Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pet.s
26. máj 2010

bsik..no jo,ale společné zdanění už není 😀 😀 😀

pajka00
27. máj 2010

Ahoj holky...tak ankava držím ti moc palce, ale uvidíš, že bude vše v pořádku🙂 Neboj se.
Bsík ahoj...já jsem měla první svatbu tak....jen my a svědci...rodičům jsme to oznámili až druhý den. Noo...nebyli odvázaní, ale protože jsme spolu už 2 roky bydleli, tak to vzali celkem dobře a mimochodem-taky se tak kdysi dávno vzali-a to tenkrát byl daleko větší malér🙂 No a teď..já bych se i možná vdala....ale ten můj se nějak nemůže rozhoupat.....ale říkat si o to nebudu....Jeho máti se už ptala, jak jsme na tom a kdy se vezmem, ale on se jenom směje a nic....a já jsem řekla,že čekám, až poklekne a požádá 😀 Noo tak jsem mooooc zvědavá...jestli se někdy rozhoupe. Ale jak říkám-papír není důležitý pro šťastný život🙂
Ještěrko-nestresuj se a hlavně si to užij🙂Bude to krásný den a když se něco nepodaří, tak to nevadí, hlavně, aby jste byli šťastní🙂
Jannet, Gejby ahoj🙂

jesterka001
27. máj 2010

ankavo, tak jak jsi dopadla?
Holky, díky za zklidnění 🙂 , nechtěla jsem se stresovat, ale ono to nějak nešlo, teď už je to lepší 🙂 Ten můj se taky nikdy nechtěl ženit, pořád hlásal, jak je ten drsnej motorkář, co potřebuju svobodu a nechce se vázat.. a hle.... po pěti letech vztahu (přesně!!) s tím přišel sám 😀 V neděli jsme měli jet do sparu nakupovat a on začal s tím, že kdybysme měli svatbu koho bysme pozvali.... o tom kde ji mít máme jasno, na Orlíku jsme se poznali. No a tak jsme kecali koho bysme pozvali a on mi říká: No tak tam teď zajedeme a zamuvíme to ne? Já myslela, že si dělá legraci a on se oblíkl a jeli jsme 😀 Po cestě mě na Ždákovskym mostě požádal o ruku. Takže tak 🙂

bsik - No tak to jste teda měli dobrej stres s tou bouračkou. Hlavně že se nic nestalo.

janettka
27. máj 2010

ahoj pájko,vidím,že úspěšně jdeš do finále,ještěrko ankava to bude vědět až po hod,má to až večer.
Jinak hezký den holky

jesterka001
27. máj 2010

janettka - Díky, špatně jsem četla 🙂

pajka00
27. máj 2010

Jé ještěrko, to je krásné🙂 taky bych si to tak představovala🙂 Ale nevím nevím, jestli s tím ten můj někdy přijde🙂)) Ale ten tvůj to vyřešil skvěle....na úrovni chlapa🙂Super🙂
Jo Janetko, vyšlo mi hned první IVF, takže jsem šťastná a užívám si těhu a pevně doufám, že úspěšně zakončím porodem zdravého miminka🙂

janettka
27. máj 2010

pájko to jsem ráda,že ti to vyšlo a teď už jen aby ten brouček v pořádku vydržel až do konce tam kde má...přeju ti zdravé miminko.Jan snášíš těhu?

ankava
27. máj 2010

pajka, já se prvně taky vdávala jen se svědky, v béžovém kostýmku.... a pak jsme udělali mejdan pro pár známých, který jsme na večer pozvali, ale ti tehdy vůbec netušili, že jdou vlastně na svatební hostinu. Příbuzným jsme to dali jen na vědomí. Brácha udělal totéž. Mamka z toho byla dost zklamaná.
Vloni když jsem poprvé otěhotněla,tak přítel chtěl svatbu, dokonce jsme zajistili termín, jenže po tom potratu jsem neměla na nic chuť, tak jsem se dohodli, že to odložíme. Já se do toho nějak nehnala, takže mě to ani nemrzelo. No a teď o tom vůbec nemluvím, vůbec mě nějaké vdavky neberou, takže jestli jo, tak když bude všechno v pohodě, tak příští léto s prckem v náručí.. abychom měli stejné příjmení. Vzhledem k podpisům v CARu se tatínek z otcovství nevyvlékne 🙂

Dneska jsem zase blbě spala, od rána je mi šoufl, nervy pracujou... jojo, už bych chtěla být mnohem mnohem dál 🙂

bsik
27. máj 2010

Pets, společný zdanní už sice není, ale já už ho nepotřebuju 🙂 🙂 🙂 Pajko,když se u nás doma začalo mluvit o svatbě,tak,já jsem si taky myslela, že by mě mohl požádat o ruku..............Ale nakonec - když se ne a ne rozhoupat - jsem jednoho krásnýho dne skočila v polední přestávce na úřad, zamluvila tam první volný termín, po cestě zpátky koupila kytku a večer jsem svého milého požádala o ruku s tím, že za měsíc máme svatbu 🙂 🙂 🙂 🙂 Jinak bych se asi nedočkala...........a to jsem ani netušila, že to společný zdanění za rok zruší 🙂 🙂

ankava
27. máj 2010

bsik, chlapa, který by dobrovolně sám se rozhodl požádat o ruku, jsem viděla jen v televizi 🙂
myslím, že pokud se chce holka vdávat, je třeba chlapa k tomu nenápadně přimět.
já prvního taky k tomu musela přistrčit, protože byl už rozvedenej, tak pak jednou řekl, že si mě vzal jen proto, aby mi to nebylo líto, že jsem neměla svatbu. No taky to naše manželství nakonec dopadlo.

hanula11
27. máj 2010

Ještěrko, ať vám to se svatbou všechno klapne 🙂

Pets, držím pěsti na velký ultrazvuk 🙂

Ankavo, taky držím p.

Paji, mimčo bude určitě zdravý jako buk, však mu už mamka plno věcí pochystala, tak to by bylo, aby nebylo 😵.

Já se o prťolku, když byla ještě v bříšku sice pořád bála, aby byla v pořádku a nic zlého se jí tam ještě třeba nepřihodilo, ale tak nějak jsem taky pořád věřila, že snad bude všechno OK no a už nám to tu žvatlá a "sedí" a mává na tátu, na bábu, princeznička malá s modrejma náušničkama 😉 🙂

No a ke svatbám mohu jen dodat, že u mě zatím byla jen jedna, ale taky se nám docela povedla. Měli jsme asi 60 lidí, snad dvacet dortů (moje babička je pekla a pro každou rodinu musel být jeden, že?), no klasika, ale dobrý. Brali jsme se, když jsem čekala Ivu. Prstýnek není důležitej, ale zase svatba se vším všudy má taky něco do sebe.

pajka00
27. máj 2010

Janetko těhu dobrý🙂 Ze začátku mi teda bylo asi měsíc -jako bych vystoupila z lodi a teď občas pobolívají kříže, ale jinak - a už to klepu, v pohodě🙂 Je mi fajn, kosmetička mi řekla, že jsem se v obličeji hrozně změnila.....asi k lepšímu nejspíš 😀
Bsík se žádostí o ruku, jak jsi to vyřešila, taky dobrý🙂 Já když jsem čekala první dítě, tak jsem to oznámila nastávající mu tatínkovi a že by jsme se teda měli vzít, on moc nechtěl, co kdyby jsme spolu jenom žili, ale já jsem nechtěla, tak jsem se teda vzali...No a teď bych zase já na oplátku po druhém chtěla, aby to napadlo jeho-ale jak holky říkáte, asi je takových chlapů sakra málo...jsme holt asi romantičky.
Hanulo letí to hrozně. Ještě nedávno jsi byla těhu a teď už je malá tak velká....🙂 Já taky pevně věřím, že bude vše v pořádku, ale nemusím vám to vysvětlovat, že člověk má i přes ty všechny dobré výsledky a pocity pořád obavu, aby se to něco nějak.......
Ankava nestresuj se!! Já vím, že se to lehce říká, taky mám vždycky v žaludku šutry, ale určitě to bude v pořádku....musíš tomu prostě věřit🙂Držím palec!!

bsik
27. máj 2010

My jsme holce tenkrát píchali uši doma 🙂 Měla dva a půl měsíce a dostala od babičky nové naušničky, tak švagrová řekla........."a co kdyby jsme jí to hned píchli?" No do dneška si pamatuji jak hrozně plakala, protože to byly takový ty klasický s pojistkou a nemohli jsme jí je nasadit. No dneska to nastřelování myslím ani moc nebolí. Musím taky poznamenat, že nejsme žádní sadističtí blázni, ale že švagrová byla sálová sestra 😉

kettysek
27. máj 2010

Ahoj babuše
tak se hlásím z promoklé a zatopené Moravy a všem přeju aby bylo už konečně sluníčko a všichni jsme měli lepší náladu.
Je fajn že se probírají takové veselé věci jako naušničky malých princezen a svatební veselice 😅 . Já se vdávala- považte za týden to bude přesně 23 let- na jižní moravě, měli jsme 100 lidí a juchalo se až do rána.Ted už bych takovou svatbu rozhodně nedělala, jednak z finančních důvodů a jednak nevěsta si to stejně moc neužije (hlavně když je těhotná že 😀 )
Jinak mi holky držte palečky, mám ted to správné období na tulení, tak sem sama zvědavá jak to dopadne, naděje si moc nedělám!
🙄

pajka00
27. máj 2010

No moje mamka píchala naušnice všem svým kamarádkám, protože tenkrát se to tak nedělalo, takže v dospělosti bylo spoustu ženských bez naušnic. U nás to byla doma normálka....A mně píchla třetí dírku do ucha taky ona🙂 Vyvařila jehlu, projela slivovicí a šup do ucha. Mojí holčičce to dělali v porodnici-tenkrát to ještě píchali hned po porodu a v té době byly jen 2 holčičky v celé porodnici-narodily se ve stejný den, jinak samý kluk. A píchali jim uši oběma najednou, donesli jsme ve skleničce ve slivovici naušničky a co myslíte? Když nám je doneslÿ-tak měly ty naušnice přehozené.....takže jsme to šly reklamovat.....Holkám naušnice prohodily a bylo.) Teď už se to dělá u obvodní doktorky, v porodnici to nechtějí dělat i když nevím proč, ale je to fuk.
Ketty tak tfuj tfuj, ať se zadaří!! Když už je hnusně, co taky lepšího dělat,ne? 😉

kettysek
27. máj 2010

Díky za podporu pajko, no a i když to třeba nevyjde tak si aspon trochu s tátou užijem no ne?? 😀
Třeba za 2,3 týdny tady budu s váma řešit // 😎 ....
K debatě o naušničkách se bohužel přidat nemůžu protože vlastním 2 chlapy jak hory 😅 a ti naušnice vopravdu ale vopravdu nemají. Já sem si nechala asi ve 30 nastřelit další naušnici a můžu říct že to skoro nebolelo.
Zatím ahojky musím se zapojit do pracovního procesu 😖 😝

jesterka001
27. máj 2010

Ketyy - taky držím palečky 🙂
Mě píchala druhou dirku spolužačka v 16 letech na zdrávce při hodině ruštiny 🙂 Jen ji pak nešla vyndat jehla z ucha a mě vyvolali k tabuli, tak jsem tam stála se zapíchnutou jehlou v uchu 😀

ankava
27. máj 2010

já si nechala nastřelit druhou v kosmeťáku a pak jsem chtěla ještě třetí a to samozřejmě hned, tak jsem přemluvila kolegyni v práci. Nahřáli jsme obyčejnou jehlu nad zapalovačem a bylo. Akorát ta naušnice byla docela tlustá a nemohly jsme jí do tý díry narvat, bolelo to jako sviňa, ale nakonec se zdařilo.

ketty, tak ať to tulení stojí za to ve všech směrech 🙂

jesterka001
27. máj 2010

ankava - No tak to jsi ještě lepší než já 😀

marrad
27. máj 2010

ahojte dievcata
dlho som neprispeivala
No pisem Vam najnovsie info o mne

takze stimulujem
dnes bola prva kontrola
mam na oboch stranach cosi ale su drobne....
ideme dalej s pichackami
drzte mi palce....
aj ja drzim vsetkym.....

pajka00
27. máj 2010

Mně druhou píchla kamarádka u nás v koupelně taky obyčejnou jehlou a hned jsme jely stanovat, tak jsem si brala do skleničky slivovici na desinfekci-ucha samozřejmě🙂 Ale v hodině ruštiny-taky dobrý🙂))) Úplně to vidím, jak ti trčí jehla z ucha🙂)

ankava
27. máj 2010

no to bych neřekla, před tabulí s jehlou, to je hustý 🙂 🙂
pak mám ještě zážitek, když mi bylo asi 13, tak chtěl propíchnout dirku do ucha brácha.. tenkrát to nějak začalo bejt moderní u chlapů. Tak jsme taky vzali prkýnko a jehlu. Ani už nevím, jestli nakonec tu naušnici nosil. Ale v nejlepším přišla máma a oba nás zmlátila 🙂

ankava
27. máj 2010

marrad, myslíme na tebe... ať folíky rostou 🙂 🙂

pajka00
27. máj 2010

Tak marrad držím palce, ať folíky vyrostou🙂

marrad
27. máj 2010

dakujem dievcata
ste zlate
tak rada by som sa medzi vas cakatelky zaradila 😎

marrad
27. máj 2010

myslela som cakatelky na porod 😀

jesterka001
27. máj 2010

No jo, ale ja měla sterilní injekční jehlu, obdivuju, že jste si to píchli normální jehlou nahřátou nad plamenem 🙂
ankava - prkýnko a jehlu? Na co prkýnko? 😲

janettka
27. máj 2010

holky já jsem se tu nasmála při dočítání píchání naušnic...no já si můžu vzpomínat akorát na mamku kterýá píchala mojí nejmladší dceři ouška....podotýkám zdrav.sestra,dělala i na sále při operacích mozku...,píchala to celému okolí,měla na to i takový nástrojek od děděčka zlatníka,jen to cvaklo,projela jehla uchem a pak se protáhly naušnice.Babča hrdinka,nikdo nebude mojí vnučce píchat ouška to udělám já a pořádně ať to má rovně...mala jak kdyby to cítila,jen se k ní přiblížila,řvala jak tur že na dědině si asi mysleli,že ji vraždíme...memce se tak třepala ruka,že ji to 2x píchla špatně a po 3.už jsem ji to rvala z ruky a píchala já...Mamina si musela nalt slivovici,Lenka do dvou minut usla a o ničem nevěděla ale pro mamku to byl asi nejhorší zážitek....

ankava
27. máj 2010

jesterka..no brácha položil ucho na prkýnko a já tlačila tu jehlu uchem proti tomu prkýnku 🙂 , no nebyli jsme žádní chirurgové.... 😀

hanula11
27. máj 2010

kETTY, náš mladej tedy taky náušnice nemá, ale byl jeden čas, kdy o tom silně "uvažoval". Naštěstí z toho vyrostl, stejně jako třeba z touhy mít dredy (k čemuž nakonec taky nedošlo),
k NÁUŠNIČKÁM 😉 🙂 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre