Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

awalancha3
17. mar 2011

@skifarka ...dakujem za pozdrav, no...máš to pestré... 😖 , a ureaplazmu som mala aj ja spolu s mycoplazmou... brala som s manzelom 21 dni vysoke davky doxyhexalu a v ten cas a cyklus sme sa, samozrejme nesnazili......a mas pravdu sme uz "staré vojny", mám už 40 rokov a teraz v lete budem mat 41........ už niekedy pri tej malej citim unavu a "ťarchu veku".. držím ti uprimne palce, nech sa preliečiš a nech to vyjde

veronkaj
18. mar 2011

ahojte tak práve mi volala sestrička z ambulancie, výsledok včerajšieho testu je 159 - tehotná, a na to krvácanie mám stále brať duphaston a podľa situácie dojsť, ak sa to ukludní tak 30.3. na kontrolu.
no a dnes som zase trochu krvácala prídem domov a lahnem a zajtra kašlem na upratovanie.
no a musím to oznámiť manželovi, keby sa dačo stalo ako minule aby vedel povedať.

prosím vás držte nám palce nech to zvládneme veľmi sa bojím .

awalancha3
18. mar 2011

@veronkaj ,gratulujem.............. bude to dobre, neboj sa, sme tu s tebou

syslica
18. mar 2011

@veronkaj Som si ťa všimla v novembrovkách 😉 , tak nech sa novembrovčiatko drží...možno to bude škorpiónik, tí bývajú húževnatí a navyše majú veľmi dobrú intuíciu 🙂 ... tak si si skvelo zarobila! A samozrejme, myslíme na teba intenzívne!

izina
18. mar 2011

@veronkaj Držím všechno co se dá, aby vám to vyšlo a vyjde, neboj

janettka
19. mar 2011

@veronkaj blahopřeju a moc , moc držím pěstičky ať to vyjde.
Jinak já ještě pořád špiním,to už je týden v kuse takže mě nejspíš čeká návštěva gynekologie...počkám do úterka a pak se uvidí...doufám,že je to fakt jen pracovním vypětím a ne zas nějaký problém. 😝

gejbule1
20. mar 2011

@skifarka Ahoj 😀 😀 To je dost že jsi se taky ukázala.Holka zlatá ty máš taky vždycky něco extra.Je to teda blbí ale zase se alespoň našlo co ty problémy způsobuje.Musí se to přece dát nějak léčit.Je divný že v Podolí to nezjistili tam jsou prý nejlepší.Já zase byla v Pronatalu a byla jsem fakt naštvaná protože mě tam zase udělali úplně jíné vyšetření než potřebuju.
Já jdu zase příští týden do Podolí tak se taky děsím co najdou.
A jak se teda rozhodneš?Určitě to alespoň zkus ať si to za čas nevyčítáš.
@veronkaj tak jak čárečky?Doufám že pořádně sílí.Taky nám sem nějakou hoď ať máme motivaci 🙂 .Kdy se chystáš k doktorovi?
@sfinga Je to hrozně těžké a náročné na nervíky.Tak se drž já jsem možná veliká najivka ale pořád věřím v dobrý konec.
Kde máme evapavlu???Ta tu taky dlouho nebyla,jestli pak nás nechce překvapit s těhu?
Jinak všechny mooooooooooc zdravím a přeju pěknou neděli.

veronkaj
21. mar 2011

@syslica
@izina
@janettka
@gejbule1

babulky, ste veľmi zlaté ďakujem, no dúfam že všetko dopadne dobre, no počas piatku aj soboty som ešte trošku špinila a včera nič a dnes ráno zase
ale dnes som trochu namáhala brucho možno je to tým . no bojím sa stále a uvidím budem volať do ordinácie že čoˇs tým
a v piatok ked mi to potvrdili z krvi som to povedala doma manželovi a čuduj sa svete v sobotu som dostala aj kvety k babatku čo som bola milo prekvapená.

no zatial to vie len dcéra muž a samozrejme vy.
no tak pekne držte nech špinenie prestaň a chrustik rastie a nakazte sa pekne nech sa rozrastieme.

syslica
21. mar 2011

@veronkaj Dobré ránko, držíme, držíme! A veľmi sa tešíme s tebou, zdá sa, že aj ocko svoj spočiatku odmietavý postoj prehodnotil, tak ide všetko správnym smerom! Neboj, aj chrústik to zvládne, len pokoj, žiadna námaha a stresy 😉

veronkaj
21. mar 2011

@syslica ahoj

nuž bojím sa to vieš, ale už len to že vlastne som krvácala 5 dní makala v posilovni a potom som prišla na to, tak to znemaná že som musela otehotnieť pár dní pred krvácaním, a to mi vlastne vychádza že sa to podarilo približne v deň ked som mala dostať menzes, ale ten sa posunul o 5 dní, potom 5 dní krvácanie, a vlastne tam toho chudatko na hniezdenie veľa nemalo ale zdá sa že drží, no zajtra zase urobím doma testík.
najradšej by som chodila každé 3 dni na krv ako sa dvíha hcg.

a možno si vybavím u známej pre istou lebo do budúcej stredy je strašne daleko.

a ocino no uvidíme ako to bude brať ďalej.

syslica
21. mar 2011

@veronkaj No tie stresy dokážu s organizmom urobiť neporiadok, to by človek neveril... úplne ti rozumiem, ak máš možnosť a milú známu, tak si skús vybaviť ten test na hcg, budeš pokojnejšia... ale streda je za chvíľku! 🙂 Určite bude dobre!

veronkaj
21. mar 2011

@syslica nuž streda je za chvílu ale ja až budúcu stredu idem na kontrolu takže to je ešteee daleko.

skúsim tam zavolať či by som mohla prísť ráno na odber, rada by som vedela ako sa dvíha hcg. teoreticky vo štvrtok poobede bolo 159 tak v utorok by už mohlo byť okolo 500.

veronkaj
21. mar 2011

no akurát sme včera hovorili s dcérou že sa normálne teším až budú nevolnosti, lebo to u mňa znemaná že sa všetko vyvíja dobre a tehulkovanie správne pokračuje.
no už aby to začalo len dúfam že to nebude ako pri dcére, celý 9 mesiacov a aj ležanie v nemocnici

syslica
21. mar 2011

@veronkaj Aha 😅 , tak to by som fakt ani ja nevydržala bez novších správ. Zvyčajne je to ozaj tak, že tehotenské nevoľnosti nasvedčujú zdarné pokračovanie tehotenstva, ja som však ani v jednom klasické nevoľnosti (ako dialógy so záchodovou misou) nemala a syslíky sú v poriadku. Možno tentokrát tvoje tehotenstvo bude prebiehať úplne inak.

veronkaj
21. mar 2011

@syslica nuž bola by som rada keby boli lebo u mňa to znamená že je dobre, bola som 5x tehotná ale dieťa mám iba 1 takže už ten priebeh poznám a ked sa nezačali nevolnosti viem že bolo zle, a aj ked boli viem že to tiež ešte neznamená šťastný koniec, toto je môj posledný pokus mať dieťatko tak dúfam že to vyjde a všetko bude v poriadku. teraz už chápeš prečo sa bojím.
ale dohováram maličkému každý deň že žiadne krvácanie a hladkám no už vidím že napríklad teraz ráno som v práci umývala dlážky na poschodiach a už aj sa trochu spustilo takže námaha sa mu zatial nepáči, budem musieť niečo vymyslieť.

anita321
21. mar 2011

@veronkaj ahojte dievčatá...a špecialne ahoj pre teba....nebola som doma pár dní a dnes som si prečítala chýbajúce info a čo nečítam...veľmi, veľmi gratulujem...čítala som jeden príspevok za druhým a dúfala, že to budeš mať potvrdené, no ako film na pokračovanie.. ..a som veľmi rada ...a neboj sa všetko bude OK, podľa toho čo píšeš drobček sa zahniezdil poriadne...keď sa to podarí niektorej, hneď pociťujem väčšiu nádej...

veronkaj
21. mar 2011

@anita321 ďakujem

🙂 no len nech sa aj dokončí ked sa podarí a ako sa vraví nakaziť sa tehu vírusom keby sa dalo to by bolo ,
neboj podarí sa aj vám , ja som tiež nedúfala a vôbec som nerátala s tým že zrovna takto a vidíš, a teraz len čakať a čakať a čakať. no stále pozerám na hodiny a teším sa každej hodine čo prejde bez špinenia aj ked ma bruško trošku pobolieva ale to môže.

anita321
21. mar 2011

@veronkaj bude to OK a už sa teším ako budeme krok za krokom to s tebou prežívať...a dúfať že veľa z nás sa k tebe pridá. Zvykla som na discovery pozerať program "nevedela som,že som tehotná", sú to reálne príbehy zo života, pri ktorých máš pocit, že keď príroda chce, je jedno čo povedia lekári .

veronkaj
21. mar 2011

@anita321 bodaj by si mala pravdu, a aj ked mi termín vychádza na november budem aj tu, ved vás mam všetky rada 🙂
skúsim to pozrieť na nete či je to možné

janettka
21. mar 2011

@veronkaj nakukuju a vidím,že jsi pozitivně naladěná a to je dobře 🙂 držím pěstičky

veronkaj
21. mar 2011

@janettka ahoj janettka ako sa máš, no snažím sa byť, aj ked vo vnútri to také isté nie je, ked do budúcej stredy je tak ďaleko, najradšej keby som mohla tak by som chodila aspoň na hcg 2x do týždňa, ale potom si poviem, že prestaň baba ako to má byť tak to bude a nikto to nezmení, takže ak je dané, že to vyjde tak vyjde a ak nie tak sa môžem snažiť aj každý deň a nepomôžeme tomu

a ty ako práca už pomaly končí ?? ja už len manželovi dorobím už ho mám už len prečíslovať a skontrolovať a doplniť stav pokladne a tak.

a držať palce je priam nutno povolené

babulky dobrú noc a pekný zajtrajší deň.
🙂

janettka
22. mar 2011

@veronkaj já bych si zašla do laboratoře na HCG jako samoplátce,to jde.U nás to stojí 200 kč.Já bych to tak dlouho nevydržela.Moje práce je letos hrozná,chybí mi spoustu papírů a lidi jako by si mysleli,že máme měsíc a ne týden...ještě pořád mám 7lidí rozdělaných a nic z toho.Jsem z toho otrávená,po celém bytě máme rozdělané papíry,doma bordel a ta naše puboška včera koukala do lednice a prý, že doufá,že ty daně za týden skončí jinak to nechá následky na jejím vývinu...haha nebydlíme už ve městě takže ji člověk ani nemůže seřvat,že si může po škole skočit nakoupit.

gejbule1
22. mar 2011

Já bych vero taky zkusila tu krev.Musí to být o nervíky když nevíš na čem jsi.To teda nevíš nikdy ale pokud to jde tak bych šla.
janet tak ať už to máš za sebou ty daně.Znám to když holky nemají v lednici nic dobrého 😉

veronkaj
22. mar 2011

@janettka ahoj no to poznám a už aby som dorobila a stále mám pocit, že už ani neviem čo viem 😀

no idem zavolať dám vedieť.
a nervy to teda sú ale snažím sa ukludniť, musím,
ale našťastie už nekrávácam len nech to nezakriknem.

veronkaj
22. mar 2011

tak objednaná bude ma to stáť 20 eur ale aspoň budem vedieť ráno idem na krv na 7 h tak predpokladám, že okolo 10 h. budem vedieť. aspoň niečo ako len čakať.

janettka
23. mar 2011

@veronkaj tak budu na tebe nahlížet,držím pěstičky.!!!My jsme s manželem po dlouhé době včera sexovali...je to u nás nějaké divné,co nemá práci a já zas ji mám plno tak nějak na to není ani chuť ani nálada...ale to je u nás v tomto období normální...teda většinou to, že já na to nemám čas.Ale že můj manžel nemá chuť to je novinka...asi na něj působí to,že to máme teď pěkně nahnuté. 😝

veronkaj
23. mar 2011

@janettka ahoj
no to poznám a hlavne mám pocit, že môj muž teraz rieši prácu omnoho viac ako pred tým, máme úver a všetko ale niekedy to už fakt preháňa.

a myslela som že u vás je všetko inak fajn, to nahnuté ma mrzí.

ráno som bola na krvi tak čakám kým sa pohnú hodiny a budem vedieť výsledok, veľmi som zvedavá ako sa zvýšilo hcg to dosť napovie a včera ma dosť pobolievalo podbruško a aj pichalo aj dnes a zase som trochu špinila tak budem volať do ambulancie a ked tak sa pôjdem posadiť do radu začína o 15,30 takže o 14,30 tam treba už byť.

a ked sa smiem spýtať z ktorej časti Čiech si???
my ideme do Čiech k známym na veľkú noc.

janettka
23. mar 2011

@veronkaj ahojík pocházím z Moravy,ale za přestěhovala jsem se za manželem do Severních Čech do Mostu.Byl to i takový útěk před bývalým manželem protože mi dělal pořád nějaké problémy,jednou mi odvezl i tu mladší dceru od baráku a já jsem měla nervy kdy se zas ukáže přede dveřma.300km už byla dostatečná vzdálenost kdy mi dal pokoj. 😝 😝

veronkaj
23. mar 2011

@janettka no mi ideme kúsok ku Karlovým Varom tak dúfam, že dovtedy už bude u mňa všetko dobre prebiehať bez problémov, aspoň trochu vypadneme.
a problémy s bývalím mám aj já a ide ma z toho poraziť

janettka
23. mar 2011

@veronkaj jejda tak to by jsme si mohli dát někde napůl cesty kávičku,zeptej se manžela přez co pojedete...ale to asi přez dálnici.Já už mám od bývalého pokoj,přece je to už 9rok co jsem pryč,nic po něm nechci,tu nejmladší viděl teď po 8letech na svatbě syna,ten si ji tam dovezl jinak se on ani nenamáhá...ale před dětma je samozřejmě on ten chudák co mu brání ve styku s dětma.Já to nekomentuju,nechci v nich vychovávat pocit,že je nemá rád...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre