• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

5. apríla 2017 
@malvuska72
Ak smiem, rada sa pridam, velmi Ti fandim a drzim palce! Ja mam uz tiez maly kusok do 40- ky. Manzela a 11 rocneho syna. No a teraz som tehulka, ale bohuzial, nie velmi uspesna. Hroziaci MA teda zamlknuty potrat, kedze gestacny vak je bohuzial stale prazdny. Co sa da robit. Este cakam do piatku na zaverecny ortiel! Neboj, mala sa otoci, ked to bude uz treba! Moooc Ti drzim palceky!
10. máj 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@odrik dakujem za podporu,nestracaj nadej,ja som tiez
dva krat potratila,no a myslela som ze to tak dopadne i teraz,tiez s priatelom manzel mi zomrel a uplne neplanovane mala sa ujala a velmi sa na nu tesime:slight_smile:
10. máj 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malvuska72
Moooc dakujem za podporu, si zlata. Ja som si precitala Tvoj pribeh, neboj, uz bude len dobre!!! Musi!!! Tes sa, oddychuj, vychutnaj si to! Velmi Ti to prajem! Ja sa budem drzat, a ked to nebude dobre, budeme este snazilkovat! Pa
10. máj 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@odrik drz sa a daj vediet ako dopadlo urite to zvladnete
10. máj 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malvuska72
Dakujem, dam vediet.
10. máj 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,len tak na rýchlo,máme to perné malá je stále hladná tak už nevie čo skôr,raz cicík potom umelé a zobáčik stále otvorený,posiela foto nech sa aj vám zadarí
11. máj 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mnamko jej,gratulujem,je krasna,podoba sa na maminku:slight_smile:
11. máj 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mnamko gratulujem je krásna :slight_smile: dúfam že aj ja budem mat :astonished:
11. máj 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mnamko malá je nádherná.Já malé taky dávam umelé mlíko.
Dávám nutrilon ten na bolest bříška a ještě do něj sipeme aktilobacilky
je to něco co bejvá v mateřském mlíku štěpí to pliny v bříšku a umelí mlíko to neobsahuje.
Už tolik neplače snad ji to pomuže.
@malvuska72 neboj malá se ti otočí.Já mela taky malou příčně a týden před porodem se mě otočila.
@majca55 Taky se dočkáš krásného vonavého miminka.
11. máj 2011 o 21:55  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilien33 ďakujem krásne :astonished: už sa teším :slight_smile:
11. máj 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lilien33 duuufam,aj tak bude na 97%cisarsky rez,ale je mi luto malinkej,musi to tam mat tesne a nepohodlne
12. máj 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@odrik ahoj,myslela som na teba,ako sa mas?

14. máj 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malvuska72
Ahoj moja, no dopadli sme zle, uz som doma po kyretazi a pomalicky, pomalicky liecim dusicku. Nech to certvezme, je to straaaasne tazke! Zdravotne som dobre a to ostatne snad bude casom tiez lepsie. Preboli, hoci nikdy nezabudneme, mohli sme mat nadherne Vianoce!!! Pozdravujem Ta, drzim palceky, myslim!!!
14. máj 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@odrik :(to ma velmi mrzi,viem co prezivas,poznam ten hrozny pocit.Ale nestracaj nadej,ono to pridre,ked to vóbec nebudes cakat,teraz by si mala ist nikam mimo,dovolenkovat,prist na ine myslienky,mne to vzdy pomohlo.Velmi ti drzim palce,bude dobre
14. máj 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malvuska72
Velmi pekne dakujem za povzbudenie!!! Viem, co si si uz prezila Ty a je len obdivuhodne, co zena dokaze vydrzat a zvladnut!!! Hladame si nejaku pokojnu rodinnu dovolenku. Spolocne to zvladneme. Tebe neskutocne moooc drzim palce, som stastna, ze uz onedlho (v juli) mi napises, ze si doma z porodnice a babatko je najkrajsie na svete! Myslim na Teba a este raz dakujem za podporu!!!
14. máj 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@odrik dakujeeeeem,urcite sa ozvem co a ako,dufam ze vsetko dobre dopadne
14. máj 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malvuska72
Si zlata, neboj, dufam, ze este aspon raz sa aj mne podari mat ten nadherny pocit, ktory som uz, vdakabohu, raz zazila a prajem ho vsetkym milym zienkam na tomto svete!!! Pekny den! Vsetko bude dobre, uvidis!!!!!
14. máj 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mnamko Ta je krásná. Držim palečky, ať je zdravá a prospívá.
15. máj 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte vsetky snazilky sice nie som este 40nicka mam 38 ale tiez mam vela toho za sebou cakali sme na babetko 13rokov po prvom ivf nic na druhy pokus som cakala dvojicky v 3 mes.sme o jedno prisli ale narodil sa mi zdravy syncek pred 6 rokmi a minuly rok som spontanne otehotnela doktor vravel ze zazrak takze mame 5mes.dcerku nevzdavajte to zazraky sa deju zelam vam vela krasnych batozkov treba len verit
16. máj 2011 o 08:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@monulienka866 graulujem,ako sa vola?my budeme mat Tamarku:slight_smile:
16. máj 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malvuska72 ahojcek mame 6r samuela a mala sa vola sara-zoe tak drzim palceky uz to mas za par odkial si? :wink:
16. máj 2011 o 21:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monulienka866 dakujem,som z novych zamkov a ty?
16. máj 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malvuska72 ahojcek ja som z trnavy a ako budes rodit?ja som mala oba cisarske ale ten druhy bol horsi veru a ako mas stare prve?ale som zvedava ze? :wink:
17. máj 2011 o 15:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monulienka866 v pohode,ale zakladne udaje mam vo fotoblogu:slight_smile:dcera ma 17 a tiez som ju mala cisarskym,caka ma to aj teraz,trochu mam strach
17. máj 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha prepac som tu nova a kym nato poprichadzam ako to tu funguje.....tak po 17 rokoch?krasne
17. máj 2011 o 16:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malvuska72
Ahoj moja! Len sa Ty nic neboj. Co Ty uz mas za sebou!!! Ojojoj, jeden cisarsky je pre Teba malina! Ja dnes nic moc, jeden z tych smutnejsich dni. Slzy v ociach kazdu chvilu? Ale viem, drzim sa Tvojich slov, bude lepsie. Tak prajem krasny den, uzivaj si a mysli na same krasne veci!!!
17. máj 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monulienka866 :slight_smile:aj ja som mala zaciatok chaosovy,ale je to lahke s je to super stranka
17. máj 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@odrik ahoj,ja viem,teraz mas smutne obdobie,ale cas a ludia ktory ta miluju ti dodaju usmev a samozrejme aj dovolenka a ani sa nenazdas.DRZ SA aj ja sa budem snazit vsetko zmaknut:slight_smile:
17. máj 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malvuska72
Dakujem, jasne, ze vsetko zmaknes!!! Tak krasny den! Budem mysliet!
17. máj 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@odrik dakujem,aj tebe:slight_smile:
17. máj 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok