Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

veronkaj
2. dec 2010

@bobbule09 tak to je naozaj pravda, a potom všetko nejako ide.
držím palce

bobbule09
2. dec 2010

@veronkaj děkuji moc 😵 Snad se k nám to štěstí zase někdy vrátí 🙂

irafa
2. dec 2010

@janettka gratulka babi mě to čeka v dubnu 🙂
a pořadně chovinkej at se v porodce nakaziš ja tak chovala v porodce od neteřinky malou a za měsic jsem byla těhule 🙂

irafa
2. dec 2010

@veronkaj AHOJKY TAK TO NEŘEŠ VĚK MANŽEL TAKY NECHTĚL ŽE JSME UŽ V LETECH 🙂 ALE JAK SE NAM NEDAŘILO A JA STALE NE A NE OTĚHU NTAK MI BYL VELKOU OPOROU A PAK SME SE NA TO TAK NĚJAK NEUPINALI ALE NĚKDE JSEM VYČETLA ŽE JE ŽENA NEJPLODNĚJŠI V OBDOBI SVYCH NAROZENIN A JO NAM TO VYŠLO MAM NAROZKY 6.4 a otěhu se zadařilo pravě tak nějak jsem i podle měřeni bazalni tep, měla plodny den 5.4 a vidiš sice jsme se netrefili přimo do ovulky že mame holčičku Elišku ale tvrdili jsme to poctivě a pak jen čekali a hle ono se nam po třech letech zadařilo a vidiš v dubnu snad budu babi čekame na vysledky amnio

ankava
2. dec 2010

@janettka nazdááááááár babi 😀 😀 😀 posílám velkou gratulaci, ať se holkám daří... a koukej si malou pořádně osahat, budeš to ještě potřebovat.

@veronkaj vůbec nemysli na to, kolik Vám je let, jestli si miminko přeješ a partner tomu bude jenom trochu nakloněný, tak si to určitě užiješ a strach, že to nezvládneš s únavou a s penězma bych úplně hodila za hlavu.
Mě je 40, za 14 dní doufám povezu z porodnice miminko a tyhle strastí, i když vím, že nastanou, vůbec nepovažuji za důležité. Vůbec si nemyslím, že jsem na miminko stará. Partner je sice trochu mladší, ale jestli je ti 40 nebo 44, to vůbec nehraje roli.

veronkaj
2. dec 2010

@irafa
no aj my máme teraz narodeniny, a to večné či sa podarilo či nie a potom či je to tam kde má byť a či sa dobre uchytí a podobne a potom či je zdravé a stále sa čaká na niečo,

tým že mám aj doma pubertiačku a občas teda dokáže vytočiť si niekedy až myslím, bože čo som taká zlá mamina, ale potom ked vidím ostatných pubertiakov nieje to také zlé,

@ankava gratulujem, tak myslím, že naklonený tomu je inak by si dával velký pozor a používal ochranu to ho poznám ešte z doby ked sme spolu chodili, a ja ked vidím také mimi tak si hneď predstavuem aké to bude. a ked som schopná a bezproblémov vstávam v noci kvôli psovi alebo inému tak vstanem aj kvôli miminu bez problémov ved raz to dospím .

dendy1
2. dec 2010

@bobbule09 skús si nasadiť tabletky femibion, ja som začala v polovici apríla a v júni už som mala pozitívny test 😀 Objednala som si aj ten Femigard Bylinný koncentrát, ale ten som si stihla dať len asi 3x 😀

teckovanaorchidej
2. dec 2010

První výsledky z amnio jsou v pořádku, jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

martulle
2. dec 2010

ahjte holky,tak už to máme konečně za sebou.14dnu jsem byla v nemocnici,napřed nás hlídali a potom jsem porodila až na po třetí krásného chlapečka 4.20 a 52cm,ale stálo to za to.velice si ted užívám každý jeho pohyb,usměv.....tak nevím jestli je to rokama,ale je to velice nádherný pocit mět maličké,když už máte velké děti,to se nedá popsat.přeji všem snažilkám,at se zadaří a nevzdávají se a všem těhulkám at mají všechno v pořádku a na konci těhotenství v náručí svého vytouženého broučka a nebo berušku

ankava
2. dec 2010

@martulle posílám velikou gratulaci, hodně štěstí a zdraví pro vás všechny, chlaoeček je pěknej pořízek, tak ať se mu vede i nadále 🙂 Užívejte si 🙂
@teckovanaorchidej paráda, gratuluju, ty konečné už budou taky v pořádku, to už se nemusíš tolik strachovat. pro mě bylo taky úděsné to čekání na ten první rychlovýsledek 🙂

gejbule1
2. dec 2010

@janettka Strašně moc gratuluju k vnučce 🙂 .
Zdravím nové snažilky i těhulky 😀 .

gejbule1
2. dec 2010

Teda holky já nevím komu dřív gratulovat.
@martulle Moc gratuluju k mimínečku 🙂 .Užívej si ho 😀 .
@teckovanaorchidej To je superrrrrr.teď už si to můžeš začít pořádně užívat.Přeju ti to 🙂 .
@bobbule09 Určitě se ti to podaří,držím ti moc palce.Věk neřeš když chceš miminko.Já ten svůj limit na miminko taky pořád posunuji.Teď ho mám do léta 😀 .

moncici
2. dec 2010

Ahoj no vrátila som sa od doktora jedna tuba nepriechodná druhá priechodná navrhol mi umele oplodenie ale ja si myslim že ked jedna je volna tak by to mohlo isť ešťe mi povedal že v mojom veku je to najlepšie riešenie 😉 čo mi poradíte mám isť nato umele alebo skúšať dalej

teckovanaorchidej
2. dec 2010

@moncici ahoj, já hlasuju pro umělé 🙂 🙂

teckovanaorchidej
2. dec 2010

Gratuluji maminkám a babičkám, já se v té radosti zapomněla zeptat, zda je to opravdu ta holčička, ale to je fuk, potvrdí mi to za 2 týdny.

gejbule1
2. dec 2010

@moncici A podařilo se ti otěhotnět přirozeně za tu dobu co se snažíte?
Myslím že je to dost o penězích.Už si asi taky všechno hradíte že?

irafa
2. dec 2010

@martulle velka gratulace k chlapečkovi a jj maš pravdu je to uplně něco jineho než před dvacei lety klido bych dala i opačko ale neee dělam srandu mala bude mit maleho Luboška na hrani až naše věrka porodi ty joo to bude mit Eli 15 měsicu mlada to tetička🙂

evapavla
2. dec 2010

@martulle, srdečná gratulka ku bábenku 😵

evapavla
2. dec 2010

@janettka , gratulujem, užívaj si babičkovania ,to si teda ale mladá babi 🙂

lilien33
2. dec 2010

Jéééjda děvčata já se strácím vtom množství těch informací.
@martulle moc gratuluji k narození malého Petříčka.Pěknej macíček. 🙂
Přeji zdravíčko tobě i malemu,At roste jen do krási a radosti celé rodiny. 😉
@teckovanaorchidej gratuluji k dobrým výsledkům s amnia.
@bobbule09 Já vím je to dlouhá doba co se snažíte o miminko,ale nevzdávej to. 😉
Pevně věřím,že se vám zadaří.Moc bych ti to přála.Seš ještě mladá.Nestrácej naději.

lilien33
2. dec 2010

@bobbule09 U nás finance sou taky na programu.Ale nějak to moc neřešíme.
Dyž sme chtěli mimi a manži měl práci tak sem 2*potratila.Pak se třičtvrtě roku nic nedělo.
A já pak otěhotněla a za 2 měsíce manži přišel opráci. ☹ A ještě kevšemu mu podnik dluží výplaty za 5 měsícu katastrofa.
Ještěže máme něco našetříno.Ze služebek co sme dávali stranou na dodělávky domečku.Už toho moc není.A tet před vánocema je to mazec.Snad sežene novou práci.Inak se mě doma zblázní.Je zviklej pořád něco dělat.
Zatím něco kutí doma nebo kolem domečku.A tet v zimě je to bída.A hlavně jezdil po celém světě a to mu tet chybí. 😖
Dělal u podniku 28let.Nechápe to jak sním zametli a snim ještě 59 lidí.Jojo hlavně že sme zdraví.To je důležitý.A taky že se máme rádi.

irafa
3. dec 2010

@lilien33 víš to maš tak dnes si dobrých pracantů nikdo nevaži berou nas jako řadovku a když něco namitneš tak ti řeknou za dveřma stoji fronta dalšich co tě vystřidaj

moncici
3. dec 2010

@gejbule1 Ahoj no ved práve je to dosť penazi ja mam velké detičky ale môj terajší muž žiadne tak neviem máme sa rozhodnúť a v januári dojsť aby sa všetko zahojilo a idu sviatky ale daujem 🙂

moncici
3. dec 2010

@teckovanaorchidej Ahoj aj ty máš za sebou umele ja sa trochu toho bojím

bobbule09
3. dec 2010

@moncici já mám za sebou taky umělé, ale neúspěšné.Ale kdybych na to měla finance, tak bych to zkusila klidně znova 🙂

teckovanaorchidej
3. dec 2010

@moncici a čeho se bojíš? Nic to není, neboj se 🙂 🙂 🙂
Mám za sebou minimálku - v našem věku více méně k ničemu - ale není to pravidlo, jsou holky, kterým vyšla, mě nevyšla... a pak dlouhý protokol a klaplo to hned na poprvé. 🙂 🙂 🙂

moncici
3. dec 2010

@bobbule09 no to dakujem u nas to stoji okolo 2500 euro nakolko po 40 poistovna nepreplatí nič ☹

moncici
3. dec 2010

@teckovanaorchidej počkám do toho januara nech sa všetko zahojí a potom mu zavolám ja nemusím čakať na schválenie s poistovne ta že dakujem za všetko nech sa všetko vydarí 🙂

teckovanaorchidej
3. dec 2010

@moncici a neměla bys to v čechách třeba levnější?

awalancha3
3. dec 2010

.............................25.11.2010 o 20.05 hod. sa nám narodila malá Helenka................4 000 g a 53 cm s čiernymi vlasiskami........... a líčkami ako jablčka...........................

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre