Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
31. máj 2010

pet.s taky jsem zažila hnusný screening,taky jsem byla ráda,že menžel byl se mnou,asi bych domů nedojela....proto radši s ním...

ankava
31. máj 2010

Ahoj holky,
tak jsem si to včera zase užila až do dna, tak šílená bolest hlavy a k tomu ještě celej den na WC.
Dneska ta hlava moc nepřestala, nejraději bych s ní prorazila zeď.
Já na ten screening budu muset bohužel sama, protože u přítele v práci chybí snad skoro všichni, takže je to asi nemožné.
Ale asi bych byla raději, kdyby tam šel, právě proto, kdyby bylo něco špatně. Ta představa, že už jsem se dostala až sem a stejně by to bylo marné je děsivá.
Fakt pet.s obdivuju, že jsi do toho šla znovu.
raději na to nemyslet.

Přečetla jsem první Moonyovou.... dobré... na můj vkus moc krátké

Všem přeju krásnej den, i když je zase tak hnusná zima 🙂 🙂

janettka
31. máj 2010

ankavo tak to muselo být něco ve vzduchu,protože mě bylo teda děsně,hlava mě nebolela,ale na WC jsem strávila celé odpoledne až to začalo být rodině podezřelé 😒 nevím jak dlouho to ještě utajím...

ankava
31. máj 2010

janettka... a kdo z vaší rodiny to neví???
já si taky myslím, že to musí být nějakým tlakem nebo co. Navíc kdybych nebyla těhu, tak mám teď zase termín mrchy, takže ta hlava by mohla být k tomu.
Ještě že fakt můžu spát ráno, protože jsem celou noc ležela s hadrem na hlavě a snula někdy ve tři.

janettka
31. máj 2010

ankavo u nás to ví jen manžel....bydlí u nás přez týden bratr,maká u manžela ve firmě a ani dcera o tom neví...no a okolí taky nikdo,děti už bydlí jinde a sestře jsem to taky ještě nepráskla,teda pokud mě nevyšpízovala tady na MK,ale spoléhám na to,že má zkouškové období a taky je furt někde v čudu.... 😉

ankava
31. máj 2010

u nás se to teď už ví, ale spoustě kamarádů jsme to taky ještě neřekli a vlastně ani bráchovi jsem to nenapsala. Ono se to stejně všichni dozví, i kdyby to dopadlo blbě, ale dokud nebudu mít po screeningu, tak to říkám jenom pokud není zbytí.
Ježiš, už zase sejčkuju. Fakt jsem magor.

janettka
31. máj 2010

ankavo nesejčkuj ty jsi můj předvoj,takže to musí dopadnout dobře...no my to taky řeknem po 12 tt po screningu...ale ségře které říkám všechno to vybalím po 11.6 to jdu na další UTZ,my si říkáme všechno,ale já vím,že toho teď má nad hlavu,dělá školu,do toho 10holka se začínající pubertou a malá slečna 1,5 roku....nechci aby se stresovala ještě se mnou... 🙂 ,kam jdeš na ten screning?Já si musím najít číslo do Pronatalu,už jsem to všechno vyhodila...

janettka
31. máj 2010

brácha bydlí u nás a tomu to asi brzo dojde haha,on je na děti založený a s manželkou těhu prožíval,už včera se koukal blbě hihi

ankava
31. máj 2010

já jdu do screeningového centra Pronatalu do v Praze do Modřan k Mudr. Břešťákovi. On je prý fakt dobrej a taky potom dělá plodovku a nemusím se prý u něho absolutně ničeho obávat.
Akorát mě trochu naprdli, protože mě pozvali až na 13+1, myslela jsem, že půjdu dřív.

janettka
31. máj 2010

jé prosím pošli mi číslo,já jsem tam byla taky naposledy a byli na mě moc hodní...apoň to nebudu muset hledat

janettka
31. máj 2010

my máme být tak nějak v Řecku tak nevím jak to zařídit...musím tam po tom 11 zavolat a domluvit se co a jak..

ankava
31. máj 2010

janett, máš to v IP, abych se něčím neprovinila 🙂
nevolej tam, napiš jim mail. Telefon tam zvedají minimálně, ale když jsem jim napsala, tak mi do půlhodiny odpověděli.
Napiš jim ročník narození, datum poslední MS a kam chodíš k doktrovi a oni ti nabídnou termín. A hned jim napiš, kdy by se ti to nejvíc hodilo.

janettka
31. máj 2010

díky,doufám,že tentokrát budou mít pro mě lepší zprávy...stejmě se pak budu strachovat z amio,no ale aspoň kdyby tsme postoupili už do toho 12tt,byla bych klidnější...ještě je to tááák daleko.

ankava
31. máj 2010

pro mě daleko i ten 13+1.. takže tě strašně chápu 🙂
Já mám z toho děs. Ale zase si říkám, že se přece všechno zlý nemůže svalit na stejný hlavy?ne? Pet.s je podruhé taky v pohodě. Tak se nám to po těch potratech taky vyhne? Doufám 🙂

janettka
31. máj 2010

no já taky doufám,že jsme si tu smůlu už vybrali,ale zatím jen potichounku doufám.... 🙂

ankava
31. máj 2010

tak to jsme na tom úplně stejně 🙂

janettka
31. máj 2010

ankavo a kdy jdeš přesně do té Prahy?

ankava
31. máj 2010

12.června v poledne.
Já to mám naštěstí jen kousek tramvají.... Já bydlím i blízko Pronatalu.
Asi když jsem se v roce 2007 rozváděla a hledala podnájem, tak mě osud poslal do týhle lokality Prahy 🙂

janettka
31. máj 2010

tak to byl osud.......no já jdu 11.znova na utz,tak zase půjdem v závěsu... 😉 a už koukáš po věcičkách?

ankava
31. máj 2010

no... minulý týden jsem neododlala a koupila jedno bodýčko a rukavičky, trochu se začínám koukat, ale spíš proto, protože jsem dětma fakt netknutá a vůbec nevím, co všechno budu potřebovat, tak jenom tak brouzdám a koukám, co že to vlastně všechno existuje 🙂
v sobotu jsme byli se známejma chvíli posedět, takže jsem zjistila, že košilky na jednu tkaničku se už nepoužívají a tak.....

janettka
31. máj 2010

jo tak to já taky koukám co všechno se změnilo...a to má holka 11let,to by jeden nevěřil,že se toho tolik změnilo...sestra má malou holčičku a když mi ji dávala v lednu 1. na hlídání,tak jsem chtěla manuál a pak jsem se divila,že ty moje děti vůbec přežili...je všechno jinak....budem horší než prvorodičky,....vystreslé 😀

ankava
31. máj 2010

no to jo. Já si to zatím vůbec nedokážu představit. Jo na ten screening jdu až 14. jsem to popletla, 12. je totiž sobota.
To je jedno, v každém případě je to za dlouho. Jak je ti dneska? Já už mám jedno záchodové kolo za sebou. Přemýšlím, co budu obědvat, pravděpodobně čaj s piškotama.

janettka
31. máj 2010

já jsem opět sežrala čajovku,asi mi to sádlo obalí žaludek či co,tak zatím nezvracím,ale cítím šťávy,takže odpoledne to asi jistí...navíc musím do města jak udělám pro klienta pár věcí takže z únavy budu blindit určitě.

ankava
31. máj 2010

janett.. to jsi hvězda, čajovka... no to bych šla, jen na ní pomyslím 😀 😀
já odpoledne jedu za kamarádkou, tak snad cestu přežiju.
Mi každý tvrdil, že se to do 12. týdne srovná, pěkný kulový. Asi budu z těch, co budou pokračovat i nadále... nojono...starý tělo....

janettka
31. máj 2010

ankavo já u 2.holky blila ještě na porodním sále....ale je fakt,že u většiny holek se to po tom 12tt srovná...no já tu čajovku viděla v krámě,dřív jsem to nikdy nejedla,ale měla jsem najednou na ni děsnou chuť...teď ji sním a je mi chvilku dobře,jenže to potom dostanu hlad,něco sním a je to někde....přece nemůžu jíst furt čajovky,to budu mít mětrák!

hanula11
31. máj 2010

AHOJ děvčata, koukám že tu máte "hezké" těhotenské problémy. Tak jen tak dál, janettko, ono bude za chvíli určitě líp 🙂 😵 Screeningy vám určitě dopadnou všem dobře,
Pets držím pěsti, to bude taky v pohodě, vždyť jsi už zasloužilá skoromatka 😉 , zatím ti tentokrát všechno vychází, určitě je prťola OK 🙂.
To počasí co nám letos panuje mi leze pěkně na nervy. V sobotu jsme tu měli chvilku léto, doufám, že se ještě někdy do září snad zopakuje.
njn, tak ať máte aspoň sluníčka v duši, páááá, malulka mi spí na chodbě, už to ale nejspíš nebude mít dlouhého trvání, tak čauky všem
A hezké a příjemné snažilkování (a úspěšné) všem 🙂

janettka
31. máj 2010

hanulko dej pusinku za nás malulce,to víš užíváme si těhu...

ankava
31. máj 2010

ahojky hanula.. pozdravuj malulku 🙂 🙂 od tetek těhulek 🙂 🙂

já to mám taky tak, když jím, tak je mi fajn... jak přestanu.... návrat k nevolnosti.
ale jo, sice nadávám, ale jsem za to ráda, v těch nepovedenejch těhu mi nebylo vůbec nic... tak si říkám, že takhle to má být.
jdu zkusit něco polknout 🙂

janettka
31. máj 2010

já polkla...meloun 😀 ,to snad neudělá paseku...teplého jídla už jsem se radši vzdala....

hanula11
31. máj 2010

pozdravy a pusinku předám
tak se holky držte, až vám budou drobci doma žvatlat , budete s nostalgií vzpomínat, jaké to bylo fajn, když vám jako těhu bejvalo blbě 🙂 😀 ,
u nás pomalu začínáme řešit problémy s přemísťováním se - Adélka začíná být hezky pohyblivá - tak zatím ...
a hezkej den 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre