Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pet.s
26. aug 2010

@pajka00 a jde otočit sporTák k tobě nebo jen po směru jízdy? cena je fakt pěkná,ale zase máš celý komplet. My za 14 200 jen holý hluboký. 😀 Ale, co jsou to naše poslední prdky,vid? 😉

pajka00
27. aug 2010

Sporťák asi otočit nejde......zjišťovala jsem si to u víc kočárků a teď to moc nedělají, aby šla třeba přehodit rukojeť,což se divím. Ale je to fakt vymakaný kočár....má v hlubokém dole odvětrávání, můžeš zvednout i zádíčka trochu o kolik cm chceš šroubem-u hlubokého.....sporťák jde zvlášť nastavit nohy i záda-né jak to teď dělají, že sklopíš opěrku a ohy vyletí nahoru..je tam spousta takových blbin....včera jsem se s tím půl dne hrála🙂 Ta cena byla ještě nižší....kupovala jsem to na jiném odkazu...tam to stálo necelých 17.tisíc, což si myslím, že je celkem dobrá cena-i když předražené samozřejmě šíleně jsou všechny kočárky, to si nemusíme vykládat!
Ketty uvidíš, že se zazelenají.....taky jsme se pokoušeli delší dobu, dokonce to 1x i vyšlo, ale potratila jsem v 7.týdnu.....no a pak rok a půl nic, tak jsem se rozhodla na nic nečekat a jít do IVF a vidíš-stálo to za to🙂

kettysek
27. aug 2010

@pajka00 No my se snažíme už od prosince, navíc jsem o 3 roky starší než ty a tatík uměle nechce, chce to nechat na přírodě 😢 takže se asi zelenat nebude!...... 😔

mnamko
27. aug 2010

Zdravím,bola som vo vašej téme pár krát a to myslím keď ešte len pajka00 ostala tehotná ale keďže sa u mňa nič nového doteraz nedialo tak som Vás len čítala,ale tento mesiac som ostala tehotná,asi zázrak v podobe návštevy Bojnického zámku tam je povera,že kto si sadne na najvyššom poschodí na jednu z lavičiek tak sa do rodiny narodí do roka dieťa,my me si sadli na lavičku dievčat no a už som menzes nedostala.Hneď som bežala k lekárovi po pozitívnych testoch ale on nič na sone nevidel a pretože som mala pred4rokmi mimom.tehotenstvo tak ma poslal do TN do nemocnice na sono tam bolo potvrdené tehotenstvo 4mm to bolo v piatok a teraz v pondelok 7mm.
Tak by som sa Vás chcela aké vyšetrenia okrem amnio ma čakajú nech som pripravená.

ankava
27. aug 2010

@mnamko, potichu gratuluju k těhu, tak ať mimčo jenom roste 🙂, ještě tě čeká jeden UTZ na potvrzení, že mimču tluče srdíčko a pak být tebou bych si určitě vyžádala po doktorovi screening v prvním trimestru (cca ve 13. týdnu), z toho se hodně pozná, no a pak se můžeš hned rozhodnout, jestli chceš na amnio nebo ne. Když bys na amnio nechtěla, tak ti ještě budou dělat tripletest v 16. týdnu a pak se pořád můžeš rozhodnout o amniu. Ve 20. týdnu se dělá velký ultrazvuk na vývojové vady... No a jinak běžná kontrola na gyndě... moč, krev, tlak, homotnost.. gynekologické vyšetření...
Je to ho hodně, ale bohužel si těmi nervy musíme projít, ale výsledek bude stát za to 🙂 🙂

kettysek
27. aug 2010

@mnamko sakriš asi pojedem o víkendu na výlet do Bojnického zámku 😎 😀
Veliká gratulace držím palečky !!Nejde mi otevřít tvůj blog abych se o tobě dozvěděla víc, žeby závada na naš 😅 em přijímači??

mnamko
27. aug 2010

Diky tak to ma fakt toho dosť čaká a nervy budú opodstatnené dúfam,že všetko bude o.k
@kettysek Bojnice sa osvedčili nielen mne ale viac babám čo poznám,neviem čo je v tom kameni ale jak sme vyšli zo zámku hneď ma začal bolieť ľavý vaječník a večer sme to vyskúšali a hneď som ostala tehotná.
Na lavo je lavičká dievčatá oproti chlapci a vzadu dvojičky ale sprievodkyňa to povie až po predstavení miestnosti tak saludia len zasmejú ale ako vidím je to pravda

mnamko
27. aug 2010

ak chceš klikni si na moju fotku mám 19ročného syna momentálne zo školy absolvuje pracovný pobyt na Kréte kde aj mali skúšky,dcéra tiež skončila učňák má 18r. a ide si robiť maturitu,dcéra už vie a teší sa syn ešte nevie

kettysek
27. aug 2010

@mnamko škoda že máme na zámek tak daleko, takže asi nepojedem 😀. Můžu se zeptat co tě vedlo k tomu že si ještě pořizujete miminko? taky syndrom prázdnýho hnízda?potřeba se o někoho starat?...

awalancha3
27. aug 2010

mnamko..................gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ako reagoval mm? povedz nech sa potesime z tvojho stastia... a vysetrenia su uplne v pohode, sem tam odber krvi, sem tam UZV, sem tam kontrola moču, rucne vysetrenie krcku ci je pevne uzavrety.............. nič strasne, normalne veci... hadam az na to amnio, nie ze by to bolelo- ale tie nervy 😉

awalancha3
27. aug 2010

..... ja uz zacinam mat predporodne strachy. normalne sa zacinam bat porodu a zacinaju sa mi ozivovat hrozy spred 18 rokov ☹ bojim bojim............este 3 mesiace.....porodim podla mna okolo 1.12.2010; teraz v polke septembra chcem ist dokupit vecicky pre malinku co mi este chybaju, chcela by som mat doma kompletne uz vsetko na oblecenie a kupanie tak do 3-4 mesiacov, viac nie, to potom uvidim kolko toho budem potrebovat, ale na prve mesiace by som uz naozaj chcela mat vsetko nachystane lebo bude kopa roboty okolo miminka a nie ze by som mala nervy chodit po obchodoch a zhladavat jej vecicky..... inak pochybujem, ze v 8 a 9 mesiaci budem mat silu a volu behat po nakupoch, uz teraz sa citim velka a tazka a neohrabana................. este postielku, tu mi kupi moja mama a..kocik... vcera sme si konecne sadli s mm k netu a vybrali... som nekonecne stastna, ze sa mu pacil ten co mne........cukrlatkovo-babikovsko-sladko-ruzovy pre nasu malu babiku (viac deti mat spolu nebudeme, takze nemusim hladat univerzalnu farbu) paci sa mi velmi, a stoji to 300Euro aj s autosedackou a este jedna vec je fajn, ze to ma rucky a drzadla potiahnute kozou, to je fajn na zimu, nedriape to ruky a nechladi :
.......................................Kočiar je vybavený novým elegantným centrálnym systémom bŕzd Easy STOP. Na výrobu kočiara je použitý poťah novej generácie „SPYLON“ (látka odpudzujúca vodu). Podvozok je vybavený komfortným odpružením všetkých kolies. Kočík je vyrobený podľa bezpečnostnej normy EU EN 1888/2003.
- možnosť dokúpiť autosedačku
- nafukovacie kolesá, predné otočné s možnosťou aretácie
- výškovo nastaviteľná rukoväť potiahnutá kožou
- priestranná vanička s praktickou rúčkou pre ľahké prenášanie
- plynulé polohovanie chrbtovej opierky až do úplného ľahu
- polohovacia opierka nožičiek
- päťbodové bezpečnostné pásy
- veľký nákupný košík
- možnosť nasadiť vaničku aj športovú časť v smere i protismere jazdy
- samostatný nánožník na vaničku aj športovú časť
- taška vo farbe kočíka
- v cene pláštenka na vaničku aj športovú časť

ROZMERY: Základné rozmery: celková dĺžka 95 cm celková šírka 65 cm celková výška 110 cm
Lôžko: dĺžka 75 cm šírka 35 cm váha vaničky 6 kg.
Zložený kočík: dĺžka 83 cm šírka 52 cm výška Celková váha 15,5kg

bardotka
27. aug 2010

Ahoj holky,chtěla bych taky ten menopauza test,mají ho v lekárně nebo jen přes net? kettysek snažíme se už dva roky přirozeně,protože je prý vše v pořádku.V březnu jsme byli na 1 ivf ,2embrya,ale nepovedlo se to...V Gennetu nám řekli,že už jen darovaná vajíčka,tak jsme změnili doktora,jezdíme do Brna.Je to víc než o polovinu levnější a máme jít 2 ivf asi v říjnu.Nevím jestli mám do toho jít,šance ohledně věku je malá.A to mám celý život obrácený problém,v rodině máme všichni plodnost..

kettysek
27. aug 2010

@awalancha3 já chci taky kočárek..a růžovej...a holčičku chci ....jáá chcííí 😅
přeju ti ze srdce takové radosti. Víš jsem zastáncem : Přej a bude ti přáno...

gejbule1
27. aug 2010

mnamko velikánskááá gratulace 😀 🙂 .

kettysek
27. aug 2010

@bardotka já sem ho koupila přes net.....ale rovnou si objednej 2 kusy...má se to udělat jednou a pak opakovat za týden...a myslím jsem ho viděla i tady na reklamách..jako Fertilitycheck..nebo tak nějak....jako test plodnosti, a podle čtení je to na stejné bázi..zjištění FHS hormonu..a jsou tam rovnou dva kusy...bohužel sem to zjistila pozdě.

kettysek
27. aug 2010
kettysek
27. aug 2010

pro těhulkyco už vědí pohlaví, zajímalo by mě jestli mám to podle tohoto vyšlo!
http://mimino.kvalitne.cz/index.php?file=jindy....

mnamko
27. aug 2010

no mi sme neriešili ,že chceme bábo nechali sme to na náhodu,môj prvý manžel zomrel keď boli deti malé a s terajším nemám.On sa teší ja mám obavi,lebo občas mám bolenie .

gejbule1
27. aug 2010

Tak holky u mě tento měsíc taky nic ☹ .dostala jsem mršku 😠 .Ale zároveň mi přišly výsledky z nemocnice a vše bylo v pořádku tak mám trošinku radost že v tom nebyl nějaký genetický problém.Tak zase snažení za 14dní.Ještě že nemusíme moc dlouho čekat i když ono se to nezdá ale měsíce utíkají 😒 .
Taky jsem na ty tesky menopauzy koukala ale ještě počkám.

nejka41
27. aug 2010

ahoj žienky!tak čítam že tu máme novú tehulku 🙂 🙂 🙂 ,tak držim palce. U nás sa to doma zlepšilo 😵 tak už mám aj lepšiu náladu.všetkým prajem pekný víkend a snáď to počko nebude až také zlé ako hlásia (zobrala som si 2dni dovolenku 😀 )

mnamko
27. aug 2010

Ďakujem za privítanie,ja nemám náladu vyšla mi zlatá žila a hrozne ma pichá zo spodu na lavej strane,nemali ste to niektora?

pet.s
27. aug 2010

@awalanacha ,,no už mi taky začíná hrabat, mému muuži se dnes v noci zdálo, že budu v pondělí rodit. tak nevím.Dnes kontrola v Podolí, Terinka už má 2125 g.

gejbule1
28. aug 2010

@pet.s Už ji chce mít mužík venku co 🙂 ?To měření není moc přesný 😉 ,mojí kamarádce to taky měřili a říkali jí že miminko měří 3kg.Ve středu se narodil a měl 4780g 😀 😀 .Pěkný macík co?ToTerinka mít určitě nebude, jen aby jsi tomu nevěřila že to není úplně přesný.

pajka00
28. aug 2010

Jo příroda je někdy pěkná potvora Kety...takže se jí musí pomoct...ale to musí opravdu chtít oba..jak manžel nechce, je to pak problém....ale přeju ti hodně štěstí, třeba se zadaří...vždt 43 není zas tolik, aby se to nepovedlo přirozeně.
Awa cena za kočár je dobrá, hlavně, aby se ti s ním pohodlně jezdilo a důležité je, že se ti líbí. Já na takové barvy nejsem-nemám ani růžové tričko, ale ty jsi maminka a ty s ním budeš jezdit, takže je to jenom na tobě🙂 a hlavní je, že i manželovi se líbí..

pet.s
29. aug 2010

@gejbule neděs mě!!!!!!!!!! 😀 Bude malinká a droboučká.akorát netuším po kom. Já nejsem drobek, muž má i nohu 46 a všechny děti velké a vysoké. Doted jsem makala na bytě. Padá ma na hubičku a ráno na novo 😉 ale už se to hejbe 😀

pet.s
29. aug 2010

Tak vstávat a jdeme makat!!!!šup, šup 😀

gejbule1
29. aug 2010

Ahojjjjjjjjjj 😀 .Venku je docela zima ale hlavně že neprší 🙂
Zítra mi přiletí holčiny po 14 dnech,tak se na ně už strašně těším 😀 .
Tak pěknou neděli všem 🙂 😉

zaira301
29. aug 2010

🙂 ahojte babenky....som skoro 40-tnička a marne sa snažíme o dieťatko...stále nám to nevychádza......moc tým trpím, ale asi ešte nie je mi to súdené byť matkou......potraty som mala už dva......a teraz každý mesiac čakám márne ☹...je to nespravodlivé, aspoň jedno dieťatko, keby sa podarilo....ale nič ☹ ako sa blíži deň menštruácie, tak dúfam, že možno teraz by to mohlo výjsť....už si aj domýšľam symptomy tehotenstva....aj mi býva zle...aj naliate mám prsia, ale je to len meškanie menštruácie a potom som veľmi sklamaná...poplačem si a zasa dúfam odznova 🙂 .....držím Vám palce ...ahojte 🙂

gejbule1
29. aug 2010

@zaira301 To je mi líto že se nedaří ☹ .A byla jsi na nějakém vyšetření proč to nejde?Kde je problém?

svetlanab
29. aug 2010

@zaira, drz sa , sme v tom viacere, ja tu citam baby uz od zaciatku roku a tiez sa nedari.tiez to boli, je to malicko ine, lebo ja tiez este nemam deti a 41 na krku. Drzim ti palce, prekonas to a raz sa to podaril .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre