Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
7. jún 2010

Janet tak hlavně nehaž flintu do žita, ještě to nemusí nic znamenat...hlavně se nestresuj a buď v klidu...ono si to stejně udělá co bude chtít i bez tvého smutnění...ale moc držím palce, aby jsi to překonala zdárně. Odpočívej, nikam nelítej a hlavně buď v klidu. Kdy jdeš k Dr.?

janettka
7. jún 2010

@pajka00 mám jít v pátek tak to už vydržím,nbudu se stresovat...dneska musím nutně do banky,jinak omezím lítání a uvidíme... 😝

pajka00
7. jún 2010

V pořádku, chválím tě🙂

minka051
7. jún 2010

Ahojte
Tak vás zdravím dnes s práce inak som na PN. Ale mzdy urobiť musím inak to nejde už v práci šéf stresoval, ale zbytočne.
Ja som 6 deň po KET zatial nič nijaké pocity až mi je to zvláštne.

pajka00
7. jún 2010

ahoj minka, no myslím na tebe.....to že nemáš žádné pocity nic neznamená, tak uvidíš..ještě je brzo.
Taky dělám výplaty...zážitek🙂

minka051
7. jún 2010

pajka no to teda je a ešte ked musíme robiť k tomu povodňovú aktivitu no už mi to lezie krkom. O cvílku balím a drahý ma vezie domov. On chudá slúži až do rána a potom je ešte celý den v práci. Teraz je toho naozaj vela. Aj zajtra je deň tak stíham nech som vo štvrtok už len doma. 🙂

ankava
7. jún 2010

janetko, já taky špinila, to nic neznamená, ale buď fakt co nejvíc v klídku.

minka, kdy budeš testovat? nebo budeš čekat na krev. já šestý den po ET taky nic necítila, je to fakt brzy. teď to určitě vyjde 🙂 🙂

já dneska taky byla v práci, kontrolovala jsem daňové přiznání, lépe řečeno začala, protože hned v první položce jsem narazila na rozdíl a nevím, co ti páni auditoři, kteří nám ho za nemálo kaček zpracovávají, tím měli na mysli.

dneska je mi konečně tak trochu snesitelně, místo toho mám rýmu a bolí mě v krku.
Do screeningu ještě týden a naštěstí mám tenhle týden celkem co dělat, jinak bych se z těch nervíků a čekání asi zbláznila

mějte všechny krásnej den ( jo u nás ráno taky pěkně padala voda, ale teď je hic)

hanula11
7. jún 2010

MARTULLE, mně je 44 let a doma máme sedmiměsíční holčičku. Na amniocentéze jsem byla asi před rokem, chtěla jsem mít "jistotu", že prcek snad bude OK. Zákrok netrvá vůbec dlouho, pak jsem si taky ještě chvilku poležela na pokoji v nemocnici a pustlili mě s tím, že se mám pár dní šetřit.
Výsledky mi řekli taky za dost dlouho, asi za tři týdny, hlavně že byly dobré.
Celý odběr plodové vody sledují doktoři na ultrazvuku, u mě trval trochu dýl, mimiška prý "ucpávala" jehlu rukou, asi se jí nelíbilo, že jí někdo "leze do domečku", ale nakonec i tak zdárně pl.vodu načepovali 🙂 😀.

pet.s
7. jún 2010

děvěčky přidávám se do party..taky dělám mzdy. mám je mít do pátku a jen polovinu podkladů. 😠

minka051
7. jún 2010

pet.s ahoj no to ja ich musím mať do štvrtku lebo v piatok už ich musím poslať do Bystrice a tiež mm len polovicu hotových. Tie povodne a všetky prepočty na povodňovu aktivitu teda čo slúžia tak to dá zabrať. Ešte keby tie podklady dali správne ale prd 😠 .
No nejako to dopadne ved musí 🙂

pet.s
7. jún 2010

minka..no já taky do pátku...zítra jedu do podolí, pak jedu hlídat ségře mrnata, tak toho moc neudělám.a v pátek hlídám dopol chůvátko,tak mi zbývá středa, čtvrtek. nejhorší že nemůžu sedět.bolí mě ta pr... hrůza.

minka051
7. jún 2010

@pet.s no ja by som bola rada keby už aj mňa niečo bolelo hlavne tak tehulkovo 🙂

janettka
7. jún 2010

taky dělám výplaty hihi....a zítra mi má dojít klient pro podklady a dneska mi poslal docházku...konkrétně teď večer...bez komentáře,vždyť já nemusím spát ne?

minka051
7. jún 2010

janetka ahoj tak to sme tu teda dobrá partička. 🙂 Ja budem pokračovať zajtra z domu sa mi robiť nedá. Ale radšej si pospi aj ked asi sa to vždy nedá to dobre poznám. Ja teraz spím celkom dobre ale to bude asi liekmi čo beriem.

janettka
7. jún 2010

a kdy budeš testit minko?

minka051
7. jún 2010

no ja som taký poserko a počkám na krv som objednaná 14.6. Ty si testovala kedy. Ja som dnes 6dní po KET. Npsledy to nedopadlo dobre tak sa bojím.

janettka
7. jún 2010

minka my jsme přirozeně a já úplně zapomněla,že mám mít ms....takže odhaduju že jsem testila tak 2dny po termínu,ale holky testovaly 10-12 dní po Ket a některé nějakého ducha měly po 12dni.

minka051
7. jún 2010

no to je super ono to vždy príde asi ked to človek neočakáva. ja už prirodzene nemôžem. 😒

janettka
7. jún 2010

no u nás už to bylo spíš překvapení,já jsem v prosinci vyházela všechny prášky a léky a už jsem to vzdala...takže teď se klepeme jestli to moje tělo nevyhraje nad tím mrňouskem...

minka051
7. jún 2010

janetka neboj vyhraje určite 🙂 🙂 hlavne klud a šetriť sa. Tak ja už idem pomaly do postele dúfam že zaspím, lebo zatial sa mi nejako nechce, ale ráno o 5tej vstávam. Tak dobrú noc prajem 🙂

minka051
7. jún 2010

no vyhraje ten drobec tak som to myslela 🙂 🙂

janettka
7. jún 2010

dobrou...a tobě budu držet pěstičky...pokud nevydržíš a testneš dřív než krev tak dej vědět!!!

bsik
7. jún 2010

Dobrý večer, konečně malý zaklopïl...........no dneska byl fakt den blbec............. Ráno malý spadl z postele - no, ani nevím co provedl za pohyb, protože než jsem si převlíkla triko přes hlavu, tak byl dole............přitom jsem ho položila doprostřed naší manželské postele a doteď vůbec nechápu jak se dostal až na zem 😒
Pak jsem šla v rámci odtučňovací kůry do města pěšky a po 3 km jsem píchla gumu u kočárku.........volala jsem asi 4 lidem, no nakonec mě zpátky domů odvezla tchyně, zalepila jsem to a tentokrtát už autem jsem jela zpátky do města a čekala jak moc zmoknu.....ta jediná pohrome mě dneska nepotkala.

Pets. Já taky nespala skoro ce lý těhu a bulela i u reklamy na colu 🙂

Martule, na amnio jsem byla a taky hlavně kvůli věku, protože právě kvůli tomu, že mi v době porodu bylo už 40 mě NT vyšlo pozitivní na DS. Plašila jsem jak blázem, ale ty rychlotesty (volali mi ještě ten den večer) jsem měla gratis, protože to hradí pojošťova, ale musí to doporučit genetik 😉
Minko, nečekej pocity.......žádný nebudou 🙂 🙂 🙂 Já si sahala na prsa a na břicho .............. a čekala, že prostě musím cítit, že jsem těhu. Já si dělala TT i ve 13.tt, protože jsem měla posit, že těhu příznaky\ prostě nemám. 😉 😉 😉

Janetko, opatruj se 🙂

minka051
8. jún 2010

bsík ahoj Tak ako čítam malý je poriadne temperamentný.No miji boli tiež v kuse neikde poadali a z postele to ani nehovorím. čo a týka tých pocitov no stále nič ale ved bude čo má byť a uvidím.

jaetka neboj ak budem testovať tak určite dám vedieť 🙂

pajka00
8. jún 2010

dobré ranko, tak jak vidím-výplaty se nevyhnou skoro žádné z nás🙂 Já jdu za chvilku na to....včera jsemm neměla sil...ale během dneška to zvládnu.....není čtvrtletí-tak to bude celkem rychle.
Bsík-tak to je divočák maloch🙂ale zase lepší než kdyby ležel jak lata🙂

janettka
8. jún 2010

ahojík holky! Bsík teda malý je šikulka,to je na kluka úspěch většinou jsou "shnilejší" 😉 Minka mě taky přešly veškeré příznaky těhu kromě teda šíleného hladu každé 2 hodiny,ale to bych spíš přiřla svému tělu, které si užívá že dostane najíst kdykoliv si řekne!To bude metrák!!!Ahojík Pájko taky musím dneska makat jak šílená...no jo no...lehký život účetních...

pajka00
8. jún 2010

Jo každé 2 hodiny jsem jedla ze začátku těhu taky....pořád mi bylo špatně z hladu, tak přece nebudu týrat svůj žaludek ne?Už to přešlo, takže zase jím normálně jako dřív-chválabohu 😀 😀 Takže, pokud je ti Janetko špatně-jen jez....však ono se to vstřebá🙂

janettka
8. jún 2010

mě právě už špatně není,snažím se nehysterčit ani z toho nedělat překvapené závěry.Někdy se mi houpe žaludek,ale to si asi spíš přivolávám...tak nevim,uf už aby byl pátek....

kettysek
8. jún 2010

Ahojky účetní
přidávám se do party, též sem v pátek dodělala výplaty 😀 .
Konečně u nás svítí sluníčko a já si to náramně užívám. Jinak čekám každým dnesm MS a dle pocitů zas asi mrška bohužel dorazí. Už sem psala že v pátek sem trochu špinila, bylo to 20 den a od té doby NIC, tak stále doufám ikdyž jak říkám, cítím že příznaky jsou na MS! achjo!
Všem těhulkám držím palečky a přeju pevné nervy!!!Kdybych byla těhu já tak vyšiluju taky, sem v tomhle děsný katastrofista! 😖

pajka00
8. jún 2010

Teda holky musím říct, že já jsem byla od začátku klidná jak želva. Vůbec jsem si nepřipustila, že by se IVF nepovedlo, že bych - když se embryjko uhnízdilo potratila nebo že by mohlo být mimčo špatné. Sice jsem potratila jednou, ale to mě neodradilo od toho, abych při prvním IVF věřila, že to bude vše v pořádku...naifka....Už to klepu, ale zatím je vše podle toho, jak jsem si to naplánovala a doufám, že i druhá polovina těhu bude tak vypadat 😀
Janetko mně bylo špatně z hladu neustále...takže jsem pro jistotu pořád jedla🙂 Včera jsem se u Dr. vážila a přibrala jsem od začátku těhu asi 7kg...jsem zvědavá, jak to bude vypadat dál, když jsem přibrala nejvíc hned ze začátku🙂) Při předchozích, jsem nabrala u obou 12kg....tak uvidíme, jak to překonám....doufám,že moc nee🙂
U nás taky konečně svítí a je to paráda!!! Že bych se vrhla konečně na ty výplaty?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre