Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
9. okt 2008

Zdar kočky, zdravím všechny.
Yanny, to jsi mě nejprve pobavila s tím těhu, ale MS stále nikde. Testovat nebudu, počkám pár dní, snad to vydržím.
Co dělá kolínko? Já mám zadnici v jednom ohni, nějak jsem si zapomněla vzít prášky proti bolesti (nebo je spíš nechci, co kdyby se fakt zadařilo?), tak to snad vydržím.
Anna, jak je, je všechno v pořádku?

Jdu za chvíli na otázky V. Moravce, vysílají se z Brna.

Dnes mě potěšila prodavačka v parfumerii, která se mě ptala při koupi krému: "to máte pro maminku? To je až tak od 35, ale spíš od 40 let". Tak jsem málem padla 😀 Kočena měla max. 20 let, já si pamatuju, že v té době mi každá ženská nad 25 připadala skoro jako vykopávka 😀 😝 😲

No nic, jedu na diskuzi, kouknu sem po 11PM.

annaanna
9. okt 2008

zaenab, zatiaľ všetko OK, uvidíme keď sa posunieme do ďalšieho týždňa

hmmmm no sa máš, denné komplimenty by som aj ja brala.... 😀 😀

babenky a čo pozeráte ordináciu?

annaanna
9. okt 2008

mám dve kamošky a si robíme srandu a zamieňame si slová ako kompromis a kompliment, libido a labelo, galantérny a galantný.... 🙂 🙂 🙂

annaanna
9. okt 2008

madla ja neviem ako som reagovala na puregon.... no stimulácia trvala podstatne kratšie ako s merionalom, ale mala som len 6 vajčok, s merionalom som mala 15 - ale zasa také rôznorodé, z nich sa oplodnilo len 6. A z tých 6 sa oplodnili 4.
Neviem čo bolo lepšie... ale to mi doky doporučila, že podľa hormonálneho profilu dala puregon

lenka2008
autor
9. okt 2008

rychlo, je prestavka 🙂 vyleziem po ordinacii

annaanna
9. okt 2008

lenka ty to pozerávaš.. lebo ja nie, až teraz som začala

lenka2008
autor
9. okt 2008

ja to pozeravam, a este poistovnu a zufale manzelky. Pre mna je to strasny relax po praci. A keby si vedela co momentalne ciiitaaam... Kelleovu Vasilkovu. Cim je to narocnejsie v praci, tym su primitivnejsie moje romany 🙂 normalne si vtedy vyberam take knihy, co ked o tyzden vidim v obchode - neviem, ci som citala 😀 uchylka, co?

annaanna
9. okt 2008

do kelu, napísala som a vymazalo sa mi to tak ešte raz

lenka2008
autor
9. okt 2008

tak ty odosli, nedeletuj

annaanna
9. okt 2008

leni, presne ako píšeš, čím náročnejšie v práci tým primitívnejšia kultúra... chacha. ja čítam teraz dúhový most od nej. vždy si prečítam jej novú knihu a vždy poviem, že bola posledná a to sa opakuje pri každe jej knihe. ale ani neviem o čom to je, len si točítam, plno gramatických chýb je tam a stále rovnaké hlášky.
ja pozerám tiež poi šťastia, nemocnicu na kraji mesta a mrkla som minule na ženu za pultom... chacha

annaanna
9. okt 2008

ale teraz som kúpila nejakú novú ani neviem ako sa volá, slovenská spisovateľka a tuším sa to volá všetko alebo nič. Ale čítala to aj tá múdra a inteligentná Flašíková, tak môžem aj ja, nie?

lenka2008
autor
9. okt 2008

tusim Gillerova. Mas moje sympatie - jasna rovnaka vlnova dlzka 🙂 Duhovy most... to je presne to - viem ako vyzera obal, ale ked zabijes neviem ci som citala. A minule som bola psycho - svokre som darovala Natasu, ktoru som precitala, asi o mesiac som si ju pozicala, a nadavala som si asi celych prvych 20 stran, ze uz nikdy viac, lebo sa to opakuje 😀

annaanna
9. okt 2008

jedna sa mi od nej páčila, volala sa to nejaký dom... modrý dom či ako, to bolo fakt dobré. tie charakterové vlastnosti postáv boli rozoberané, to sa mi fakt páčilo, ostatné sú moc ideálne a život predsa nie je ideálny, len taký virtuálny na nete je ideálny... nie?

lenka2008
autor
9. okt 2008

fuuuj, ked to bude citat zaenab s jej repertoarom citania, klesneme pod bod mrazu.... ja som seriozne historicke romany a literaturu faktu citala tak 15 rokov dozadu, urcite nez som mala malu. Ale sice ked si to premietnem , objavili sa aj par vaznejsich autorov

annaanna
9. okt 2008

ja tú vasilkovú nikdy nečítam celú, kde otvorím, tam čítam, napr. strana 80-150 jeden večer. o dva týždne strana 180-300 a taaaaak, do konca prečítam ale celé nie. Ja si len čítam....

mám takú kamošku, je plnoštíhla, skoro až tučná a malá. Keď sa spolu baby stretneme stále rozpráva o nejakom chlapovi, aký je perfrektný, ako s ním iba spáva, nechce s ním normálne žiť, lebo ona na to nemá čas a pritom všetci chceme mať nejakého partnera pre chvíle do nepohody a pohody.... a s babami sme došli k záveru, že je to jej virtuálny frajer.... tak si vždy akože so záujmom vypočujeme čo je nové. ešte ho nikam nedotiahla, a to sme tích chát a lyžovačiek.. a podobných akcií už dosť absolvovali

lenka2008
autor
9. okt 2008

ja som mala taku byvalu kolegynu - nu chudera zakomplexovana. Tiez si zila vysnivany zivot, ale zial na nete. Kym si par mesiacov nevytvorila vztah s nejakym chlapom, basnila aky je skvely, ale pri tom sa nepriznala, ze ho este nevidela - len z netu. A potom sa s nim stretla a bol z toho nas iťak. Strasna smola a nahoda. Baba odisla, a iťak pustil hubi na spacir. Az nechutne.

annaanna
9. okt 2008

jooooj chúďa ... to by ma asi švihlo. No diskrétny nebol. To on iba náhodou si s ňou vykecával alebo jej sledoval pripojenie na net?

lenka2008
autor
9. okt 2008

anka, a tou vasilkovou ja tiez tak... precitam za vecer 50 stran a o tyzden hladam kde som skoncila, niekedy sa trafim. 😀

lenka2008
autor
9. okt 2008

ze vraj nahodou sa dali dokopy na pokeci. Blava je mala velka diera. No blba nahoda. A v podstate neviem presne, fakt je ten, ze si o sebe vselico povedali, a ked sa stretli -sok. a on fakt sa ukazal ako svina. A ona mu to statocne vratila. Lenze on neklamal, a ona sa tam vykreslovala ako dokonala majsterka sveta.

annaanna
9. okt 2008

lenže ja mám taký pocit že už nie som schopná čítať nejaké normálne knihy... nemám už trpezlivosť a všetko mi je také známe, nič nové. chichi, asi mám krízu stredného veku 🙂 🙂 🙂

lenka2008
autor
9. okt 2008

pretoze s vekom sme zmudreli 😀 ty si to povedala, ze sme boli krasne a stihle,a teraz sme krasne a mudre?

annaanna
9. okt 2008

no tá kolegyňa, to je blbá situáciáa.... ale poznám pár dvojíc čo sa cez net zoznámili. aj moja kamoška, žila v chicagu dosť dlhú dobu a cez net sa zoznámila so svojim manželom. dlllllho si len písali, chatovali, než sa videli a teraz sú spokojní manželia.
ja som sa s mojim chlapom zoznámila cez tú kamošku čo som písala, že má virtuálneho chlapa. sú to spolužiaci z VŠ, zorganizovlala splav malého dunaja a zavolala nás tam pár... no a slovo dalo slovo... ale predtým sme sa z videnia poznali možno aj 5 rokov

lenka2008
autor
9. okt 2008

ja nepoznam fakt nikoho kto sa zoznamil na nete a imaju fungujuci vztah. Mozno poznam vacsinu takych, co sa zoznamovali, ked internet este nebol.... a tato kolegyna absolvovala za cca 2 roky mozno 50 rande, a nikdy nic. Normalne som sa tesila s nou na kavu, ked mi vypravala aktualne zazitky z prvo-poslednych stretnuti... isla som popukat od smiechu. A my sme sa zoznamili v praci. Mne sa hned pacil, lebo vyzeral jak Moser. No a som obycajna zenska, ne? kto odmietne mosera? 😀

annaanna
9. okt 2008

ano, to si s kamoškou tak rozprávame, že sme boli krásne a šíthle a teraz sme krásne a múdre. hlavne spokojné aj s nejakým/mi kg navyše. ale ja som zasa toho názoru, že v mojom veku radšej o 5 kg viacej ako o 1 kg menej. Už tá postava nebýva taká pekná, svalstvo je ochabnuté a potom veľmi vystupujú kolená, lakte... žily... brrr, radšej zaobalená moletka... chichi

lenka2008
autor
9. okt 2008

a hlavne vrasky nie je vidiet.... 😀

annaanna
9. okt 2008

raz som sa stretla v kaviarni s mojim spoloužiakom, mali sme dohovorené rande a on meškal a ja som si popíjala kávičku a čitala nejaký časák. Prišiel, teda dovalil sa, taký veľký strašný chlap a na plnú hubu .. servuuuus mooooja, puska na jedno líce, na druhé... a medzitým došla čašníčka že čo by sme chceli a on jej vraví, prepáčte pani, my sme sa práve zoznámili na inzerát, prosím až o chvíľu. Kaviareň plná ľudí, v blízkosti môjho bydliska, ale sa mi to páčilo. Mám rada takýto humor

annaanna
9. okt 2008

no neviem kto Moser.. nekukávam tv

lenka2008
autor
9. okt 2008

to je mile, xaxa. zajtra robis?

annaanna
9. okt 2008

nie, až v pondelok idem do práce to máme poradu a v útorok idem k dr.
choď už spať, ja som vyspatá

lenka2008
autor
9. okt 2008

tak ako hovori moj dalsi kolega - to ako keby si nevedela citat 😀 ale komisar v Rexovi, netrap sa tym

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre