• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

5. apríla 2017 
@simimo Tak jo, já se tedy budu snažit :frowning2:
20. feb 2012 o 15:26  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evapavla jojo Terezka je výsledek 20 letého toužení a 6 letého aktivního snažení pomocí IVF. :grinning: :grinning: :grinning: Už jsme nestihla na pojišťovnu, tak jsme si museli hradit celý pokus sami. Jeden pokus 70 tisíc.Ale co, tohle štěstí stojí za všechny prachy.-)
20. feb 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pet.s to určite stojí :slight_smile:, sú to nádherné pocity a chvíle, práve dnes sa mi pred 20 rokmi narodila naša prvá kukulienka :dizzy_face:
20. feb 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zitaje Držím Ti na zítra pěstičky. Ono se tam určitě něco pozitivního objeví :slight_smile:
20. feb 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pet.s Naprosto s tebou souhlasím :slight_smile: :slight_smile: .Ty jsi ještě mladice nezkusíte ještě jedno mimi?
Myslím že hodně z nás tady si na téhle cestě prožilo své :frowning2: .
Taky moc držím palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.
20. feb 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jesterka001 Ahoj a děkuju :slight_smile: :grinning: .Jak jsi na tom teď ty?
20. feb 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky snazilky mam nejake ovu testiky na prodej v bazarku kdyby nektera mela zajem tak pisnete.. dekuji
20. feb 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobricek ja chodím do heliosu ako si dnes dopadla?dúfam,že všetko v poriadku :dizzy_face: :dizzy_face:
20. feb 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gejbule1 - S IVF už mám smůlu, tři za sebou a na samoplátce teď nemáme. Pořád řešim s Malíčkovou imunitu, teď jim Prednison, 3 tbl denně, tak uvidíme, jestli zabere. Pak mám antifosfolipidový syndrom, ale to by měl pomoct Clexane. Za 2 měsíce IUI.
Mám z tebe fakt velkou radost. Bralas Pentomer nebo Prednison?
Jo a NÁDHERNÝ FOTEČKY!! :slight_smile:
20. feb 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jesterka001 já jsem si myslela že IVF prodloužili do pozdějšího věku.Jestli chodíš k Malíčkový tak jsi v dobrých rukách :slight_smile: .Já se za ní chystám na poslední kontrolní odběr.Píšeme si spolu pořád a chtěla by vidět Adama.Je to hodně její zásluha :dizzy_face: Je fajn.
Prednison jsem brala rok než jsem přešla k Malíčkový a na prdlačku.pak mi ho hned vysadila a píchala jsem jen Clexan.Taky mám antifosfolipidový syndrom.Tak ti moc držím palce.
20. feb 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gejbule1 Práve som pozerala najnovšie fotečky Tvojich miláčikov. Máš nádherné detičky a určite si veľmi šťastná. Ja som sa dnes z plodovky dozvedela , že čakáme dievčatko. Mám doma síce 2 baby ale je mi to jedno hlavne nech je zdravučká a dotiahneme to do úspešného konca. :wink:
20. feb 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@majca55 dopadla som dobre, vraj som trhla rekordy v Heliose. len teraz mám veľké bolesti.Celé poobede som spala.Dali mi kopec liekov a injekii proti zavodneniu.Inak mi povedali, že som prvá 40-čka, ktorá takto super reagovala. Len aby to bolo aj naďalej takto super. :slight_smile:
20. feb 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bobricek a kto ti robil vklad?a v mrazáku máš kolko?si mala krátky či dlhý protokol?ináč držím moc silno palce :astonished: :astonished:
20. feb 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 vklad mi ešte nerobili, len podľa toho ako som dopadla na všetkých testoch a odber, tak mi povedal d. Krajkovič, že podľa neho to dopadne všetko dobre.Vraj sa s takýmto dobrý priebehom ešte za svoju rax nestretol.Vklad mi chce robiť osobne v sobotu:Lebo cez týždeň sa už nemôžem uvolniť z práce.
20. feb 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobricek a kolko si mala vajok?a ty robíš nie si PN?
20. feb 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
36, ale 20 sme dali na oplodnenie,tých 16 bolo na rozhraní a tak sme sa dohodli na 20. Niesom na PN, lebo som nastúpila le v novembri a nemôžem si dovolovať PN. Však sedím v kanclíku a máme tam teplo, tak zatiaľ nechcem maródovať.
20. feb 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melinduska děkuju za pochvalu a moc gratuluju ke zdravé holčičce :slight_smile: :slight_smile: .Mě to taky bylo naprosto jedno.Sice mi každý říká tak konečně si se dočkala chlapečka co?Ale to jsou ti co nevědí nic o mém snažení.Já jsem počítala s další holčičkou a když jsem se dozvěděla z plodovky že to bude kluk tak mě to docela zaskočilo.Je jedno co to je hlavně že je miminko zdravé :slight_smile: .Už máš za sebou druhý velký UTZ?
20. feb 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobricek ty brdo to fakt riadna úroda gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face:
20. feb 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gejbule1 já bych rodila, o život, ale já nejsem zdravotně v pořádku od mládí a i tohle těhu bylo vysoce rizikové hlavně pro mimi a musím říct, že bych už další risk asi psychicky nevydržela. Teprve ted mi dochází, že to bylo všechno velké štěstí a stáli při nás všichni svatí. A navíc, máme tátu v letech a když zůstanu jednou sama s jedním dítětem, tak to zvládnu lépe než se dvěma. Prostě bohužel, já už mám svůj díl štěstí vybraný :wink:
20. feb 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobricek páni ty jsi kvočna.-))))já měla nejvíc 6.-)))
20. feb 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pet.s To som :grinning: , však som aj mala bolesti a aj dnes ma ide utrhnúť :frowning2: Ale ono nezávisí koĺko ich bolo, len aby boli oplodnené v poriadku a ujali sa. :slight_smile: Vidíš ty si ich mala iba 6 a máš miminčko čo Ti gratulujem.
20. feb 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 dík, asi som dobre hnojila bio hnojivom :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bobricek To jo, ono stačí i jedno...ale zase máte pak zásobu na zmražení...my nikdy nic na KET neměli, já prostě na hormony nereaguji.-(
20. feb 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gejbule1 morfologický mi robil v 20. týždni Dr. vravel , že to vyzerá byť v poriadku tak dúfam, že mal pravdu. Už len dobojovať do konca, som len v polovici ale fučím ako lokomotíva a v noci sa ustlať je umenie :grinning: Neviem čo budem robiť pri konci :grinning: :grinning:
21. feb 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jesterka tebe jsem tu taky dlouho neviděla. Tak tfuj tfuj - pro štěstí :slight_smile:
@gejbule1 co Adámek? Spinká hezky? My ještě někdy v noci kojíme :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:, před dvěma týdny chytla Aďka ode mne střevní chřipku a s "mlíkováním" se teď snaží připomínat každou chvíli. Je to závislačka :pensive: :sweat_smile:, ale gyndr. říkal, až tedy budete chtít přestat (s kojo), tak hlavně opatrně, prý jde už o psychologickou závislost :confused: :dizzy_face: .
Ještě musím dočíst, tady se to nějak rozjelo :grinning:.
21. feb 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kdysi dávno (tak dva roky) zpátky tu bývala tabulka snažilek, těhulek, mamin :slight_smile:
Už se asi ztratila, :frowning2: :dizzy_face:
Nebo o ní někdo víte? :wink: :dizzy_face:
21. feb 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanula11 Já se klidně do tabulky připojím :slight_smile:
21. feb 2012 o 12:39  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gejbule1 Kdepak, neprodloužily. Jen do 38 let a 364 dní, u VZP do 39 let a 364 dní. Navíc už stejně tři IVF na pojišťovnu mám vyčerpané :frowning2:
Jo, na Malíčkovou fakt nedám dopustit!!!! Vypadá to, že prednison zabírá, narozdíl od injekcí gamaglobulinu, ty na mě nějak nefungovaly.
@hanula11 Ty si mě pamatuješ? V červnu "oslavím" šest let snažení, je to děsný jak to letí.
21. feb 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jesterka001 a na co je Prednison?
21. feb 2012 o 15:52  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reni0602 Pokud máš problémy s imunitou. Jsou to kortikoidy a mimo jiné zbrzdí přehnanou imunitní reakci organismu (např u alergie na sperma nebo na embryo). Dokonce některý CARy to používají před IVF preventivně.
21. feb 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok