Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pet.s
4. máj 2010

ankava..hele to znám..já jsem se před x lety sebrala, vzala jsem si dvě děti, psa,dětské palandy, fotky dětí a odešla od bývalého. Začínala jsem v pronájmu úplně nanovo. Jemu nechala auto, byt, nábytek, zařízení a ještě za něj pak zaplatila 150 tisíc exekuci. Ale nelituji toho.

zkousim
4. máj 2010

Ahojky holky,
teda vy jste se rozepsaly 😉 .
Pet.s moc gratuluji,už konečně budeš v klidu...nebuj se 😉 ,bude to dobré...Ještěrka nekecá. No holky, já na to prdím,nezdar z 1.stimulace mě natolik rozhodil, že už do dalšího nejdu, ale já už jednu treperendu mám,užila jsem si jí až dost 😎 ,tak ošizena životem nebudu.Hodně se projevilo i mezi mnou a přítelem...bohužel hlavně negativa,ale tím vás zatěžovat nebudu.Občas se na vás juknu...přece jenom jste mi přirostly k srdíčku 🙂
Ankávičko, tak až se ti narodí ty dvojčátka ,tak si občas na mě vzpomeň....přece jenom...mohly jsme tlačit kočárky spolu 😉
Určitě se za váma budu chodit 😉 Holky držím všem palce,zasloužíte si to!!! Pa Monika

pet.s
4. máj 2010

danielko.... u nás taky, kdysi jsem měla obrovskou knihovnu. Přes celý obyvák. Rvalo mi srdce, když sem to musela probírat a selektovat, našětstí jsem vyhodila jej nejnutnější. Zbytek má ségra v knihovně. 😉

pet.s
4. máj 2010

zkousim..nooo teda to koukám, jen se klidně vypovídej, co se u vás děje? Jsi rozumná ženská,ale vzdát to hned po prvním pokusu??? 😉 obdivuju tě jak to máš v sobě srovnaný. Budu držet palce,abys byla spokojená.

danielax
4. máj 2010

holky teď mi volala Tomáše tř.učitelka.... ten deb...l. se o velké přestávce sebral a šel si asi 200m od školy ke garážím zakouřit! To se mi snad zdá. Takže opět ředitelská dutka.... pokud to ovšem za 2 měsíce nedotáhne na 2 z chování.

danielax
4. máj 2010

ankava.... už mám namalované přízemí s mistnostma 😉 Teď jdu na to moje blbý dítě

pet.s
4. máj 2010

danielko..no ale kluk je hodnej..dodržel nařízení že 100 m od školy se nekouří. naše Bára to má do školy asi 50 m, ta by si ani nezapálila. 😀 My už máme trojku z chování 😀

danielax
4. máj 2010

pet.s... to jsi mě uklidnila 😀 😀 😀

pet.s
4. máj 2010

danilka to jsme ráda..budeme soutěžit kdo máme doma většího hajzlíčka...ale stejně jsou naši, co? 😀

danielax
4. máj 2010

Tebe ale zlobí holčička nebo ne? 🙂 Jojo- stejně jsou to naše prdelky 😀

pet.s
4. máj 2010

jojo holčička,ale je za 4 chlapečky. 😀 Přesně. Stejně jsou naše 😀

danielax
4. máj 2010

Za trest mu učitelka zakázala školní výlet... jedou vlakem do Prahy do nějakýho muzea... tak to je trest jak hrom. Kdo nejede je doma a oni jako provinilci budou připravovat školní olympiádu

pet.s
4. máj 2010

Co to obnáší připravovat olympiádu? to jako budou vymýšlet otázky? Jéžiši, to naše Barbýnka by měla otázku. jaké i se píše ve slově kuchyňka. 😀 😀

danielax
4. máj 2010

nééééééé- sportovní olympiádu 😀 😀 😀

pajinka111
5. máj 2010

Ahojky holky,tak je vymalováno,teplota klesla na bod mrazu..
ještě večer sem testila a čarka tak byla,takže mám 3 testy ze slabou čárkou 12 a 13DPO,
dnes je bílo,možná je tam stín,ale spíš je bílo..věděla sem to,měla sem to vydržet do zítřka,takže ted už jen čekat na mrchu,která má přijít dnes nebo zítra,takže myslím že to byl anovulák..OPRAVDU SU Z TĚCH CO SEM JIM TAK DLOUHO DRŽÍ PREGNYL!
😠 😠
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

pajka00
5. máj 2010

tak to mě mrzí paji, že to nevyšlo....držím palce, ať se co nejdřív zadaří, hlavně neztrácej naději🙂

aja37
5. máj 2010

Baby, ja stale este musim brat ultrogestan ... do 25DC. Ale asi cca 1hod po tom, co si tie tabletky vezmem si pripadam jak opita. Robim mi tazkosti artikulovat, stracam rovnovahu a tak. Mate s niecim takym skusenost?

pajinka111
5. máj 2010

aja37- já beru taky utrogestan,2 x 2,brala sem jen 1x1 ,ale na to moc moje tělo nereagovalo-mám málo progesteronu....když sem ho před rokem začala brát,hrozně se mi točila hlava,bylo mi sem tam i na omdletí,pak se to srovnalo,ted beru druhý měsíc zvýšenou dávku a znovu mi to dělá,ale je to lepší než minulí měsíc a to mám brát od 17dc do 30dc,ms dostávám i přes utroš,někdy i o 2 dny dřív než ho doberu..

pajka00
5. máj 2010

Aja, já jsem brala utrogestan až do 12týdne 3x1 a ráno po snídani, kdy jsem si vzala první jsem byla tak za 2 hodiny jak píšeš, točila se mi hlava, musela jsem dělat pomalejší pohyby-prostě jak po 3 panácích....po obědě a večer mi to až tak nevadilo.....no večer jsem si to brala před spaním,takže nevím🙂 Budeš to muset asi vydržet...protože je to nejspíš důležitý prášek, takže se snaž to nějak zvládat i když to fakt není nic příjemného.

ankava
5. máj 2010

aja, já když uttrogestan polykala, tak hodinu potom jsem byla úplně vyřízená, šílená únava... večer po požití jsem upadla okamžitě do hlubokého spánku.....
teď v těhu ho zavádím a to mi nedělá nic.

pajinka, tak to je škoda, ale budeš brát clost. ještě jeden měsíc??? určitě se to povede

aja37
5. máj 2010

No ja mam s tym ultrogestanom vydrzat do 10/5, takze este 5dni. To sa da. Len som na to musela upozornit kolegov 😀 , aby si nemysleli, ze som si dala nejake tie panaky 😀 😀

ankava
5. máj 2010

aja, já taky holkám v práci říkala, že 10 dní v měsíci po mě nesmí nic chtít před devátou 🙂

pet.s
5. máj 2010

teda já žasnu, mně po utrouši nebylo nic.Ale já všeobecně na nic nereaguji, tak možná proto. Ted jsme se pobavila na diskuzi diabetiček. jak vyšilovaly, že "UŽ" si musí píchat 9 jednotek inzulínu. Já si píchám ráno a večer 60 a v poledne 20 a držím to mírně nad normu. Hrozím se, kam to dotáhnu ke konci těhu. Říkám prostě každému doktoru, že na mě jen tak něco nezabírá.Já mám nějaký prdlí buňky.

pajinka111
5. máj 2010

ankava-jasně zatím sem clostil brala 2x1 od 3-7dc,většinou sem zareagovala 1 folíkem,někdy anovulák,pak po 3 měsíccíh vždycky pauza,už jedu 3 kolo..mudr.mi ted říkal,že mi nechá dávku 2x1 a zatím ho mám brát i bez pauzy,měla sem od 18let téměř samé anovuláky,takaže mi to prý nemůže nijak ublížit,na cystu sem neměla ani náběh,folikul nikdy nevyrostl víc než 19mm-teda vždycky po poslední měření na UTZ,pak možná ještě maličko povyrostl,nebo zanikl,jako asi tento cyklus,neměla sem ani žádné přiznaky ovulky,ani teplota nevyskočila..tak prý mám brát zatím clostil do odvolání a chodit na měření folíků..
pet.s-to teda klobouk dolů,že to takhle zvládáš a ještě s cukrovkou 😲 😉

pet.s
5. máj 2010

pajinka co já? hlavně aby t zvládlo mimi 😒

hadonoshka
5. máj 2010

tak paji to je fakt zázrak při těch tvých cyklech, to je super že se to povedlo

gejbule1
5. máj 2010

Ahoj holky všechny vás zdravím 🙂 .
U mě nic nového.Čekám na ovulaci která se mi někde courá po tom dlouhém krvácení 🙂 .
Těhulky držte se a ostatní nezoufejte musí se nám to podařit 🙂

gejbule1
5. máj 2010

teda já mám na vás holky smůlu 😠 ☹ .Jak jsem tu já tak tady nikdo.

gabikri
5. máj 2010

gejbule : já jsem tu, ale nemám co psát...tak jen koukám 😀

gejbule1
5. máj 2010

já taky nemám co napsat a náladu mám jako to počasí 😠 .Jsem dnes šíleně líná tak nevím co udělám k večeři.
Jooo objednala jsem se ke kartářce tak snad mě zase trošičku naladí nebo odradí 😉 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre