Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pet.s
3. máj 2010

Holky nestarště mě s dnem blbcem ☹ ☹ ☹

danielax
3. máj 2010

holky jdu vařit... včera jsem byla nějak mimo a udělala jsem špenátové rizoto... nějak js si neuvědomila, že přitel přijede- je masožravec- a na večeři koukali divně oba- přítel a syn 😀 Tak to musím dneska napravit a uvařit něco, co považují za jídlo 😀 😀 😀

veruncik
3. máj 2010

gabi - vím, že to může kolísat, ale takhle?? To mi příjde dost divné....Kamarádka se mi zeptá, jestli je možná chyba. Jinak laborka má stanovenou mez do 12.5 a já jsem se neformálně dohodla s doktorkou, abychom moji šanci více optimalizovali a penízky ušetřili, na hodnotě do 10, protože jsem ji již měla...Ale takhle vysoká hodnota mě celkem zaskočila...

pajka00
3. máj 2010

Aja tak mám z tebe radost, že jsi to vzala za správný konec a nevzdáváš to....určitě cokoli udělat je lepší než nic, takže na tebe myslím a moc držím palce.
Gabi..určitě to bude dobré a uvidíš, že to nakonec dopadne podle tvých představ a hlavně je fajn,že máš takovou oporu vedle sebe!🙂
Pets....zpráva pro tebe:Právě jsem se vrátila od Dr....vzaly mi krev na tripl.....nechtěla jsem,ale prý je to povinné v 16.týdnu a navíc se z té krve dělají výsledky na další screening.....no co už.....a to důležité...moje Dr.čekala malou v 41letech a výsledech z triplu měla 1/2!!!!! vidíš ty čísla,? 1/2!! malá má teď 3 roky, zdravá a krásná...viděla jsem ji párkrát,takže můžu potvrdit. tak se hezky uklidni a uvidíš, že to bude všechno v pořádku🙂 Počkejte, až řeknou výsledky za 14 dní triplů mě....budu taky jančit, ale protože vím,že screening jsem měla na 1, tak těm triplům nebudu moc věřit a počkám si na 31.5. na screening č.2.
Daniel..já masožravec nejsem,ale špenátové rizito.....to bys neuhostila ani mě🙂)

danielax
3. máj 2010

pajka.... to jsou skvělé zprávy pro pet.s 🙂 🙂 🙂 A myslím, že pro vás všechny těhulky i pro nás, co se snažíme 😉
Když já na to rizoto měla chuť 😀 Dělala jsem ho z čerstvého špenátu, trochu anglické, cibule, česnek., jasmínová rýže... ale měla jsi vidět ty výrazy včera.... to mi stálo už snad i proto zato 😀 😀 😀 Polepšila jsem se- dneska kuře na paprice 😉

pet.s
3. máj 2010

tak se přidávám se dnem blbcem..Z nudy jsem se začala pídit po exekuci na bývalého kvůlli alimentum, už jsem ji podávala dávno a nedorazila zatím ani koruna. Takže jsem zjistila, že mu sice z výplaty strhávají, ale protože si nevyzvedl dopis na přechodné adrese, tak mu to pošlou na trvalou, tam nemá ani schránku. tam se bude opět čekat 20 dní na vyzvednutí. pak to vyvěsí na úřední desku na 30 dní.pak ještě 15 dní kvůli případnému odvolání. Až potom to nabyde právní moci a já dostanu konečně po roce alimenty. Dobrý ne? Mamlas mi nebere telefon.A to musí dcerunka zaplatit školné 15tisíc na další rok.Nic ho nezajímá ☹

danielax
3. máj 2010

pet.s... doluju dluh 130.000 už 4 roky- mám rozsudek, nabyl právní moci- do 3 dnů splatno, mám podanou exekuci... peníze mu snad srthávali, ale neposílali, jelikož neposkytl součinnost- nevěděli KOMU je posílat, Takže by měly kdesi ležet a teď už 3 roky čekáme na soud 😒 😒 😒 To bude kluk dřív plnoletý, něž se k něčemu dohrabeme!

pet.s
3. máj 2010

Pajka díky a danilko taky,ale když já všude slyším jak jim to dopadlo dobře, až mám hrůzu, že já budu zrovna ta, co ji to dopadne špatně.

danielax
3. máj 2010

a že mě to pořádně se.....- mít ty peníze, je na další umělko, je na domeček...

danielax
3. máj 2010

pet.s.... utěšovat tě... to už asi nemá smysl... prostě musíš věřit a my s tebou... to čekání je opravdu děsný!

pet.s
3. máj 2010

jdu pověsit prádlo,aby m ta půl hodiny utekla

pajka00
3. máj 2010

Pets.....vykašli se na to.....jasně,že né všem, kterým vyšel tripl špatně to dopadlo dobře. Ale nezapomeň,že ty máš za sebou screening a 3D UTZ.....tak to už snad něco znamená...tak nevyšiluj. Napsalas, žes začala pídit....a já jsem přečetla pít....tak ve mě hrklo, že už jsi fakt zoufalá 😀 😀

pet.s
3. máj 2010

pajka neeee bych Terezku neožrala 😀 ,ale můžu ti říct, že bych po panáku s chutí sáhla. 😀

pet.s
3. máj 2010

danilko..fakt??? to si děláš prču ne?? Já po všech zvěstech jak nemá cenu alimenty vymáhat, tak jsme to leta opomíjela, A neřešila, ale když tady na mě bývalý ječel, že nebude Báře platit soukromou školu( na jinou by mi ji s jejímy problémy nevzali), pak že nebude platit vyšší alimenty, protože si z toho platím ještě druhý byt (ten byt jsem výhodně pořídila před lety pro Báru nebo pro Daníka ne pro sebe, je prázdný. občas v něm přespím, když se potřebuji zašít před světem, jinak z něj nic nemám), tak jsme nevydržela a nechala mu to dát exekučně. A to jsme jásala jak to má skvělý spád a vše šlo hladce. Koukám, že opět jsou zákonem chráněni tatíčkové, ne děti. však oni zákonodárci dobře vědí, že každá normální máma to dítě hlady umřít nenechá. 🙄

gabikri
3. máj 2010

veruncik : náhodou jo, někomu to kolísalo hodně...mrkni na tuhle diskusi : https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/je-tu-ne...

daniela : tak tenhle problém je přesně u nás...mm vyžaduje českou kuchyni..knedlíky, omáčky, řízky atd... Jenže on je jak tyčka i když sní těch knedlíků deset. Kdežto já se na jídlo jen podívám a váha letí nahoru. Být na mě, tak vařím zdravě a lehce...ale to by neprošlo 😝 Minulý týden jsem dělala pstruhy..taková dobrota...jsi ho měla vidět, jak na to koukal...pak se dorážel sladkým 😒 V tom se vůbec neshodnem. I když jdeme někam na jídlo do restaurace..tak by šel nejradši do čtyřky na hotovku...no děs 😀 Když jsme měli výročí, objednala jsem stůl v jedné francouzké restauraci...takové delikatesy...mňam...a on mi řekl, že má po tomk hlad, že tam dávaj malé porce a že už tam víckrát nejde 😝

danielax
3. máj 2010

pe.t.... my se soudili o otcovství zhruba 11 let- výživný platí 2 roky a 4 měsíce, dluh co mu spočítali zpětně z něj vymáhám... 10 let jsem vymáhala peníze na výbavu a těhotenství. Makonec exekuce- z 15 tisíc zaplatil 88 tisíc. Plus zhruba 60 za oba testy otcovství a soudy....komu není rady.... mluvila jsem s ním minulý týden... ale to nemá smysl. Jen mám strach co se stane, když teď dojdu znova na soud....prožila jsem léta peklo ☹

gabikri
3. máj 2010

daniela : tak to je síla...měli by tady být tvrdší zákony...jako v Německu...tam si to každý rozmyslí, než ho někam strčí 😝

pet.s
3. máj 2010

danielko..no já mám taky z bývalého strach..ne že by mě bil,ale dokázal mě vždy utepat na kolena. Když jsme začala o rozvodu vyhrožoval, že mi odveze kluka do ciziny a už ho neuvidím. Dnes už by to neudělal. Kluk je velký a Bára ta by s ním šla ráda, takjže ví, že to už není zbraň.Ale já jsme zvyklá mít klidný vztah a s ním to vždy bala jak Itálie. Umí nadávat a vztekat se. Je stejný jak Bára. Hrůza.
Holky já jdu volat. Chtěla jsem až ve čtvrt,ale nevydržím to.Půjdu se ještě vyčurat a pak volat. 😉

danielax
3. máj 2010

gabi.... my nejsme ani jeden jako tyčka... přítel se přes den stravuje po bufetech, takže je to nejmenší mu teplou včeři....je masožravec, ale tak jednou měsíčně třeba sladké jídlo je v poho. Jinak jí SKORO všechno, ale včera jsem ho fakt dostala 😀 Musela jsem mu opect klobásu 🙂 Jooo a já miluju mořské plody... tak to je taky tragédie 😀 Z ryb vzhledem ke kostičkám projde pangas. Jasně že vařím úplně jinak než jeho maminka- ta má na můj vkus trocha jednotvárný jídelníček- řízky přírodně, řízky obalované, stehna pečená, stehna obalovaná, cosi jako svíčková, pečené maso a podobně stále dál. U nás spíš těstoviny, rýže- jedině jasmínová a hodně saláty. To byl zvyklý na klasiku ocet, voda, cukr... tak to já nepozřu 😒 Mám ráda různé zálivky, koření, bylinky.... to si nemůže vynachválit....o saláty se s mladým perou 😀 😀

danielax
3. máj 2010

pet.s.... u nás to bylo 11 let psychického i fyzického tlaku a zastrašování....vždycky byl třeba rok klid a pak rok vyhrožování atd... škoda slov

danielax
3. máj 2010

gabi... po reakci na to, že jsem těhotná, mi bylo jasný, že budu sama s klukem.... ale bohužel jsem si myslela, že se k tomu postaví jako chlap...kdo nás znal, věděl jak se ke mě choval, tak pak nechápal jeho obrat

pet.s
3. máj 2010

volám ☹

danielax
3. máj 2010

pet.s... palečky!!!!! 😉

pet.s
3. máj 2010

V POŘÁDKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

danielax
3. máj 2010

huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pet.s
3. máj 2010

bulím tu jak želva..uff.

danielax
3. máj 2010

slzičky štěstí!!!!!!!!!!!! 😉

gejbule1
3. máj 2010

Tak gratulace obrovskáááááááááááááá 🙂

gejbule1
3. máj 2010

já si to stejně myslela 🙂

pet.s
3. máj 2010

Tak jsem volala tomu svému a víte, co mi na to řekl??? Doprdele, jedu po Jižní spojce krokem, je tu bouračka.Ho asi zabiju. Má holt delší vedení. 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre