• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

5. apríla 2017 
autor
tak to som mala aj ja , v 6tt. Ani som nevedela, ze bol zamlknuty
10. okt 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka faaaakt? ja som už zabudla na tvoju minulosť... dúfam že aj ty si zabudla...

dievčatám,
10. okt 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, to mi je luto :pensive: dost vela tehu konci MA... aj tu na MK.... ale radsej na to netreba mysliet :pensive: :zipper_mouth:
kočky nestrašte dajte radšej niečo optimistickejšie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dievčatá, môj pes si chce s vami písať, stále sa mi tu pchá do klávesnice
10. okt 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no jasne, ved po IVF to takto smutne skoncilo. akurat vo vianocnom obdobi a zaciatkom januara som isla na cistenie. No, zabudla, ako zabudla... uz by som to nechcela zazit. Ked idem popri tej nemocnici, mi je luto
10. okt 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, uz si spominam... a my sme mali vtedy 1.IVF a nevysiel na ET....
10. okt 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anka, vidim, ze posielas nejake nedokoncene - "dievcata"... :grinning:
a ako si došla na to, že sa bábo prestalo vyvíjať?
anna, rozmyslaj nad niecim inym, teraz na to nemylsi :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
vacsinou to zistia na sone....
10. okt 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano to pes po mne skákal, tak som ho musela spacifikovať, teraz leží tu pri mne na sedačke a drieme. To je straaaašny maznoš, tak som ho naučila... keď sa nám to bábo narodí, tak pes psychicky utrpí :slight_smile:
10. okt 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, katy, ved sa odtial pozname, ja si ta pamatam.
u mna to zacalo spinenim, a potom UTZ
10. okt 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no katy, len sa informujem, ja som myslela že MA je potrat, že ani nevie žena že to odíde a potom len to trocha dočistia, ak tam dačo zostane a že je to v rannom štádiu tehu. Teraz písala jedna kočka, že v 10. tt tak ma to prekvapilo.
10. okt 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anka, to je fakt, bude ziarlit. Ja som tiez na to myslela, ked som isla na IVF. ale prezije. :grinning:
10. okt 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už teda dosť, optimistky!!! niečo na veselú nôtu, leni nejaký vtip by nebol?
10. okt 2008 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ana nečítaj strašne članky to ta potom vystraši
autor
anka, nic take necitaj a nemysli na to. Vyjde to super! ani nas nepocuvaj :slight_smile:
autor
prave som hladala nejaky vtip, ale same blbosti.
10. okt 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
*V dielni: **
>
> - Daj mi francuzák.
> - ...???
> - Kľúč, ty debil!!! *
>
10. okt 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera tu bola kamoška s malou dcérkou, cca 5 mesiacov, a ked som si ju len tak pochovala, tak štekal a vyskakoval na mňa. Chcel aby som aj jeho trocha pestovala... maska jedna, musím ho začať pripravovať a to tak že začneme drezúrou, ale čo keď ho milujem :grinning:

no už nebudem čítať, človek má potom z toho riadne nervy. Ale zasa sa priznám, že som si prichystala na kôpku pár vecí, keby dačo a musela som do nemocky, lebo ten môj chlap by mi nedoniesol asi nič... lebo on nevie kde čo je... chichi

a kde zaenab, čo zle trávi po tom hmyze alebo stále ho konzumuje?
10. okt 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. okt 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Matka pracuje v kuchyni a poslouchá svého 5-letého syna,který si hraje v # obýváku s elektrickým vláčkem.
# Najednou vláček zastaví a její syn říká:
# "Vy bastardi, který chcete vystoupit, vypadněte odsud, protože tohle je # poslední zastávka. A vy bastardi, který chcete nastoupit, okamžitě hněte # prdelí,protože hned odjíždíme."
# Zděšená matka vejde do pokoje a říká:
# "V tomto domě takovýhle jazyk nestrpím. Takže ihned běž za trest do svého # pokoje a zůstaň tam dvě hodiny. Pak se můžeš vrátit a hrát si dál se svým # vláčkem. Chci ale, abys mluvil jen slušně!"
# Po dvou hodinách syn vyjde ze svého pokoje a hraje si opět s vláčkem. Za # chvilku vlak zastaví a matka slyší:
# "Všem pasažérům, kteří vystupují, připomínám, aby si nazapomněli vzít # zavazadla.
# Chceme Vám poděkovat, že jste s námi cestovali a doufáme, že jste strávili # příjemnou cestu."
# Dále slyší: "Těm, kteří právě nastupují, připomínáme, aby si malá zavazdala # dali pod sedadlo.
# Pamatujte, prosím, že kouření není v tomto vlaku dovoleno. Přejeme Vám # příjemnou cestu."
# Když se matka souhlasně a spokojeně usmála, syn dodal:
# "A pro vás, kdo jste nasraný z dvouhodinového zpoždění, jděte poděkovat tý # krávě v kuchyni!"
#
10. okt 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a čo tak burčák, taký dámsky sladký hmmm? škoda že nemôžem, len decko.... :frowning2: burčák rada
10. okt 2008 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. okt 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte som včera zabudla, že mám rozčítanú knihu Veľká domáca kuchárka... chichi a podľa toho idem už dva týždne
10. okt 2008 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ste tu?
10. okt 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano
ja si tu píšem sama so sebou :grinning: je to celkom príjemné
10. okt 2008 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak to rada vidim , ten usmevcek. na burcak sa tesim, uz by mal byt z minuleho tyzdna, aj na stavu cerstvu
10. okt 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
májove bábo no to budeš mat super a gratulujem :slight_smile: a ana hlavne usmev a všetko bude o.k.
10. okt 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam lenka .... aj ja sa teším aspoň na šťavu... chich

ano májové, baby, ja som vlastne 24.5. a máme termín 26.5. no to by bola dobrá sranda keby to bolo naraz, že?
10. okt 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok