Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
16. jún 2010

@macek28 ahojík tak tuniky jsem objednala od p.Marian W. jeho ID je 121684.Fakt to trvalo měsíc,ale s kvalitou jsem spokojená,trička jsou hezké,jen nevím jestli mi ty těhu věci na léto nedorazí někdy v zimě... 😝

janettka
16. jún 2010

@ankava je mi blbě furt,hlavně večer,ale to bude tím,že jsem za a) nepoučitelná, že nesmím nic sladkého za b) nenažraná,celý den nemám čas a věčer se neumím zacpat no a pak blindím... 😒
zítra si jdu pro těhuprůkazku,nejradši bych se mu zas nacpala pod UTZ haha...

pet.s
16. jún 2010

ahojky holky, jdu vás dočíst 😉 tak doufám, že tu nejsou žádné jobovky. 😒

pet.s
16. jún 2010

janteka obchodováním na mimibazaru jsem skončila...objednala jsem si autosedačku pro mimi. Dorazila sice podobná barva,ale jiný typ navíc v jiném stavu než byl inzerovaný. Chyběla krytka kloubu u madla. Vše jsme hned nafotila.
Poslala chlapovi, nekomunikoval se mnou. Pak se obrátila na mimibazar na jejich podporu. Odpověděli mi, že pán tvrdí, že mi poslal, co jsem si objednala. Přeposlala jsem jim všechny maily a fotky. Prý je to tvrzení proti tvrzení. a že s tím nic nenadělají. Opuchla jsem o 1200,- Tuhle sedačku nechci, nebude mi pasovat na kočárek.tak nevím jestli si myslí, že je moje hobby si objednávat zboží, pak shánět podobné, ničit ho, fotit a handrkovat se s nimi. Takže jsme jim napsala, že pokud to nemají právně zajištěné, tak může tímto způsobem podvádět každý. A že s nimi končím. Příště koupím jen, co uvidím na vlastní oči.

baculiatko..moc mě mrzí, co se ti stalo..ale zase mi přijde tenhle způsob lepší než to, co se stalo nám. Matyášek(14tt) žil do poslední chvíle výkonu. Nikdy si to neodpustím. ☹ Byl poškozený, tak museli těhu ukončit. Já byla v takovém šoku, že jsem se nezmohla na nic. jen jsem šla jako ovce na porážku. Tohle bude můj cejch do konce života. ☹

pet.s
16. jún 2010

Jo ještě zpravodajství. Včera UZ v Gennetu, Terinka je v pořádku. Už má 550g. Ale je to sabotérka. Pořád si strkala ručičku před obličej. Když chtěla dr zkontrolovat obličej a pusinku. 🙂 Zítra kontrola v Podolí.

janettka
16. jún 2010

@pet.s teda holka jedna stydlivá,ale zas máš se na co těšit na příště...já mám pocit,že ten další měsíc bez UTZ nepřežiju 🙂 ,ale holt se nedá nic dělat,že....pan dr. naznal,že není proč hysterčit,že má dovču on a pak já,takže holt až za měsíc...teda pokud nezhystečím a nenavštívím zástup hihi...

baculiatko40
17. jún 2010

Ahoj zienky - @pet.s dakujem. Poznam Tvoj pribeh od zaciatku, velmi mi to bolo luto. A mala by si si odpustit (aj ked nikdy nezabudnes), pretoze to nebola Tvoja chyba ani nikoho ineho, ako som uz predtym pisala. Nie je v nasich silach zabranit prirode. Mozeme len urobit najlepsie ako vieme. Tiez viem, ze nas je takych vela, co tymto presli.
Ale teraz ocakavas zdrave babatko a to je to naj naj! 🙂
A mas pravdu s tym obchodovanim na mimibazaru. Stratili Ta ako zakaznicku a myslim, ze aj mnoho inych zakaznikov, pretoze zly servis sa velmi rychlo rozsiruje, ako mor. Nanestastie pre obe krajiny, ten zly servis funguje stale na mnohych miestach (po skonceni stareho rezimu) (a nielen v obchodnej sieti), co ma vzdy uplne vytaca, ked pridem domov.

@janettka ja viem, ze vydrzis bez ujmy na zdravi 😀

Zienky nech sa vam dari, mate leto, uzivajte si!

pet.s
17. jún 2010

baculiatko..děkuji..a kde bydlíš? píšeš jako bys byla někde mimo naše republiky...

kontrola odložena na za tyden..nebylo nic vidět,,

janettka
18. jún 2010

hezký den holky,tak jsem včera dostala průkajdu,spoustu papírů na odběry a příští týden na odběry a na cukrovku.To teda nevím jestli zvládnu,normál nemusím sladké a teď je mi po tom ještě blbě...asi se tam poblindím.Včera mi opět bylo blbě,překyselil se mi žaludek a už to lítalo celé odpoledne.Začínám tak reagovat když jsem unavená...haha myslíte
že to bude omluvenka v domácnosti?

pet.s
18. jún 2010

janetka proč na cukrovku už v 10tt?? Já myslela, že až později..

Daník je na výletě a mně se po něm moc stýská. Bára spí u kámošky a pak jde na praxi. Táta jel do práce. já se hrabu ve věcičkách. využívám jediného volna, za tento týden. Měla jsem jít hlídat,ale nechala jsem to kamarádce chůvě. Jsem nějaká zničená. 😉

janettka
18. jún 2010

@pet.s prý v mém věku se chodí 2x...no nevím jestli to zvládnu,ten žaludek mám překyselený až hrůza a do toho já fakt nemusím sladké...snad mi tam dají k tomu i kýbl...

pet.s
18. jún 2010

janetka..v tvým věku? jsem atyk v tvém věku 😀 😀 ale je to možný...mně nikdo neposílal..já jsem diabetik..sladkým čajem by mě mohli zabít 😀 😀
včera jsme zase měla tak hnusnou hypoglykemii..byli jsme zrovna v Podolí...pak jsem prospala odpoledne...bylo mi jako bych rubala v dolech. musím se kjít změřit a napíchat,. 😉

janettka
18. jún 2010

tak tě asi proto neposílaly.Prý musím vypít čistou glukozu,no to mě fakt zabije...včera bylo i mě zle.Překyselil se mi žaludek(nic nového pod sluncem)ale tak že jsem zvracela i z vody...dneska mi není 2x dobře.Večer jsem to zastavila gaviskonem,takže mě asi čaká opět...to je taky lahůdka.

pet.s
18. jún 2010

jo janetko..tohle jsme si užívala asi do 12tt..permanetně na blití...ted už je občas..někdy se mi zvedne žaludek...dneska bylo tátovi ráno špatně..hrozně říhal a bolel ho žaludek.Jak si říhnul, tak už jsem letěla.A to předesílám, že nemám doma žádného dřeváka, že říhal decentně. 😀

ankava
18. jún 2010

janettko, mě taky nikam neposílali, udělali mi cukr z krve a tím to haslo. to fakt slyším poprvé. Asi máš nějakou pečlivou doktorku.
já blila přesně do konce 12. týdne- teď už je mi blbě jenom večer. Ale neblindím. Střídá se mi blbě s pálením žáhy, ale už je to o proti tomu, co bylo pohoda. Však ty to taky přežiješ 🙂 🙂

Pets... u nás říhám já... někdy jako dřevák 🙂 🙂 Ale snažím se ne před taťkou 🙂 🙂

Konečně přestalo pršet...
Tak vyrážím do světa

janettka
18. jún 2010

no můj říhá ale říká pardon haha...teď jsem já ten kdo je čuník,furt mi žaludek stávkuje takže brkám až hrůza.Ankavo asi je pečlivější proto jsem k němu přešla,ale zrovna v tomhle teda být nemusel.

baculiatko40
18. jún 2010

pekny den zienky!
@pet.s zijem na opacnej strane zemegule, hore nohami u klokanov 🙂 ja mam teraz uz vecer pol deviatej a o dve hodky zalahnem. Potom ked sa zobudim, vy uz budete sladko spinkat a ja si pojdem precitat, co noveho u vas...
navyse vy mate teraz leto, ja zimu, tak vam trosku zavidim 😎 co znamena "rihal"? sorry, ze sa pytam.
Inak prajem prijemny vikend vsetkym 😎 😎

pet.s
18. jún 2010

baculiatko mám pocít, že p Slovensky je to grgal? ale nevím přesně. 😀

holky já prospala dopoledne. Probudila mě až Bára, která přišla domů na oběd. A zase letěla do školy. Tak budu sama do večera. V 6 se mi vrátí Danýsek z výletu. Tak mu vařím uzené s bramboŕovým knedlíkem a zelíčkem. a špenátkem. Tak snad se mu zavděčím. jéžiši, ještě, že už není vojna.Já bych to protrpěla.

gejbule1
18. jún 2010

Ahoj holky jdu se podívat co tu je nového.
Koukám janet stále vesele blinká a to je dobře.Já jsem nezvracela nikdy,tak pomalu nevím o čem mluvíte.Jen jsem celý den cítila žaludek a občas se mi jen zvedl.Patřila jsem mezi ty šťastnější 🙂 .

janettka
18. jún 2010

@gejbule1 no já blindila u té prostřední i na porodním sále...u nejstaršího kluka a u nejmladší holky jsem nemohla vařené jídlo,a houpal se mi sem tam žaludek ale jinak nic.Zato u tohoto benjamínka si to fakt užívám,mám furt hlad,ale žaludek nepracuje,takže to pak stejně jde za nějakou dobu vrchem a ta kyselost...blééé.Ale pokud je to známka toho,že je mimís v pohodě tak já se dobrovolně ujímám WC mísy a klidně budu blindit od rána do večera...jo ale že by mi to ubíralo na kilech se říct nedá,už mám 2,5kg nahoru!!!a jak gejbulko postupuješ ty?V jaké fázi snažení jsi?

gejbule1
18. jún 2010

No já se bojím cokoliv napsat abych to nezakřikla.MS není tak možná........ 😉.
Kontrola je příští týden.Pravidelně to tu čtu a jsem šíleně vystresovaná aby to dopadlo.Ty jsi ještě málo proti mě 😉 .

janettka
18. jún 2010

gejb nevěřím,já jsem vystreslá skoro furt,buď mám pocity,že se nic neděje nebo děje moc.Už mám pocit,že bych nejradši ukradla UTZ a doma mimíse kontrolovala každou hodinu.A to je přede mnou měsíc bez kontroly!!!nezvládnu,dovolenou probrečím a toho 13.7.se nedožiiju 😀 😝
a testila jsi?

gejbule1
18. jún 2010

@janettka tak to jsi stejná jako já jen to tady nepíšeš tak podrobně.Já už teď neúspěchů měla 7 tak se není čemu divit.Už jsem taky doma říkala že bych UTZ potřebovala mít 😀 .
Jo jo testovala jsem ale // tam prý můžou být ještě dlouho po tom potratu co jsem měla v dubnu.Ve čtvrtek už by mělo být jasno tak mám nervy už teď 😠

ankava
18. jún 2010

gejb, janettka, my jsme fakt povedená partička, já byla v pondělí, všechno bylo Ok, bříško mi pěkně roste, ale už zase vymejšlím, jak dopadne ta krev a že jdu na kontrolu až za týden, a jestli je všechno OK. No prostě vystreslá až na půdu. a to si můžu horem dolem říkat, že s tím stejně nic neudělám, že musím být v poho. No tak se snažím.
My s tím musíme něco udělat..... tak pište, co proti tomu stresu děláte.
Já jsem například včera koupila dupačky, aby mimi vědělo, že s ním počítám a že jsem neutratila 200 káblí jen tak zbůhdarma 🙂 🙂 🙂
dneska místo mě v práci našli novou paní, je mi docela sympatická, tak přece jí to neudělám, aby nastoupila a hned zase musela vystoupit 🙂 🙂

gejb... držím palce, ať je to cokoli, hlavně aby to dobře dopadlo 🙂

janettka
18. jún 2010

@gejbule1 tak to tě uklidním // tak od dubna nejsou ani náhodou!Já je měla 14 dní potom a to už byl jednom stín a dr nadával,že mám vysoukou hladinu HCG a rval do mě hormony...takže to asi nebude z dubna 😉

janettka
18. jún 2010

@ankava já jsem si zakázala cokoliv koupit,ale už mám na netu vybrané snad všechno...říkám mu Tedík jako pracovní verzi ale aby to vědělo,že ho strašně chci....jen fakt nevím jak to vydržím a nevystresuju se na úplno...ale asi prostě půjdu před dovolenou za dr. co ho zastupuje a poprosím ji o kontrolu...řeknu ji že jsem šílená a prostě nemůžu vydržet.Včera jsem mýmu řekla,že si snad koupím domů ten monitor srdečních ozvů,ten souhlasil,prý klidně když se nebudu nervovat....ale jak jsem četla,byl většině ženským naprd...

ankava
18. jún 2010

janettka, já jsem se taky nejdřív zařekla, ale pak jsem si řekla, že drobnosti budu kupovat, pro svojí radost. Takže sem tam maličkost....
jinak my všechno dostaneme od mé kamarádky, takže se nějakýma nákupama vůbec nezabývám... akorát by chtěla, abych si postýlku odvezla asi za tři týdny, že chce klukovi koupit normální postel, tak to se mi moc nechce, ale snad bude všechno v pohodě, tak jí prostě odvezu a hotovo.

gejbule1
18. jún 2010

Mě manžel říká že mám být v klidu,nemám se nervovat něčím co stejně neovlivním.Pěkně se to poslouchá a hůř dělá.Já začnu cokoliv plánovat po výsledkách polodovky.No už po 1.sceeningu bych mohla být klidnější když bude OK.
Jinak si myslím že nervy budeme mít až do porodu 🙂
mě doktorka říkala že hcg se v těle drží klidně i šest neděl.Co je pravda nevím .Víc to nezkoumám a nechám se překvapit 🙂

janettka
18. jún 2010

@ankava tak já jsem si dala termín do 1.screeningu,to budu ve 13tt tak pokud ten dopadne dobře,tak si budu dělat radost...stavíme tak těch penízků moc nebude....ale zatím jsem koupila berušky na pověšení,ale pro moji dceru,moc se mi líbí a nevím nevím jestli je jí nakonec dám....nebo objednám ještě jedny...u ségry mám koš na kolečkách,chci si ho pak dovést a načančat ....ušiju si nějaké povlečení a tím se zabavím...ségra má holku malinkou a po ní moc věcí nezůstalo protože to co dětičky nosí měsíc až dva tak ona nosí rok...takže mi budeme pořizovat všechno nové...to bude pálka.Já jsem napočítala základní vybavení bez oblečení a plínek,jen to nejdražší na nějakých 25tis a to tam není všechno...

pet.s
18. jún 2010

holky moje..jak já vás chápu..já se nějak uklidnila až ted..ani nevím jak prostě to přišlo.Až si říkám, abych nebyla klidná až moc.
A o věcičkách mi ani nemluvte. Jsem z toho a hlavu. Dostala jsem hromadu pytlů od ségry. Máme takové rodinné pytle.Dáváme tam věci po dětech a zase je dědíme dál. no jo jenže naše Terulka bude po 4 klukách a dlouhé době holčička. Takže chuděrka bude asi jen v modrém.
Zatím jsem to roztřídila podle velikostí. 56-62 už jsem nastrkala do komody,ale musím to vše vyprat a vyžehlit.
Dokupuji jen růžové a bílé věci.Ted jsme zabloudila na next, tak vybírám , co objednám. takže mám na jednu stranu pocit, že toho mám moc a na druhou, že málo.
Navíc stále nemáme dodělaný byt, takže bych už potřebovala čančat pokoj,ale zatím je v něm kuchyn 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre