Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

danielax
6. máj 2010

jedno to skládání mi tam silně připomínalo papírové origami 😀 😀 😀

gejbule1
6. máj 2010

já teda látkové teď měla jen na utírání atd ale jako plínky jsem používala jen papírové.Strašně jsem se na to těšila když jsem si vzpoměla jaká to byla práce když byly holky malý 😠 .
Mě teda ta nová doktorka nezaregistrovala tak o tom ten můj stávající ani nemusí vědět že chodím ještě někam jinam ne?No asi to zkusím.Když dám ty oba doktory dohromady tak jako jeden budou super 🙂

danielax
6. máj 2010

Doktoři 2v1... super varianta 🙂 To víš že to nemusí vědět- znáš doktory..ještě by se cítil dotčený 😀
Papírový už jsem zažila, používala jsem to tak půl na půl. Na noc a ven zásadně papírový. Ale jak na to tak koukám teď na netu...látkový pleny jsou ani nový trend... to vypadá, jak kdybysme s papírovýma nebyly IN 😀 😀 😀

pet.s
6. máj 2010

danielko..no s tím přišel náš ministr financí(můj mužík), že slyšel, že se ušetří až 15000 ročně, ale to mi přijde jako blbost. Dnes jsem koukala, že 90 plen v té menší velikosti stojí 316 Kč. Já teda nějak nemám představu, kolik jich může spotřebovat za měsíc, ale dejme tomu 5-6 denně.To jsou cca dva balíky za měsíc. To by stalo cca 650,- měsíčně. Tak to je za rok cca 7800,- za papírovky.
Co ty na to?

pet.s
6. máj 2010

Gejb at se cítí jak chce, Já bych mu to neříkala. A je to.

danielax
6. máj 2010

řekla bych že to je odpovídající počet na den, pokud si dobře pamatuju. Ale t a cena za 90 plen se mi zdá strašně málo, já teda nekoukala kolik přesně stojí... myslíš ty papírový 90ks?

pet.s
6. máj 2010

Asi taky budu tak půl na půl. Na doma hardovky a na ven papírovky. U nás není problém finanční, ale spíš mě štve ta ekologie.Ale uvidím, budu to řešit až za běhu. Koupím si dvoje tyhle jejich extra drahé látkovky a uvidím jak s tím budu spokojená. Třeba mi nebudou vyhovovat a zůstanu u papírovek. Se sušením bych měla asi problém jen v zimě. V létě máme velkou terasu. No sice jsem měla slíbenou sušičku,ale s Terinkou a přestavbou bytu tohle padlo, tak nevím, kdy se zase na mě dostane řada.

pet.s
6. máj 2010

No papírové. 90 ks Huggies v Intersparu 316 Kč.sice to byla nějaká akce,ale i tak. Počkej kounu někde na net, po ceně.

pet.s
6. máj 2010

78 Pameprs velikost 3-6 429,-Kč

pet.s
6. máj 2010

pampers 4-9 kg 389,- 70 ks

pet.s
6. máj 2010

huggiies 90 ks 399,-Kč

pet.s
6. máj 2010

a to jsou internetové ceny. Někde v akci je koupíš určitě laciněji.

danielax
6. máj 2010

to jsou krásný ceny...tenkrát jsem kupovala z mateřský 2x kolem 40 kusů a jedno balení bylo necelých 500,-. Přesně to vím, jelikož rozpočet jsem měla jen tak tak a jednou jsem zapomněla celý balík v krámě- obrečela jsem to, na nový jsem neměla 😀

danielax
6. máj 2010

na ty látkový jsem koukala jak blázen- pod pojmem látková plena si představím takový ty bílý, s malejma čtverčkama... prostě tu klasickou plenu 🙂

pet.s
6. máj 2010

danilko..jasně..já měla spočítáno, že jedna plena Bobík stála 5,05 Kč. Když jsem je sehnala za 4,50 byly krásně laciné. Kolik je tomu tvému klukovi? Asi stehjně jako mojí Báře, že?Mateřili jsme ve stejné době.
Já zase řešila klukovi sunar. Na něj jsme fakt v té době neměli. Od 4 měsíců byl na normálním mléce. Pak i na pravém kravském. Nevím jak moc jsem riskovala,ale kluk je vcelku zdravý 😀

pet.s
6. máj 2010

kecám jedna plena stávala 10,50. Když byly za 9,50 tak to byly laciné.5,05 platilo za mojí neteře. 😀

danielax
6. máj 2010

😀 😀 😀 jojo- mlaďas vypadá na fotkách zdravě. Mýmu bylo teď 15.
Jasně- ty pleny byly drahý... proto mě to tak překvapilo teď....

danielax
6. máj 2010

5 kč stály takový ty pleny co se jednou počůral a byl mokrej on, plena, postýlka... 😀 Ty měly u nás v balení po 10ks za 50 kč....bez názvu, bez ničeho... a k ničemu 😀

pet.s
6. máj 2010

No byl to nepoměr na tehdejší platy a ceny všeho.
No jo mladej je zdravej až až. Večer zase proběhlo mazleníčko v posteli. Ale už se trochu bránil, zachumlal se celý do peřiny. a tulil se v peřině. On je totož děnsý stydlivka a jestli mu nějak vadí kontakt s mým ted zrovna bujným poprsím, nevím. ale pak byl rád a povíddal si. Achjo, asi mi to brzy skončí. No doufám, že se Terinka povede a budu mít zase na takových 10 let vystaráno s večrním tulením. 😀 Možná i déle

pet.s
6. máj 2010

Báře byklo ted 16,ale doma je vlastně až od 10 měsíců. tak to jsme fakt šly na mateřskou stejně 😀 Já v lednu v roce 1995.

pet.s
6. máj 2010

danielko, co nespíš?Já se vychrápala odpoledne, tak to bude asi blbá noc.Ale alespon budu mít klid naplánovat si ten byt.

danielax
6. máj 2010

Náš mlaďas nebyl na tulení nikdy 😒 Ani jako malej mi nelezl do postele... vždycky měl rád své soukromí a tak je to dodnes.
Nemazlej se hočičky víc? Jéééé toho si ještě užiješ 😀

pet.s
6. máj 2010

danilko..nevím. já mám děti nějak obrácené. Bára se tulila jako malinká až moc. Pak asi do 12. Ted ani pohladit nebo dát pusu.
Daník , když byl malinký, tak moc ne, pak začal asi kolem 2-3 roku a vydrželo mu to do ted. Nejhezčí je, když třeba sedí vedle mě na sedačce a povídáme si a vidíš jakou má potřebu mě pohladit nebo obejmout. Vždy když projde kuchyní, tak mě pohladí. Nebo obejme. Hlavně když vidí, že mi není dobře.

danielax
6. máj 2010

Tom je dubnovej, mateřská byla někdy od února tuším- takže stejně 🙂
Nějak se mi nechce spát, ten den byl takovej pitomej.... loket mě bolí... přemýšlím že ukončím neschopenku, jinak nebudu nic brát ani v červnu.... ty auta jsou trochu čára přes rozpočet

danielax
6. máj 2010

když jsem na nemocenský tak mi pořítel dotuje nájem atd..... no a teď mi kutá hlavou jak to všechno zaplatíme... plus Tomáše tábor ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

danielax
6. máj 2010

To tě potěší, když vidíš, že ti tu lásku vrací.... že mu není jedno když ti není dobře.... tohle u Toma neznám... on bude jeden z těch lidí, co moc nevyhledávají tělesný kontakt.... nemusí ani podání ruky.... nerad když na něj někdo sahá....

danielax
6. máj 2010

Ale děěěěěěsně rád debaty 😀 😀 😀

pet.s
6. máj 2010

no naštěstí naše děti z táborů už vyrostli. Dan jen soustředění. Dnes jsme probírali jestli bychom finačně nezvládli alespon týden v lázních. Jezdíme každoročně do Luhačovic. Bez dětí. Jen tak my dva a vínečko, taneček, procedury, výlety. Prostě relax. No uvidím, jen jsem to nakousla a muží se tvářil, že by jo,ale myslím, že všechny prachy sežere ta rekonstrukce a přprava na Terinku.
No stejně máme novou chatičku, atk asi budeme více méně tam. Ono jestli budu mít pupek, tak asi nebude nic moc táhnout se v autě až na Moravu. Uvidím. Nám pak šíbne a najednou se sebreme a vyrazíme. bydlíme tam v privátu, takže ubytování stačí nahlásit týden předem.

To mášovu budoucí holku lituji. Taky jsem měla takového chlapa. 😒

danielax
6. máj 2010

Mě by stačila i ta chatička 🙂 Tom jede naposledy a jezdí strašně rád, takže to mu nemůžu udělat, aby nejel 😉 Třeba ho to přejde... podle množství holčiček co tu na něj zvoní to asi není tak děsný 😀 Po mě to teda určitě nemá 🙂

danielax
6. máj 2010

No nic, jdu spinkat nebo budu zítra mrtvolák a slíbila jsem, že jim ráno přijdu do práce udělat certifikační autoritu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre