• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

5. apríla 2017 
Holky přeju vám krásné veselé a klidné vánoce :grinning:
24. dec 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne poVianoce a všetko dobré do r. 2011 vám všetkým želám..............
27. dec 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankava gratuluji k holčičce at roste jen do krasy a jste hlavně zdraví :slight_smile: :wink: :slight_smile:
28. dec 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@awalancha3 pěkna fotečka
28. dec 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vespolek,
ANKY holky už jsou doma,moc pozdravuje,však už brzy za vámi přijde sama a vystaví fotečky:slight_smile:)malá je zlatíčko,prý už stihla tatku pokandit a jí počůrat:slight_smile:)tak jsme ji psala at si manžel hned vsadí sportku,že hovinka nesou štěstí:slight_smile:)
vy se tady všechny opatrujte,přeju vám jen ty vytoužené // v Novém roce!
29. dec 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj všem po Vánocích...
my jsme konečně doma, malá se má krásně k světu - jukněte na fotky....
až budu mít víc času, tak Vás všechny dočtu a napíšu pár řádek k porodu a tak :slight_smile: :slight_smile:
Mějte se krásně :slight_smile: :slight_smile:
29. dec 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankava máš moc hezkou princezničku.Je nádherná. :slight_smile:
29. dec 2010 o 19:26  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awalancha3 taky moc hezkou berušku máš.Obě ste tam hezky spokojený holky.
29. dec 2010 o 19:29  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankava Moc gratuluju ke krásné holčičce :slight_smile:
@awalancha3 sluší Vám to :slight_smile:
29. dec 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teeeeda baby, člověk vás chvíli nechá bez dozoru vy tu rodíte jak divý.-))) Jdu vás dočíst at vím, co kdy a jak.
29. dec 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem vás dočetla. Gratuluji k novým mim inkům.
@awalancha3 na tebe jsme holka myslela, jak jsi zvládla porod? Krásnou holčičku máš.-))Nesmutni a užívej si ji. Já vím, že se to řekne a blbě dělá.A co si najmout někoho na pomoc v diomácnosti nebo k mamince? Já mám paní na ůklid a když jedu do práce, tak malou hlídá mamka. Uvažujeme o nějaké paní na hlídání, ale jen když budu v práci a v Praze. Jinak je malá moc hodná a my to s ní skvěle zvládáme. Takže zatím nen potřeba.
@ankava no gratuluji!!!.-)))))Holky počejte jak budete do těch berunek zamilovaný. Nemůžu se jí nabažit.
29. dec 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posílám nějaké fotky.-))
29. dec 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde jsou?
29. dec 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
30. dec 2010 o 01:12 • agenturaberuska
Ahojte po Vianociach a pred Silvestrom! Nijaká nová teuhulka? :wink: ...na povzbudenie :dizzy_face: :dizzy_face:. U nas sviatky celkom sa dali až na moje občasné výlevy....strašne mi prišlo ľúto , že nemáme bábo pod stromček. Ale zajtra je Silvester, o polnoci si budem želať čo najskôr // na teste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:. Dnes si idem niečo prevariť a predpiecť, nech zajtra môžem mať len vyložené nohy, aj keď tak to celkom nebude, budeme mať Silvestrovskú oslavu s kamošmi u nás doma.
@pet.s .....no krásne fotky :dizzy_face:
@ankava , veľká gratulácia, malá je zlatulinká :dizzy_face:
@awalancha3 , svedčí vám to :dizzy_face:
Veselého Silvestra a šťastný Nový rok všetkým !!!
30. dec 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankava velikánska gratulácia ku krásnej dcéruške, veľa zdravíčka pre obe :dizzy_face:
30. dec 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankava malá je nádherná,moc gratuluju!!Jinak všem vám holky přeju hodně štěstí,zdraví těm co mají miminka tak ať jsou hodná a rostou jen pro potěchu,těm co čekají na vytoužené// tak ať se nejen povedou,ale dojde to i ke zdárnému konci....takže hoky hodně štěstí v tom roce 2011 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. dec 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všem Vám přeju do roku 2011 splnění všech Vašich tajných i netajných přání :slight_smile: :slight_smile:

a nashledanou v novém roce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. dec 2010 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky do nového roku "Ať se splní, co si přejete!"
31. dec 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pet.s moc ti to na fotce sluši a mala je taky kouzelna ja se taky nemužu te naši babulky nabažit a to mame zejtra rok :slight_smile:
31. dec 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vše nej nej nej jen to nejlepši v novem roce a at všem snažilkam to tu vyjde a brzičko chovaj vonavej uzliček v naruči
31. dec 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem všetko dobré do Nového roku,tehulkám uspešné dotehulkovanie,netehulkám rýchle otehulkovanie a maminkám vela radostí s drobcami
@pet.s Krásne detičky
31. dec 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@awalancha3 krásne a vidieť že aj šťastné osôbky
31. dec 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,Krásného Silvesrta a ten rok 2011 aby byl plodnější,úspěšnější a veselejší,plný lásky a štěstí přeju upřímně Vám Všem :slight_smile: .
My jsme taky doma jen nám přijde návštěva manželský pár a Markův-manželův kamarád co se před týdnem rozešel s holkou a špatně to snáší . :frowning2:
Hezky si to užijte :grinning: :grinning:
31. dec 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte děvčata.Taky vám přeji pěkného silvestra a uspěšnější Nový rok 2011. :slight_smile:
Já pujdu nachvilku za sousedkou.Manži jel s veterán klubem na silvestrovskou projíždku. :pensive:
Kluci mají taky každý svuj program.Jen udělat jednohubky a chlebíčky.Pomazánky mám.
31. dec 2010 o 13:32  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pet.s.máš moc pěkné dětičky.Ale tobě to obzvlášt sluší s Terinkou.
31. dec 2010 o 13:33  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dívky :slight_smile: hezkého Silvestra a celý nový rok co nejpohodovější :slight_smile:
31. dec 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zkusila jsem sem hodit Aďuli, ale nějak mi to vůbec nejde, nj :angry: :frowning2: :wink: :slight_smile: n.
31. dec 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nech Vám radosť žiari z očí celučičký rok
a nech šťastie sprevádza každý deň Váš krok.
So srdca prajem všetkým holkám v Čechách a dievčatám na Slovensku :slight_smile:
31. dec 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, maminkám přeji ať mají ze svých dětiček jenom radost a snažilkám brzo // a na konci zdravé miminko.
Hodně zdraví, štěstí, lásky a splněná přání v r.2011. Prý je to rok plodnosti, tak "hyn sa ukáže".
@pet.s Moc Vám to holčiny sluší. Máš krásnou holčičku.
31. dec 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok