• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

5. apríla 2017 
@nelicefo vieščo ja sa asi.....presne tu robím :slight_smile: smejem sa tu ako blázon..zajtra vyrežem postavičku a potiahnem marcipánom kúpila som si dnes čiernu farbu už som nemala aj ružovú :astonished:
11. aug 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelicefo ja robím originál a tento vyzerá tiež super raz určite skúsim :wink:
11. aug 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 Aj ja sa tu rehním :sweat_smile: :slight_smile: Ja mám doma iba červené potravinárske farbivo,tak zajtra ideme do mesta niečo vybaviť,nákupy a tak tradične.Tak sa chystám kuk tie farby. :slight_smile: Ja ani neviem akej farby by som chcela tú tortu..:grinning: :slight_smile: :grinning: A na postavičky,kvetinky,písmenká si veru ešte netrúfam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Toto bude moja prvá poťahovaná,takže tak :sweat_smile: :grinning:
11. aug 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelicefo neboj zvládneš ked si trúfaš poťahovať tak aj postavičky urobíš,musíme sa zdokonaliť pre tie naše malé škvrniatka... :astonished:
11. aug 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 Presne :slight_smile: No tak to až časom,budem rada ak prežijeme všetko bez ujmy na zdraví :grinning:
11. aug 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 Mojka idem off tak zajtra.Prajem ešte pekný večer a brú nocku :slight_smile:
11. aug 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelicefo aj tebe moja,dobru noc :wink:
11. aug 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 Ďakujem :grinning: tak čo torta dokončená? :slight_smile: Moja už áno,už je v chladničke,celkom podarená,na to že je poťahovaná 1krát v živote...zdobila bambuľka :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: Potom pridám foto :wink:
12. aug 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelicefo ahoj super nám vyšla ajja pridám potom foto :slight_smile: aj mojé malé bambuľky aby si ich videla :astonished:
12. aug 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 Oki teškám sa....idem ja ten môj podarok dať do notebooku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale dnes sme ochutnali...super je..:dizzy_face: odporúčam tú trasenú plnku...superná je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
13. aug 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tu je :slight_smile: Bambuľka zdobila :grinning:
13. aug 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelicefo tak teda ale ste šikovnučké,krásna je.. :slight_smile:
14. aug 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, davno som tu nebola, co tu je noveho? mame novu tehulku?
@nelicefo krasna torticka, co je to trepana plnka?
@majca55 a kde je ta vasa torticka?
14. aug 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana36 tak dnes večer ju sem dám,potrebujem k tomu syna :slight_smile:
14. aug 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 ďakujeme moja..:slight_smile:

@zuzana36 Je veľmi jednoduchá,iba dáš do väščej nádoby všetky suroviny a potrasieš..:slight_smile: a hovoto..:slight_smile:
14. aug 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snažilky,tak po "porade" sa presmietnime do súkromnej skupiny.Tie ktoré ešte nemáte prístup,prosím pošlite mi IP.Ak má niekto nový záujem byť členom v našej skupine tiež mi pošlite IP.
Prosím neprispievajte ďalej do tejto skupiny,nech sú tieto inštrukcie posledným príspevkom.
Tešíme sa na Vás v novej témičke :slight_smile: ĎAKUJEM :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/forum/sukromna-skupina/mlade-cicusky-zo-snazilkova/
14. aug 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Teda jsem tu dlouho nebyla a takové změny?Proč to holky uzavíráte?Bylo prima když se sem vracely i ty holky co tu dlouho nebyly :frowning2: teď to nejspíš vzdají :angry:
17. aug 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
můžeme gejb chodit sem dál...jen se vytvořila ještě soukroumá skupina
17. aug 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gejbule1
@janettka Mne je to teda jedno,ja som chcela s kočkami pre nás len to naj,lebo chceme aj stretko spraviť,a tam môžeme v poho aj foto pridávať,môžeme kecať o všetkom,nie len o snaženíčku.A radi privítame všetkých.
Ale keď sa vám tu páči,nikto Vám v tom nebráni :slight_smile:
17. aug 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelicefo my mysleli spíš na to,že nás tu najdou i naše šťastné kolegyňky které mají miminko a nahlídnou jen občas...samozřejmě že soukromá skupina je pro probírání velmi osobních věcí lepší,určitě nakouknem,ale budem pokračovat i tady,přece se tu jen scházíme už asi 5let.... :slight_smile:
18. aug 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janettka Jasné,asi som to zle pochopila :sweat_smile:
18. aug 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelicefo jo jo taky jsem to myslela jako janetka :slight_smile: Když se to tu nebude zavírat tak je to prima :slight_smile:
@janettka ono nás starých známých ale moc nezbylo co?
18. aug 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gejbule1 ale pár ná s tu pořád je, co rády vrací :slight_smile: :slight_smile: jen co bude zima, tak zase bude víc času na pokec :slight_smile: :slight_smile:

zdravím všechny :slight_smile: :slight_smile:
18. aug 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ankava nazdar mamino??Jak se máte holky?
18. aug 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky já se sem taky ráda vracím si přečíst co je nového a jak pokračujete,bylo by to škoda uzavřít..Ted není toho času sem jít,ale za chvilku sem holky rádi nakuknou víc.My se máme fajn,akorát ten náš rarášek je velice divoký a je ho všude plno.Kam nedojde,tak doleze,dnes vylezl na gauč v kuchyni a já na něho hleděla s otevřítu pusu :grinning: ale to je dobře,jen at je takový jaký je.Jen ten muj manžel by chtěl ještě jednoho prcka,no nevím,mluvili jsme o iui a to bych musela podstoupit první pruchodnost vejcovodu,tak uvidíme.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem štastná že se povedl tento rarášek :dizzy_face: @gejbule co Lucinka?pujde do školky?@janettka a co ty?
18. aug 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj ankavo a martule,je mi jasné že nemáte čas,máte krásnější starosti ale i tak vás rádi vidíme....Martul klidně ještě jednoho raráška ať není Petříček sám.
19. aug 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janettka já nevím jestli do toho jít,na jednu stranu aj jo,ale na druhou....už přece šesté dítě....ty dva nejstarší už jsou z domu a vydělávají si...dnes jsem byla s malým na dětském hřišti a byla jsem tam nejstarší mamina,v poradně bývám taky nejstarší....no uvidíme.a co vy,co domeček a vnoučátka?a už se nesnažíte?
19. aug 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martulle vždycky je někdo nejstarší :slight_smile: :slight_smile: máš můj obdiv, takových odchovaných dětiček a ještě přemýšlíte o dalším :slight_smile: Mě bohatě stačí ta jedna ještěrka.
Teď si s ní užívám :slight_smile: :slight_smile: začala se stavět ke všemu, co jde i nejde, sedí, plazí se, musím za ní pořád stát a i tak už jsme zaznamenaly několik pádů na hlavu, naštěstí se nic nestalo.
Nechce moc jíst, je čím dál víc závislá na prsu, v noci se budí po dvou hodinách, přes den se spaním taky žádná sláva....já jsem večer vyřízená jako nikdy před tím, ale i tak je to krásný :slight_smile: :slight_smile:
Taky pořád makáme na baráku, no nezastavím se....
Holky pořád vás čtu, tak sem choďte.... a snažilky snažte se :slight_smile: :slight_smile:
20. aug 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jedna z posledních fotek
20. aug 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile:
@martulle my se chystáme od září do školky,tak jsem zvědavá jak to Lucík bude snášet.ale snad dobře-strašně se těší.Jinak jak píšeš že jsi nejstarší mamina tak to je určitě jen tvůj pocit.Já si teda myslím že starších maminek je víc a víc.I když třeba neodhadnu věk nevím :grinning: Ale i tak na to se vykašly a jestli by jsi ještě chtěla tak neváhej a jdi do toho aby jsi si to později nevyčítala.Jsi ještě mladá holka :wink:
Jinak já mám ostatní holky doma /24+20/ale už jsou samostatné.Jen teď se té prostřední pokazilo auto a oprava ji přišla na 15tisíc tak jsme museli vypomoci :angry: :angry: :angry: :angry: .Ale to asi znáš :slight_smile: :grinning:
Holky já jsem byla s kamarádkou na návštěvě u její kamarádky a tam mi ta holka říkala že má 6ti letou sestru.Mamince když rodila bylo 48let.už je to teda docela hodně ale potěšilo mě to :slight_smile:
@ankava snažíme se snažíme :wink: :grinning: :wink: Máš krásnou princeznu ta určitě ani neumí zlobit!!!
23. aug 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok