Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
27. máj 2010

tak to náš mladej měl naušnici a mě se to na chlapech líbí,ale jak na kterých...no a mého 2.manžela jsem na ni taky přemluvila...šli si ji nechat píchnout s dcerou,nejdřív on a pak se odvážila i ona...

pajka00
27. máj 2010

Tak to chápu, že babička to psychicky nedala🙂)) vnučce...taková hrůza, cizím klidně, ale vlastním je to asi něco jiného.)) No já to na chlapech taky nemusím, stejně jako melír nebo dlouhé vlasy, ale je to fakt, že to chce brát kus od kusu. Znám jednoho kluka, který má dlouhé vlasy a sekne mu to....ale to je jeden ze sta....Musí to být prostě typ na naušnici nebo dlouhé vlasy...Jinak chlap má mít strniště-to je prostě sexi🙂

jesterka001
27. máj 2010

Holky, já se tady při čtení těch vašich příběhů s náušnicema řehtám nahlas - sedim v openspacu, 40 lidí v kanceláři, takže si umíte asi představit jak na mě koukají 😀

janettka
27. máj 2010

no jinak holky já se teď pomaloučku k něčemu přiznám...čekáme neplánovaně miminko, dneska jsem byla na kontrolním utz a je tam a má i srdíčko...já jsem o tom nemluvila,protože jak víte mám za sebou 2x MA tak dokud nebylo potvrzené srdíčko...ale i tak,potřebuju od vás podporu ať přežiju těch dalších pár týdnů...

ankava
27. máj 2010

no janettko, no je super paráda bomba ... to je úžasný.... drž se holka zlatá.... a nebuď takovej plašan jako já, jsem na tom úplně stejně, tak je mi jasný, jak se asi bojíš 🙂 🙂 🙂 🙂 ale to je fakt nádherná zpráva 🙂 🙂

jesterka001
27. máj 2010

Teda janettko gratuluju strašně moc 😉 A držím palečky 😉

saminka
27. máj 2010

Janettko - to je uzasna zprava,moc gratuluji a moc drzim palce at je vse v poradku, fakt se vyplaci na to prestat myslet 😵 😵 holky budou mit z tebe silenou radost 😀 😀

aja37
27. máj 2010

Janettka, blahozelam. To je super sprava! 🙂

irafa
27. máj 2010

auuuuuuuu auuuuuuu auuuuuuu Janetko supeeerrrrrrr tak at to vydrži božinku že by už konečně i na tebe se štěstičko rozesmalo jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sem nakouknu a takova krasna novinka super jen tak dal holky pěkně těhulkujte tady

pajka00
27. máj 2010

Jéé já mám janetko úplně husí kůži, moc ti to přeju a tfuj tfuj tfuj, ať to vydrží a je všechno v pořádku🙂

bsik
27. máj 2010

Janetko, no to je teda nádhera🙂 🙂 🙂 Já se tu chtěla rozepisovat o tom jak je zase hnusnej den, protože to počasí mě už vážně štve, ale najednou to dostává úplně jinej rozměr. Venku prší - NEVADÍ! Hlavně ať jste v pořádku! Moc ti to přeju! 🙂 🙂

janettka
27. máj 2010

teď jste mě teda rozbrečely potvůrky jedny....takovou reakci jsem nečekala...popravdě to pro mě byl šok...před 14 dny jsem měla narozenuny a pořád jsem měla pocit,že něco není normální,že se chystá nějaký průšvih...no a pak po obědě když tak lilo a já měla parádní depku z věku,počasí i z toho že jsem doma sama mi došlo,že si nepamatuju kdy jsem měla ms...já tím jak jsme to furt hlídali a snažílkovali se podle datumu tak jsem to s novým rokem úplně vypustila,psala jsem si jen začátek ms do kalendáře a ten dubnový jsem dokonce zapomněla napsat.Naštěstí moje ségra má ms přede mnou tak jsem se ji opatrně po telefonu ptala jako kdy se nám to blíží a tak(no špion hadra) bo a málem mě kleplo...doma zásoba testů které jsem zabalila ségře napříště...no a když jsem koukala jak se tam objevují // tak mě to teda vykolejilo...no co mám vám povídat 😀

hanula11
27. máj 2010

No, Janetko, já ti taky moc gratuluji, tak se hezky opatruj, však ono to určitě s mimískem vyjde, hlavně klídeček ať má u mamy pohodu, prcek malej 🙂 😵 😵 😵 Držím pěsti 🙂

janettka
27. máj 2010

hanulko taky děkuj

pajka00
27. máj 2010

No to se ti nedivím, taky bych byla překvapená, když s tím člověk nepočítá, nemyslí na to a zrovna na "to" není čas, tak to přijde🙂)Super, tak se hezky opatruj, žádné blbosti, ať je drobek v pořádku.
Bsík-u nás dnes už asi hodinu svítí slunko 😀 rekord.

janettka
27. máj 2010

no pájko zatím všechno dobrý,ranní nevolnosti nemám,ale večerní,všechno co jím po 5hod. jde bezmilostně ven...no a teď tak dva dny mám pocit,že sedím na kolotoči...ležící poloha je nemyslitelná,to se mi točí kedlubna jak gramofonová deska...dle doktora:jen si to užívejte, ať víte že jste těhu,vás jen tak něco nezbrzdí haha 🙂

pajka00
27. máj 2010

Jo já jsem to tak měla celý den, sice jsem nezvracela-asi jen 2x, ale jinak jsem jela na lodi celý den, takže jsem pořád musela jíst, abych to zajedla🙂)Taky jsem přibrala hned 5kg...tak doufám,že se to už zpomalilo, protože mě to přešlo a je mi fajn🙂Taky jsem už ve 2.trimestru,takže je to super🙂 Tak přeju, ať tě to brzo přejde🙂))

janettka
27. máj 2010

no já se snažím jíst,ale prostě večer už vím,že to půjde ven...nejdřív mi je dobře a pak mi začne být horko,slabo a letí to ven,ale už se objevují melouny,dneska jsem koupila jeden v tescu,1kg a 9 kč...to bych mohla zvládnout...jo a koupila jsem si rybičky v jogurtu,salát...no než jsem se k němu dorvala přišla dcerka ze školy a že jestli si ho může vzít...no co jsem ji na to měla říct hihi...tak to mám bez

janettka
27. máj 2010

čekám tady čekám na ankavu...kdepak jsi s těma dobrýma zprávama? 🙂 pěsti už mám modréé jak je zatínám pro štěstí...

ankava
27. máj 2010

krátce....jupíííí... mimčo má přes 4 cm a vypadá nádherně, fotku přidám, až najdu foťák

janettka
27. máj 2010

ankavo nááááádhera!!!!já už mám taky fotečku!!!

ankava
27. máj 2010

janettko, máš krásnou fotku... to je tedy dárek k narozeninám.
Já mám narozky za pár dnů, takže dnešní kontrola byla pro mě ten nejnej dárek.
Fotku už jsem přidala.
Klasika, šla jsem tam jak spráskanej pes a doktror když mě viděl, tak mě hned hnal na kozu se slovy, nejdřív se podíváme, jestli je to OK, abyste mě alespoň trochu vnímala.
Ty vteřiny, kdy zíral na obrazovku a mlčel, byly nekonečné, ale pak když řekl, že srdíčko bije a prcka změřil, tak to bylo úžasné.
Má 43,5 mm, je to macek. Doktror říkal, že si myslí, že teď už by problém s potratem být nemusel, takže budeme čekat na screeningy. Kontrola až za měsíc. Neschopenku mi nechal, ale rizikově mě nevyhodnotil.
Takže mám dneska velikou radost 🙂 🙂 Mám tu těhuprůkazku 🙂 🙂 prvně v životě a to jsem taková koza stará... HURÁ

janettka
27. máj 2010

ankavo no tak to je pak radost na entou....co?Já jsem se taky klepala,až jsem si musela sednout....tak mi dr povídá ať se sklidním,že je stejně rozhodnuto a jestli je to mimi zdravé tak ať ho nestresuju...a pak mi říká vidíte to srdíčko?Já kde???tak mi to hezky podrobně ukázal,já jen pípla jestli mi vytiskne fotečku...jo a ještě mu říkám,že to srdíčko jsem tak krásně neviděla nikdy,poprvé za to paní.dr chtěla 350 kč,dala mi sice fotku,ale monitor jsem na sebe obrácený neměla,po druhé jsme se k srdíčku nedostali.....no a pak mi řekl,že mě chce vidět za 14 dní,zkontrolujeme srdíčko,ale já jsem byla tak vystreslá,že radši vytáhl kartičku s termínama a napsal mi to...haha vystresovaná víc jak prvorodička.

ankava
27. máj 2010

jannetko, to naprosto chápu, já když ležela na tý koze, tak říkám, víte doktore, jakej je to pro mě stres sem chodit? A hned jsem dodala, že ne k vůli němu 🙂 a on se smál a říkal, že mi naprosto rozumí.
Já dneska byla připravená a ty tři věci, který jsem po něm chtěla, jsem měla napsané na papírku.
Nejhorší bylo, že mi sestra tu legitku pečlivě vypsala, ještě než jsem šla k doktorovi a co myslíš, že mě napadlo? Jestli tu legitku nevypisuje zbytečně.
Ale dneska jsem se prvně malinko sklidnila... to začne zase před screeningem... za 14 dní

janettka
27. máj 2010

no já jsem zatím nějak mimo,my tím,že jsme s tím nepočítali tak máme toho naplánovaného a já nevím,mám to začít překombinovávat nebo čekat...ale za měsíc máme letět do Řecka...tak nevím co s tím...

pet.s
27. máj 2010

no holky...tak nejdřív jsem dočetla svatbičky. U nás je to takové rozpačité. Nějak tomu nerozumím. před lety mě muž požádla o ruku a já mlčela a nechala to vyšumět. Pak jsem zase chtěla já,ale měli jsme fakt děsnou krizovku.tak jsme se domluvili, že ted ne.Že by to bylo jako nucení se do něčeho. No ted jsem o tom začala mluvit kvůli porodu.A táta je z toho takový divný.Neřekne ano,ale ani ne.Tak nevím, co za tím vězí. 😒 Docela mě to mrzí.
K naušničkám. Jste mě pobavily. Kluk se nechal píchnout asi před 14 dny.Doufala jsem, že bude srab.Ale co by kvůli babám neudělal, že? 😀 Ani nevím, jestli ji ještě má.
A janetka a ankava..no gratuluji holčičky a mpooooooooooc 😀

U mě všen OK. Včera kontrola. Mám i fotku, zkusím ji sem přilepit. Já si užívám křížové bolesti a zánět sedacího nervu. úžasné. Nevím jak sedět, jak stát. Pomáhá mi jen ležet a nebo chodit.ale to bych si musela dát notas na krk jak starý písař. 😀 😀 Takže 10 minut něxco dělám a 20 min odpočívám.

pajka00
28. máj 2010

ahoj holky......tak ankvava super...co jsme ti říkaly, že to bude OK?🙂)ale on se musí člověk přesvědčit až u Dr.to je jasné....parádní fotečka🙂 Janet krásná žížalka....a už to holky poroste🙂 Já se už taky těším na pondělí na fotečku i když to už bude trošku podrobnější foto.....ale strach mám stejně 😀
Pets...nic si z toho nedělej, já jsem to taky nějak nenápadně včera nadhodila, ale nikdo se nechytal...takže to neřeším🙂

veruncik
28. máj 2010

Ahoj holky,

to jsou super zprávy! Delší dobu jsem tu nebyla, byla na dovče v teploučku na Kypru, bylo tam opravdu krásně, to se teda fakt s tímhle počasím nedá srovnat!! ☹ Teď jsem dočetla Vaše příspěvky, to je vždy náročné... 🙂

Moc gratulací ankavě a janettce!! No, samozřejmě taky pajce, pets atd. atd.....

Aja - jak vypadají folikulíky, jdeš na ten nativ? Myslela jsem na Tebe...

Já jsem si odpočinula a můžu zase něco zkusit. Chtěla bych zkusit další IVF. Minulý cyklus jsem měla vyšší FSH, tak jsem raději do toho nešla, aby to nebyly vyhozené peníze. Tak teď se modlím, aby kleslo...Jaké máte zkušenosti s tím, když Vám mrcha příjde v sobotu? A Vy by jste měly od neděle, druhého dne stimulovat...Ale předtím by jste měly znát hodnotu FSH, příjde mi to celkem komplikované. Jak to jiné CARy řeší, když to takto blbě výjde? Už se vidím, jak běhám se zkumavkou, aby mně krev někdo odebral, pak zanalyzoval, pak předepsal léky.....Ach jo, již dopředu mě to začíná stresovat.

janettka
28. máj 2010

hezký den holky tak jsem dneska zaspala a tepv teď se poštím do práce,jsem nějaká spavá a úplně mimo...

moncici
28. máj 2010

Ahoj dievčatá tak dnes som prvý krát absolvovala IUI a uvidime čo bude za 2 týždne či sa mimčo uchytilo.... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre