Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gabikri
13. máj 2010

daniela : Ty mi dáváš............. 😀 😀 😀 Řvu tady smíchy......... 😀 😀 😀 Aspoň něco mi zvedlo náladu 😉 Ale třeba to fakt tak dělají...ale nějak jinak. 🙂

danielax
13. máj 2010

gabi... pořád marodím...dneska mi přišel kousek nemocenské 😒 Asi navíc ještě budu mít deprese 😀 😀 😀 Chtěla jsem jít do práce, jak probíchali ty nádrže, bála jsem se že nebudeme mít na nájem atd.... přítel mi řekl jestli je to dobré řešení... abych nebyla týden v práci a pak doma další měsíc.... tak jsem rezignovala. On moc dobře ví, že pak mě znova dostat k doktorovi... 😀

pajka00
13. máj 2010

Jéé gabi to je blbec 😀 😀 Dobře mu tak volovi, když rozdává sperma na potkání, tak ať platí.
Ketty vítej🙂 Myslím,že nejsi stará,že holky?🙂)) Já jsem byla 1x na IUI a při prvním IVF se to povedlo a už se kulatím, takže šťastná jak blecha.....a jak většina holek...nový přítel, dvě skoro odrostlé děti, takže ty jsi spíš rarita v tom,že chceš po tolika letech další dítě se svým mužem-což je nádherné, než v tom,že bys byla stará....to ani náhodou🙂

danielax
13. máj 2010

gabi... těší mně, že jsem tě alespoň rozesmála 😉

kettysek
13. máj 2010

Já to zkusím asi ještě jednou přirozeně (teda já už mluvím jako že to zas nevyšlo, ale naději mám ještě pár dní), a nechám to mladším, a tobě gratuluju že se ti to povedlo, určitě sis prožila svý!
já si právě říkám, bud ráda že máš dvě zdravý děti, kterýs vychovala celekm dobře (oba studují VŠ) a ted si užívej konečně volného času, ale když já sem prostě taková ta kvočna co se potřebuje o někoho pořád starat-a ono to už chlapum lezlo na nervy že mi radši koupili štěně 😀 , abych se měla o koho starat, ale štěně vyrostlo a už takovou péči taky nepotřebuje...já sem fakt asi vadná 😝
Vám ostatním holky taky držím palečky at vám vyjde všechno o co se tedkaj snažíte a čím procházíte...zatím louskám louskám příspěvky 😅

danielax
13. máj 2010

ketty..... souhlasím s pajkou... já jedno pubertální dítě kdysi jako svobodná.... 1x UIU, 1x IVF- bohužel se nezadařilo ☹ ale nevzdáváme to, dostala jsem léky a injekce a půjdeme další UIU, mezitím se snažíme přirozeně 😉

kettysek
13. máj 2010

Hele já sem někde četla, že se ptali starší matky jak bude v 50ti zvládat pubertu dítětě..a se mi hrozně líbila odpověd : prej- to už budu tak senilní, že to nebudu vnímat ....dobrýý že??

ankava
13. máj 2010

ketty, tak to přesně je, kolikrát jsou holky v našem věku babičkama a o děti se postarají s větším přehledem než jejich matky... máme ten nadhled 🙂

ketty, já bejt tebou, tak si řeknu, vždyť je mi to vlastně jedno, dvě dítka mám, pejsáčka a skvělýho chlapa.... no a když nenasadíte antikoncepci... tak do konce roku je to tady 🙂 🙂

ankava
13. máj 2010

dani... s tou neschopenkou souhlasím.... doléčíš loket... další měsíc UIU a další měsíc rizikový těhu... a jsem doma 4 roky natotata 🙂

veruncik
13. máj 2010

aja - no nějak se mi nezdá, co Ti tihle noví doktoři doporučili....Všude se píše (mám doma i odborné knížky o IVF), že má být pauza 2-3cykly, tělo si potřebuje odpočinout od těchto šílených dávek, aby na další dardu správně zareagovalo a právě vyprodukovalo více folikulů. Mně v centru vždy na začátku dávali 300IU (2-3dny) a pak 225IU, ale jde dávky naplánovat podle růstu folikulů, buď snížit nebo zvýšit, dle potřeby...Příjde mi blbost dávat dávky vysoké celý cyklus, důležitý je ten začátek a pak udržovat jejich růst a vývoj, zase moc brzo odběr taky není dobrý, protože pak zase nemusí být vajíčko dostatečně uzrálé (osobní zkušenost). Asi bych se možná tady na koníkovi zeptala holek, jaké mají z ISCARE zkušenosti..Já vím, že několik sester i doktorek odešlo do Gennetu....Doufám, že jen nechtějí z Tebe tahat víc peněz, větší dávky, větší penízky....

gabi - stále držím palečky, aby se mimísek správně uhnízdil! Já myslím, když vydržíš, tak budeš určitě odměněna 🙂

Vítám novou snažilku kettysek!

gabikri
13. máj 2010

kettysek : taky k něčemu dobré být starou matkou 😀

kettysek
13. máj 2010

HIHI...prej do konce roku to tam je! a to bych rodila přesně ve 44ti!
To už měla moje máma 5letou vnučku a počínající přechod 😀 😎
ale jo máte pravdu holky, nač se stresovat, přinejhorším pořídím fenečce štěnátka..abych se měla o co starat 😀

gabikri
13. máj 2010

veruncik : díky...jsi zlatá 😉 A jsem ráda, že jsi mi to potvrdila....mě se to taky nezdálo..... 😉

ankava
13. máj 2010

ketty... 44... no a co? jestli 43a půl nebo 44, to přece není rozdíl... tělo se tak rychle nehroutí 🙂 🙂 a byl by to super narozeninový dárek

danielax
13. máj 2010

ankava....rozesmála jsi mě 😀 Ale skvěle jsi to naplánovala- to se mi mooooc líbí 🙂 Bylo by to bezva... jen tu mateřskou bych 3 roky 🙂 Pravda je, že když jsem se minule stavovala v práci, kolegyně mi říkala, že jen zářím... fyzicky i psychicky odpočinutá... to by mohlo být taky k dobru ne?

kettysek
13. máj 2010

Dík za podporu děvčata, hned mám lepší náladu, je fajn si takhle pokecat.
Dnes ale musím utíkat, pracovní vyřizování, přeci jen člověk nějakou tu hodnotu v práci vytvořit musí že?!
Bylo mi tu s vámi pěkně a určo sem zas nakouknu...a budu se vzdělávat ve vašich příspěvcích abych byla v obraze.
Tak zatím papa a hezký zbytek dne s pozitivní náladou!

danielax
13. máj 2010

řekli mi přestávku mezi IVF 3-4 cykly v Pronatalu. Počítali jsme jestli bych do září ještě jedno IVF stihla 🙂

danielax
13. máj 2010

ketty ahojky a určitě se ukaž 😉

ankava
13. máj 2010

dani... nezapomeň, že budeš 9 měsíců těhotná, tak ono to skoro na ty 4 roky vyleze 🙂

danielax
13. máj 2010

ankava..... no jooooo- to máš naprostou pravdu 😀 Tak jo- chci vyléčit ruku a pak už chci být rovnou 4 roky doma 😉

kettysek
13. máj 2010

Ještě mi to nedalo a nakukuju:
Ankava-a jak zvládáš 3 těhotenství? poznalas to na sobě dřív než byly //? Mělas nějaké příznaky? Přeci jen už je to 21let co sem byla těhu.
jináč pádím a zítra pac

danielax
13. máj 2010

berušky zatím se loučím, jedu do města podívat se trocha mezi lidi... koupit kus flákoty... a taky bych chtěla knížku...150 korun mě už nevytrhne 😉

ankava
13. máj 2010

ketty... ty dvě před tím byly nepovedené, příznaky jsem neměla žádné... prostě nepřiška MS a na testu //. Obojí skončilo revizí.
Teď jsem taky nepociťovala nic, až od 7. týdne je mi strašně zle. Ale po těch dvou blbejch zkušenostech jsem pořád jak na trní, má strach, jestli při další kontrole bude mimčo zase OK. Abych pravdu řekla, zatím si to moc neužívám. Ale doufám 🙂

gejbule1
13. máj 2010

ahoj holky jdu se na vás podívat co jenového,co gabi jestli nějaká novinka a přitom vítám novou snažilku v nejlepším věku 🙂 .
ketty držím palce ať jsi brzy těhu.
anka v kolikátem týdnu jsi měla zamlklé?
dani do práce se nežeň ještě se napracuješ až až. 😀

ankava
13. máj 2010

dani, ketty , ahoj, já už taky pádím.... 🙂 🙂

gabikri
13. máj 2010

ankava : žádné stresíky..............ju? 😵 😵 😵 Vše dobře dopadne...............to je jasná věc 😉 😉 😉 😉

ankava
13. máj 2010

ahoj gejbi, tak já ještě chvilku budu , když jsi dorazila 🙂

gabikri
13. máj 2010

gejbule : já nic..................test negativ 😒

aja37
13. máj 2010

Ja uz neviem baby, ze co je dobre a co zle. Uz som o tom tolko citala ... a nielen na ceskych a slovenskych strankach. Ale kazdopadne, dnes mi zacina mrcha. Este sa nerozbehla uplne, to asi az zajtra. V pondelok mam ist opatovne na hormonalny profil, tak snad bude v poriadku. Na 9-10den sa mam nahlasit na ULRZ a tento mesiac skusime native. Ak "znesiem" vajicko, tak bude native, ak "neznesiem" vajicko, tak asi skusim 7IVF. Ale kedze to ma byt dlhy protokol, tak budem aj tak cakat az do dalsieho cyklu, takze prestavku vlastne mat budem.

ankava
13. máj 2010

gejbi, poprvé byla revize v 9. týdnu a mimi se nevyvíjelo od šestého... a podruhé se nevyvíjelo hned od pátého a revize byla v sedmém po samovolném potratu....
teď už jsem o hodně dál, ale stejně, ach jo, pořád plaším

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre