• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

6. augusta 2016 
@gejbule1 segře bude za týden 32let,ještě mladice.V tomto věku jsem na tom byla stejně i přez antiko jsem měla strach že otěhotním :grinning:
8. dec 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, taky bych chtěla otěhotnět :grinning: :grinning:
8. dec 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janettka jak se to sestře povedlo? Nemá nějaký zaručený recept na otěhotnění? :grinning:
8. dec 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobbule09 nejlepší recept na otěhotnění je, když otěhotnět nechceš :slight_smile: což v našem případě je rada úplně na nic
:slight_smile:
@janettka pravda to je, že roky dolů šancí přidávají.... moje kamarádka je teď na konci 5. měsíce - je jí 33 - rozhodli se mít dítě, otěhotněla napoprvé, ale s mikropotratem a za 2 měsíce byla znovu v tom a teď těhulí bez problémů.
Ale ještě to není ztracené ani pro starší snažilky :slight_smile:

Jinak já nic... ty poslíčky jsem měla jen jednou a teď už je zase klid... asi měl doktor pravdu, že to jen tak nebude :slight_smile: :slight_smile:
8. dec 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobbule09 my jsme do určitého věku hrozné,já jsem taky vždycky hned otěhotněla a proto prožívám tyhle neúspěchy dost krutě...no holt nemládnem a nemůžeme počítat,že všechno bude stejné... :wink:
8. dec 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankava já jsem před porodem taky neměla žádné příznaky, že by to už mělo být. Nakonec jsem týden přenášela a malej se narodil až po týdnu v porodnici, kde si mě nechali kvůli vysokýmu tlaku. Doma jsem skákala přes švihadlo, jen aby už se to narodilo a dělala co mohla a nic. A pak jsem v nemocnici byla v klodu, jen ležela a přišlo to samo :grinning:
8. dec 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janettka moje sestra má jen jeden vaječník a po vysazení antiko hned další měsíc otěhotněla. Ta otěhotní, jenom se otře o trenky a já neberu antiko už 5 let a nic z toho. Ale na druhou stranu aspoň ušetřím :grinning:
8. dec 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobbule09 jojo taky jsem taková byla,pak jsem vyměnila partnera,nemohli jsme si mimiska dovolit a tak jsem brala antiko a ještě kondom a když jsme pak chtěli tak to najednou nešlo,po 3 letech se to podařilo,ale nedopadlo to dobře....prostě věk je znát i u těch co nemají problém otěhulit...nebo je to možná i změnou partnera,dr nám zjistil alergii na jeho sperma...
8. dec 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janettka to já jsem taky s prvním partnerem otěhotněla hned, ale teď s novým partnerem mi to nejde. Alergii na sperma nemám, ale prostě ten věk a starosti nám nepřidávají :unamused:
8. dec 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobbule09 tak co kdyby jsi to zkusila vypustit?Já vím,že je to těžké,ale zas to fakt pomůže.Psychika je na nic....třeba se upnout na hledání práce,zapomeneš a bude to natotata :grinning: to se radí :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janettka hmm, dobrá rada :grinning: :grinning: No my jsme to tak nějak vzdali s tím, že teď už budeme mít sex jen pro radost a ne proto, že bych mohla mít ovulku. Buď to vyjde, nebo ne, prostě na to kašlu. Už nebudu brát ani žádné léky, hormony a podobně, prostě jako kdybych otěhotnět nechtěla, jenom nebudem používat antikoncepci :sweat_smile:
8. dec 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobbule09 tak jak piše janetka tak u nas to tak zabralo až jsme nevěřili nže to vyjde to klaplo
jinak hjolky malej v břišku u dcerky Věrky je okkkkkkkkkkkeeeeejjjjjj jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tak a až budu mit penizky tak začnšm nakupovat na kloučka broučka tak a jdu snad upect jstli mě mala necha paaaa
8. dec 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky mě tak pálí už 3dny žáha,už jsem zkusila kde co...to je to moje,že nemám chlastat!!!Ten metropol je na mě bič!
8. dec 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irafa blahopřeju dceři k dobrým výsledkům,ten kámen co vám spadl ze srdce jsme slyšeli i my tady na severu čech. :wink:
8. dec 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já ještě do března otěhotněla v pohodě ale zase se to pokažé někde pokazilo a to je taky o nervy.Teď si myslím že to taky bude problém otěhotnět.
@irafa moooooooc gratuluju :slight_smile: To budete mít krásné vánoce!
8. dec 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gejbule1 neboj,jsi na řadě!!! :wink:
8. dec 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky mě je poslední 3měsíce od ovulace dost blbě od žaludku.Podotýkám že těhotná nejsem.Máte to některá?
@janettka Mě vždycky pálila jen v těhotenství.Prý je dobrý Espumisan.Snad je to dobře napsaný.
8. dec 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no spíš jde o to že jsem to nikdy neměla :angry:
8. dec 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gejbule1 jo já to někdy mám,to pálení žáhy připisuju taky ovulaci která v techto dnech probíhá,ale spíš tomu půl litru metropolu co jsem vypila na zdraví vnučky :grinning: jdu se nalít tím bílím sajrajtem gaviskone,na tak velké podráždění mi pomůže jenom tohle...pokud to teda udržím a nepoblindím se z toho.Je to fakt hnus
8. dec 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.............babulky................. už sem nebudem chodit, chcem sa vám za všetko podakovat, za podporu a názory........... a takto sa rozlucit.............mam to teraz strasne tazke....... mam doma ani nie 2 tyudnoveho novorodenca depku baby blues.... do toho starostlivost o syna so zlomenou chrbticou a teraz si moja mama zlo mila stehnovu kost, operovali ju dnes a bude nehybna aj ona dlhy cas............. tak naozaj neviem....... starat sa o 3 ludi leziacich.... už meliem z posledneho, neviem ako to zvladnem ked mamu prepustia....... ako budem za nou dochádzať, komu skor varit...... o koho sa skor starat... som jedinacik a tak nikto sa o mamu nepostara....... pomahala mi so synom kym som bola v porodnici..... a teraz bude na mna aj babo, aj syn aj mama............neviem, neviem neviem......... depresia sa mi prehlbuje... sama by som potrebovala pomoc a podporu...... manžel je bankar a ma chaos v praci......... aspon psychicky ma drži nad vodou.....................mam strach z buducnosti, je mi nanič......................majte sa pekne a pamatajte, že napriek všetkemu je život krásny ( len mne sa to teraz príliš nezdá)........................
8. dec 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@awalancha3 Držím ti palce ať se ti brzy situace zlepší.Věř že zase bude líp i když se ti to teď nezdá.Taky jsem párkrát v životě měla pocit bezmoci :frowning2: .život prostě není peříčko a asi zkouší kolik vydržíme.
Bude to pro tebe těžké ale zvládneš to protože jsi žena :slight_smile: .Budu na tebe myslet a držet pěsti.Alespoň občas o sobě dej vědět jak se máš.drž se :slight_smile:
8. dec 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@awalancha3 hodně síly, ať to všechno zvládneš a až bude líp, tak zase přijď mezi nás na kus řeči. Rády o tobě uslyšíme. Uvidíš, všechno nějak zvládneš. Máš přeci skvělého chlapa a každá situace se dá vyřešit.
Tak hodně štěstí a drž se :slight_smile: :slight_smile:
8. dec 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janettka po půl litru metropolu bych měla daleko vážnější problémy než je pálení žáhy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mě teď už asi dva dny žáha nepálí, asi mi trochu padá břicho, tak už to není tak zlé, takže toho využívám a tláskám, co se dá... aspoň pár dnů v tom mém blicím těhotenství :slight_smile: :slight_smile: jestli budu dlouho přenášet, tak asi z tohodle ještě pár kil přiberu (zatím pořád 10-11), ale jinak mě v těhotenství pálila žáha jako blázen. Jsem si vždycky říkala, jaký to asi je to pálení žáhy - tak teď to bezpečně vím- pěkně hnusný. Naštěstí mi občas pomohly ovocné rennie, protože po těch peprmintovejch mi bylo ještě navíc blbě. Ale někdy nepomohly ani ty.... zvlášť když se k tomu přidalo to blivno :slight_smile: :slight_smile:

@irafa skvělá zpráva, to jste si určitě obě oddychly, tak teď už můžete vesele chystat výbavičku :slight_smile:
8. dec 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@awalancha3 ahojík kočenko,nechci ti radit,ale asi by jsi sem neměla přestat chodit,vyplač ce tady nebo jak já říkám vyblij to tu na nás a ono se ti uleví...sdílené starosti jsou menší starosti...anebo pokud si myslíš,že ta depka je dost velká a máš toho na ramenou hodně,zajdi za psychologem,přece jen aby jsi náhodou nedostala laktační psychozu,je to nebezpečné taková zatěž...jinak na tebe moc myslím a posílám pohlazení.
9. dec 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@awalancha3 drž sa nech sa ti podarí všetko zvládnuť
9. dec 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,takze nasa Lucia sa narodila 8.12. s mierami 3140 a 48 cm sekciou.a ešte Vám chcem povedať,že hoci mám skoro 40,tak všetko zvladam oveľa lepšie ako 20 ročná.myslím ranu a tak.a samozrejme aj malinku,čo má nesmierne teší.
@awalancha3 Tebe naozaj nezavidim,fuuuuu to je naozaj vela, ale ako hovorí janetka,tu na mk sa môžeš aspoň vyzurit,vyplakat a vystazovat.
10. dec 2010 o 04:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@christy22 moc moc gratuluji k Lucince, hlavně ať jste obě dvě v pořádku a jste brzy doma. A malé hodně štěstíčka do života :dizzy_face:
10. dec 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@christy22 Gratulujééém
10. dec 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@christy22 moc gratuluji, hodně štěstí a zdraví :slight_smile: :slight_smile:

u mě nic nového.... ani poslíček :slight_smile:
10. dec 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankava zato já mám pořád bolesti břicha, jako bych měla rodit. Asi to mám místo tebe :confounded:
10. dec 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok