Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

annaanna
4. okt 2008

yanny, aká si ty detektívka, sama som zvedavá, či je to ona, možno sa neprizná ..... a kto je to vlastne Eva Lípová?
kolienko bolí? čo si mala keď ťa operovali? ten rentgen by asi nemal vadiť... veď to je v tele len nejaká bunka, ktorá sa bude vyvíjať alebo nie.
no ja fotku nemám, musím dajaké pohľadať a šupnúť, raz som už mala, dala som ju preč

sonet
4. okt 2008

Ahojte bambulky. Tak ja som nakoniec nikde nesla. Maruska nam vcera v noci ochorela, dostala teploty a seklo ju v krizoch...hmm aj psom sa to stava, takze sama rozhodla, ze ziadna vystava. Ja som na cumendu nesla, lebo som sa zacala citit tiez no normal.
Annus, mne chodi pani na upratovanie podla toho ako jej zavolam. Nie vzdy mam cas a pracu mam dost vytazujucu. Dnes to nie je luxus, ked si potom neodtrhnes hlieb koli tomu od ust...U nas v praci takto funguju vsetci.Jasne, ze po mne neprata do skrin a pdobne, ale drhne dlazku, prach, okna, spajza a pdobne... No a v tomto stave sa ani nehni! Ja som stale tiez lezmo. Potrebovala by som niekoho na zehlenie, lebo ta moja pani zehlit nechce:((( Do zahradky ku kvietkom ale nikoho nepustim. Je to pre mna relax. Vzdy ked mam cas, zajdem do obchodu s kvetinkami a sadim kde mozem...

sonet
4. okt 2008

yanny, ale Eva Lipova pokial viem je aj nejaka misska v CZ za rok 2000 tak to asi nebude v snazilka 40 a viac 🙂))

yanny
4. okt 2008

No holčičky, to mi mluvíte z duše. Moc bych chtěla trochu pomoc od někoho s úklidem. Také mám tochu větší baráček, kde občas neco opravujem. Ale ještě jsem si netroufla někoho otravovat, i když už teď, aniŽ BYCH BYLA TĚHOTNÁ, nestíhám. Ale už jsem vážně o nějaké ukrajince, které jsou tady načerno a jsou prý spolehlivý, uvažovala.
Ale kolik se jim platí a jak a s čím pomúŽOU???????

zANEB, KDE JSI??????

yanny
4. okt 2008

No asi to mebude naše Zaneb, sice to je regionální zpravodajka na ČT a 24, ale taky se mi zdá tročilinku madší, ale možná , ne???
Zaneb mi příjde, že na ní pásne 😉 Posilovna atp.................A ještě pršlo, tak byla hezčí a mladší, co-????????

yanny
4. okt 2008

A co s tou paní na úklid?????
Co mi doporučujete. Hodně o tom přemýšlím, hlavně teď, když jsem nemohoucí................. 😝

yanny
4. okt 2008

Haloooo, kde jste?????

annaanna
4. okt 2008

halo halooooo

sonet
4. okt 2008

yanny, ja ti ju doporucujem. Ku mne chodi pani uz asi rok. Pred tym spratam - teda nemas porozhadzovane saty a ine. No a pani vsetko vydrhne. Kupelne, vane, kuchynu, linku, nabytok, dlazky, koberce...Mne to vyhovuje. Zo zaciatku som mala mindraky z toho, ale pani moze doverovat, chodi este k inym mojim znamym, a su spokojni. Minule som zabudla a nechala som vacsiu sumu penazi na policke a ani sa ich nedotkla...Ja ten cas venujem produktivne inde.

sonet
4. okt 2008

a co to je...pasne?

annaanna
4. okt 2008

jasné yanny že doporučujem upratovanie, ja si to idem zariadiť. Fakt nestíham. Sonet, odkiaľ je tá tvoja pani, že či by si mi ju nedohodila
dnes tu máme môjho brata kočendy, budem debatkovať s nimi, tak si vás zajtra prečítam. papa

annaanna
4. okt 2008

už mám vyhliadnutú, len ona bude musieť chodiť v našej neprítomnosti a to ma irituje... ale treba asi dôverovať. Že? A ešte nás štvornohý obyvateľ ju musí akceptovať a ona jeho

sonet
4. okt 2008

Moja mi dochadza z Dunajskej Stredy, takze po nu musim na stanicu a aj ju tam odviezt. rano ju priveziem, idem do prace a poobede ju odveziem a kocham sa v cistucku. Priplatim jej 80 SKK za autobus...

annaanna
4. okt 2008

hmmm tak to nie, ja tak nemôžem, ja odchádzam o 6.30 - 6.45 hod a prichádzam okolo piatej, šiestej .. a vyššie... no hrôza, že?
takže chúďa tá by tu vydrhla všetko.... za ten deň

sonet
4. okt 2008

A niekoho na zehlenie nemas, prinesiem, zaplatim, odnesiem...?

sonet
4. okt 2008

Baby, este mi, nekompletnej, vysvetlite staci strucne rozdiel medzi IUI a IVF. A kedy sa voli co...Mozno sa vam, co ste tym presli zda dotaz hlupy, ale ja sa po tom zacinam obzerat az teraz.

yanny
4. okt 2008

Jak se jim platí. S čím mám kalkulovat????

sonet
4. okt 2008

yanny, zalezi co a do akej miery jej das robit. Moja je vraj velmi lacna. Ja jej dam 500 a maka ako by ju brali na lopatu...ale ine maju za drahsi peniaz. Ukrajinka ti bude robit aj za 500. Aj ked neviem kde byvas a v kazdom meste je taxa ina. Na vychodnom SK by to co platim ja bola obrovska suma...

bigrendy
4. okt 2008

Ahoj ta holčička je jedné kamarátky z 37 a snaha o mimi. udělej si taky album at tě vidím pořádně. 🙂

yanny
4. okt 2008

Holky tak 500,- by bylo dobré. A asi by stačilo jenou za 14 dní, nebo myslíte i týdně?????No dvakrát týdně to už by asi byl přepych, ne???,

Rendy, já se už dva roky nefotila, protože nás vykradli, mimo jiné sebrali imůj Notebook i s foťáken.
Ale hlavně od té doby co stimuluji, tak se po těch hormonech cítím nemožně tlustá 😅

bigrendy
4. okt 2008

tak to já taky strašně jsem přibrala. ale to je jedno hlavně, když se dočkáme

yanny
4. okt 2008

Jednu dobu jsem měla pocit, že musím něco dát dolů, ale co jsem pracně schazovala, to teď zas naberu, tím ležením s tím blbím kolenem.

I když dnes si mě odvezli na oslavu 86tin mojí babičky, tak jsem se celkem držela, tak snad už mám zažitý ten nový stravovací režim, ale bez pohybu přibírám, je to asi věkem 🙂

sonet
5. okt 2008

baby, chodte pozerat film na HBO. Davaju CZ fil Tajnosti s Ivou Bittovou a je to nieco do tejto temy...

yanny
5. okt 2008

My nemáme HBO, už jsem na to chtěla jít do kina. Je to asi fakt dost dobrý..............
Věčer si najděte to Z1, je tam ve 20.05 o IVF. jak se to dělá po celém světě.

zaenab
5. okt 2008

Ahoj kočky, utrhla jsem se v předvolebním maratonu 🙂
Yanny, pobavilo mě to: Lípová nejsem, ani Topolová. Moje jméno by ti nic neřeklo (asi), nejsem ani politička. Jen jim dělám odbornou poradkyni, stejně jako umělcům (hlavně herci a hudebníci) a velkým nadnárodním podnikům, většinou sídlem v zahraničí, tudíž jsem občas víc doma v autě a letadle. Ale ještě před nějakou dobou jsem měla veřejné místo, které bylo mediálně dost na očích. Nicméně to pátrání je hezké, pobavilo mě to.
A co to mělo být s tou vizáží??? 😀 My máme mladistvé geny v rodě, včera mi po zahajování nějaké akce přišla nějaká paní (mladší než já) říct, jestli je mi prý víc než 25.........no kecala bych, kdybych tvrdila, že mě to hoooodně nepotěšilo. 😀 😀
Yanny to musí být otrava s tím kolenem, přeju ti, ať je to brzo v pořádku.

Anna: máš nízký tlak? A měla jsi ho tak i předtím? Já ho mám stabilně velmi nízký, i ten vyšší jsem nikdy neměla nad 90, ale je to asi lepší, než vysoký. Je ti pořád zle?

Sonet: ten film je moc fajn, s Ivou se znám a v tomto filmu excelovala. Na IUI a IVF mrkni na web nějakého CARu, mají tam všechny zákroky podrobně popsané a určitě odborněji, než bychom ti to tu vypisovaly my.

Rendy: moc přeju, ať se podaří, ale myslím, že na 100% se slíbit nedá nic 😉

yanny
5. okt 2008

Zaneb a co jim radíš?????

zaenab
5. okt 2008

Marketing, PR, vnější a vnitřní komunikaci, někdy dělám i tiskovou mluvčí. Zpracovávám strategie, granty, dělám vlastně všechno, co se týká integrovaných marketingových komunikací. Mám v tom dlouhou praxi i z ciziny, vedla jsem pár slušných firem.

Co koleno?

bigrendy
5. okt 2008

Ahoj Yanny včera jsem koukala a je to pěkné. 🙂

yanny
5. okt 2008

Za chvilku bude na Z1 ten serial o umělém oplodnění,tak se dívněte.

Zaneb, také bych chtěla vyhoudat dotace, ale nevím jak nato, nebo spíš jsem líná 🙂

zaenab
5. okt 2008

Tak mi písni, zkusím poradit 🙂

Jedu teď na koncert, tak zatím...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre