Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ankava
4. máj 2010

jsem doma, už od ET.. ale semtam něco dělám z domova a hlavně mám svoje holčičky pořád na drátě... ale po měsíci už se hodně naučili, tak tuhle uzávěrku už makají samostatně 🙂
já si taky právě říkám, že je lepší, když mi něco je, protože v těch předchozích nepovedených těhu mi právě absolutně nebylo nic...

pet.s
4. máj 2010

ankava koukej si změnit profil, at si to užiješ ne?Jen hezky blinkej..mně bylo zle přesně do 12 tt, pak během týdne to ustoupilo.
Ted mě jen štve ta chut na nic. Mám staršnou chut,ale nevím an co. co jsem dřív jedla mi nechutná. Jen noky se sýrovou omáčkou.Po těch se můžu umlátit.

awal ta fotečka mim a je pěkná. A ta soupravička taky super. Ale nejkrásnějšíh máš synka. Teeeeda taky jsi zamilovaná? Já mám někdy pocit, že ani tu svoji lásku k tomu svému klukovi nepojmu 😀 😀 😀

danielax
4. máj 2010

pet.s... podle chutí bych byla dneska těhu taky 😀 😀 😀 Snědla jsem jogurt, papričky beraní rohy, porkovou polévku... mám celý den na něco chuť a nic není to správné 😠

ankava
4. máj 2010

no jo, jenže mě ještě neřekli, datum porodu.... tak já to musím zadat do nějaké kalkulačky.... pak to tedy změním, třeba to naopak pomůže, že s tím jako natvrdo počítám.

no naštěstí tolik nezvracím, jen je mi celej den bez přestávky šoufl a tak to pořád zkouším něčím přejíst a pak je to ještě horší...
zatím nic nepomáhá. a jsem taková bez chuti. ani ty banány mě už netankujou, ani na kafe nemám chuť, cpu, se jenom proto, že mám pocit, že musím něco jíst...

ankava
4. máj 2010

tak jsem to změnila... na týdny to vychází 🙂

gabikri
4. máj 2010

awa : jééé, ta fotečka je moooc krááásnáááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

gabikri
4. máj 2010

ankava : Budeš mít nadílku pod stromeček 😵 😵 😵 😵

danielax
4. máj 2010

ty budeš mít dáreček pod stromeček 🙂

gabikri
4. máj 2010

daniela : platíš pivo 😀 😀 😀

pet.s
4. máj 2010

hadi to by mě asi trefilo..2000 m. By mi upadly ruce.
dani v čem děláš interiér domku? Já si dnes nechala okopírovat v práci nákresy bytu a ted jdu vystříhat nábytek a jdu dělat škatulata batulata. Už jsme se dohodli, že přední bude pokojík a zadní pracovna. Byl tu truhlář, tak jsem objednala stoly do pracovny, 2xpřebalováky, skřínku do koupelny, sokly pod linku a barový pult do kuchyně. To se mužík prohne při placení,ale nic neříkal.

pet.s
4. máj 2010

tak jsem včera vypla kamna a je tu kosa jak kráva, jdu zapálit topení. Jsem zmrzla.

pet.s
4. máj 2010

a už topíme. 😀

danielax
4. máj 2010

pet.s....Room aranger- našla jsem nějaký program. Krásně jsem si to zařídila... než jsem vytvořila místnost trvalo to věčnost.. měřila jsem si stěny z plánu domečku co je na netu....to by ještě šlo, ale pak jsem se snažila to zprovoznit v 3D... nakonec jsem vypnula PC.... tak jsem byla vzteklá 😀 😀 😀 Za chvíli to vyzkouším znova 😉

gabikri
4. máj 2010

daniela : kolik stojí ten program? 😕

danielax
4. máj 2010

gabi... našla stránky té firmy.. pro domácí použítí píšou zdarma na 30 dní a pak chtějí zaregistrovat... tak nevím jak to bude dál fungovat. Jenže mi to nejde v tom 3D a to mě rozčiluje, protože to jsem chtěla vidět 😠 😠 😠 http://www.roomarranger.com/

danielax
4. máj 2010

píšou tam že se musí stáhnou 3D prohlížeč, nainstalovala jsem ho stejně to nefunguje ☹

danielax
4. máj 2010

ale já na to přijdu 🙂 🙂 🙂

hadonoshka
4. máj 2010

awal já jsem snad hezčí fotku ze 2D ještě neviděla, to je nádhera. Vypadá jako 3D. Krásný miminko. No jo když máš doma takovýho kance 😀

ankava
4. máj 2010

já jsem dělala návrh obýváku v programu Sweet Home 3D. taky jsem se natrápila, navztekala, ale pro mě jako pro návrhářského debila je tenhle program vcelku jednoduchej 🙂
no a obývák stejně nebude, protože teď budeme řešit dědictví a miláček řekl, že dokud nebude odhad, tak nebudeme nic zhodnocovat...žádná nová podlaha, žádný okna... dokud se nedohodne se sestrou.

danielax
4. máj 2010

ankava... zkusím ten program někde najít, třeba mi to půjde líp 😉 Jasný, je blbost cpát do něčeho peníze a nevědět na čem jste. Takhle já odmítám cokoli dělat na bytě...i když tu budeme třeba ještě 2 roky... přijde mi to zbytečný. Minule jsme se dohadovali kvůli nové lednici... ta moje asi bude mrtvolák, tak prý koupíme novou... jenže do domečku za 2 roky zas novou? Jenže teď došlo vyúčto za elektřinu... a hned jsem slyšela Vidíš- to je tou lednicí- žere 🙂

ankava
4. máj 2010

což to já tohle chápu, já s bývalým bydlela u domácího a celých 15 let jsme tam taky skoro nic neudělali, protože bývalý nechtěl, když nejsme ve svém a celkem mi to nevadilo no a pak jsme si koupili byt, zařídili ho a do půr roku jsme byli od sebe. Takže ono to jenom o těch hezkých bytech není 🙂
my jsme společně předělali kuchyň a ložnici a já chtěla ještě ten obývák, protože je tu asi sto let starý koberec, který už je absolutně nevyčistitelný, fakt jsem skromná, chtěla jsem jen tu podlahu a vymalovat.... ale mám smolíka... no na druho stranu ho chápu, že se mu nechce navyšovat hodnotu i byť o pár tisíc a pak z toho ještě sestru vyplatit.
tak to vydržím... snad než miminko poleze, tak to zdoláme 🙂

danielax
4. máj 2010

ankava... už na ten program koukám a dokonce je tam i video návod... to je akorát pro mě 😀 Hned to jdu zkusit 🙂 Děkuju

ankava
4. máj 2010

dani .. to jsem ráda, že jsi ráda 🙂

danielax
4. máj 2010

ankava... já měla zařízený 3+1... jenže jsem ho neutáhla, tak jsem prodala a koupila 2+1... teď to budou 3 roky. Jasně že okamžitě potom už jsme byli tři a větší byt by se hodil 😀 Byt co jsem koupila.... KATASTROFA 😀 😀 😀 Ale co, něco jsem si udělala sama... peněz bylo málo, no ale bydlíme, já nikdy nebyl přehnaně náročná... a teď chce přítel vybourat šatnu... nestačí mu, že maká na stavbě a je sedřenej jak pes, ještě si vymýšlí takovéhle ptákoviny 😒 Mě už se tu nechce nic dělat... byt prodávat nebudeme, dostane ho syn, takže o zvýšení prodejní hodnoty nemůže být řeč.....

ankava
4. máj 2010

já celý život bydlela v malinkejch bytech, takže o náročnosti u mě nemůže být ani řeč, mě stačí když je trochu uklizeno a jestli mám kuchyň za padesát nebo dvěstě tisíc je mi celkem jedno. teď bydlim s přítelem v domě jeho rodičů, kde máme samostatný byt, ale to víš barák je starej a potřeboval by velkou rekonstrukci. Navíc táta nasbíral za život kde co a jenom hodně a hodně úsilí nás bude stát vyklidit sklepy a půdy a kůlny.... takže zvelebování interiérů je daleká budoucnost 🙂

danielax
4. máj 2010

víš jak já se těším do nového domečku? První byt 1+1 jsem měla kdysi družstevní a protože jsem se chtěla brzo nastěhovat, musela jsem si ho po umřelém pánovi sama vyklidit- děs běs 😀 Pak byt po mámě, kde jednu dobu bydlela ségra s manželem, máma s manželem, takže další vyklízení... a stěhování do tohohle bytu... to byla jedna velká katastrofa... to by bylo na hoooodně dlouhý povídání... 😀 😀 😀 Mimo to, že jsem se stěhovala do jedné místosti, protože tu byl ještě bývalý majitel, nešla tu elektřina a když ji zapojili, zjistila jsem že byt je plný švábů!

pet.s
4. máj 2010

Prdím na programy v PC.raději si to narýsuji sama. pak si vystříhám ve stejném měřítku nábytek a čaruji s ním. Já to už mám v hrubých obrysech v hlavě,ale potřebuji to ukázat mláčkovi.
Jenže jeho brzy u toho zabiju. Vždy mi řekne, udělej si to sama jak myslíš a já jen platím a pak u všeho má námitky. 😠

ankava
4. máj 2010

dani, to ti věřím...
stěhování a vyklízení je děs...
já se během roku a půl stěhovala prakticky pětkrát.. nejdřív do nového bytu, pak do pronajaté garsonky, pak jsem se musela vystěhovat z chalupy, kterou jsme prodali, pak jsem se stěhovala do své garsonky a nakonec k přítelovi. Pokaždé jsem se zbavila tolika krámů, že dneska prakticky nic nemám.... a víš že mi to ani nevadí???

danielax
4. máj 2010

pet.s.... jsem na tom relativně líp...... slova udělej to jak sama myslíš slyším taky, ale ty námitky už ne 😉 Jasně že řekne ten styl se mi líbí nelíbí, ale to je tak všechno

danielax
4. máj 2010

ankavi.... tomu věřím, vyházela jsem neskutečný množství věcí.... a nechybí mi 😀 U nás byla šílenost moje knížky 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre