Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

evapavla
16. sep 2010

@lilien33 , vitaj 🙂

evapavla
16. sep 2010

@pajka00 , ty si s pets fakt s tým pripravovaním hniezda nedáte pokoj 😀 , ešte že máš zbalené 😉
Ale musím sa priznať, ja som taký istý extrémista, ešte v šestonedelí ma suseda hrešila, že načo vláčim tie ťažké veci ...stále musím niečo upratovať, včera môj drahý nechcel spíliť už posledný konár na starej marhuli, doniesla som si rebrík a spílila som si to sama, potom zamazala štepárskym voskom.... teda okrem iných vecí, večer som bola ako zbitý pes

lilien33
16. sep 2010

evapavla děkuji za přivítaní.Dneska sem zustala sama s dětma.Manži odletěl do Ruska na služební cestu.Bude tam 30dní.Už tet jemě smutno. 😢

pajka00
16. sep 2010

@evapavla To víš.....já jsem celý den teď doma a přijde mi nepředstavitelné ležet a nic nedělat. Kdybych měla nějaké problémy-tak bych se i ukáznila, ale když mi nic není🙂)) Přítel chodí z práce skoro až večer-takže já všechno nachystám-aby ty "odborné" práce-přibití těch nachystaných desek mohl o víkendu zmáknout 😀

skifarka
16. sep 2010

@lilien33 také Tě vítám mezi námi a držím palce.
@janettko, přesně, jak píšeš taky už ani nevím, jestli mám ještě chuť, odvahu a sílu bojovat. Stejně jako ty po 3 nezdarech, se toto všechno už těžko hledá. Čekáme na něj s přítelem už celých 13 let ☹ . Příští týden, nás čeká imunobiologie v Podolí. Pravda, v tomto posledním těhu jsem měla na břiše hroznou vyrážku a jak skončilo těhot., vymizela i vyrážka. Mohlo by to být něco imuno, ale možná už hledám problém, tam, kde vůbec není.
Ale asi ještě zabojujeme, že? Já asi ještě ano. Moc chceme s přítelem společného potomka 🙂.

lilien33
17. sep 2010

Dobré ráno.U nás je trochu uplakaný. 😒 @skifarka děkují za přivítání.Je mě líto že sis musela projít sklamáním.Ale určitě to nevzdávej.Moc držím palečky.Já taky chtěla ještě jedno mimi ale nevzdala sem to.Ikdyž sem kolikrát měla pochybnosti.Přeci jenom dva potraty.Muj věk a zdravotní poblém.Já vím mám už 3děti.Ale ta touha po miminku je velká.S manži máme holčičku a chtěli bysme ještě chlapečka,ale není podmínkou.Hlavně abych byla já OK i mimi.Tak vím jak ti je.Moc ti přeji abys otěhu.Určitě to vyjde. 😅 @janettko tobě taky přeji abys to nevzdávala.Taky ti přeji aby si brozo otěhulila.A vše dopadne dobře.Já taky ještě nemám vyhráno.Zezačátku sem špinila.pak mě zjistily že se mimi uhnízdilo na pravo dole.měli podezření na mimoděložní.Naštěstí se to nepotvrdilo.Ale ten strach tam byl a je.Ale musím bejt optimista.A věřit,že to bude jen dobry.Akorát mám obavy stoho,že zas přiberu moc.A nebudu muset jít do nemocnice.Mívám totiš záněty křeč,žil.Jen v těhu.Proto si píchám injekce na ředění krve.29.9.si du teprav pro těhu prukazku.pak do Brna na plodovou vodu. 😝 Inak přeji pekný sluníčkovi den.

janettka
17. sep 2010

ahojík holky jsem tu jen na skok,letím na domeček
@lilien33 vítám tě mezi náma a mám radost že další těhulka v našem věku!!!Klidně nám piš jak se máš,co mimísek,co jsi nakoupila...my rády sosáme informace i když se nás to zatím....teda některých nětýká,ale holky se na to moc těší a já sbírám info jako budoucí babička...holky mrchu jsem zatím nedostala a břicho mě bolí jak na zánět či co takže to vypadá,že po reviti sice 1.mrcha byla ,ale jen taká slabá a teď zmizla někam úplně,takže asi holt naklušu příští týden k doktorovi... ☹

evapavla
17. sep 2010

Ahojte, aj u nás je škaredo, ešte že je aspoň piatok, aj keď ma čaká už 3 po sebe "brigádnický víkend", takže dnes nakúpiť kopu proviantu, kávy, napolinátnok, piva......aby mali chlapi do čoho zahryznúť a zapiť to 😀 , a konečne sa mi vráti domov naša vysoška, zasa bude chvílu veselšie

@janettka kedysa sťahujete? ste na Vianoce už v novom 😉 ?
@lilien33 hlavne sa nestresuj 🙂

ankava
17. sep 2010

@lilien33 ahoj, ten tvůj strach jsem taky moc dobře zažila, po dvou nepovedených těhu, jsem začátek tohoto prožila v jednom velkém stresu, no vlastně pořád mám strach, aby se ještě něco nepodělalo...
Sice už si víc říkám, že mi to stejně nepomohlo, ale pomoct jsem si nemohla. Tak ti přeju, aby ti to rychle utíkalo, každá kontrola byla jenom úspěšná a nakonec byl ten vysněný chlapeček.

@janettka máš to s tou mrchou nějaké podivné, ale neboj ono se to srovná a pak zase bude snaženíčko 🙂 🙂

já mám za sebou vyšetření na cukrovku... vše OK, na další kontrolu jdu až za 5 týdnů, spolu s velkým UTZ. Doktror mě trochu naprdl, protože jdu až na konci 32. týdne, takže ještě dlouho nebudu vědět, jesli malá pořádně roste. No snad jo, kope už jak pětikilová.... a já už taky začínám pučmelounovatět. 28. týden - 7,5 kg nahoře. Myslím, že těch 15 celkem asi bude.

janettka
17. sep 2010

@evapavla ahojky holky tak jsem zase doma,mám vydrbanou na domečku koupelnu a manžel položil plovoučku do dvou pokojů,asi tak 30m2,ještě ho takových 70 čeká haha.Stěhovat se budem tak v říjnu,5.máme kolaudaci a pak na to vlítnem...jinak mrcha nedorazila ale bolesti zad a břicha mám teda děsné,musím se dopovat ibalginem. ☹

lilien33
17. sep 2010

@janettka dík za přivítání.a na babičku máš ještě času dost hihi. 😅 Tý jo seš šikovná holka.A ani seti nedívím že se nemužeš dočkat až se nastěhuješ do nového domečku.Toto sem prožívala před dvěma lety.Domeček je domeček.Bydlely sme v paneláku ve 2+1.No hruza. 😲 @ankkava utebe to bude jen dobry.Uvidíš za pár mesícu se ti narodí krásné zdravé mimi a na všechno zapomeneš.Uteče to jak voda.Já mám ještě hodně dlouhou cestu před sebou.Ale sem ráda že sem našla tuhle dyskuzi a mužu se sváma podělit o své radosti a starosti.
Budu se snažit nestresovat.Dneska me dcerka překvapila otáskou že musíme koupit kočárek pro mimi a oblečení.
A jestli mám ještě mimi v bříšku a pan doktor me ho nevyndal.Ta má ale myšlenky a hlavně naco myslí ve 4letech.Povídala si otem se svou o rok starší kamarádkou.Kera bude mít brášku o pár mesicu dříve.Tak sem ji řekla že mimi musí prvně pořádně narust. 😖 Tak nevím jestly sme se neunáhlily stím že sme jito řeky.Dyž ona tak moc chtěla sourozence.Bude to proni dlouhá doba než se mimi narodí.Ale na druhou stranu budeme aspon spolu chodit vybírat oblečky atd..bude moje malá pomocnice.

skifarka
18. sep 2010

Ahoj holčiny, jsem tu jenom na skok. Jdu se podívat na Farmářské trhy, jsou už nás 1/2 roku, ale ještě jsem na nich nebyla. Odpoledne písnu. U nás je nádherně, 28 st.,/ na sluníčku/.

veruka
18. sep 2010

zdravím a omlouvám se za vpád,bude mi za měsíc 39,děti sice mám ale ještě jsem si 1přála,ale bohužel teď už jsem po 2.za tenhle rok prodělala ZT v polovině 3.měsíce.chci se vás zeptat na to co v tomhle věku dělat a jak podpořit,aby se miminko donosilo,jestli nemáte nějaké typy,třeba bylinky kromě kontryhele a vitamíny jaké užívat-jak muž tak já?děkuju 🙂

janettka
19. sep 2010

@lilien33 já budu babičkou už v prosinci,děti jsem si pořizovala dost brzo...takže už mě čeká i toto 😉
@veruka doporučuju ti imunologické vyčetření v Plzni u dr.Ulčové-Gallove,také jsem po 2 MA a tam mi našla nějaké protilátky proti embriu

lilien33
19. sep 2010

@janettka Teda jo.Babičkou v Tak mladým věku.Paráda.Já se jentak nedočkám vnoučátek mám 2kluky.A dcerka je ještě hodně malá.Takže to vbrzké době nehrozí. 😔 Takže si budu užívat tohle těhu a pak mimiska. 😀 Tak se určitě těšíš vit?Mě byto nevadilo.Bejt takhle brzo babi.Mám spolužačku která je babi už 2 roky.A užívá sito.

pet.s
19. sep 2010

Ahojky, dávám hlášení. od čtvrtka ležím v porodnici v Podolí. Měla jsme vysoký tlak a špatné monitory, tak si nás tu nechali. Pomalu se smiřuji, s tím že už tu zůstanu do porodu. No ještě uvidíme, co zítra řekne vizita.
Co tady? nějaké novinky? Nějaké tehule?

skifarka
19. sep 2010

Ahoj snažilky i těhulinky, @pet.s Už v pátek jsem na tebe myslela, že se nějak neozýváš. Říkala jsem si, jestli už nejsi v porodnici, a ono jo. Tlak budou mít "MUDrové" pod kontrolou, i když to čekání je dlouhé a pro tebe takovou "divošku", je asi těžké se "hodit do klidu". Ale ta odměna...Držím palce u rukou i nohou 🙂.
@gejbule Kdepak se touláš? Jsi ještě na "dovče"?
@janettko Ono to tam zase naskočí. Femigard pokud vím, bereš. Co nějaké bylinky- např. sporýš lékařský, měsíček?
Gynex- kapky, mateří kašička- svého času jsem si ji objednávala přes net.
Jinak Farmářské trhy byly parádní. Koupila jsem si tam výborný jogurt z farmy, šťavnatý jablka/ takový se běžně nekoupí/, nejrůznější placky z celozrnný mouky s brusinkami, švestkami a rozinkami, maliny. Ale těch lidí ☹ .
Nějak mě to velkoměsto čím dál, tím víc zmáhá 😒

janettka
20. sep 2010

@skifarka ahojík a kdepak jsou ty farmářské trhy?Taky bych se ráda na nějaké koukla...

janettka
20. sep 2010

@pet.s ty jedna,ty nám dáváš.Vidíš to lítáš aby bylo všechno hotovo a pak už toho má Terinka dost!!Tak hezky lež ať tam ještě chvíli vydrží!!!

evapavla
20. sep 2010

@pet.s , dávaj na seba a na malú pozor 😉 , držím palčeky a nech ti ten čas rýchlo uteká. Keď som bola naposledy hospitalizovaná, tak baby-tehulky čo tam trávili nejaký čas spolu tam tvorili celkom "zohratý kolektív", klebetili, štrkovali, pozerali spolu seriály, ale hlavne sa tešili, že už už porodia a odídu s malými uzlíčkami, bude to super, veľmi ti to prajem 🙂 .

evapavla
20. sep 2010

@janettka , díky za typ na dr. Gallovú, niečo som si o tom zisťovala a už som jej aj napísala. Som zvedavá či nás bude ochotná zobrať aj keď sme zo Slovenska. Dočítala som sa, že v Prahe je podobné pracovisko, ale že sa sôr zameriavajú na potraty v 1. trimestri a na nepolodnosť a ona by sa podľa všetkého viac mala zameriavať na MA v neskorších štádiách. Ako prebieha vyštrenie u nej? Dlho ste čakali na termín?

ankava
20. sep 2010

@pet.s hodně štěstí, ať ti to utíká a všechno je v pohodě ... máš poslední možnost trochu si odpočinout, pak už se zase dalších 20 let nezastavíš 🙂 Jsi V 37. týdnu, takže to už prakticky budeš rodit v termínu. Kdo by si na začátku roku pomyslel, že to tak uletí. Tak holka, drž se 🙂 🙂 🙂 a dej nám vědět.
Jak jsi tam připojená k netu????

chiguita
20. sep 2010

@kettysek Ahojky děvčata,koukám že plánujete srazík v Bojnicích 🙂 ráda se k Vám přidám.
Jsem měsíc od revize a každým dnem čekám MS a ona zatím nikde ☹
Takže pro společný výlet jesem i já 🙂 .!!!

melinduska
20. sep 2010

Ahojte dievčatá..po dlhšej dobe som sem nakukla a vidím, že sme sa trochu rozrástli 😉 Mne prišla mrcha o 3 skôr takže z bábenka nebude zase nič 😠 Všetkým tehuľkám držím palčeky a dúfam, že sa k nim čoskoro pridáme aj my čo sa snažíme o dušu 😅

pajka00
20. sep 2010

ahoj holky, tak pets ty už odpočíváš v nemocnici...noo vidíš, terezku to už asi přestalo bavit, tak chce chvilku taky mít klid.
Já jsem byla dnes na kontrole-no zatím to nevypadá, drží jak klíště, už má 3,30...takže poud dodržím termín-porodím slona a klidně bych už šla rodit i teď..zítra jdu na křivku-tak snad se tam mimču daří dobře🙂
Všem moc držím palečky s těhulkováním a posílám těhu bacily, aby se vás chytily ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 🙂

awalancha3
20. sep 2010

..........aj ja už chcem rodit.......... som v 31 tt..... a uz mam vsetky tehu obtiaze- hadam okrem opuchov...... zacala ma palit záha- reflux, bolia ma lonové kosti, okamzite sa zadýcham, nemozem spat, som ako zdrogovaný sloník, pomalá, oťapená, nemohúca............. co mi niekedy trvalo 10 min, teraz robím dve hodiny....... kym vystupim z auta zbieram 5 minut silu....... a chytaju ma take tie tehu plače a nálady depresívne..........bolí ma chrbát a kríže.......... a uz sa nezohnem...... ked chcem nieco zdvihnut musim si klaknut........ ja sa nesťažujem, som šťastná, ved to patrí k tretiemu trimestru..........len, je to už také ubolené...........idem uplne podla učebnicových prognoz príznakov..............este 8-10 týždnov..........
.....tehule držte sa!!!!!!
a nech sa snažilky stanu čoskoro tehulkami!!!!!!! 🙂

janettka
20. sep 2010

@evapavla Gallová se zaobírá jakým koliv gynekologickým problémem proč se to stalo a vím,že za ní jezdí nejen lidi ze Slovenska,ale i z jiných zemí.Sama jsem zažila v čekárně Nemce a ještě nějaké zahalené národy 😀 nechci napsat kdo abych je neurazila,že patří zrovna někam jinam.Vyšetření u ní probíhá" 1.konzultace s odběrem krve tobě i partnerovi, pak dostane partneřr termín na odběr semínek tak za 3-4 dny)nesmí sexovat) to jde do jiné části nemocnice,tam se prý testuje jestli neobsahují nějaké škodliviny a alergeny a co já vím co ještě,tak nejen jaký je počet.A ty k ní jdeš ještě jednou asi v prostřed cyklu na odběr hlenu...a pak se čeká asi 6týdnů na vásledky.Já byla na tom pracovišti v Praze po 1.MA a nenašli nic,až ona po 2.Ma jo....

janettka
20. sep 2010

@awalancha3 jen buď ráda za to kde si a jak se máš,co by jsme dali my za to dojít tak daleko jako ty 😉 ale držím pěstičky ať je ti líp a utíká ti to...

ankava
20. sep 2010

@awalancha3 neboj, už ti to rychle uteče. Buďme rády, že to můžeme prožívat. Jak píše Janettka, co by za to jiné daly.
Já se momentálně cítím bezvadně. Nic mě nebolí, neotékám, ještě pořád můžu něco dělat, i když bříško vadí, ale jsem zvědavá, až se mi překulí ten 30. týden.
Už jsi byla na velkém UTZ? Víš kolik už holčička váží?
Já jdu až na konci 32. týdne, takže nevím nic a spoléhám se, že je vše v pořádku, jen na pohyby. Malá naštěstí kope celkem čile, tak doufám, že pěkně roste 🙂

A všem netěhulkám taky posílám těhu bacily,ať máte alespoň dvojitou dávku 🙂

pajka00
20. sep 2010

@awalancha3 Tak skoro všechny příznaky mám taky🙂 Je to "radost" ten třetí trimestr, ale jak píše janetka.....můžeme být rády, že to tak máme. Je fakt, že ve 20-ti jsem neměla nic z toho co popisuješ-prostě jsem otěhotněla,proplula těhotenstvím bez jakýchkoli příznaků, bolestí, nemocí, problémů jako nic, porodila a hotovo....teď cítím každou kostičku v těle...no jo, holt 40tka je 40tka🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre