Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

evapavla
15. feb 2012

@bobricek , ....skoro na samom konci prehliadky Bojnického zámku sa ide do Rytierskej sály , sú tam dlhé kamenné lavici po oboch stenách a vzadu ešte nejaká menšia....ak si sadneš/te na jednu bude z toho do roka chlapec, na druhú dievča a vzadu dvojičky 🙂 .....toľko povera 🙂 , je pravda, že ja som si sadla v septembri a v októbri otehotnela 😀 , bohužiaľ to nevyšlo, ale čiastočne to legendu potvrdzuje 😉

anzelik
15. feb 2012

@bobricek
@anita321 drzim Vam palceky 😉 😉 😉 😉 ,aby sme vsetky co tuzime byt este maminkami aj boli 🙂 🙂 🙂

majca55
15. feb 2012

@bobricek ahoj do akého centra chodíš?už si aj picháš inj?ja idem v piatok na pohovor a pre injekcie 😵

bobricek
15. feb 2012

@evapavla Viem, že tam bola niekde stolička a tá na mňa nezabrala, ale budem musieť skočiť cez víkend aj na tie lavice 🙂

bobricek
15. feb 2012

@anzelik Kiež by boli Tvoje slová vyslyšané 😉

bobricek
15. feb 2012

@majca55 Do Heliosu v Martine. Já už by som mala ísť budúci týždeň na IVF, ak teda v piatok dopadne dobre kontrola. A Ty kam chodíš? Si samoplátca?

majca55
15. feb 2012

@bobricek ajja chodím do Heliosu v Martine 😵 nie ešte to mám vyrátané v máji mám 39 rokov tak dufam,že mi to vinde 😵 a folíkov máš dosť?

bobricek
15. feb 2012

Tak to máš šťastie. Já idem tiež v piatok ráno do Heliosu na 7,30 a Ty,

bobricek
15. feb 2012

@majca55 A folíkov vraj mám dosť, len aby boli funkčné

majca55
15. feb 2012

@bobricek ja idem na 9,30h 😵 chodím ku Gaťovej a v piatok idem aj k Mikulovej oni sú super 😵 tak to ti držím palce 😵

bobricek
15. feb 2012

Aj já chodím ku Gaťovej a Mikulová je moja koordinátorka.Hej oni sú dobré, rada k ním chodím. 🙂

reni0602
16. feb 2012

@hanula11 Tak to je krásné 🙂

reni0602
16. feb 2012

@anita321 Tak moc držím palce

anita321
16. feb 2012

@reni0602 dik, možno som testovala priskoro...ty si sa predtým pýtala na sarapis...brala som ho, aj je naň veľa odporúčaní...ale keď už za tú cenu, tak mne v istej nemocnici odporučili gynex...v centre sme boli aj my, ešte minulý rok na jar...výsledok: zlý spg, nejaký zápal a ešte dačo..ale výsledok sekundárna sterilita a malá šanca, poďte na umelé.

reni0602
16. feb 2012

@anita321 A ty máš kolik dní zpožděni? Já jsem právě přemýšlela, jestli Gynex nebo Sarapis, tak jsem se zatím rozhodla pro ten Sarapis, tak uvidíme 🙂 . My nemáme žádný problém, jen mám zvýšené NK buňky tak beru Pentomer. Já jsem měla teď IVF, ale nepodařilo se, tak se teď dávám dohromady, ale moc mi to nejde ☹

anita321
16. feb 2012

@reni0602 mala som dostať v pondelok, takže 4 deň...ale inak som zvakla mať od 25-28 dní. Ja som tiež uvažovala aj na IVF, ale ja som už samoplatca a sme s manželom len krátko, je to môj druhý manžel. A obaja máme deti z prvého manželstva. takže zatiaľ skúšame prirodzene. Vieš je tu vela pozitívnych príkladov ako Gejbule a Janettka...od začiatku sledujem idh problémy a veľmi sa teším, že to takto dotiahli do konca. Pozerám, že ty máš dve dievčatá, takže sa zažiadalo chlapčeka?

reni0602
16. feb 2012

@anita321 Já mám dvě dcery z prvním manželem, a s přítelem, který žádné děti nemá, se snažíme už rok a půl. Měli jsme 2x IVF, jednou bez transféru a podruhé to nevyšlo, na třetí už nechci jít kvůli penězům a je to i psychicky hodně náročné. Mě by bylo úplně jedno, jestli by to byla holka nebo kluk.....

mnamko
16. feb 2012

@bobricek no na Bojníckom zámku na samom vrchu,keď sa tam príde tak sú tam také mramorové lavičky a na konci povie sprievodkyňa tým čo si tam sadli,že do roka budú mať potomka v rodine na ľavo sú dievčatá/ta som si sadla aj ja/ na pravo chlapci a vzadu dvojičky,majú aj album kde ľudia nechávajú fotky detičiek čo sa do roka narodili,aj mi sa chystáme zaniesť v lete.Držím palce nech to výde tak ako nám ale predtým si daj do Googlu "tehukalkulačka"tam v pravo hore sa ti ukáže ,že máš zadať dátum poslednej menštruácie a vypíše ti to pldné dni,mi sme vte deň išli tam... 🙂

bobricek
16. feb 2012

@mnamko no len já normálne neotehotniem, musím ísť na IVF ☹ , takže mi to nepomôže.

gabinkaa
16. feb 2012

ahojte žienky, občas som sem prispela, teraz sa chcem pochváliť dobrou správičkou, malinká Anička je už na svete, dnes má 2 týždne, pôrod bol sekciou, zvládli sme to všetko OK a teraz sa už len vytešujeme s malinkou
😵 😵 😵

evapavla
17. feb 2012

@gabinkaa , veľká gratulka 😵 😵 😵 , veľa radosti, šťastíčka a zdravíčka 🙂 !

bis
17. feb 2012

@gabinkaa gratulujem🙂

reni0602
17. feb 2012

@gabinkaa Moc gratuluji !

nelicefo
17. feb 2012

@gabinkaa Moc gratulujem! 😵 všetko dobré prajem 😵

mnamko
17. feb 2012

@gabinkaa gratulujeeem,veľa krásnych chvíľ s Aničkou,nech Vám robí len radosť 😉

hanula11
17. feb 2012

@gabinkaa také gratuluji, ať princezna hezky roste a moc nezlobí 🙂 😵

mnamko
17. feb 2012

ináč samé baby sa tu rodia akurát gejbule má Adamka 🙂

simimo
17. feb 2012

Ahojky holky, mohla bych se k vám přidat? Už mám také v tom věku "4" na začátku a právě dnes jsem objevila na testu //. Je to hodně čerstvé a krásné. Jestli to dobře dopadne, tak to bude mé třetí a poslední děťátko. Je plánované a chtěné 🙂

nelicefo
18. feb 2012

@simimo Držím moc palčeky 😵 moc gratulujem..nech to víde tak ako má... 😵

mnamko
18. feb 2012

@simimo držím palčeky,nech to dobre dopadne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre