Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

mnamko
12. jan 2011

@msandrea1311 jasné dáme stretko,
takže dnes dievčatko potvrdené ale nenahraté 3D lebo sa nechcela poriadne ukázať,nevadí bude prekvapko

gabikasz
12. jan 2011

dievčatá potrebujem menopur merional fostimon bravelle nemáte niečo z toho ,vďaka píšte IP

janettka
12. jan 2011

@skifarka klobouk dolů holka...hodně jsi si vytrpěla,ale já myslím,že ta odměna tě ještě čeká...jsme to my holky šikovné a velké bojovnice... 😉 proto nevzdávat se,nevzdávat se,nevzdávat se!!!

gabinkaa
13. jan 2011

@skifarka klobúk dolu pred tým čo všetko si prežila, naozaj my ženy sme veľmi silné a prežijeme veľa, mne fakt vyhŕkli slzy pri čítaní Tvojich riadkov, neviem ani či by som to v tomto rozpoložení prežila, držím Ti palce, aby Ti všetko vyšlo, aby sa Ti podarilo čo si najviac praješ, mňa len najviac mrzí, že sa mi všetky veci nakopili, 40 ka na krku, chorá mama a snažíme sa o dieťatko cestou IVF lebo partner má zlé spermie a využívali sme darcovské, toto ma najviac mrzí a pri IVF treba byť v pohode a to ja veru nie som, ale dúfam, že to všetko dobre dopadne a podarí sa nám to čo si prajeme, myslím, že fakt žena omládne a dostane druhý dych ak sa to podarí, už len pri I. pozitívnom výsledku z krvi som mala veľkú nádej a energiu......držím palce 😉

gabinkaa
13. jan 2011

@matahacik toto všetko mi hovoria kolegovia a rodina, že vždy to zostane moja mama, vždy ju môžem ísť navštíviť, ale bude medzi osobami rovnakého osudu, kde je aj starostlivosť ošetrujúca a zdravotná, lekárka mi vraví, že tam sú ľudia, ktorí si odrobia 8 - 12 hodín a potom sa vrátia do života, ale ja to vidím skoro 24 hodín a v tom je problém

lilien33
13. jan 2011

Skifarka si silná osobnost.Vím je to těžký ale zvládneš to.Přeji ti at se ti splní tvé nejtoužebnější přání.
Mnamko zítra du ráno na lačno na test cukrovky.Byla si naněm už nebo teprav naněj pujdeš?
Prý se musí vypít glukoza aby zjistili jestli nemám já těhotenskou cukrovku nebo malá.
Musím 2h tovsobě udžet a pak mě test provedou.Vubec se netěším.

matahacik
13. jan 2011

@gabinkaa ..oni ti kolegoviua a lekary maju pravdu, ja si myslim ze ty musis to bremeno podelit aj na tychto ludi, lebo aj tvoja rodina ta potrebuje a chce aby si bola v pohode..a hlavne tiez si mylsim ze naozaj by si este sancu na miminko nemala zahadzovat, a porozpravat sa o tom aj s manzelom, mal by to skusit pochopit, ono je to asi velmi tazke pre vas oboch , ale skust eeste zabojovat, to mimi by vas posunulo mozno uplne niekam inam..a stalo by to za to...drzim päste na vela sil

gabinkaa
14. jan 2011

@matahacik ďakujem a Ty ako, kedy začínaš so stimulkou? máš pravdu, že dieťatko dáva iný rozmer životu, vidím ako môj partner komunikuje s deťmi, rozumie si s nimi, je to veľmi pekný pohľad, dúfam, že nám to do tretice vyjde, držím Ti palce, aby to aj Tebe vyšlo

jesterka001
14. jan 2011

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Jsem 7.den po ET (mé třetí a poslední IVF) a chytla jsem nějakou virozu ☹ Rýma a teplota 38,5. Je mi fakt bídně. Vzhledem k tomu, že ještě nevím, jak IVF dopadlo, tak raději nechci brát léky, které se v těhotenství nemůžou. Ptala jsem se v lékárně, poradila mi jen acylpyrin,ale ten zas nemůžu, protože si píchám injekce na ředění krve. Nemáte některá náhodou zkušenost, co bych mohla? Mám strach, že i kdyby tam embryo ještě bylo, po té teplotě už nebude v pořádku ☹ Díky moc.

gabinkaa
14. jan 2011

@jesterka001 skús homeopatiká, ja sa liečim oscillococsinom a ak to včas nasadím, tak nemusím brať žiadne lieky, mne to poradil lekár po prekonaní veľmi zlej alergie na lieky

jesterka001
14. jan 2011

@gabinkaa A homeopatika se v 1.trimestru můžou?

gabinkaa
14. jan 2011

@jesterka001 ano, je to všetko na prírodnej báze a doporučujú to aj tehotným ženám, dokonca aj psychiatrička takto lieči svoje pacientky tehotné, mi to hovorila, lebo sa poznáme, takže toto môžeš

jesterka001
14. jan 2011

@gabinkaa Díky moc za radu 😉

gabinkaa
14. jan 2011

@jesterka001 nemáš za čo, podstatné aby to pomohlo

tarita
15. jan 2011

Dámy, srdečne Vás pozdravujem 🙂 a idem sa potichučky pochváliť. Mám 41 rokov, 2 veľké dcéry a na teste 2 čiarky 😀. Bola som tehotná aj pred rokom, bohužiaľ potratila som v 9tt, verím, že teraz to bude všetko v poriadku. Oba razy sa nám podarilo otehotnieť prirodzenou cestou. A ak to všetko dobre dopadne, tak aby mi nebolo na materskej samej smutno, moja švagriná 37 rokov, 2 deti je tehotná tiež 😀 s rozdielom asi 2 týždne. Viem, že je to pre nás obidve ešte len začiatok, ale som presvedčená že to nie je len náhoda, že to tak jednoducho má byť 🙂 Držím aj Vám všetkým palce.

gejbule1
15. jan 2011

Ahoj holčiny.Dlouho jsem tu nebyla ale koukám že se tady úplně změnila sestava.
Pozdravuju nové lidičky 🙂 .
@tarita Sreašně moc ti gratuluju a moc přeju pohodové těhzlkování.Už jsi byla na kontrole?

mnamko
15. jan 2011

@lilien33 ano bola som už na tej vode,nič to neni zobrala som si knižku tak to ubehlo,len neznášam to pichanie do prsta a pichala ma aj pred vypitím aj po vypití.
@tarita vitaj,treba veriť a všetko bude o.k.,hlavne vela ležať.

evapavla
16. jan 2011

Ahojte,
@gejbule1 , no fakt som ťa tu dlho nevidela 😉 , už som sa bála, že si zanevrela 🙂
@jesterka001, s homeopatikami mam aj ja osobnú, dobrú skúsenosť, aj s oscilococinum 😉
@tarita 🙂 🙂 🙂 krásna správa !

gejbule1
16. jan 2011

@evapavla já jsem si chvíli dávala oraz od koníka,byla jsem zvědavá jestli to vydržím 😀 😀 .
Jasně že jsem nezanevřela 🙂 .Jak se máš?

katy2
16. jan 2011

Ahojte, vsetky vospolok 🙂
Straaaasne davno som tu nepisala. Vidim, ze je vas tu mnoho, v mojom veku (40) 😉 Kazdej prajem naplnenie tuzby.... Aj my tuzime.... Manzel je po mozgovej prihode, mame 17 mesacne slniecko (po IVF) a strasne chceme este aj surodenca.... Ktovie.... 😖 Vsetkym drzim palce a urcite budem sem chodit castejsie....

lilien33
16. jan 2011

mnamko už to mám taky zasebou,ale ta voha byla škaredá brr. 😖
Vypila sem ju.Braní s prstu se dalo přežít.Akorát me tekla otrošku déle krev.
Musela sem mít prstík zalepený.Ale je to tím,že si píchám injekce na ředění krve. 😒
Test dopadl dobře tak sem ráda.Přeji ti pohodové těhulkování.

ankava
17. jan 2011

Ahoj Všem...
já vás teď často čtu, ale moc času na příspěvky není, kolotoč okolo malé je velký a navíc musím dodělat nějaká účetnictví a DPH, takže když holka spí, tak okamžitě zasedám k papírům.
Strašně to letí, tenhle týden už bude malé měsíc, ty malinké oblečky už jsem musela vyřadit, protože už je na ní nenarvu... mám pocit, že než se naděju, tak půjde do tanečních.
Jinak je to takový ten koloběh... pořád kojím, pak vyháním prdíky, rychle něco udělat..... a zase kojit. V noci má taky hlad... no však to většina z vás zná. Ale stálo to za to.
Takže to všem, které se snaží moc přeju... potkalo mě to štěstí mít první mimino až po 40, ale jsem šťastná, že jí mám.

@gejbule1 no taky jsem si říkala, ty taková koníková závislačka a douho žádný příspěvek 🙂
co Lucinka?? To už je slečna, tak už toho asi napovídá, viď?

izina
18. jan 2011

Ahoj, dlouho jsem tu nebyla, nestíhám. Čim je malá "větší", vyžaduje více pozornosti. Když ne malá, tak psina a nebo tatínek, když přijede. Také jsme tu od prosince moc nebyly, nebo měly návštěvy. O mimi se stále pokoušíme bez přičinění někoho jiného. Zatim se nedaří, tak budeme pokračovat dál, i když máme zase mezi sebou nějaké problémy, tak nevim. Malá trošku postonává - rýmuje a kašlíkuje, ale snad to nebude nic vážného. Jinak všem dodatečně přeji úspěšný rok 2011

janettka
18. jan 2011

@izina ahojík už jsem si říkala kam jsi se ztratila.Problémy jsou všude,většinou se právě tou upnutou snahou pořídit si ještě mimi prohlubují.Já sama jsem to vzdavála loni z tohoto důvodu a ejhle jak jsem na to nemyslela už jsem byla v tom...Jinak jsem včera zapíjela neuskutečněný porod,měla jsem zrovna termín,kdy se nám měla narodit naše holčička,takže jsem to dostatečně zapila tulamorkou a dneska mě bolí pěkně palice,dobře mi tak,ale zas jsem usla bez nějakých problémů

izina
18. jan 2011

@janettka Ahoj, u nás je to asi dané odloučeným životem. Pendlujeme mezi sebou Tábor-Plzeň, do toho naši se svým věčným pořádkem. A kolem vánoc toho bylo moc. Dárky, cukroví, cestování, návštěvy a psina. Občas mám chuť si ji také pořádně lupnout, ale pořád kojim a kdo by hlídal malou. Doma mi to samotné moc nejde. Je to smutné, ale bohužel je život takový :(

janettka
18. jan 2011

@izina a můžu se zeptat proč nebydlíte spolu?Teda jestli to není osobní....nebo manžel pracuje daleko?

janettka
18. jan 2011

@gejbule1 ahojík gejbulko tak co nového???Dávala jsi si od nás oraz co?

izina
18. jan 2011

@janettka Jj, má práci v Plzni, my bydlení v Táboře. Myslela jsem, že se bude snažit sehnat bydlení, ale asi mu je u mámi dobře. Tady je byt města a do odkupu nepůjde, práce také žádná a já mám práci také tam. Nevim, co mám dělat. Do podnájmu se mi s malou už moc nechce, ale po rodičovské bez práce být také nechci. Jsem "rozpolcená", ale někdy si říkám, že to nějak dopadne a že jsou na tom hůř. Ale je to tak trochu na palici

janettka
18. jan 2011

tak to jo,ale asi bych to řešila i nějakým podnájmem když máš práci taky tam.A podle mých zkušeností,jak se chlapi nepřitáhnou od začátku k pomáhání s dětmi tak pak už to dělat nechtějí,aby jste si na sebe potom zvykli. 😒

izina
18. jan 2011

Ona je pravda, že když přijede, skáče kolem malé a kuchyně, ale ostatní a navrch on je na mne. Protože za pár měsíců se bude řešit školka, budu se muset asi o bydlení tam postarat já, máš pravdu. Jen mě mrzí, že se "musim" postarat já :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre