Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

veronkaj
23. mar 2011

@janettka no ideme až na veľkú noc a ešte nerozmýšlal kade ale určite po dialnici,

a s tými bývalími je to ťažké, ešteže aspoň jednému rodičovi vždy záleží na tom dieťaťi.

a akurát som volala, že výsledok bude o hodinu majú toho veľa ale ked idem na toalet tak stále tam je to krvácanie trochu tak dnes idem poobede pre istotu k lekárke. mám síce nohavice inokedy si aspoň sukňu dám ale čo už.

janettka
23. mar 2011

@veronkaj jen běž,a trvej ať koukne na utz, přece jen je to pak jistota,že je všechno OK.Já budu muset jít taky na gyndu,zas špiním,už je to 2týden,to už od únavy nebude,zas asi nějaký zánět...se na to vyprdnu.Tobě držím pěstičky,ježíš ta hodina bude dlouhá.

veronkaj
23. mar 2011

@janettka no pôjdem aj ked si zas myslím, že ked ma postláča asi to moc dobré nebude ale ten uzv mi asi spraví aj ked je skoro ešte nič neuvidí lebo minulý štvrtok bolo hcg 159 a teraz ešte neviem ale na uzv je vidieť až nad 1000 jednotiek takže ak pôjde všetko dobre tak až ten budúci týždeň.

akurát mi volal manžel začína sa báť, lebo včera videl že som nacupitala do postele že ma to bolelo a bojí sa že to zase dopadne zle. a teraz sa pýtal že či už viem čo a ako.
tá hodina je strašne dlhá keby som aspoň v práci bola samá, normálne ma nebaví nič, tak by som zapla na nete nejaký film alebo čo aby to ubehlo.

ja si hovorím ako je možné že niekto detí má ani sa nevie a nechce starať, zneužíva ich, trápi a nedáva im lásku a má ich ani nevie ako a bez problémov a niekto kto po nich túži o ne prichádza a ked tak s problémami. prečo je to také nespravodlivé.
😠

janettka
23. mar 2011

@veronkaj život není spravedlivý v ničem.Ani v tom když se snažíš dát do manželství všechno,tak většinou to ten druhý ani neocení.Chceš se starat o děti a ono to nejde.Mám někdy pocit,že když se člověk snaží tak nejde nic a pokud ti na ničem nezáleží tak jde všechno.A utz si nech udělat,měl by vidět váček.Já vím,že můj dr spíš ani začátku neprohlíží jinak než utz,že toho vidí víc....držím pěstičky aby HCG hezky poskočilo a vidíš i manžel má obavy a volá...všechno je na dobré cestě 😉

veronkaj
23. mar 2011

@janettka

babulky mám výsledky minulý týždeň vo štvrotok 17.3. bolo 159 a dnes streda 23.3. je 1010 🙂 ešte pôjdem poobede k lekárke s tým špinením. takže ešte palce držať.

janettka
23. mar 2011

Hurááááá tak to je skvělá zpráva...strašně moc gratuluju!!!

lilien33
23. mar 2011

@veronkaj gratuluju.Sem ráda,že je vše vpořádku.K dr,určo bež.Já taky špinila.
Neboj bude to dobrý. 😉

veronkaj
23. mar 2011

@janettka teším sa aj ešte nech prejde to krv. a nech dalej hcg rastie a maličké sa vyvíja 🙂
@lilien33 dakujem no idem pre istotu pôjde, pred odhodom z práce zavolám či nehlásila náhodou že nepríde a ak nie už aj idem pekne sedieť na lavičku na čakačku.

a ty sa kedy ukážeš prekvapko v brušku ešte vidím stále dokopy

anita321
23. mar 2011

@veronkaj ahojte....supeeeer...už od včera chodím sem pozerať ako to s tebou dopadne a veľmi som ti držala palce....táto správa je super...veľmi gratulujem...

anita321
23. mar 2011

pozdravujem aj ostatné dievčatá...a prajem také dobré správy

veronkaj
23. mar 2011

@anita321 dakujem

a teraz tak isto silno drž aj naďalej na poobedie

akurát v sobotu ideme na romant. víkend akože svadobná cesta no dúfam že budem môcť ísť a nebudú problémy len tulkanie asi veľmi nebudem môcť 😉

anita321
23. mar 2011

ja ešte počkám jeden cyklus a tiež mam isť na gyndu na nejakú stimuláciu....o týždeň idem na dvojtýždenný relax pobyt, ktorý som dostala z práce, takže dúfam, že aj ten oddych mi trocha pomôže. My sa snažíme o spoločné bývanie, ale môj syn to trocha komplikuje, takže pobehujeme medzi bytmi už vyše pol roka. A od augusta som 4x brala antibiotiká, čo som mala vysoké horúčky bez iných príznakov a vysoké hodnoty CRP (zápal) v krvi. A po kope vyšetrení je vštko OK. Už si myslím, že je to stres a nervy.

anita321
23. mar 2011

@veronkaj teším sa na samé dobré správy a držím palce 🙂

veronkaj
23. mar 2011

@anita321 no vidíš a nám sa podarilo práve vtedy ked som brala antibiotiká a ked som čakala že kedy príde mrcha aby sme mohli nasadiť duphaston, je to fakt tuším že ked najmenej čakáš, a ešte musím oznámiť lekárke tie antibiotiká ale tie som brala pred ovu takže by to malo by ť dobre
želám nech sa pripojíš 🙂 k tehulkám

janettka
23. mar 2011

@veronkaj držím pěstičky ať máš samé dobré zprávy 🙂

janettka
23. mar 2011

nakukuju a zatím nic....

syslica
23. mar 2011

@veronkaj Tak som dočítala, čo je u vás. Veronka, nové a čítam samé dobré správy, hcg pekne rastie, budúci ocko sa pekne zaujíma, ešte navyše vás čaká aj romantický víkend - úplná paráda! Palčeky samozrejme držíme aj naďalej, ale verím, že aj z poobedňajšej návštevy u dr. máš priaznivé správy!

veronkaj
23. mar 2011

@janettka
@syslica

ahojte tak som sa dostala k pc po poobedňajšej návšteve lekára, takže hcg sa tešila doktorka že pekne rastie, duphaston mi kvôli tomu špineniu zmenila na 3x1 a na ultrazvuku nevidela nič, len zväčšenú sliznicu a to som teda ešte minulý týždeň krvácala, ale nič ani vačok ani dutinku no proste nič, takže sa bojíme či to nebude zase mimomaternicové ☹

janettka
23. mar 2011

@veronkaj neboj bude to dobré,ty jsi přece dost brzo ne?olikátý týden ti odhaduje?

veronkaj
23. mar 2011

to netuším kedže som aj medzitým krvácala ale minulý týždeň vo štvrtok hovorila tak 3-4 týžden takže teraz som nejak možno 4tt+4 dni ale bojím sa moc

janettka
23. mar 2011

tak mysli pozitívně...jsou tu holčiny co ani v 6tt nic a pak se ze dne na den vyloupla fazolka...musíš si říkat,že to neovlivníš a jen si stresem ubližuješ.kdy jdeš zase na kontrolu?
,

syslica
24. mar 2011

@veronkaj Dobré ránko všetkým, súhlasím s Janettkou, ty momentálne nič neovplyvníš a stresy sú len na škodu. Nalaď sa pozitívne, veď dnes je už štvrtok, romantický víkend sa blíži ! A každým dňom si bližšie aj k ďalšej kontrole...
Myslíme na vás!

veronkaj
24. mar 2011

@syslica dobré ráno všetkým želám

nuž večer som si aj trochu posmoklila, bojím sa, ešte sme včera museli ísť po takej ceste domov kvôli obchádzke no nadsakovali sme jak zajace na ceste a ráno bol trochu ružového krvácania a pri toalete zase trochu tmavej krvi ale teraz je to ok, a bude musí byť.
dnes robím len mužove papiere tak dúfam že ich dorobím

a palce držať je priam vytúžene vhodné. 😉

janettka
24. mar 2011

@veronkaj držím ti pěstičky aby všechno dobře dopadlo,moje sestra ve 12týdnu tak krvácela,nestačili ručníky,než ji dovezli do nemocnice,tak se i s mimískem v duchu rozloučila a ejhle...6.6.bude mít malého prcka. 😉 takže to špinění jen upozorňuje že je potřeba opravdu odpočívat.Neměla by jsi zůstat doma v posteli?

veronkaj
24. mar 2011

@janettka ahoj no to je asi jedno lebo aj ked ležím a takto sedím
no mužove daňové musím dorobiť, už len zaradiť auto a vytlačiť a rzzp tak makám
ale zase bolo ružové no neviem neviem asi pôjdem potom na pohotovosť, teraz zase ustalo.

janettka
24. mar 2011

tak hodně odpočívej.....já taky makám na daních,ale jaksi teď jsem se zasekla a nejmůžu to dodělat.Bolí mě hlava.

veronkaj
24. mar 2011

@janettka mám hotové aj daňové aj zdravotné zúčtovanie a ostatné si vytlačím potom

veronkaj
24. mar 2011

normálne ležím

janettka
24. mar 2011

@veronkaj šikulka!venku je nádherně,otevřela jsem si dveře na zahradu,sice fouká,ale v obyváku při stole mi to nevadí...závidím všem co jsou venku ☹

veronkaj
24. mar 2011

@janettka ja som sa natiahla notebook na kolená a robím si ešte drobnosti a ležím poctivo,
ten víkend som zrušila, lebo aj tak by sme sa tulkať nemohli, do bazéna ísť nemôžem akurát by sme boli nervozny už potom obaja, takže teraz vydržať pokial sa nič nebude hrozné diať do pondelka na krv a potom na ultrazvuk a veriť že tam už uvidia v maternici a potom ked bude dobre tak pôjdeme inokedy a ked nebude tak budem aj tak riešiť toto.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre