Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

danielax
3. máj 2010

pet.....slituj se nad ním- je to chlap 😀

gabikri
3. máj 2010

pets : gratuluju 😵 😵 😵 😵

gejbule1
3. máj 2010

pets to je přece naprosto normální 😀

pet.s
3. máj 2010

danilko...no asi slituju, přeci jenom zase si ochočovat jiné zvířátko, dá práci.

gabi díky. Co ty jsi to psala o těch vajíčkách. já to nějak nepobrala.Jen,že něco špatně.

gabikri
3. máj 2010

pets : že nemám mrazáčky...ty dvě v laboratoři to vzdaly...škoda, no. 😒

pet.s
3. máj 2010

a to byly od jedné dárkyně? Ted jmusíte hledat jinou? To je škoda. Ale neboj, jednou to vyjde. Varcí se mi rodinka.

pet.s
3. máj 2010

tak to nebyla rodinka,le zedník. má od nás klíče a šel si zapnout elektriku. 😀

danielax
3. máj 2010

gabi... nám se ze 14 oplodnila dvě vajíčka a prodlouženou kultivaci přežilo jedno...máš v bříšku dvě.... 😉

danielax
3. máj 2010

máš větší šanci 😉

gabikri
3. máj 2010

pets : no od jedné dárkyně...ale taky jich mohla mít víc, můra jedna 😀 Doufám, že žádnou hledat už nebudeme 🙂
Jinak s reakcí Tvého muže jsi mě pobavila...není s Tím mým bratr? Jako bych ho slyšela. Jak je v autě, neslyší, nevidí 😝

daniela : tak to je taky dobré skóre 14:1. 😕 Jinak prý je statistika dvou embryí 50% Takže vabank...buď a nebo 😉

danielax
3. máj 2010

gabi... jojo... 20 folikulů, 14 vajíček.... moje Dr byla nadšená... Dr co dělal OPU taky....možná proto mě to tak sebralo... všichni byli nadšení... sliznice ukázková... ☹ ☹ ☹

danielax
3. máj 2010

ale dost pesymismu- ty musíš být optimistická 😉

gabikri
3. máj 2010

daniela : než jsem překročila práh CARu, tak jsem vůbec netušila, jaký je to DAR dítě počít a donosit. Vůbec, ale vůbec ani v nejhorším snu by mě nenapadlo, kolik může mít žena peripétií co zabraňují otěhotnění 😠
A co Ti řekli...proč tomu tak bylo?

danielax
3. máj 2010

gabi neřekli v podstatě nic... speriogram máme mírně zhoršený, ale v normě... v Pronatalu jsem zatím nebyla... moje Dr s nima spolupracuje, tak se informovala a celkem nic mi k tomu neřekla, neplodnost je idiopatická-tj.bez zjevných příčin. Vaječníky v ppoho, vejcovody průchodné- byla jsem v říjnu na laparoskopii. Než jsem šla na OPU, říkala mi Teda jestli vy neotěhotníte... Prý na můj věk je všechno v poho, ovuluju, vajíčka se tvoří.... Asi jsou ty vajíčka prostě starý už... nebo nevím ☹ Teď to nešlo, ale další cyklus jdeme na IUI, uvidím, jestli nám v Pronatalu řeknou něco víc.

danielax
3. máj 2010

podle testů to - nebo podle toho, co jsem z nich vykoukala by měla teď proběhnout ovu... tak jsme se tulili...aspoň něco 😉

veruncik
3. máj 2010

Pets - také gratuluji, aspoň někdo dnes má štěstí 🙂

gabikri
3. máj 2010

daniela : tak to je fakt divné...ale hlavně že nemáš nějaký závažný problém....jako já 😉 To se povede....uvidíš 😵 😵 😵 A tulit jsem se netulila ani nepamatuju 😖 Se ani nedivím, od některých ženských ti chlapi utečou...tohle je fakt křest ohněm každého vztahu 😖

gabikri
3. máj 2010

veruncik : koukalas na tu diskusi? 😉

danielax
3. máj 2010

gabi....s tulením to bylo šílený před umělkem...4 dny před odběrem, pak to nešlo.... až zas někdy koncem dubna... to byla síla 😀

aja37
3. máj 2010

Pet´s , tak to je super sprava. Som rada aj za teba. 🙂

veruncik
3. máj 2010

gabi - díky, koukala, já tuhle diskusi znám, protože ten problém již řeším delší dobu. Kolísám a nevím proč a nikdo neví proč, teda kromě věku, ale to je furt ta stejná písnička. No, domluvila jsem se s kámoškou, která dělá v laborce, že mi ráno ještě jednou FSH odebere a budu mít kontrolu. No, trochu je prubnu, jak vlastně stanovují...A taky jaký je rozdíl mezi 2. a 3.DC. Nevíte, jestli je možno stimulovat od 3DC?

gabikri
3. máj 2010

daniela : to je teda síla 😀 😀 😀 😀 A 4 dny pře odběrem, to jsi dobrá...já při IVF měsíc před odběrem a měsíc po nic 😝 Psychika a nervy dělají divy. 😒 A teď mám v papírech že pět dní po ET se nesmí tulit...to bych chtěla vidět tu střelkyni, která na to pátý den po ET vlítne 😀

gabikri
3. máj 2010

veruncik : no já tomu zase tak nerozumím, ale čistě laicky, když Ti to kámoška nabere teď, tak to bude naprd...měla bys počkat do dalšího cyklu a pak si to nechat nabrat, ne? 😉

hadonoshka
3. máj 2010

pet.s super, vidíš to, akorát těhulky nervujou s těma blbejma triplama, teď můžeš být v klidu 🙂

nerra
3. máj 2010

Ahoj Pet.s , myslela jsem na Tebe celý víkend a teď mám moc velkou radost, že Vám to oběma dobře dopadlo.
Ps. moc nepíšu, ale čtu pravidelně 🙂

zulik
3. máj 2010

Hezký večer,
no vidíš Pets, dobře to dopadlo a dopadne 😉 Tak to řekla ta kartářka a už se jí toho dost podstatného splnilo, ne? Gratulka.

awalancha3
3. máj 2010

pets......................... strasne moc gratulujem... je to nadej aj pre mnam ze keby tripl vysiel blbo, vzdy je este sanca 😉

pet.s
3. máj 2010

děkuju děvečky všem za podporu..byla to fakt síla.

danielax
3. máj 2010

pet.s hlavně že je všechno v pořádku- to je nejdůležitější 😉

pet.s
3. máj 2010

holky já seb tady z nich pose-u. odjela jsem večer k ségře a s kámoškou na večeři. přijela ve 21.15. Co myslíte? Nikdo vykoupaný a navečeřený. Všichni seděli i PC a vládla tu anarchie. Ted vylezl z vany poslední. A já tu jak mamlas musím čekat,abych po nich uklidila koupelnu a kuchyn. Už hodinu měli spát. Jdu to zahnat do pelechu a taky zalezu. Bylo toho na mě dost. Dobrou.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre