Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
3. jún 2010

Tak jsem tam ten pupek přidala🙂

gejbule1
3. jún 2010

Hezkýýýýýýýýýý.Ty jsi asi moc nepřibrala viď?Tak copak to bude??????

pajka00
3. jún 2010

Víš, že vůbec nevím, kolik jsem přibrala?Zdá se mi že 20kg🙂)) Né....tipuju tak zatím 6kg. Nevím co to bude....nenechali jsme si to říct-takže překvápko🙂 Naštěstí je to jen 50/50🙂)

gejbule1
3. jún 2010

já bych to teď chtěla vědět.S Luckou jsem si to říct nenechala ani z plodovky.Tak to bude překvápko do poslední chvíle.
Já vždycky přibrala kolem 20kg.To bylo šílený.Ale protože jsem začínala na 55kg tak to okolí nepřipadalo.Ale já se cítila jak vzducholoď 😠 Ale šlo to krásně hned dolů.V žádném případě těhotenství držet dietu nehodlám.Budu si to užívat.

pajka00
3. jún 2010

Já jsem u obou dětí přibrala 12kg, ale vidět na mě těhu nebylo a přitom jsem vážila 58kg a měřím 172..takže celkem šlang🙂Nevím jestli byly kolem páteře omotané nebo co,ale břicho žádné....zato teď to mám🙂 Já protože už mám kluka i holku, tak je mi to fakt jedno i když tatínek by chtěl radši kluka....mně je to opravdu jedno....Ono každé má pro a proti, takže si nevybereš a hlavně,že vím,že je to zdravé🙂 Kamarádka přibrala 30kg a já jsem jí říkala, ať je v klidu, že já jsem odcházela z porodnice vždycky s kilem navíc, tak byla v klidu no a ono jí 20 kg zůstalo 😀 Do roka to bylo pryč,ale je to otrava se s tím tahat,to je jasné.

ankava
3. jún 2010

minka, skvělé, že jsi se zase ozvala, tak ať se tentokrát zadaří 🙂

janet.. nešil, že je ti dneska dobře to nic neznamená, někoho to přejde brzy, někoho ne a navíc, já měla taky pár dnů, kdy jsem se ráno vzbudila a dobrý (o to horší byly večery), dneska si se večera ještě nedočkala a taky ti nemusí být každý den stejně zle. Mě minulý týden bylo už celkem líp- v porovnání s tím před tím a od neděle je mi zase hrozně..
a co, klidně si na tu gyndu dojdi... oni jsou na takový případy zvyklí

dneska jsem se kontrolně zvážila, protože jsem ráno nezapla kalhoty, to bříško mi fak vyskočilo a cítím se strašně odule... takže jsem čekala nějaký posun nahoru, ale nic pořád stejně.

Gejbi, to počasí už mě fakt taky prudí

marrad
3. jún 2010

ahojte dievcata dnes som mala OPU
vysledok 1 vajko drzte mu palce nech nam zabojuje a nech sa kona ET a nech sa ujme dakujem

ankava
3. jún 2010

ahoj Marrad.. určitě zabojuje, neboj, zítra máš volat? nebo až pozítří? nechali jste si udělat ICSI? držím pěstičky 🙂 🙂

marrad
3. jún 2010

@ankava
ano ICSi sme si nechali urobit, zajtra doobeda mame volat....

ankava
3. jún 2010

tak pfuj, pfuj, pfuj... ať se drží a za 14 dni // 🙂 🙂

janettka
3. jún 2010

marrad tfuj tfuj ať to dobře dopadne....ankava no depčím když jsem doma,zas jsem celý den lítala tak dobrý,dojdu domů a už mě napadají myšlenky...ohmatavam prsa jestli mě bolí,zkoumám jestli mi je špatně a podobně...no nevolnosti mě absolutně přešly...teď jsem jedla bramboráky,zapila mlíkem a je mi skvěle...krom nafouknutého bříška se vůbec necítím těhotně....tak nevím...no mám před sebou víkend,když se i to nebude pak zdát tak v pondělí naběhnu,termín,netermín haha...

pajka00
4. jún 2010

Marrad držím palce, aby bylo všechno jak má být a emryjko se chytlo🙂
Janetko buď ráda, že je ti dobře...však víš, že není o co stát a asi se ti už vyrovnala hladina HCG v krvi, proto je ti už OK...a jak jsem říkala, mně vůbec zle nebylo ani u jednoho, takže to nic neznamená, že ti bylo jen 14 dní blbě...navíc...teď mi začalo být zle až kolem 11 týdne-do té doby mi bylo pořád fajn.

janettka
4. jún 2010

ježíš koukám na televizi a bulím jak debil,ještě že nikdo není doma...

pajka00
4. jún 2010

A co tam dávají tak smutného?

janettka
4. jún 2010

nic,jen se tam vdává hlavní hrdinka 😉

pajka00
4. jún 2010

😀 Jo to znám,taky brečívám a teď obzvlášť...ty hormony jsou potvory.

janettka
4. jún 2010

jak je ti dneska?Tady sluní tak jsem z toho celá natěšená...

marrad
4. jún 2010

ahojte dievcata zdravim Vas, prave cakam ze budu volat ako nam bojuje jedne jediny bojovnik..... som cela bez seba.....

pajka00
4. jún 2010

Dnes je mi výborně🙂 sedím v práci, venku svítí-paráda i když fouká, ale aspoň to brzo všechno vyschne-než zase začne pršet 🙄
Ahoj marrad...tak držím palce...a hned dej vědět, jak to vypadá.

janettka
4. jún 2010

@marrad ježíííš to budu držet pěstičky,tak dej hned vědět!!!

janettka
4. jún 2010

@pajka00 tady taky fouká dost studeně,ale doufám,že se to vybere a bude krásně teploučko.

pajka00
4. jún 2010

No já se těším, protože už jsem zmrzlá z toho neustáleho mokra a deště fuj...to je teda začínající léto...

ankava
4. jún 2010

ahoj holky,
konečně přiško slunce 🙂 🙂 hned co se trochu vypořádám s domácností,tak vyrazím na procházku načerpat trochu energie.
marrad.. doufám, že bojovníček bojuje 🙂 🙂
janett.. buď ráda, že ti zle není, mě už to celkem otravuje... v pondělí se ujistíš, že je vše ok a budeš si užívat 🙂
já si včera u telky taky pobrečela, už ani nevím u čeho, ale to je jedno, já bulim skoro u všeho 🙂

janettka
4. jún 2010

já se taky chystám s pejskem na prochajdu abych si užila sluníčko.....no včera mi chutnal chleba s medem,dneska jsem si ho dala ráno zas,ale cítím ho v krku,tak to zas žádná sláva s tím mým žaludkem nebude,nebo už si to uměle přivolávám sakra

ankava
4. jún 2010

no tak vidíš, každej den je jinej, já to taky tak mám... a do 11. týden zatím vše v pohodě...
příští týden budu muset na pár hodin do práce, protože jsem slíbila, že něco dodělám. Ovšem vůbec nevím, jak při mý současný denní morálce dokážu vstát, abych tam nepřijela, až půjdou všichni domů 🙂

pajka00
4. jún 2010

Janetko važ si každého dne,kdy je ti dobře🙂) A nemysli na to.
No já vstávám ráno každý den v 5.50, ale problémy mi to nedělá. Když mi bylo špatně, snídala jsem coca-colu a v práci pak dobrý, i když-plavba na lodi hadra...ale dalo se to a te´d je mi už dávno dobře, takže si ani nepřijdu jako těhotná🙂

janettka
4. jún 2010

pájko tak ty jsi teď v trimestru kdy si to máš vysloveně užít,mě aspoň bylo pak vždycky dobře.....já vstávm po 5 hodine,teda manžel,já se pak do 6 rochním ale taky mi to nedělá problém,jsem ráda,že neblindím po ránu to totiž do sebe musím narvat tu hromadu prášků tak to nevím jestli bych zvládla...

ankava
4. jún 2010

jojo, já jsem si slíbila, že jestli ten screening dopadne dobře, že taky konečně přestanu depčit 🙂 za týden a kus bych taky měla začít ten úžasnej druhej trimestr 🙂
já vstávám okolo osmé, ale do desíti se rochním v pelechu s knížkou a užívám si, že je mi fajn, pak posnídám a je to v tahu 🙂 🙂
pak je mi blbě až do půlnoci i dýl než jdu spát.. mám to takové posunuté. Ale myslím si,že 8 hodin spánku je tak akorát.
Dřív jsem spala o hodně méně, ale teď si nějak tělo řeklo o těch osm.

janettka
4. jún 2010

@ankava jen spi,jinak budeš mít nespavce!!!!

pajka00
4. jún 2010

Holky, já klidně dokážu spát i 11hodin o víkendu....odpadnu o půl 9 večer a ráno o půl 8 jsem vyspaná.Já nevydržím spát dlouho nikdy...to je můj čas,ale večer jsem schopná usnout tak brzo.)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre