Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
20. sep 2011

@gejbule1 😀 Velká i když tichá gratulace...tak konečně a už tak daleko, super🙂) moc ti to přeju konečně!!Tak lucince konečně přibude sourozenec🙂) paráda!!!
@janettka stejná radost....jsem rásda, že se ti to povedlo a užívej si to, žádné strachy, určitě to bude vše OK...vždyť za chvilku rodíš🙂) moc vám to holky oběma přeju...vždyť vy jste tu byly přede mnou a Viktorka už bude mít v neděli rok...tak jste konečně sakra už taky na řadě ne?🙂)

gabinkaa
20. sep 2011

@gejbule1 moc blahoželám ku chlapčekovi, krásna správička

gabinkaa
20. sep 2011

@janettka krásna správička, malinká sa určite teší, že bude u takej super maminy, moc moc blahoželám, je to fakt krásne
@bis nemusíš to vzdávať ani v tomto veku, ja mám tiež 41 a podarilo sa, veľmi sa tomu tešíme, bolo to naše 4. IVF, u nás to prirodzene nebolo možné kvôli partnerovi

baculiatko40
20. sep 2011

@gejbule1 @janettka velmi sa tesim tymto nadhernym spravam a zelam vam vela vela zdravia. Velmi ma to povzbudilo... 🙂

dadaba
20. sep 2011

Ahojte..dnes som bola v gynfive na konzultaciu kvoli ivf...zatial sme to odlozili a poslal ma na vysetrenie inzulinovej rezistencie...robili to niektorej z vas???????
,,,,moj problem je, ze mam vela folikov ale nepraskaju...tak zasa sa to oddialilo...

@majca55 blahozelam...

evapavla
20. sep 2011

@baculiatko40 , jej, teba som tu už dlho nevidela 😉

bis
20. sep 2011

@gabinkaa a ženy🙂 ste pre mna inšpiráciou a vlievate mi optimizmus🙂

gabinkaa
20. sep 2011

@baculiatko40 ahoj moja, tak čo už manželík má po dovolenke, čo to stretko? 😉

majca55
20. sep 2011

@dadaba ahoj ale ved na prasknutie folíkov je predsa pregnyl?tak prečo ti ho nedajú nechápem a bude problém vyriešený 😉 no ešte sa neteším uvidím čo mi vinde v sobotu 😉 😉

baculiatko40
20. sep 2011

@evapavla ahoj. No ja to tu citam pravidelne, len nebolo o com prispievat... momentalne travim cas/dovolenku tu na Slovensku aj z dovodu, ze akosi mi tych 6 IVF pokusov nevyslo, tak som volila prist na Slovensko na dlhsiu dobu a skusit Soft IVF v Brne. Chytam sa kazdeho stebla... A co Ty? Ako so snazilkovanim? Neskutocne sa tesim, ze pribudli tehulky a to mi dodava silu nevzdavat sa.

baculiatko40
20. sep 2011

@gabinkaa mas IP

iknella
20. sep 2011

Ahojte baby, som staronová snažilka, ktorá pred rokom a pol prišla o bábo v 12 týždni a veľmi som už neverila, že sa dočkám tej novinky že som tehu. Neviem síce, či sa mám radovať, pretože sa bojím radovať. Mám skoro 42r..ale hlavne ide o to, či to všetko dopadne dobre a pod...mám veľa veľa otázok. a cítim sa na to sama, pretože to ani zatiaľ nechcem nikomu hovoriť aby som všetkých nesklamala, keď to nedopadne dobre. Som v 4 týždni, čiže úplne čerstvá.

melinduska
20. sep 2011

Ahojte babulky 🙂 sem tam sem do tejto témičky nakuknem a čítam si sem tam ako sa máte a čo je nové. Nedá mi nenapísať lebo sa veľmi teším, že sa to niektorým z vás znova podarilo a tým ste dali gejbule1, janettka a iknella novú nádej, že ešte nič nie je stratené. Z celého srdiečka vám želám, aby ste to dotiahli do úspešného konca a mali pri sebe už malinké úžasné stvorenie menom bábätko 😉 Ja sa snažím po kyrete už asi rok a stále nič. Už som v takom štádiu, že nemyslím tak intenzívne na to, či sa to podarí-lo. Ale asi moja psychika a telo si myslí niečo iné 😠 V marci som mala 40 takže ešte to nie je také zlé a ešte môžem dúfať 🙂 Ešte raz držte sa a dúfam, že sa možno aj ja raz ozvem, že sa to podarilo a za pár pôjdem rodiť 😉

melinduska
20. sep 2011

@gabinkaa prepáč na teba som v tej radosti zabudla .. 😲 samozrejme aj tebe želám všetko len to dobré a samozrejme krásne bábätko v náručí

evapavla
20. sep 2011

@baculiatko40 , stále sa snažilkujeme a každý mesiac si dodávam nádej, že už sa to snáď raz podarí 😵, držím ti palce aj päste aby vám to IVF vyšlo, to už naozaj musí 😉

cora41
20. sep 2011

@iknella Ahoj, tak to je super sprava a tesim sa za Teba 🙂 Ja som mala MA pred 5 tyzdnami, uz mam aj mrsku treti den a tesim sa, ze za niekolko dni to opat vyskusame a uvidime. Vraj sa niekedy podari hned, niekedy nie. ja budem mat v marci 42, takze cas sa mi nemilosrdne mina a este nase posledne babatko by sme chceli, tak uvidime. Vsetko dobre a drzim prsty, nech Ti vsetko vyjde

iknella
22. sep 2011

@cora41 Dakujem pekne, som na to sama vo svojich myslienkach a mám strach aby to vsetko dobre dopadlo, verím, že aj tebe sa to podarí a budes stastná. Najprv sa snažíš a snažíš otehotnieť, keď to hneď nejde tak sa trápiš či to bude a kedy to bude, keď sa dozvieš že si tehu, tak sa bojíš či je všetko v poriadku a bojíš sa a zároveň nevieš dočkať prvého ultrazvuku, či mu bije srdiečko a potom prídu ďalšie vyšetrenia....už sme vo veku keď si robíme starosť úplne zo všetkého. Keď som bola tehotná zo svojimi synmi pred 19 a 22rokmi, tak som to tak všetko neriešila. Ale z vekom ide všetko inak. Zodpovednosť, strach, vek, čas...to všetko hrá veľkú rolu.

janettka
22. sep 2011

ahojík holky moc děkuji za gratulace,jste všechny zlatíčka a vím,že je to od vás úpřimné tak o to víc mě to těší.Já už si konečně těhu užívám,i když už mám 2měsíce ortézu,ale naučila jsem se s ní tak pajdat,že jsem včera zvládla i nakupování v Německu.Samozřejmě jsem tam utratila všechno na malou a doufám,že až vykoukne v prosinci za náma na ten svět tak se ji to bude všechno líbit.Jinak holky neztrácejte naději,když i my dvě s gejbul čekáme miminko a já už doufám,že to dobře dopadne tak na každou z vás čeká uzlíček štěstí.Ona s náma cvičí fakt psychika protože já po tom všem už fakt nechtěla otěhotnět,navíc jsem dvojnásobná babička tak už jsme měla pocit,že se to nehodí a vidíte pomalu na den se do roka i nám narodí holčička,takže neteř bude starší než tetička...co na to říct?Že se na nás koukají všichni jak na cvoky.Ale děcka to vzali dobře takže se s tím nějak netrápím.
@iknella tebe tu vítám a držím pěstičky ať si projdeš všemi těmi stresujícími vyšetřeními v pořádku a pak už se budeš jen těšit na miminko!

iknella
22. sep 2011

@janettka ďakujem pekne a tebe želám aby si bola šťastná mamička aj babička!!!! 🙂

evapavla
22. sep 2011

@iknella , gratulujem 🙂

ankava
22. sep 2011

@janettka jsi prakticky přesně rok po mě a protože já o týden přenášela, tak bys to mohla dát taky 22., aby byly ty naše buchty přesně rok od sebe .-)
už jste vybrali jméno??

@iknella přeju hodně štěstí, ať se ti dobře těhulí a všechno jde tak jak má být 🙂

gejbule1
23. sep 2011

@iknella Moooooc gratuluju a držím palce 🙂 🙂 🙂 .

iknella
23. sep 2011

@ankava
@gejbule1 ďakujem baby...dúfam, že všetko pôjde v pohode. Lebo za posledné dva roky som prišla už o 2 tehotenstvá. Moje obavy sú neopísateľné, ale snáď sa to do tretice podarí. Musím veriť. 🙂

iknella
23. sep 2011

Baby ste jediné ktoré to viete!!! 🙂

cora41
23. sep 2011

@iknella ako keby si mi z duse hovorila. Ja mam uz tiez dve velke detvaky a naozaj som nemala ziaden stres. Ved preto som si myslela, ze ani teraz sa mi nic nestane a celkom to tak nebolo. Myslim, ze keby som otehotnela teraz, tak by som bola asi opatrnejsia...Ktovie. Na buduci tyzden by som mala mat ovulku, takze si znova zmeriame sily so sancou... Uz si to niekomu povedala? Ako sa citis? Je ti zle?

cora41
23. sep 2011

@iknella jasne, ze podari, len optimizmus!!

iknella
23. sep 2011

@cora41 vie to iba manžel a teraz vy. Inak nik. Je to zvláštny pocit po toľkých rokoch, úplne iná zodpovednosť. Držím palce aby vám to vyšlo. Bolia ma prsia, divné pocity v brušku, únava, hormóny sa vo mne búria, ale inak nemám iné problémy. Už iba ten vo svojej hlave, aby to dobre dopadlo. 😉

cora41
23. sep 2011

@iknella normalne sa tesim, ako keby som to bola ja. Chcela by som aj zavidiet, ale neda sa 🙂 Vlastne si to uzi tak, ako volakedy. Normalne mam aspon pocit, ze to mozno vyjde aj mne. A manzelik ako? Co na to? Je stastny? NEboji sa?

iknella
23. sep 2011

@cora41 bojím sa to zatiaľ užívať, obavy veku a pod. Hádam sa uvoľním. Určite sa to podarí aj tebe. Manžel je šťastný a verí, že to bude ok,ale chcela by som byť chlapom a byť v pohode 😝

cora41
23. sep 2011

@iknella No, myslim, ze oni sa len tak tvaria, ze su v pohode a v skutocnosti asi ani nie su... 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre