Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

nelicefo
10. sep 2011

Koceny sup do sukromky.Pisnite IP ktore nemate pristup.

milia12
10. sep 2011

@majca55 super. ake si mala pocity? ja som najskor nic necitila az ked dr. skoncil tak som mala dost velke krce , ako pred menstr. a zacalai ma boliet krize. ale za cca 20) min. to preslo. 🙂 drzim palce.
@nelicefo preco chces stale do sukromky. ved sem chodia baby uz od sameho zaciatku a obcas si tu prekecnu, aj tie ktore uz maju deticky a je super ked radia aj nam. 😉

nelicefo
10. sep 2011

@milia12 prepac ale teraz naozaj nemam naladu riesit preco,ako,zaco,naco.
Howgh

milia12
10. sep 2011

@gabinkaa prosim ta, ako casto si musela chodit do Brna. Myslim v priebeu cyklu ked si isla na IVF. Na vstupny pohovor si sa objednavala telef.?

majca55
10. sep 2011

@milia12 v centre ma nič nebolelo všetci boli super len trošku pichlo ked aplikovali ale za dve hodky doma riadne krče v podbrušku a teda dosť kruté teraz nemožem prudko sadať vraj tri dni to trvá len nech sa nám fazuľka uchytí vydržím to 🙂 a ty si zostala tehu po IUI?

milia12
10. sep 2011

@majca55 nie tehu som nezostala ☹ . Prave cakam na menstr. aby som mohla zacat brat posledny cyklus clost. a chcem ist na 2 IUI. no ale ako naschval meska, len 2 dni spinim a nejde sa mi rozbehnut. dufam, ze nebudu nejake problemy.
ja uz ked ma presli tie krce po 20 min, ktore nemavam nikdy pri menstr. tak uz som necitla nic.

majca55
10. sep 2011

@milia12 a ked nevinde pojdeš na IVF?ja pojdem tiež na druhé IUI ak nevinde 😒 aj ked pochválili mm že spermie má super tak uvidíme 😉 lebo akosi tomu moc veríme 😵 😲 a kam chodíš ty do akého centra?

milia12
10. sep 2011

@majca55 ja zatial do CAR nechodim,moj dr. sa celkom dobre stara,ma na zaciatku poslal na laparku , ci su priechodne vajickovody, ci su v poriadku vajecniky a maternica, ze aby ma nedopoval hormonmy a nakoniec bude problem vo vnutri. ale vsetko je v poriadku, spermiogram vyssia patologia, ale len mierne pod normu, ale zasa ze sa to vyrovna, pretoze je tam vysoky pocet. Povedal, ze po 2 IUI ma posle do CAR. ale myslim, ze navrhne Martin, len tm je to 1,5 x drahsie ako v Brne, uvidime. no babo chcem, takze urcite chcem skusit aj IVF

majca55
10. sep 2011

@milia12 tak držím palce to máš dobreho gynekologa ked robí IUI...už si mala 39 rokov?lebo vraj potom sa to už platí celé myslím IVF.takže ja ked nevinde prvá tak pred druhým chcem si dať hned žiadosť a by som to stihla lebo buduci rok mám 39 😒

milia12
10. sep 2011

@majca55 ja uz mam za par mesiacov 40, takze ja uz len ako samoplatca, preto to Brno. Mne IUI robia v Gynpore Sliac, to je jednodnova chirurgia, ale robia tam aj gynekologicke zakroky, je to dost zname. Povedal, ze mohol by to aj on robit vo svojej ambulancii, ale lepsie je to v gynpore, lebo spermie precistia a vyselektuju len tie najlepsie. a on ten pristroj nema.on ma tam objednava,

majca55
10. sep 2011

@milia12 jaj a kolko platíš?

milia12
10. sep 2011

@majca55 100 E, to je cena precistenia, za samotne IUI sa tam neplati.

majca55
10. sep 2011

@milia12 my tiež sme platili za všetko 100 ečiek tak to by si už aj mohla ísť aspon na konzultáciu či počkáš až po druhom IUI?

milia12
10. sep 2011

@majca55 vidis, to ma ani nenapadlo. To musim doma s priatelom prebrat, nie je to zly napad 🙂 aspon ziskat zakladne infosky. dakujem

milia12
10. sep 2011

@majca55 a ty chodis do akeho CARu?

majca55
10. sep 2011

@milia12 ja v MT helios som zatiaľ tam spokojná.vieš ja už nechcem dlho čakať tak radšej sa informujem popredu 🙂 lebo všade sa aj tak čaká na ojednávku a tako už na vianoce môžeš byť tehulka 😲

milia12
10. sep 2011

@majca55 ja som tiez najskor chcela MT helios ale ako samoplatca tam to je od 2200 E. ved este uvidime, ale asi pojdem co najskor na prvotnu konzultaciu, ja stale verim ze to vyjde a nebude ziadne IVF. A s pristupom k pacientke si v MT spokojna?

majca55
10. sep 2011

@milia12 ano veľmi aj dnes ked má videli že mám trošku strach bolí hrozne milý mm bol stále pri mne a ešte aj sním robili žartíky a že mi má niečo kúpiť ked takto trpím 😵 super boli

milia12
10. sep 2011

@majca55 takze odporucas. A dufam ze beries kyselinu listovu? Prajem dobru noc, ocka mi klipkaju

majca55
10. sep 2011

@milia12 beriem baby plan ja odporučam dobru noc 😉

gabinkaa
12. sep 2011

@milia12 bola som tam na konzultácii, na ktorú som sa objednala telef., doba čakania záleží od toho, ktorého lekára si vyberieš, vraj sú tam 3, ktorí sú veľmi dobrý, jeden z nich nám pomohol, potom som išla na kontrolu, ale mnohé baby to robia tak, že idú k svojmu gyn a len mailom pošlú výsledky a podľa toho oni rozhodnú čo ďalej, ja to mám do 100 km tak som radšej išla tam, aby som mala istotu a aj chýbajúce lieky mi už potom tam dali no a potom a OPU a ET, na odber krvi či sú testy pozit. alebo negat. sa tam nechodí, kážu na 14. deň od Et urobiť tehot. test, tak som si kúpila 10 kový a skúšala som na 13. a bol pozit a potom za 14 dní som išla na sono, ale to sa nemusí, môže sa ísť k svojmu gyn, záleží ako to máš ďaleko, baby z východu tam idú 3 krát, ja som chodila k Dr. Štelclovi, dosť mladý šikovný chalan, nemám rada lekárky gyn, nemám s nimi dobré skúsenosti, radšej hľadám muža aj keď kedysi to bolo opačne, ale z vlastnej skúsenosti aj z Brna sa mi zdá, že muži sú lepší

gejbule1
14. sep 2011

Ahoj holky jdu kouknout jak se Vám tu daří 🙂 🙂 a moc Vás pozdravit.

lilien33
14. sep 2011

Ahojky děvčata taky jen nakukuji.
@gejbule1 teda ty si tajnustkářka moc gratuluji k těhu.A už si za polovičkou.
Teda jo tak dlouho to tajit . 🙂 Co nato Lucinka určitě se těší na mimi. 😀
Moc moc gratuluji,že se zadařilo a budeš mít své vysněné miminko.
Přeju ti pohodové těhulkování.

evapavla
14. sep 2011

@gejbule1 , až mi slzy vyhŕkli, veľmi, veľmi gratulujem 😵 😵 😵

gejbule1
14. sep 2011

Holky moc vám děkuju a omlouvám se ale při mé minulosti jsem musela počkat než budu trochu dál 😉 .

majca55
15. sep 2011

@gejbule1 Ja tiež gratulujem a prajem zdravučké krásnučke miminko 😲 držkajte sa 😉

ankava
16. sep 2011

@gejbule1 to je strašně báječná zpráva, zázraky se fakt dějí, to je úžasný, přeju moc moc krásný zbytek těhulení 🙂 🙂 .... já jsem tak dojatá, že vlastně ani nevím, co napsat 🙂 🙂

nelicefo
17. sep 2011

@gejbule1 gratulujem

iknella
18. sep 2011

Ahojte baby nájde sa tu nejaká na pokec? 🙂

syslica
18. sep 2011

@gejbule1 To je super správa, tak sa aj ja pridám ku gratulantom... vôbec sa ti nečudujem, že si sa hneď nechválila, ale vydržala si "tajomstvo" skrývať poriadne dlho 😉 Nech sa darí, tebe i drobcovi, budete mať ozaj krásnu zimu! Teším sa s vami a zároveň vďaka za nový impulz pre všetky ešte netehotné snažilky, 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre