Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ankava
17. dec 2010

@kettysek tak to je další rada v pořadí, já už některý vyzkoušela, ale asi ta příroda ještě nechce.... obávám se, že bych se po tom cukru tak akorát ......
taky mi zase radili, že mám držet hladovku, že to dítě taky vypudí,.... tak ti nevím. Tu jsem tedy ještě nezahájila, protože toho ani tak moc nesním...
Nedá se nic dělat, prostě si to budu muset vyčekat 🙂

janettka
17. dec 2010

@ankava neboj taky se dočkáš 😉 sex jste už taky zkoušeli?nebo se mm zdráhá?

ankava
17. dec 2010

@janettka zkoušeli....

lilien33
18. dec 2010

Ahojky děvčata.Dneska mám trošku honku.Nejstarší syn slaví své 18narozeniny.A mladší syn hned za dva dny.14let.Takže slaví společně.Tak mu budu dělat menší oslavu. 😉 A ještě kevšemu dcerka Markétka má angínu. ☹

teckovanaorchidej
18. dec 2010

ahojky děvčata, jenom nakukuju, ankavičko, jsi celá??? 😅 😅 😅
Všechny zdravím, u nás amnio předběžně úplně OK a v út už na velký UTZ ve 20tg, letí to jako blázen 🙂
Děvčata, pěkný předvánoční čas a pohodu všem domů. 🙂 🙂

ankava
19. dec 2010

@lilien33 přeju synkům všecchno nejlepší a dcerce uzdravení.

@teckovanaorchidej gratuluju k amniu, UTZ bude určitě úplně v pohodě 🙂

Já jsem stále vcelku 🙂 Zatím všechny vyháněcí manévry zklamaly 🙂

lilien33
19. dec 2010

@ankava děkuji za přání mým synům k narozeninám.Oslava se povedla klukum se to líbilo. 🙂
Dcerce se už ulevilo.Už prý je uplně zdravá.A jak dovádí.Antibiotika ji zabrala.Ven ještě nemuže.chjo.
A tobě přeji at brzičko držíš ve své náruči svou dcerušku.Určitě to bude už brzo.Určitě. 😉

@teckovanaorchidej To sem moc ráda že ti amnio dopadlo dobře.Jojo utíka to utíka.Než se nadějem budem mít ty naše drobečky v náruči.Jejda já se tak těším. 🙂

gejbule1
20. dec 2010

Pěkné pondělí holky 🙂 Tenhle týden bude v práci jen kraťoučký .
Holky máte volno mezi svátky nebo jdete do práce?
My budeme sice jezdit po návštěvách ale už se těším .
Dokoupeno už mám všechno,už mi chybí jen nějaké drobnosti jako je jmelí nebo majolka. 🙂
Já se tak těším na pohádky 😉

rainbow1
20. dec 2010

Ahojte žienky. Dlho som nepísala, ale poctivo čítala. Som v práci takmer od rána do večera a večer doma som potom "mrtvý homolka" 🙂 .Chcela som tiež ešte chvílku vydržať, do 28.12., kedy bude mať drobec 12. týždňov a dúfam, že všetko bude OK a dostanem knižku 🙂 . U lekára som naposledy bola minulý pondelok, bejby malo 3,5 cm, srdiečko krásne bilo - nechcem to zakríknuť. Tak dúfam, že úspešne rozšírim rady vašich tehuliek.
Od dnes mám dovolenku - huráááááá a tak som si konečne pripravila cesto na perníky. Nie som síce taká šikulda ako niektoré z vás, budem piecť len tie perníky, viac druhov nezvládnem, nemám na to bunky 😀 .
Prajem ankavičke skoré porodenie bábatka a všetkým hlavne veľa zdravíčka.
@teckovanaorchidej ako dlho sa čaká na výsledky amnio ? Bolí to ? Musí to podstúpiť každá žena po 35 ?
Prajem všetkým krásne predvianočné dni.

janettka
21. dec 2010

hezký předvánoční čas děvčata,už pomalu po večerech končím dopékání,dneska ještě dokončím 3 druhy,zítra dva a mám hotovo...pak umyju tu ulepenou zem v kuchyni a můžou být vánoce. 😉
@rainbow1 gratuluju k šikulce miminku,máte ten nejkrásnější dárek k vánocům viď,na nějaké cukroví kašli,na tom svátky nestojí.Moje sestra musí ležet má nějaké problémy v těhu,tak je taky rozhozená z toho že není uklizeno,nachystáno a napečeno,ale já ji říkám,hlavně když bude všechno v pohodě...jinak nic není důležité.Chtěla bych jí pomoci,ale je 300km daleko,tak to nejde. 😒 Nabízela jsem ať dorazí k nám,že ty svátky nějak splichtíme dohromady,což by zcela sobecky přiznávám mě udělalo strašnou radost,ale nejde to.Tak to holt letos bude provizorium.U nás budeme poprvé jen 3 u stolu a po té hromadě dětí mi to připadá strašně divné... ☹

ankava
21. dec 2010

Ahoj....
@rainbow1 hodně štěstí, řidičák na těhotenství dostaneš za chvilku 🙂

já jsem po další kontrole.... stále všechno v pohodě, jsem prý hezky otevřená, ale bez těch správných kontrakcí.
Takže další kontrola je na Štědrý den a preventivně mám přijít s taškou... takže opět nic jistého 🙂
Tak dneska nazdobím stromeček a všechno ostatní je ve hvězdách 🙂

gejbule1
21. dec 2010

@ankava Ty nás teda napínáš 😉 Teda tvoje princezna 🙂

ankava
21. dec 2010

@gejbule1 já už jsem napnutá jak kšandy 🙂 ale už je to jen pár dnů, už mě to fakt nemine 🙂 🙂

gejbule1
21. dec 2010

@ankava Už si to nepamatuju ale bylo ti na začátku špatně?Někde jsem četla že komu není špatně miminku se moc ven nechce 😀 .Asi je to blbina co?

ankava
21. dec 2010

@gejbule1 mě bylo blbě 7 měsíců z 9 a na začátku šíleně, takže na mě to tedy neplatí 😀

gejbule1
21. dec 2010

@ankava Tak že by to bylo obráceně 😀 😀

evapavla
22. dec 2010

@ankava , veľmi, veľmi držím pästičky, a možno keď toto píšem, ste už väčšia rodinka 😉

evapavla
22. dec 2010

@janettka , u nás to tiež vyzerá na 3 pri stole, staršia ešte nevie či príde domov na sviatky, tiež mi je to nejaké čudné, ale snažím sa na to nemyslieť. Ty šikula, koľko druhov si napiekla? Ja som jeden plech spálila, jednen recept bol asi na figu, vytieklo mi to z formičiek 😀 , do medovníkov sa pustila rodinka, zajtra budem ešte niečo piecť, alebo kúpim 😉 . Včera som mala skúšky z masérskeho kurzu, všetko išlo bokom, ale mám to uf, uf.

gejbule1
22. dec 2010

@evapavla Hlavně že máš zkoušky 🙂 gratuluju 😀

evapavla
22. dec 2010

@gejbule1 , ďakujem 😉

janettka
22. dec 2010

@evapavla teda tak to velká gratulace!!!!Holky mám za sebou šílenou tlačenici v obchodňáku na potraviny asi jsem nějak nezaregistrovala,že bude buˇd je týden zavřeno nebo válka...co ti lidi šílí????Mě z toho asi fakt klepne!!!!Dneska dopeču cukroví a v noci snad zabalím tu trošku dárků co letos budeme mít...teda hlavně naše dcerka,nám dám pod stromeček krabici s účtama za dům haha...a to nás přejde humor hned! Tak holky přeju všem šťastné a veselé svátky,lepší celý rok 2011 , těm kdo ještě nemají bříška tak ať se zadaří a není to jen z jídla!!!Holky hurá jsou tu vánoce 😀 😀 😀

janettka
22. dec 2010

@ankava tobě samozřejmě přeju lehký porod,zdravou holčičku a ať to máš do štědrého dne za sebou!!! 😉

evapavla
22. dec 2010

@janettka , 😀 krabicu s účtami si dáme asi aj my, alebo radšej nie, nech si nepokazím sviatky, ...ale teším sa z nového roldoru, kde by som vštky tie veci inak napchala a máme novú posteľ 😵 , tak ju už len využiť a všetkým nám nádejným maminám prajem nech takto za rok rozoberáme aj sladké tehulkovské alebo bábätkovské témy, krásne sviatky babulky!

macek28
22. dec 2010

Ahoj holky!Po delší době nakukuji.Jdu Vám popřát pohodové Vánoce a hodně vánočního snaženíčka.At je tu po NR samá změna nastavení. 🙂 Pa,pa

gejbule1
23. dec 2010

Dobré ráno holky,užijte si krásné a veselé svátky 🙂 .
@janettka ty lidi jsou šílený.Taky mi připadá že už asi nikdy nebude otevřeno.
Já dnes budu uklízet a odpoledne mi přijde ségra s dcerou a malým 4klučíkem tak to asi stejně němá cenu 😀 .

irafa
23. dec 2010

@ankava jejda ty jsi ještě cela???????? no tak ty chceš rodit na ježiška 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no hlavně at to maš už brzo za sebou si pamatuju ja loni ale ja měla termin pozděj a řikala jsem si ne jen na vanoce to ne no a vidiš termin mi dali na 27.12 a řikala jsem jim že to nemuže bejt že nejdřiv leden a když tak prvniho a hle jakou jsem měla pravdu no vidiš a už je to rok toto leti
holky všem nadherne vanoce a štastnej novej rok papapa a hlavně v klidku hihi se mi to povida a sama se nervačim že to nestihnu co chci 🙂 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😝

gejbicr
23. dec 2010

Ahojky všem,jsem z jiné dizkuze,ale
ANKAVA mě poprosila...takžeeeeee....
KAMILKA je na světe včera od rána, 48cm a 3,03 kg,po devíti hodkách snažení nastaly komplikace a musela jít ven císařským řezem,obě jsou v pořádku!!!

já si vás tady čtu už od dubna takže tímto všechny moc zdravím a přeju krásné Vánoce a celý nový rok at nám přinese aj splnění těch našich společných přání co tady máme🙂)

evapavla
23. dec 2010

@gejbicr ,to je nádherná správa 😵 😵 😵

teckovanaorchidej
23. dec 2010

Milé holky, přeji všem pohodové vánoce a v dalším roce samá splněná přání, radost, klid, pohodu, zdraví, štěstí a peníze 🙂 🙂

skifarka
23. dec 2010

Ahoj holky, @gejbicr tak, že moc gratuluji, to je přenááááádherný dárek, který si ankava nadělila. To je moc dobře, že je všechno v pořádku. Hezčí Vánoce si nelze přát 🙂
@evapavla blahopřeji ke složení zkoušek.
Přeji Vám všem klidné a šťastné prožití vánočních svátků. Nebudu psát bohatého Ježíška, jak se někdy říká. Bohatství a štěstí, lze těžko najít v hromadění věcí.
@janettko Taky mně ty lidí připadají, jako když je konec světa. Je to už takový "kolorit" naší doby. V Kauflandu nakupoval jeden dětský psycholog/není moc známý/.Radí, radí, ale choval se tam jako d...l. Div, že by se nepopral s jednou postarší paní o dárkovou kazetu se šampony. Byla poslední, tak jí ji vyškubnul z ruky. Bylo to směšný a trapný.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre