Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
2. okt 2008

Madli, to mě dostalo: rohlík s máslem 😨 pěkně rozmlsaný papouch.
Čau kočky 🙂

lenka2008
autor
2. okt 2008

jake rande? vyklop

madla28
2. okt 2008

Já začínala 300 a když folíky nerostli tak mi to zvýšili.

zaenab
2. okt 2008

Ano, co to je za rande? Máte s přítelem rande? Nebo je v tom nějaký chovatel papoušků?

lenka2008
autor
2. okt 2008

ja si nepamatam aky puregon, bigy.
zaenab tak dobru, za chvilu idem aj ja

zaenab
2. okt 2008

Kam, na rande???? To je děsné, já tu ve společnosti křečka pracuju na projektu a vy si randíte 😲

lenka2008
autor
2. okt 2008

xaxa, urcite s nejakym chovatelom. Bude jej pekne sepkat do uska a skrabkat po chrbate

lenka2008
autor
2. okt 2008

zaenab - hovori z teba zavist 😀 ale nemas co zavidiet - ja idem , ale spat 😀 skoda no

zaenab
2. okt 2008

Já chci taky škrabkání, ale když pustím křečka, tak se vybodne na má záda a zdrhne do kuchyně nebo mi rozkouše postel 😠

lenka2008
autor
2. okt 2008

ty mas aj skrecka?

zaenab
2. okt 2008

Jo, křečka a přítele.
Papoušek umřel, tak bude na jaře nový.

lenka2008
autor
2. okt 2008

pocuj ja som mala skrecka ked som mala asi 7, byval vo velkom sklenenom 5 l pohari a sa zaskrtil na ponozke, do ktore sa schovaval. chudak

lenka2008
autor
2. okt 2008

a preco ta ani jeden neskrabka???

zaenab
2. okt 2008

To je smutné ☹
Já už mám asi pátého křečka v pořadí. Protože domů chodím později, tak je fajn, že se křeček zrovna probouzí.

lenka2008
autor
2. okt 2008

skrecok je mile. porozmyslam aj ja. asi sa rozlucim. idem snivat o lepsich casoch, pa

zaenab
2. okt 2008

Tak hezkou dobrou, já ještě budu pracovat 😵

vika34
2. okt 2008

ahojte kočky,tak k tej predošlej téme,ten lacný Car je Ferticent,všetky čo tam chodia sú unesené a platí sa cca 5000 Sk,iba za lieky stimuluje sa merionalom,/alebo tak nejak/predlžená kultivácia sa neplatí a ani nič iné ,až je to čudné,lebo ja som v GF zaplatila hradené IVF 32000+44000za PIGD,takže ma to rozčuluje ,že sú také rozdiely,ja som bola na konzultácii vo všetkých troch čo sú v Blave.

katy2
3. okt 2008

Ahojte 🙂
bigrendy, ja som tiez mala puregon 225IU obidve stimulky a stale som mala vajka... neboj, dr. ta bude kontrolovat uzv a keby bolo treba, tak ti davku zvysi... mne ju nezvysoval... drzim palce....
madla, na Slovensku je jedne statny CAR v Kosiciach ale uspesnost je miziva... to si radsej priplatit a mat aku-taku istotu.....

annaanna
3. okt 2008

ahojte
rendy, ja som začala s puregonom 150 jednotiek a skončila som tuším pri 450. Oni to postupne budú pridávať, podľa toho ako ty budeš reagovať. Dokonca posledný deň mi pichli aj puregon aj merional. Tak sa už teraz nestresuj 🙂 uvidíš, vajká budú

babenky u nás prší a prší a prší a ja som dnes doma a doteraz som si vylihovala v postielke, idem dačo poupratovať, nemôžem sa pozerať čo tu teraz narobil môj štvornohý miláčik, nakoľko ubzikol cez obývačkové terasové dvere a doniesol straaaašný bordel.

zaenab
3. okt 2008

Ahoj holky, jen zdravím, budu do noci na nějakém mítinku, tak nebudu na příjmu. Zatím čau, u nás taky prší a je vůbec hnusné počasí. Ale co, aspoň budu mít hezkou pleť 😀

Mějte se dnes nádherně!!!!

yanny
3. okt 2008

Ja taky vylahávám. A do 20.10 budu prý musím.Potom jdu s kolínkem na kontrolu.
Jediný můj pohyb je dojít o berlích na WCčko.
Ovulka zmařená. 😒 Tak už si as taky počkám na IVFko. 🙂
Holky na www.neplodnostti je další holčina, tedy 42 letá, která konečně po 13 IVF otěhotněla s vlastníma vajíčkama.
Moje dcera roste, když si s kamarádkama říkame holčičky, nebo berušky, no je ještě mladá a hloupá.

Taky budu potřebovat cca 2500 IU FSH. Ale asi až na listopad nebo na prosinec.
Ale asi v prosinci je blbé jit na IVf, co????

yanny
3. okt 2008

I já jsem ztratila přehled, kdo je kromě Aničky ještě těhotný a kdo bude stimulovat a kdo na to momentálně prdí jako já 😒

annaanna
3. okt 2008

ahoj yanny. to je jedno kedy, v prosinci nie je tiež zlé, teda záleží čo v tom prosinci robievaš. Ale do nového roku s tehu to je veľmi príjemné... nie? to bude tvoje IVF prvé, že?

lenka2008
autor
3. okt 2008

ahojte holky, zavidim vsetkym ktore mozu lezat v postielke doma! ja mam kopec prace, tak musim rozmyslat, az sa z hlavy pari... ale na dnes za chvilu koncim, idem si uzit uplakany vikend. Zaenab je dobre - akcie, party. Ked otehotnie, ju to rychlo prejde 😝 Yanny - uzi si lezanie, potom si na to budes len spominat 🙂 boli kolinko?

vyzera to tak, ze kto nie je tehotny, vsetky budu stimulovat, okrem mna. Aspon nie teraz, s tym zavedenim eura mam tolko prace, ze ani na sex neni cas. Ale nejude tak o cas, ako o zdravotne faktory.

lenka2008
autor
3. okt 2008

a preco ked prsi mame hezku plet? zaenab... 🙂

yanny
3. okt 2008

Aničko ne, Ivf bude druhé. Ale mezi tím jsem byla třikrát na nativu, nebo softu, jak tomu asi říkáte vy. 🙂
Myslela jsem, že budu šetřit korunky a tělo, ale nevyšlo to ☹
Leni, jak tomu euru konkrétně pomáháš, že tě to tak zmáhá??????
Zaneb co jsi dělala?????
Madlo a Rendi vy asi stimulujete, že??? tak co je nového????

lenka2008
autor
3. okt 2008

zavadzam vo firme. vsetko musime menit. A kedy teda ides, pred vianocami? to bude darcek!

annaanna
3. okt 2008

lenka a čo robíš so zavedením eur? ja mám prvé sedenie s fy čo nám implementovala soft až bud týždeň. No už som v strese, že som dačo zabudla alebo podcenila.

keď prší je potom pleť hydratovaná... si si ešte nevšimla, že aká si fešanda keď prší? mne to pomáha, aj hmly, len dnes som ani NOS nevystrčila von... 🙂 🙂 a idem dačo porobiť dievčence. Napr. povesiť prádlo a umyť riad. Dnes tu čakám brata, príde večer k nám, prespí a zajtra ráno idú s mojim chlapom oberať hrozno, svokra má totiž 30 arov vinohradu. Mne sa teda nechce, ešte uvdím zajtra. Keby som nešla mám vľný deň, čo ja milujem. 🙂
a čo vy plánujete cez víkend?

yanny, ja mám také infošky z dosť dobrých zdrojov, že prvé ivf málokedy býva úspešné. takže šup do druhého a do tehulkovania. Ja som po prvom neúspešnom chcela zmeniť car, ale muž nechcel, dokonca som s lenkou uvažovala o brne, však leni?
teraz sa tešíme, že to takto dopadlo, stále myslím na to, že nemusí byť ešte dobre.... a keď tu čítam tie príbehy niektorých dievčat, radšej nepomyslieť

lenka2008
autor
3. okt 2008

neboj anka, bude to dobre... Sranda, my tiez ideme oberat, mame asi 12 a vinohradu, ale prsi a teraz neviem ci pojdeme. a vobec som si nesimla, ze by som bola nejak extra krajsia ked prsi - to su nove poznatky, dakujem. Hej hej o Brne sme uvazovali , este na jar, vidis, treba tyh chlapov obcas pocuvat. Ja az sa odhodlam, asi tiez nebudem menit CAR, maju predsa vsetky vysledky atd

lenka2008
autor
3. okt 2008

a robite vino? my ano, uz sa tesim na burcak. Ja inak neznasam domace vino, mne to smrdi od siry, ale to muzove lubim. aspon v tom sa mu dari 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre