Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

danielax
1. máj 2010

holky padl na mě nejaký splín nebo co... ☹ Pořád sedím doma jak sirotek...asi mám moc času na přemýšlení...
teoreticky by měla být zítra ovu, tak jsme se vzorově tulili včera a ráno znovu....
Zítra jedu k mojí mámě, neví, že jsme byli na umělku, tak to zkusím nadhodit.... s tím, že na další už scházejí korunky... nebudu jí prosit o oeníze, ale třeba se sama nabídne že by půjčila.... sice tomu moc nevěřím, ale za zkoušku to stojí 😉

gabikri
1. máj 2010

daniela : já jsem bohužel taky chlapa o kterém jsem mohla říct..jooo s tím chci dítě, potkala až v 34 letech 😝 A jsem opravdu ráda, že s mými ex k tomu nedošlo 😖

gabikri
1. máj 2010

daniela : to zkus...kdo jiný by Ti měl pomoct než máma 😉

danielax
1. máj 2010

gabi já ho potkala skoro v 38 🙂 Strašně moc chci miminko, ale vím, že kdyby náhodou nebylo, tak to přežijeme... jenže jak říkám, já už jedno mám....jen bych ho strašně moc chtěla s chlapem kterého miluju

gabikri
1. máj 2010

dani : promiň, jestli mi to uniklo..ale on už nějaké děti má??

danielax
1. máj 2010

gabi no jo, jenže já mám mámu takovou....takovou nijakou. Když jsem ve svých 24 letech čekala za svobodna Toma, nebavila se se mnou prakticky až do jeho 2 let. Podotýkám, že jsem měla práci, byt.... byla jsem nezávislá. Prakticky můžu říct, že když jsem jí nejvíc potřebovala, nikdy nepomohla. Máme zvláštní vztah, jezdím k ní tak max. 4x do roka.

danielax
1. máj 2010

gabi neuniklo, nemá děti, je o 6 let mladší a říká, že dokud mě nepoznal nikdy o dětech neuvažoval 🙂

gabikri
1. máj 2010

dani : tak to mě mrzí....ale ber to takhle..lepší zvláštní máma..než žádná. Co já bych za to dala, mít aspoň zvláštní mámu. Třeba se v ní něco hne a pomůže..držím palečky 😵 😵

gabikri
1. máj 2010

daniela: a co zkusit jeho rodiče??

danielax
1. máj 2010

gabi tak o jeho mámě už jsem taky uvažovala, ale vzhledem k tomu, žeuž dala trocha peněz na domeček, mi to přijde hloupý.... i když ona by vnouče od svého nejmladšího syna strašně chtěla 🙂

danielax
1. máj 2010

on je totiž nejmladší ze 4 synů.... maminky prdelka 😀 ... myslím, že to ty jsi psala něco o mamánkovi, nebo se pletu? 😀

gabikri
1. máj 2010

daniela : nepleteš...můj byl ( byl-jeho máma už nežije) přímo čítankový mamánek-jedináček 😝 Tak to nahoďte jako půjčku 😉

danielax
1. máj 2010

zkusím nejprv mojí mámu a uvidíme.... Joo, jeho maminka by chtěla vnoučátko....na tohle téma rozvádí debatu zásadně když tam nejsem.... vtipně se trefila zrovna když jsme byli na ET- ptala se jestli vlastně vůbec můžu mít děti... samozřejmě se ptala chlapa 😀 Já sice nemám jedináčka, ale vzhledem k tomu, že byl vlastně nejmladší a doma.... nechtěj vědět jak dopadly naše první vánoce.... maminka se nějak nemohla srovnat s tím, že ho nebude mít doma....brečela do telefonu dalšímu bráchovi do Rakouska, ten volal nám..... no děs běs 😝 A to je maminka vesnická zemitá ženská, co pro slovo nejde daleko... 😀

danielax
1. máj 2010

naštěstí mám chlapa, který maminku moc neřeší... on pupeční šňuru přetnul, ale jí to moc nejde 😀

gabikri
1. máj 2010

daniela : no to tchyně asi taky sondovala...manžel jí vyklopil, že mám zdravotní problémy...a myslím, že pro to mě nikdy neměla ráda. Že jsem z Prahy a že nemůžu mít děti. To už se nikdy nedozvím, ale jsem o tom pevně přesvědčená 😉 Jinak ty Vánoce byly to samé u nás....hysterická uplakaná scéna 😝

Jdu spát, dobrou noc 😵 😵 😵

danielax
1. máj 2010

dobrou noc, opatruj se, nepracuj, odpočívej a díky za společnnost 🙂

pet.s
1. máj 2010

ženský jedny!!!! 😀 😀 Počkejte až vy budete staré a na Vánoce budete samy a vaši miláčkové(synáčkové) budou u jiné? Nenapadlo vás třeba společný Štědrý večer? My celé dětství měli an Vánoce doma babičku a moje děti si zase neumí představit Štědrý večer jinak než u mojí ségry s celou rodinou. Já jsem prožila jen dvoje Vánoce bez našich a musím říct, že na něnemám hezké vzpomínky. Já doufám, že si mě některé z mých dětí si mě jednou vezme na Vánoce k sobě. Vzhledem k tomu, že už tou dobou budu vdova. ☹

Danilko..musím říct, že mám lepší náladu....ale jen díky tobě...docela mě uklidnilo to info, co může snižovat AFP.

Ted tu plánuji, plán prací na vedlejším bytě. Dodělala jsem synovci svetřík. jen jíst nemůžu. Není chut. Ale ono mi to neublíží.Jen si musím změřit cukr,abych nevletěla do hypoglymči.

Danielko..já bych zkusila tchýni..jestli touží po vnoučeti...tak pomůže.Ale pošli tam spíš muže.

gabikri
2. máj 2010

pets : hele, tak to jsi mě teď namíchla. Já jsem byla zvyklá každé Vánoce trávit s celou rodinou jako dítě, máma, babička, děda, teta s rodinou atd. Tak jsem si myslela, že tchyně bude ráda, že za ní na Vánoce přijedeme. ( byla sama, tatínek manžela umřel před sedmi lety) Nakoupila jsem dárky, napekla cukroví a těšila se. S manželem jsme tenktát spolu byli asi půl roku. Ale to jsem se šeredně pletla...přivítala mě se studeným obličejem, celé Vánoce do mě ryla..z mého cukroví neochuptnala ani ždibíček..pořád mi naznačovala že nejsem první ani poslední..že takových už tady bylo. Když si na to vzpomenu, tak mám ještě husí kůži. Pak jsem těch pokusů o sblížení vyvinula ještě několik. Koupila jsem lístky na muzikál, uvařila oběd a pozvala ji do Prahy. Reakce stále stejná..pusu zkřivenou do podkovy a neustálé nářky, jak s ní Petr není, jak se jí nevěnuje, jak je sama atd..Vůbec ani špetka radosti z hezky stráveného dne. Pak měla sedmdesátiny..věděla jsem, že má ráda kytky..nakoupila ksem krásné kytky v květináčích za dva tisíce..mě tohle někdo dát, tak jsem š´tastná jako blecha..ale ona na nás začla místo přivítání řvát už od branky, co že to táhnem..ať si to zase odvezem..že to nemá kam dát. Měla jsem tenkrát slzy v očích. Zdánlivě prkotiny..ale mě to tenkrát strašně trápilo. Vždyť jsem ji nic neudělala, proč se ke mě takhle chová? No a poslední tečka byla svatba. Nechtěla jít..Petr ji musel ráno hodinu přemlouvat..prý strašná scéna...i on uznal, že to od ní bylo hnusný. Na svatbě se chovala strašně..že mi všechny kamarádky, co si do té chvíle myslely, že přeháním, daly za pravdu že je příšerná. Na svatbě jsem nechtěla nic řešit...byl to můj den..ale od toho dne se ve mě něco zlomilo a absolutně jsem ji ignorovala. A na Vánoce jsme byli sami, ať se baba třeba postaví na hlavu. Zavinila si to sama, mohli jsme za ní jezdit, já jsem se k ní chovala mile a slušně, ale jsem už dost stará na to, abych neustále někomu lezla do zadku a on se ke mě choval odmítavě. To se těžko popisuje...tohle bys musela zažít. Ona po smrti tatínka si udělala z Petra náhradního manžela, pes jim dělal náhradní vnouče a nic na tom nechtěla měnit. Jezdili spolu na výlety ( 2x v Paříži, k moři, vánoční trhy v Německu, výlety za příbuznýma atd..) no a pak jsem přišla já a tohle všechno ji skončilo. Zjistila že je zle, že nejsem jedna z mnoha a že se nedám. To, že měli s Petrem hodně silný a nezdravý vztah, mi po její smrti potvrdili i sousedi.
Bylo mi divné...proč je ve svém věku sám a nezadaný...záhy jsem přišla na to proč 😝
Jinak já jsem byla vždycky pro to aby nikdo nebyl sám na Vánoce...ty určitě nebudeš takhle viset na dětech a necháš je, aby měli své rodiny a nebudeš je nikdy psychicky vydírat..a oni budou rádi, že s Tebou na ty Vánoce budou 😉
Uf...to jsem se rozepsala...ale nebude mi někdo říkat, že jsem necita a chuděrku starou paní nechám na Vánoce samotnou.
Nemyslím to ve zlém...jen jsem Ti chtěla vysvětlit, proč tomu tak bylo 😉

danielax
2. máj 2010

ahojky holky 🙂

gabi ty jsi se rozjela 😀 😀 😀 Ještě dodateček- nase skorotchyně sama nebyla- má doma manžela 😉 Jinak je to bezva ženská, ale taky umí krásně tnout do živého... mimo jiné mi neustále vypočítává kolik přítele stojí peněz sem jezdit. U nás je možná maličko problém v tom, že jsem starší, dítě za svobodna.... i když já tvrdím, že už se smířila s tím, že jsme spolu, zbytek bráchů říká, že s tím, že jsem jí ho sebrala se nesmíří nikdy 😀 😀 Už to neřeším, jezdím tam ráda, dokonce jsem tam víc než u své mámy.

pet.s to je fajn že je ti alespoň maličko líp, ale papat musíš 😉

Ježííííš teď se vzbudilo moje pubertální dítě a čumí jak..... 😠 Neche se mu k babičce, chtěl do skejtparku.... to má ale smůlu 😀

iva7
2. máj 2010

No tak Gabi, to sa ti vôbec nečudujem, mne by praskli nervy z nej už určite skôr. A s mojou tvrdohlavou povahou, uf to by bolo. Ja som svokru nikdy nezažia (zomrela, keď mal manžel 15 rokov).

Aja, to som nevedela , že je to už tvoje 6 IVF, tak to ti veľmi, veľmi držím palce, aby ti to konečne vyšlo, tak ako aj Gabi. Držte sa dievčatá, myslím na vás. 🙂.

Pets a aj na teba myslím, neboj, bude dobre 🙂

gabikri
2. máj 2010

daniela : u nás byl problém v tom zase, že takhle stará a nemá děti....bůh ví co je to zač 😝 Další věc tatínek postavil dvougenerační domek a její představa byla, že si tam Petr přivede nevěstu. Ona tomu bude vládnout pevnou rukou jak to na vesnici bývá železným pravidlem a všichni tam budou společně žít do sta let. U ní prošly jen ty nevěsty ( s kterýma vycházela..prý) které byly nejdál ze sousední vsi, byla to nejlépe dcera nějaké její kamarádky a nejlépe neuměla vůbec vařit. Nastěhovala se pak k Petrovi ( barák je průchozí, žádné soukromí) a tyto dvě hrdličky pak opečovávala jako kvočna. Ze zhora se ozvalo "děti..oběd" oni přiběhli a to byla spokojená. Já jsem se ji absolutně nehodila do krámu, na baráku s ní bydlet..pro mě nepředstavitelné..navíc jsem měla svůj byt a zvyklá na určité soukromí. Navíc už jsem byla dospělá ženská, žádné tele, která si určité věci dělá po svém. Myslela si, že je nenahraditelná...a ejhle..Petr řekl, že takhle dobrou svíčkovou, jakou jsem mu udělala, ještě nejedl. 😝 a bylo 😀

danielax
2. máj 2010

gabi jojo, tohle trochu znám...jak není po maminky.... jenže ani já ani přítel na tohle nejsme. Navíc u ní je maličko jiná situace s bydlením....bydlí, má manžela, ale je tam ale....výhledově je s ní počítáno k nám do domku.Ale svý už jsem jí řekla 🙂 My jinak vycházíme v klidu. Neřeším ptákoviny abych se jí zalíbila. Byli jsme spokečně v Rakousku... bylo potřeba vytřít. Jsem po 3 operacích kolena, takže lozit po plovoučce po čtyřech prostě nejde... vzala jsem mop a vytírala. Nelíbilo se jí to... tak jsem prostě dovytřela kus a když začla vytírat po mě, odešla s tím, že po zemi nepolezu 🙂

danielax
2. máj 2010

odešla jsem s tím......

danielax
2. máj 2010

gabi ale ona je jinak fakt v poho, ráda tam jezdím, ráda jí pomůžu, ale udělám to po svém a ona už tolik nerejpe 😀

gabikri
2. máj 2010

daniela : no to budeš mít taky holka těžký. Výhoda je, když je někdo splachovací..což já rozhodně nejsem.
Jinak s láskou vzpomínám na mamču mého ex. On byl prevít, ale jeho máma byla zlatá. Když jsme spolu začli, mě v té době umřela moje máma a k ní jsem si vytvořila krásný vztah. Jely jsme samy dvě na dovču, byla s ní legrace..každé Vánoce jsem byla u nich ve velké rodině..no fakt bezva ženská. Když jsme se pak rozcházeli, bylo mi nejvíc líto, že přijdu o ni..byla to moje druhá máma. Dodnes a to už je 12 let, co už spolu nejsme, mi píše k narozeninám. To se cení..že si to pamatuje, co?

gabikri
2. máj 2010

daniela : no ono každý dělá věci jinak, a čím je člověk starší, tak si myslí, že ten jeho způsob je ten nejlepší 😀 Soudím podle sebe 😀 Ale u tvé tchyně je vidět, že se časem zžijete a zvyknete si na sebe..protože obě chcete 😉 Ale když jedna strana se šprajcuje a nechce...neuděláš nic 😝

danielax
2. máj 2010

gabi... tak to teda ano, to je dobrá! Konečně ona nemůže za to, že jste se rozešli. Nooo- já jsem splachovací do určité míry... pak bouchnu 😀 😀 😀 Ale začala jsem to řešit tím, že se prostě seberu a odejdu se projít nebo prostě odělám kolečko okolo baráku....Protože pak mám slzy v očích a je mi líto jak rejpe.....Tak se projdu, otřu slzy.... Taky už jsem se s ní chytla, neboj 😀 😀 😀

gabikri
2. máj 2010

daniela : já když vidím mého manžela, jak myje nádobí....styl - aby ruce zůstaly suché 😀 - v ruce dlouhý kartáček...každý talíř poleje tak dcl jaru- tak to taky psychicky nevydržím a vyženu ho od toho 😀 😀 😀

danielax
2. máj 2010

😀 😀 😀 😀 Přítel není zvyklý mýt nádobí atd.... ale když je potřeba udělá to.... a jar nám stačí i na další mytí 😀 😀 😀 Jediný co fakt neumí a nedělá je vaření. Ale hlady bysme neumřeli... jasně že to řeší restaurací a podobně 🙂

danielax
2. máj 2010

gabi jdu sem pustit svého puberťáka, stojí mi za zády a hučíííííííí 😀 Za chvilku vypadne ven, tak sem zase nakouknu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre