Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gejbule1
21. aug 2010

@ankava 😀 .Prášky beru a uvidíme uvidíme jestli se zadaří.Dnes jsem byla za ségrou na chajdě a tam letěli dva čápi.Tak třeba nějaké znamení 😀 😀.Kdy se mi objeví // moc neřeším ale ty moje nervy začínají potom co zjistím že jsem těhu.Ale kruci snad to teď už musí vyjít 🙂 .

martulle
21. aug 2010

gejbule@ k těm čápum...to by bylo bezva znamení a moc ti to přeju.Mě se stalo něco podobného..šla jsem z obchodu a uviděla letět čápa,sice jen jednoho,ale vzpomněla jsem si na pohádku a moc si přála uzlíček a splnilo se.....já vím,je to jen pověra,ale...moc držím pěstě.awalanchav Helenka je pěkné jméno,my jsme chtěli napřed Natálku,ale těch je ted hodně,tak asi změníme.Teda letí ten čas...

pet.s
22. aug 2010

Ahojky holky, hlásím se po nadupaném víkendu.Využila jsem víkendu před koncem prázdnin (děi nebyly doma), tak jsem v sobotu předělávala starší dceři pokoj. V neděli byla na chatě a s mámou a se ségřinou rodinou na výletě v Prachovkách. Teprve ted jsme se sešli všichni doma. Děti se vykoupaly, nacpaly pupíky, zacpaly záchod a ted spokjeně vrní každý u svého PC. Rodinná idyla. 😀 😀 😀

Gejby já byla den po umělku a byla jsem s mámou na skok na chatě. V lednu. Všude kolem nás metry sněhu a nad naší chatou zakroužil čáp. No a koukej. Za 7 týdnů by měl donést balík štěstí v peřince. Tak aby ti dva čápi nebyli dvojčata 😀 😀 😀

gejbule1
23. aug 2010

Ahoj holky,užívejte si dneska ještě teplíčka protože od zítra zase má přijít ochlazení kolem 20st.
My jsme včera strávili odpoledne v aquaparku v Čestlicích a byla jsem docela zklamaná.Všude hlavně šílené fronty 😠

janettka
23. aug 2010

hezké ráno holky...

pajka00
23. aug 2010

ahoj holky🙂 TAk nachystané-jak se to vezme...zrovna perudruhou pračku pidi věciček aj e to radost věšet. Kočárek máme vyhlídnutý-ale neobjednaný, postýlku, belenu u rodičů na chalupě po tatínkovi, nějakou kosmetiku jsem už koupila....noo ono se to nějak vystříbří. Už jsem doma...takže mám čas na takové "blbinky"🙂 Pohlaví fakt nevím, bude to překvápko a bavím se tím, jak mi lidi nevěří, že jsme si to nenechali říct a jak hádají, co to bude...je to sranda🙂Jména...kluk Tobiáš....holčičku jsem chtěla Stella..ale nikomu-krom tatínka- se nelíbí.....tak řeším, jestli ji nechat nebo dát viktorii...Držím moc palce Gejby, aby to tentokrát vyšlo!!
Ankava uteče to šíleně i tobě-tak jak nám všem a taky žasnu, že v lednu jsem si píchala injekce a teď se valím jako koule....napřed pupek, pak dlouho nic a pak já....je to šílené a ještě 7 týdnů...to chci vidět, jak budu vypadat🙂
Dnes jdem po 14 dnech na kontrolu, tak uvidíme, jak jsme porostli. Minule vážil 1700 v 31.týdnu.

awalancha3
23. aug 2010

ahojte,
velmi zelám všetkým snažilkám, aby posledné letné dni priniesli //.......na hcg teste.............
...mne osobne je velmi zle ked je teplo, na kupalisko, do bazena ci na jazero sa bojim ist, nepotrebujem teraz v chytit nejaku pliagu- a tak su teplé dni pre mna doslova utrpením a neviem sa dočkat ked bude chladno..........
...pajke a pets zelam pokojne a spokojne posledne tyzdne pred tym ako zacne maraton nespania, placu, prebalovania a krmenia...ale aj velkej radosti.......
.................pajka..... 😉 uz to zacinam vidiet na sebe, ze mam brucho ako keby som zhltla obzvlast velku basketbalovu loptu...a to este plne 3 mesiace predo mnou...............
...gejbi..................nech to vyjde.......

gejbule1
23. aug 2010

@pajka00 minule važil? 😀 😀 Takže myslíš kluk????? 😕

kettysek
23. aug 2010

Krásný sluníčkový den všem těhulkám i netěhulkám děvčátka!
Dlouho sem nic nepsala, ono ani nebylo co.. 😢 ale čtu vás často a ráduju se z každého vašeho úspěchu.
Já jsem nyní ve fázi "0", jelikož po 21!! dnech došla mrška, takže další měsíc v tahu 😔 😝 a už ani nedoufám, protože mám tak rozházený cyklus že by to byl malý zázrak...a to když manžel sekal obilí kombajnem tak tam s ním bylo asi 7 čápů 😠 😎 ...marnost nad marnost, asi už na mě jde přechod, moje mamka ho měla od 43 let..což mě bude za měsíc! 🙄
Asi pořídím štěnátka mojí fenečce abych si užila aspon miminka psí...není tu nějaká zájemkyně o štěnátka??? 😀 😀

gejbule1
23. aug 2010

@kettysek nestraš s přechodem 🙂 Ještě ať počká až po miminku.
Copak máte za čubičku?Teda ne že bych chtěla štěnátko,mám doma psí babičku labradorku 16let a holky kotě.Takže se fakt nenudím 🙂 .

skifarka
23. aug 2010

Ahoj holky,
gejbule - jestliže to s těmi čápi tak funguje, kéž bych nějakého zahlídla.
Janettko - z tvé předešlé zprávy na MK cítím optimismus a naději. Už je asi lépe na "duši", že jo. Já už ten svět taky nevidím, tak černě.
PajkaOO - Jak já Ti závidím, ale tak nějak krásně. Prala bych, jak o život, kdybych měla na koho. Jména Tobiáš a Stella jsou moc hezká, taky se mně líbí. To mimi bude asi pěkný "macek", když v 31.týdnu váží 1700 g.
Pets - Asi máš docela slušnou fyz. kondici. Výlet do Prachovských skal, pakliže jste chodili po kopcích je "makačka".
Máme v Podkrkonoší chalupu, ve Staré Pace. Prachovské skály a celý Český ráj je nádherný.
Awalancha - Přeji Ti, ať to teplo dobře přežiješ. Je pravda, že největší "záhul" máš ještě před sebou, ale to těšení a následný " uzlíček" překoná všechny trable a až "ho" nebo "ji" budeš držet v náručí, na všechno zapomeneš a budeš určitě strašně šťastná.

kettysek
23. aug 2010

@gejbule1 ahoj gejby....taky bych ten přechod radši odložila ještě na pár let..ale kdoví,tak sem si objednala menopauza test..něco jako těhotenský test..ale opačně 😖 a uvidím...řekne mi kolik mám hormonů a jestli vůbec bych otěhotněla..
a čubičku máme 4 letou ušlechtilé rasy KKCHS..aneb kavalír king charles spaniel... miláček je to můj, děcko umazlený, když to člověčí mimi nemám 😔

kettysek
23. aug 2010

@gejbule1 dala sem fotečku....

pajka00
23. aug 2010

Gejby nevím jestli kluk....já tomu říkám on-jako ten plod...zní to hrozně....ale říkat to se mi nelíbí.....a říkat ona...už je úplně jiné, když nevím, co to bude-tak říkám on🙂)U Dr. vše OK.....UTZ dnes nedělala, takže nevím, kolik mimčo váží, ale za 14 dní to napravíme🙂
Joo awa...je to jak říkáš-velký basketbalový balon a začíná se nafukovat do rozměrů medicimbalu🙂
Mým starším dětem se vůbec stella nelíbí....tak jsem jim řekla, že to teda změníme....ale nejsem si jistá, jestli mám dát tu viktorku enbo stelu🙂)
Skifara, taky jsem tu holkám "záviděla", že čekají mimčo, zatímco já si píchám injekce.....ale věřila jsem, že se zadaří a ono opravdu...napoprvé IVF vyšlo a tak jsem to stihla za minutu 12 i s pojišťovnou. Přeju vám všem, které e snažíte, aby se brzy zadařilo, protože co víc si přát, než když chcete mimčo a na testu se objeví vytoužené //🙂

gejbule1
23. aug 2010

@kettysek To jsem nevěděla že takový test vůbec existuje.Kupuje se normálně v lékárně?
Která je vaše?I když oba pejsci jsou moc hezký.To je taková ideální velikost-ani malý ani velký.Takže štěnátka budou s papírama?

kettysek
23. aug 2010

@pajka00 gratulace pajko...já za sebe bych dala Stellu..je to krásný a zárovnen "starý" jméno...vždyt už Zázvorková je Stella.....bojuj za Stelinku...oni si zvyknout a říkat pěkně nebo škaredě se dá každým jménem

gejbule1
23. aug 2010

už jsem to našla na internetu 😉 ale poví ti to nějaké hodnoty nebo jen čárečku jako třeba na ovulačním testu?

kettysek
23. aug 2010

@gejbule1 ten náš je bílý..s papírama je máme..aj ženich je papírový, ale neuchovnila sem jí, ani stanicu nemám, takže bezpapíráci ikdyž vlastně "von" papíroví budou ščunátka. a já sem chtěla právě ani malý ani velký plemeno-abych ho zvládla vycvičit, a je vhodný do postele i na sport a vycházky a to sem hlavně potřebovala abych nechodila sama na výšlapy, protože se mnou chlapi odmítali chodit..takže super hodný plemeno, všem doporučuju...až na ty chlupy...ale to je jediný negativum....

kettysek
23. aug 2010

@gejbule1 myslím že jen čárečku..tak jak u těhu testu..ale už to je ukazatel...pak jen k doktotovi aby řekl více 😝

gejbule1
23. aug 2010

@pajka00 u nás bylo rozhodování taky těžký ale asi nemá cenu brát moc ohledy když se líbí tobě.
Stella i Viktorka se mi líbí 🙂 hezký český jména.Co navrhují děti?

gejbule1
23. aug 2010

@kettysek O chlupech mi ani nemluv.není nic horšího než co mám teď doma 😠 .Ponožky si oblékám až u odchodu a když někam odcházím už nehladím 😉 .
Ale jak píšu mi už máme psí babulku takže společník už je 0.Dřív jsem s ní chodila i běhat,jezdit na kole to bylo prima.To staří není hezký u lidí ani u psů ale je to tak ☹ .

evapavla
23. aug 2010

ahojte, aj my sme mali v ešte byte fenku kavalier king španiela, Zorinku, teraz je už asi 3 roky u mojej mamy. Už má 6 rokov a toto leto jej na zdraví vôbec nepridalo, má problémy so srdcom,obličkami, 3 x brala antibiotiá, mala viac liekov ako moja 90 ročná babička. Na prechádzky podľa veterihára vôbec nemôže, len po dvore. Ale je to zlatinko, aj keď tie chlpy......sú proste všade, toto leto sme ju pre choroby nemohli okúpať a dať ostrihať.
Inak ja tú mrchu asi predsa dostanem, včera som mala "histerický záchvat" ako ma manžel ohodnotil, asi už hormóny nastupujú 😀 . Tak nejak som od manžela vymámila, že od októbra by sme mohli začať snažiť znova, len vtedy asi už bociany lietať nebudú, asi nasypem na okno cukor a mak, to mi rozprávali ako dieťaťu, že vtedy príde vtáčik s bábetkom 😀. Pekný dník všetkým

pet.s
23. aug 2010

@skifarka - ted jsi mě pobavila.Fyzičku a výlet??? V naší rodině, kde na výlet většinou vytáhneme dědu, který je celoživotně postižený, navíc má ted po operaci kyčlí a achylovek, mámu, která je po infarktu, mého lenocha, který zná cestu jen z auta do kanclu, šestiletou neteř, která nerada chodí a ségru s malým na golfáčích(ještě si k tomu přičti mě,100kg těhotné váhy, nohy jak konve a s pícháním v podbřišku, výlety vapadají následovně. 2 auta na parkoviště, mírná 20 minutová procházka. Vpředu funící já a moje máma se ségrou.Za námi se táhne švagr s kočárkem, za nimi můj otec s mým mužem a pořád dokola se ptají jak ještě dlouho půjdeme a za nimi kňučící neteř, že má hlad, žízeň a že už ji bolí nožičky. pak následuje rychlá otočka a úprk k nejbližšímu kiosku. Maximálně se kiosek mění za pláž, či lavičku u vody. 😀 😀 😀 😀 😀

pet.s
23. aug 2010

@pajka už se nám to blíží, co? 😉 už jsi na mateřské? Já jdu 3.9. ve 34 tt.Ale jen ofiko, jinak makám do porodu, při porodu i po porodu 😀 😀 😀

pajka00
24. aug 2010

🙂 Pets..to jsi mě fakt pobavila-vidím to v živých barvách vaši procházku.....Já jsem to stejné v bleděmodrém.....sice vážím 74kg, přibrala jsem 13kg, ale bolí mě kyčle a záda a ujdu asi 30m a nemůžu......včera jsem říkala Dr.,co mě už bolí a prý ano-to se roztahuje pánev, chůze to zhoršuje už tůry vynechejte....tak jsem se zasmála, že si připadám jak 90-letá, že nic neujdu....po baráku, před barákem, doma něco podělám a už ulehám hekající na gauč. Jsem už doma, ale vybírám si řd a na MD nastupuju 31.8....
No dětem se z těch mých nápadů nejvíc líbí Ella.....jako by Stella nebyla skoro stejná....a tak říkají, že to bude snad kluk-kvůli jménu🙂) Mně se Stella taky líbí....syn mi řekl, že Stela Nováková je jako 50-letá stará baba.....to stará mu odpustíme-je mu 18🙂

evapavla
24. aug 2010

@pajka00 , trocha odbočím od vašej témy, aj keď vám tie vaše starosti úprimne závidím. Nechce sa mi to čítať celú tému dozadu, len keď píšeš, že nevieš pohlavie, tak či si si dávala robiť amc? Alebo si len nechcela aby ti pohlavie povedali. Pýtam sa aj preto, lebo som viac menej rozhodnutá to v ďalšom prípadnom tehu nepodstúpiť a poznám reakcie lekárov na odmietnutie tohto vyšetrenia.

ankava
24. aug 2010

@pet.s Vaše vycházka mi připomíná povídku o Krasouvic rodince v restauraci 🙂 Sice jiná situace, ale dost podobné.

@pajka00 mě kyčle bolí taky, hlavně v noci a to jsem přibrala jen 5 kg, takže až se dohrabu do nad těch deset, což bude asi nevidět, tak mě potlačí na vozíčku. Doktror mi řekl to co tobě, roztahuje se pánev, vemte si jedno magnézko navíc, ale stejně vám to nepomůže 🙂
tak s tím doufám přežiju. Já tedy zatím celkem v pohodě chodím i na vycházky, ale pak se mi zdá, že mi břicho táhne k zemi a je to nepříjemné.

@evapavla Pajka na plodovce nebyla, dopadly jí dobře NTscreening i triple, tak nešla a ani nic nepodepisovala.
Já měla dobrý NT screening, tak jsem podepsala, že na plodovku nepůjdu a pak jsem měla blbé triple, tak jsem byla celkem vystresovaná, že jsem to původní odvolala a zase podepsala, že na plodovku chci a šla jsem.
Jinak by se neměl nikdo nad ničím pozastavovat, není to povinné, a je to jen tvé rozhodnutí. Akorát se většinou pojistí tím podpisem, aby kdyby se nedejbože něco stalo, tak aby byli krytí, že ti plodovku doporučili a ty jsi odmítla.

pajka00
24. aug 2010

🙂ano, jak správně napsla ankava-nebyla jsem na plodovce. Navíc jsem ani nic nepodepisovala, protože Dr.mi řekla,že výsledky výborné a na amnio se vůbec neptala a já jsem neměla v úmyslu ji postupovat, když jsem měla testy dobré. Pokud bych měla podezření, určitě bych šla...ale tak jsem neviděla důvod. Jediné, kdy se mě ptala sestřička-včera na kontrole, jestli jsem byla na amnio, řekla jsem ne, někam si to poznačila a to byla veškerá debata.Kdybych byla na amniu,určitě by se mi výsledky dostaly do ruky a to víš, že bych si to přečetla🙂)Zvědavá jsem,co tam za potomka v břiše nosím....ale nezeptám se 😀
Taky mi řekla Dr.,že si mám brát magnézko a víc odpočívat.....noo to dělám stejně-takže nic nového.

evapavla
24. aug 2010

ďiky za odpovede 😉 , pred X rokmi, keď som bola tehotná s mojimi babami nebolo tolko sono vysetrení a aj ked som sa pýtala, nevedeli alebo nechceli mi to povedat (alebo prístroje boli este predpotopne), takže to bolo zakaždým super prekvapko, aj keď som mala tušenie, že to vždy bude bábika, ovela viac som si tie tehotenstvá užívala ako tento posledný raz, hlavne kvoly tej kope vysetrení a straseniu z amc. Pajka, podla mna je to fajn, ze nevies pohlavie! 😀 , inak termín máš presne na moje narodky, 40 ☹ , ale dátum je to krásny 😀

skifarka
24. aug 2010

Pets - způsob, jakým si to vylíčila, mě fakt dostal. Nechceš se živit psaním zábavných knih, bylo to hodně vtipný. 😀
Nejvíc mně pobavila " mírná 20 min. procházka" a " rychlá otočka a úprk ke kiosku". To si takhle vtipná pořád? 😀 😀
To se manžílek ani trochu nenudí.
Tak ať Ti nožky tolik neotékají a hezky šlapou ještě zbylých 7 týdnů. Úplně ke konci se už tolik nepřibírá a jsou ženský, které dokonce před porodem zhubnou. Já jsem to taky nebyla. S klukama jsem přibrala 15 a 18 kg, šla jsem k porodu a měla jsem přes 80 kg na výšku 165 cm, takže pěkný "tank" na pochodu. Ale furt jsem se snažila se "hejbat", i když někdy silou vůle.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre