dál 🙂 Navíc mě nikdy nevydrží být nasr... víc jak 5 minut!

Neboj- vytiskla jsem si mapu- chci se podívat do prodejny s bylinkama.. a pak druhou mapu, jak od bylinek dojít tam, co staví zahradní krb 😀

ankava
21. apr 2010

tak můj telefonát do caru byl neúspěšný, sice mi to kupodivu na recepci vzali hned, ale doktroři jsou na obědě. zavolat mám za hodinu.

takže po dopoledním tláskání se začala ozývat žáha.... ale to je snad dobré znamení. těhu příznaky pořád jsou 🙂

pajka00
21. apr 2010

ankava....neboj se toho..já jsem taky špinila...sice jen jednou večer mírně....ale taky mě to vyděsilo....do rána to naštěstí přešlo...chce to hlavně klid a pro klid si tam zavolej a domluv se. Udělají ti UTZ a hned budeš vědět na čem jsi🙂
Joo chlapi jsou někdy hodně rychlí🙂)) u nás jsem spíš já.....jak něco startuju já, ale naštěstí je miláček plný pochopení, takže mi jenom řekne-tys dneska ještě nedostala,že? Já se začnu smát a je to......Teda nedostala...v životě na mě nesáhl, ani nezvedl hlas-spíš to říká jen abych věděla, že se mám uklidnit🙂

danielax
21. apr 2010

nemáš teď kolem termínu mrchy? To bude určitě v poho, budu na tebe myslet.
Dovařila jsem mexický fazole, aby vzteklý sluníčko nemělo hlad až přijedeme 🙂

já pořád krvácím, jak když podříznou..... ☹ Normálně to mám 4-5 dnů a to ty poslední dva dny jen špiním. Asi po těch hormonech.

ankava
21. apr 2010

snad to bude v poho.
pajka, tys měla v 5. a 6. týdnu taky tu žravou mánii??

pajka00
21. apr 2010

jsi vtipná v 5 a 6? já mám hlad pořád 😀 😀

danielax
21. apr 2010

berušky loučím se a jdu na mašinku

ankavička... drž se, určitě všechno dobře dopadne, držím ti pěsti 😉

pajka00
21. apr 2010

daniel neztrať se🙂

ankava
21. apr 2010

já myslela, že jsi mezi tím hladem měla období nevolnosti??? 🙂 🙂

pet.s
21. apr 2010

dobré ránko berušky 😀 😀 já před chvíli vylezla.Spala jsem jak zařezaná.Před chvílí dorazila rodinka, tak jsem nandala talíře a ohřála. Nic se mi nechce.Jak se vybičovat k nějaké činnosti???
ankava v klidu...jsi po ET? já špinila po všech ET a z toho jsme byla 2xtěhu.
danielko..hezky si to užij.Hladem jsem netrpěla spíš se mi změnily chtě. Vlčí žraní jsme měla spíš jen po těch B12.

pajka00
21. apr 2010

to ano....bylo mi špatně celý den-bez zvracení....ale špatně jako by z hladu, ale když jsem něco snědla, bylo mi špatně, když jsem nejedla, bylo mi špatně🙂 Je pravda že v 5.-8. týdnu, než mi začalo být špatně, jsem jedla moc...pak bylo období nevolností..... no a teď mi sice není špatně, ale mám pořád hlad....tak si vyber 😀

pajka00
21. apr 2010

Pets--ty provokatérko🙂 já bych si TAK lehla....hlava mě pobolívá od rána....teda už třetí den....takže jsem si vzala prášek, už nemám sil s tím víc bojovat a jedu na plk ke kamošce i když bych jela nejradši dom a zdřímla...no nedá se....asi půjdu večer brzo zalehnout.

ankava
21. apr 2010

tak jsem se tam dovolala, doktorka mi řekla, že dneska špiní nebo krvácí třetina těhotných, hlavně ať se neplaším,ale že i kdyby to bylo blbě, tak tomu v téhle době stejně nemůžeme nijak pomoct. že je to hra buď a nebo. Tak se utěšuju, že když v pondělí bylo mimi tak jak mělo být, tak je to snad v poho.
Ale přeobjednala mě na kontrolu už na podělí.

minka051
21. apr 2010

Ahojte 🙂
Tak volala som do Sanusu do Jihlavy. Embrya sú k dispzícii stoja 10 000Kč. A som objednaná na 30.4. tak uvidím čo mi povedia a čím ma potešia.

ankava
21. apr 2010

minka, to je moc dobrá zpráva, to je přece za chvilku 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre