Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

sorei
18. máj 2012

@evapavla - děkujeme, já to prostě potřebuju slyšet, že to vychází, funguje a nic není ztracené, pak i já budu klidnější a věřím, že i já budu mít těhu břicho,blít 8x denně a užívat si těhu pocit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sorei
18. máj 2012

@anna72 -gratulujiiii a moc díky za povzbuzení 😉

skifarka
19. máj 2012

Ahoj,vítám nové holky a přidejte se k nám. Úspěchy ostatních holčin v naší věkové kategorii pomáhaji samozřejmě i nám, které móóóóóc dlouho čekáme a chvilkami už ani nevěříme, ale pak jdeme zase do boje. Chodím sem teď sporadicky, ale také stále doufám i po 3 potratech a při mém věku.
janettka Máš krásnou holčičku!!!! Nádhera!!! V tom kloboučku je kouzelná 🙂 .Kéž bych i já a všechny ostatní jsme se dočkaly. Holčička, to by byl bonus navíc. Budu šťastná samozřejmě i za chlapečka, jen když by byl zdravý.

mnamko
19. máj 2012

Ahojte,ja tiež prajem všetkým palce mi sme tiež dlho čakali po potrate a mim.tehu na tento zázrak,u nás boli problém chlamýdie

jesterka001
20. máj 2012

@mnamko Já mám mimo problému s imunitou také i chlamydie a ne a ne se jich zbavit, už dva roky. Můžu se zeptat jak se ti to povedlo?

janikula
20. máj 2012

Ahoj holky, v září mi bude 40, děti ještě nemám, ale ráda bych je ještě měla, mohu se přidat?

slavka_2012
20. máj 2012

Ahoj žienky 🙂 chcela by som vediet co si myslite o predlzenej kultivacii....odporucil mi ju lekar,,,vraj koli mojmu veku :(

slavka_2012
20. máj 2012

@janikula samozrejme, ze mozes 🙂

mnamko
20. máj 2012

@jesterka001 no dva roky sme sa liečili ,potom to už bolo v norme tak sme skúsili zázrak už som to tu písala dala som si do googlu tehu kalkulačku tam vpravo hre som si zadala kedy som mala naposledy menzes ukázalo mi to plodné dni v ten deň sme išli do Bojníc na zámok je tam jedna miestnosť kde si sadneš a vraj do roka bude potomok mi sme si sadli na dievčensku stranu a potom sme si doma .... a už som nedostala menzes podla mňa zázrak a ešte aj dievča sa narodilo 😀

evapavla
20. máj 2012

@mnamko , mála slečna je krasotinka 😉 , celá mamina 😉

berenika39
20. máj 2012

@sorei já v 38 už byla totálně smířená se vším. jako že jedno dítě jsem vypustila do světa, ted už budu jen pracovat, dělat, co me baví, cestovat, sportovat. no a pak se objevil ON. neměl děti, a chtěl rodinu, nejlépe kluka 😀 . začali jsme se snažit na začátku mého 38.roku, nebylo to hned, ale ve 39,5 letech se prcek vyklubal. jde to, držím palce.

berenika39
20. máj 2012

@mnamko super fotky, malá je jako přes kopírák🙂)))

daania
20. máj 2012

Ahojte 40 - tničky. Chcem Vás povzbudiť a podporiť. Mám skoro 42 a doma 4 mesačnú slečnu. Obdivujem čo všetko dokážete "preskákať". Nám sa "pritrafilo" tak neplánovane. Tak isto aj kamarátke. Pokiaľ sa vedome snažili, tak sa to nedarilo. Potom čo to vzdali, tak sa dočkali dievčatka a dva roky nato, ďalšej slečny. Držím palce, aby Vám to vyšlo.

sorei
21. máj 2012

Dobré ránko všem snažilkám a moc všem děkuji za povzbuzení a věřím, že brzo tuto rubriku přejmenujeme na těhu-+-40 😀

janettka
21. máj 2012

holky já jsem zářný příklad toho všeho tady,mám problémy se štítnou žlázou,s imunitou a hlavu jsem měla plnou toho,že chci miminko s chlapem kterého miluju....měla jsem bez problémů 3děti s prvním mužem a pak nám to 3x nevyšlo s mm.Pak jsem se na všechno vyprdla,řekla si,že tohle faaakt nemám zapotřebí,že z toho akorát tloustnu jak do sebe láduju hormony a podobně,začala chodit na zumbu,vakushape a co já vím co ještě,podarovala jsem všechno oblečení co jsem doma měla potajmu poschovávané....no a nějak mi najednou po těch rokách sledování kdy dorazí ms nedošlo,že ji už 2měsíce nemám....takže asi tak...jo a v ten měsíc kdy se malá "uklohnila" jsme spolu spali opravdu jen jednou a úplně mimo termíny které jsou v knížkách....takže hlavy vzhůru,snažte se cvičit,krásnět,být v pohodě a nemyslet na to(ježíš to blbě zní když si vzpomenu jak jsem z toho byla na prášky)....ale je to fakt v hlavě.

sorei
21. máj 2012

@slavka_2012 - ahojky, mě to řekli kvůli věku už ve 34 letech, při druhém pokusu jsem do toho šla, všechno bylo krásné a užasné , jen se mi nic nechytlo,ale asi bych to zkusila ... 😉

sorei
21. máj 2012

@mnamko - vyrážím do BOJNIC 😀 😀 😀 😀 😀

sorei
21. máj 2012

Tak mrcha mě opustila, takže zase začíná měsíc nadějí, že už nepřijde dřív na návštěvu - jak za rok a půl 😀 😀 😀 😀 😀

alendariela
21. máj 2012

ahojte, tak jestli mohu taky bych se k vám přidala 🙂 v říjnu mi bude 40, máme za sebou 4 IVF, při tom posledním jsem sice otěhotněla, ale v 8tt to skončilo zamlklým potratem ☹ . nyní se chystáme na KET, ale bohužel jsem chytla nějakou virózu a jsem na antibiotikách :-/ takže si budeme ještě muset počkat. beru prášky na štítnou žlázu a prednison, ale ikdyby to teď nevyšlo, zkusíme to ještě jednou, ještě to nemůžeme vzdát, ikdyž ten věk není ideální na miminko.přeju všem hodně štěstí a držím palečky 😉

slavka_2012
21. máj 2012

@sorei ahojjjj,,,,ved uvidim ako dopadneme,,,mam volat zajtra o 12h,,kedy bude transfer,,,nic ine nam neostava ,len verit ,ze vsetko bude v poriadku 🙂 a budeme kocikovat a stazovat sa kolko noci sme nespali 🙂

sorei
21. máj 2012

@alendariela -já jsem při IVF měla šílenou chřipajznu a rýmu a brečela jsem málem, že mi ani neudělají přenos a sestřička co tam pracovala v Centru mi pošeptala, že je to dobré, tělo je oslabené a nemá šanci , se bránit cizím věcem ..., takže v pohodě já myslím, že v pohodě a doktoři s tím taky neměli problém, tak neboj 😉a NEVZDAVEj ...holyk jsou tady i starší a klaplo to 😉

sorei
21. máj 2012

@slavka_2012 - tak to mooooc držím palečky, já jsem v IVF nebyla cca 3 roky,ale toto mám v živé paměti ty telefonáty a čekání KDY bude den D 😉

sorei
21. máj 2012

@alendariela - mě to teda nakonec nedopadlo,ani rýma nezabrala ... ale naděje je vždycky, že se to chytne a bude to těhuuuu 😀

sorei
21. máj 2012

@mnamko malá je nááááádherná 😉

sorei
21. máj 2012

Holky, jen mě tam NAPADLO - když to pročítám ideální věk ... k nám do Centra jezdí nebo teda z amě jezdilo hodně američanek a můžu Vám říct, že věkový průměr byl 45-56 a to nekecám, ony prostě dělaly karieru a teď chtěly dítě , takže jaký stres s věkem 😀 😀 😀 😀 akorát co nás tam se spolusedícíma a čekajícíma vždycky pobavilo, že přijela skupinka američanek tak cca 4-6 a někdy víc a jeden chlap, tak nevím jestli to byl nějaký plemenný inseminátor nebo průvodce 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alendariela
21. máj 2012

@sorei já na snížení imunity beru ten prednison, ale teď nejsem jen nachlazená, musím brát ty antibiotika, takže teď nám KET nehrozí, snad příští měsíc bude vše super🙂 a co já chodím do centra, tak tam chodí prý hodně holek po 30, ale i tak si přijdu už drobet starší🙂 ikdyž má obvodní gynekoložka říkala, že má i starší snažilky, tak si říkám , že je to ještě dobrý🙂 snažíme se už moc dlouho, nečekala jsem kvůli kariéře nebo tak, tak snad to už dopadne dobře až do konce.

sorei
21. máj 2012

NO vidíěš, mě ta moje pořád říká, že jsem mladá a at neplaším ... takže já jí teda věřím 😉 ahááá - já, že máš chřipajznu třeba, já jsem právě po tom prednisonu byla furt nachlazená a tak asi to fungujeeee 😀 a dobře to dopadne, já tomu věřím, už nejmíň 100 let, ....jsem to tady možná psala, já jsem vždycky svého Mudra v Centru uklindovala, že to zvládneme a on se smál, že to má říkat on mě , takže to dobře dopadne 😀 😀 😀 já to vím ... a držím co mám at příští měsíc je ten PRAVY 😀 a já se snažím od 30 let a to jsem vyměnila chlapa - teda nedobrovolně,ale zase jsem ráda, že to tak je a pořád tomu věřím , že budu těhula 😀 😀

sorei
22. máj 2012

@slavka_2012 -tak jak to dopadloooo ????? kdy bude den D ?

slavka_2012
22. máj 2012

tak zajtra idem na to 🙂 mam prist na 11hod,....neviem co ma caka :(

sorei
22. máj 2012

ty jsi ještě nebyl na iVF ? nebo KET ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre