Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

iva7
24. apr 2010

V pohode 🙂 Díky za odpoveď, vyzvedám, že čo ma čaká. Mne síce povedal doki, že vaječníky mám funkčné obidva, len ešte idem na bud. týždeň na krv na hormonálny profil, potom mi chce ešte spraviť vyšetrenie priechodnosti vajcovodov, samozrejme spermiogram a potom sa môžeme pohnúť ďalej. Tento týždeň som ešte bola na výteroch na chlamýdie a mykoplazmy, ale to budem mať výsledky až za tri týždne. Uf, tak pri tých tvojich výsledkoch ti gratulujem, že sa vám to takto podarilo prirodzene. Nemáš nejaký recept na otehu 🙂 🙂 🙂

awalancha3
24. apr 2010

iva... mám 🙂)) chlípala som na litre čaj z ibišteka... taký krvavočervený, s medom strasne dobre chutí, ako malinový sirup.... a hlavne som poctivo merala BT a den pred ovu a v den ovu som spala po tulení s poduškou pod zadkom a nepohla som sa 🙂 no a hlavný dovod bol ten, že išlo o asi nejakú ezoteriku, mystiku, zázrak, mirákulum, niečo paranormálne.............. ja si to inak neviem vysvetliť............. 😉

iva7
24. apr 2010

Bazálku meriam aj ja, prvý mesiac a po tulení tiež dám vankúš pod zadok 🙂 O tom čajíku si niekde čítala, že pomáha k tehu, alebo ho piješ len tak, že ti chutí?

pet.s
24. apr 2010

Zulík.no tak ty bubliny v břiše mám sice v jednom místě, ale sem tam občas. Ale když si dám ruku na břicho, tak tam cítím uvnitř pohyb.Ne vždy jen někdy.
Jsem po plastice břišní stěny. to znamená, že uřízli kus kůže a ostatní natáhli.takže si myslím, že mám zeslabené svalstvo a kůži taky.Tak třeba proto to už cítím. Navíc tam moje tuky asi pěkně mimo pěkně utalčují 😀 Mám břicho jak v 6 měsíci. 😀

zulik
25. apr 2010

Pets, každá jsme jiná a třeba je to opravdu tak, kvůli té slabší břišní stěně.
Já mám dnes vtipnou zprávu po ránu, "umřela" nám televize po tom, co vyletěly pojistky. Už jsem MM několikrát urgovala, že musí zajistiti elektrikáře, aby dal silnější jistič no a teď to je. Samozřejmě, že chlap u toho zrovna nebyl, opět pracovně mimo domov. Ale tak si říkám, že v podstatě telku ani nepotřebuji, když je pc 😀

gejbule1
25. apr 2010

Ahoj holčiny přeju vám krásnou neděli 🙂 .My jsme přijeli ze svatby.Bylo to docela dobrý ale už jsem se šíleně těšila domů.
Já taky cítila pohyby až kolem 20tt ale třeba to pets cítíš dřív.
Já pořád docela hodně krvácím tak jen doufám že s tím nebudu muset nikam jít ☹ .

gejbule1
25. apr 2010

Jo ještě jsem chtěla přivítat novou tvářičku 😀

pet.s
25. apr 2010

zulik tak tu mrtvou TV závidím. To je můj sen.Domov bez TV. Až doděláme byt a budu mít svůj pokoj, tak bez TV. Jinak máme TV úplně všude. Každé dítě, v obyváku.Ted budeme mít obyvák s kuchyní, takže bude TV i v kuchyni.Předpokládám, že tatínek seženeTV i do ložnice a do své pracovny 😖
My se vrátili z chaty. Jdu do vany a účtovat.
Zítra jedeme na 3D. Synek chce mermomocí s námi. Nevím , nevím. Nestydím se před ním, pokud to bude jen přes břicho,ale bojím, že by mohli dělat i vaginálku, když to přes břicho nebude. No asi ho vezmeme a domluvíme se s dr až tam.

mardu
25. apr 2010

ahojky-můžu se přidat mezi vás?????

zulik
25. apr 2010

Mardu, vítej 🙂
Bez té telky to trvalo jen do 18 h., přijel MM, přinesl telku odstavenou v ložnici, které je chudince 18 let, chvíli to nevypadalo, že bude komunikovat s moderní technikou zvanou Set top box ale světe div se, funguje 😅 Takže máme vedle velké kisny malou kisničku 😀 Doufám, že takový cajmrs tady nebude dlouho 😠

gejbule1
25. apr 2010

mardu to je jasný že můžeš 😀 .Napiš nám něco o sobě?
pets dělají to jen přes břicho neboj 😉 .Tak ať se vám mimísek ukáže v plné kráse 🙂 .Budeš chtít vědět co to je?Jestli roztáhne nožičky?

gabikri
25. apr 2010

Dobrý večer 😵 😵 😵

hadonosko, kde jsi..??? Moc tady chybíš, tak se koukej vrátit😉)

mardu : vítej mezi nás😉)

izina
25. apr 2010

Ahoj holky,
vítám tu nové tváře a omlouvám se. Malá bude mít rok, tak jsou už nyní samé návštěvy, tak nemám pořádně čas a nestíhám číst všechny příspěvky.

pet.s
25. apr 2010

Gejbvy toho se spíš bojím. protože mám v břiše srůsty, aby bylo něco vidět. Samozřejmě si necháme říct, co to bude.-)))Chlapi chtějí kluka, Báře je to jedno a já? Já ani nevím. Tuším, že to bude holka, na jednu stranu bych i asi chtěla raději holčičku, ale vzhledem k naší situaci asi bych raději brala kluka.
Myslím, že dcera je na rodičích víc závislá než kluk. Že když bychom pak brzy zemřeli, tak ten kluk to zvládne lépe. Co vy na to?

pajka00
26. apr 2010

Ahoj holky a vítám mardu🙂
Pets...co to je za úvahy?? Umřeli? No dej pokoj....Myslím, že to spíš zvládne holka...jsou otrlejší....mám syna i dceru a kluk je daleko větší citlivka a vím to i od dalších holek, že jsou kluci víc závislí na matkách...holky jsou takové otrlejší...Já bych zase radši holčičku,ale tuším, že to bude kluk....🙂) Ony ty holky jsou roztomilejší a víc tu matku potřebují i v dospělosti....Ale jinak je mi to upřímně jedno, hlavně aby to bylo zdravé....Mám kluka i holku, takže jsem si zkusila obojí a obojí má pro i proti.)

danielax
26. apr 2010

Ahoj holky,
všechno jsem přelouskala 🙂
ahoj mardu, také vítám

pet:s... těšíš se jak malá holka, viď 🙂 Maličko ti závidím. My pořád dělali holčičku, teď už je mi to totálně jedno... hlavně aby se mimi zadařilo ☹

Tak jsem se v sobotu vypravila podívat se jak pokračuje domeček- už to vypadá líp, začínám věřit, že se časem dočkám 🙂 Přítel makal i v neděli, tak jsem jela s ním a dělala společnost. BYlo nádherně, stavili jsme se i u známých, takže pohodový víkend....ale přijeli jsme domů a tady jak po bombě....pubertální dítě samo doma..... 😀
Dneska jdu k doktorce, tak se domluvíme co dál... 🙂

danielax
26. apr 2010

pet.s.... jinak úvahy zemřeli..... prosím tě na takový věci vůbec nemysli....Jinak srovnávat nemůžu,mám jenom kluka, ale je třeba samostatnější než kolegyně stejně stará holčina... nevím, možná je to tím, že jsem s ním byla dlouho sama a samostatný prostě být musel...

gejbule1
26. apr 2010

Dobré ráno holky 🙂 .pets co to je za myšlenky 😠 🤐 .Taky nemůžu posoudit mám zase jen holky ale je to úplně jedno hlavně ať je vše v pořádku 🙂 .
dani a jak si to plánuješ dál?

ankava
26. apr 2010

Ahoj všem a taky zdravím všechny nové.

Já mám nervy úplně v kýblu.
Bohužel tatínek přítele se včera ráno už neprobudil, asi to bylo pro něj vysvobození, strašně už se trápil, píchali mu morfium a ani se sám neotočil, ale je to prostě tragédie, když vám odejde někdo během tří měsíců bez varování.
No a já jdu odpoledne na UTZ a mám šílenej strach, jestli se miminko vyvíjí, o to víc, že další zamlklé těhu v týhle situaci bych nevím, jak zvládla.
Pořád se utěšuju, že když je mi tak nezvykle blbě, že to bude dobré, ale asi víte, jak mi teď je.

gejbule1
26. apr 2010

anka drž se držím ti palce 🙂 .Bude to OK uvidíš,písni nám jak se miminko má 🙂

gabikri
26. apr 2010

Ahojky kobylky 😵 😵 😵

ankava : uřímnou soustrast 😔 Je to teď pro Vás smutné a těžké, ale než by se trápil, tak tohle je fakt vysvobození. A víš co se říká, jeden život odejde, další přijde 😉 Ty hlavně teď buď na sebe opatrná a ono to určitě vyjde...tatínek to zařídil 😉

pets : prosímtě co je tohle za řeči...jaképak umírání.. 😝 Jinak s tou závislostí na rodičích nesouhlasím, že holky jsou víc závislé, jednoho přímo ukázkového mamánka mám doma. Ten se té máminy sukně držel do 45let...a to velice pevně...je to hnusný, ale kdyby se nestala ta tragédie, tak nevím nevím, jestli bych to ustála...možná bychom spolu nebyli.

pajinka111
26. apr 2010

krásný pondělní den..
tady je opět krásně,dnes mám volno,tak musím doma udělat všechno co je potřeba,nebo aspon většinu🙂
tady mám grafík,místo abych stoupala,tak klesám..hm su asi nějaká divná 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
ankava-to je mi moc líto,ale jak píšeš asi to bylo vysvobození,když jsou veliké bolesti a nejde pomoci,musí to být šíené utrpení..Uvidíš UTZ bude OK,nemuže být tolik neštěstí najednou,určitě začíná nový život.. 😉

gabikri
26. apr 2010

Tak jsem to nevydržela a teď zavolala do laboratoře. No...moc jsem se toho nedozvěděla...ale aspoň to, že dárkyně jsou vhodné dvě..jedna teď začíná teprv stimulovat...a že mi asi do toho 15.5. zavolají. Že mi to na 100% nezaručují, ale že asi jo. Už mi s toho Estrofemu praskne břicho..ach jo.☹(

pet.s
26. apr 2010

no děvčátka,co to je za úvahy? v našem případě velku reálné ůvahy. Muži je 65.Moc bych mupřála aby se dožil plnoletosti miminka,ale jsem realista.Kouří, trochu bříško, pohybu moc nedá.V práci stres. A já? budemi 41. Už 10 let mám cukrovku. Tak doufám,že vydržím alespon do jeho/její 20let.
Taky mi to je ale vcelku jedno.Mám už oboje.

ankava úpřímnou soustrast,ale věř že tam kde je ted,jemu líp. Už ho nic nebolí. 😢

aja37
26. apr 2010

Ahojte baby. Vitam nove ... sa nam to tu pekne rozsituje a to je dobre. Aspon clovek vie, ze v tom snazeni nie je sam. 🙂

Ja som bola dnes u lekara na kontrole. Nasiel mi v lavom vajecniku 3 vajicka a v pravom len 1. Dalej si picham injekcie a v stredu idem na kontrolu znova. No ale zda sa, ze ani dlhy protokol u mna neurobil ziadne zazraky, ale snad aspon sposobil, ze vajicka tentokrat budu (!!!!) a budu zdrave a zrele (!!!!). Vraj sa v stredu este mozu objavit dalsie vajicka, ale ja osobne tomu moc neverim. Tie vajicka mali velkost od cca 13mm do 16mm a ak by sa tam nejake aj teraz objavili, tak uz by asi nedohnali tieto ... no uvidime v stredu. Boze, nech je tam aspon 1 alebo 2 dobre a zdrave. Baby, drzte mi palce.

Gabikri, ty sa momentalne pripravujes na darovane vajicko ... mas nejake lieky a cakas a lieky mas brat, az kym ti nezavolaju, ze maju darkynu, alebo ako to je?

gabikri
26. apr 2010

aja :
Moc držím palečky, čtyři vajíčka jsou super. Lepší méně kvalitních, než plno špatných. Tak ve středu na Tebe budu myslet 😉
Jinak já beru Estrofem, to je na růst sliznice...tu už mám narostlou a teď musí sladit cyklus té dárkyni. Až bude dárkyně připravená, začnu si na noc zavádět Crinone a pak bude ET. Ale nedokáží mi dopředu říst, kdy to bude, protože nevědí, jak bude reagovat dárkyně na léky. Pro ně je nejjednodušší mě mít takhle připravenou a do toho sladit tu dárkyni.

zkousim
26. apr 2010

ahoj, i já mám špatnou zprávu...........dostala jsem to a IVF vzdávám....nějak jsem se zasekla....neshody s přítelem.Tak na to kašlu,ale chodit sem budu...přeci musím vidět Pajenky malého,Petsíky holčičku a Awalinky a Ankávičky ?? Holka nebo kluk 😉 .Ani, jak říká Gabikri.....jeden odchází,druhý přichází...........Anky , uvidíš,že to dobře dopadne.... 😉

Holky,doufám, že jsem na některou nezapoměla.......jestli ano,tak se omlouvám...........papa

aja37
26. apr 2010

Zkousim, to mi je luto. Ale mozno bude lepsie, ak si to este nechas vsetko v hlave rozlozit a rezolutny zaver urobis az neskor. Je toho teraz na teba vela ...

Gabikri, dakujem, si zlata. Ja si tiez hovorim, ze mi staci aj jedno jedine zdrave vajicko, z ktoreho by bolo embyro a potom to nase dievcatko 😉 Ale este k tomu tvojmu ... a ten estrofem ti budu davat ako dlho? je to v tyzdnoch alebo aj v mesiacoch? a dostavas medzitym mrchu? asi nie, co? pytam sa, pretoze (mozno si to budes pamatat, mozno nie), ja som si povedala, ze toto bude pre mna take testovacie IVF, ze ci urobim vlastne dobre vajicko alebo nie a podla toho s rozhodneme, ci nepojdeme na darkynu vajicka. Tak aby som vedela, co ma pripadne bude cakat.

pajka00
26. apr 2010

Pets. je jasné, že když není muži 30le, že už to člověk bere jinak....jste realisti a je jasné, že 100 se dožije fakt málokdo...ale i mladé lidi může postihnout choroba, úraz nebo cokoli.....takže to tak neber. Přeju ti, ať se manžel dožije plnoletosti /vaše mimča samozřejmě 😀 / v dobré kondici a ty.....tož to je jasné.)) ty taky.
Zkouším, mrzí mě, že to teď máš takové.....ale čas ukáže, jak se rozhodneš dál. Přeju, ať ti všechno vychází a určitě se tady objevuj, ať víš, jak pokračujeme🙂
Aja, tak ať jsou vajíčka v pořádku, stačí 2....stejně si jich víc nenecháš zavést, tak z těch 4 budou dvě 100% dobré🙂 Musíš tomu věřit a budu ti držet palce, ať to tak je🙂 Já jsem jich měla 6 a všechny byly perfektní a oplodnily se....takže to bude třeba i tvůj případ a ještě budeš mít 2 do mrazáčku🙂

gabikri
26. apr 2010

aja : no ono každé centrum to má asi jinak, když chodíš do soukromého, tak tam mají dárkyň víc a tak dlouho to asi netrvá. Ale taky si to řádně zaplatíš 😝 Jinak pokud máš čtyři vajíčka, tak si myslím darované nebude potřeba 😉 Já mrchu nemám a mít nebudu ( naposledy 3.4.)..na to je ten Estrofem. Do 15.5. když někoho neseženou, tak musím vysadit, mám připravenou Proveru, pak odmenstruuju a zase nanovo 😖 ale na to nechci ani pomyslet. Snad to vyjde v tomto cyklu!! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre