Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

sorei
6. jún 2012

@martulle - tak předně potichoučku GRATULUJI a doufám, že nás brzo jako nakazíš 🙂)) klíště ??? NA PARKOVIŠTI !!!!! máme nové auto, tak se mrcha chtělo svést 😝 mám to tam pořád, zůstal mi tam kousek nožičky a musím čekat až to samo vypadne .... super lékařský přístup cooo ???? Mám si to mazat černou mastičkou, ta to vytáhne ... zatím je to dobrý - ´tuk, ´tuk, ´tuk , flek žádný, příznaky nulové... tak snad .... 😎

sorei
6. jún 2012

Holkýýý - teD´mi na FCB vyšlo v testu ... že jaké bude mít dítě ? KLUKA ... a 3520 kg - 52 cm ... no není to užasné ? jen tam nějak zapomněli napsat , že jako KDY ????? chá,chá, chááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martulle
6. jún 2012

@silvie13 tak já akorát zobala clostík a to 6 dní,potom utz,kde mě našli 8foliku,pak jsem píchla pregnyl a za dva dny utz,jestli bude co vysát a byli ještě vajucha tam,tak šupem na to a vysáli 3.Jedno bylo špatné,dvě se oplodnili a za dva dny bojovalo jen jedno a to mě taky vložili 😉 no a pak zas pregnyl 5000 a píchám agolutin a zobu estroferm.@sorei tak na nic nečekej a šup na to,když to má být takový cvalíček 😀 😀 😀

martulle
6. jún 2012

děkuju vám holky za podoru,je to fajn....@silvie13 my jsme podstupovali nativ 🙂 a držím moc pěstě na ten pátek a utz 🙂

dvojcata2
6. jún 2012

http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/8154
Moc prosímo hlasování díky moc

slavka_2012
7. jún 2012

@andreah70 dakujem a verim ,ze mas pravdu a o niekolko tyzdnov sa budem chvalit // 🙂 🙂 🙂 tebe zelam lahky porod a zdravuckeko a krasneho synceka 😅 😅 😅

slavka_2012
7. jún 2012

@sorei brzo,brzo,,tak nejako sa to pise po cesky 😀 😀 😀

slavka_2012
7. jún 2012

@sorei ten kluk se chyti tak rychle ako tie klieste 😀 😀 😀

sorei
7. jún 2012

@slavka_2012 - myslíš jooo ? No noha mi zatím neupadla mám hezkou modřinu na stehně jak jsem se snažila si vyoperovat , tak čekám co bude 🙂))))))
@martulle a to bude o.k. - o.b - čárky jsou doufám krásně viditelnéééé , jinak já ti ji tam klidně domaluju 😀 😀 😀 😀 určo je to tam ... musí 🙂

sorei
7. jún 2012

@slavka_2012 - jsem to říkala doma .... že jako nám Facebook vybral dětátko ... krásného, inteligentního, sexy, buclatého chlapečka můj se málem umlátil smíchy , že to asi určitě nebude naše- že to je chyba computeru jak v Jáchyme hod ho do stroje 🙂))))))

gejbule1
7. jún 2012

@martulle Moc držím palce 🙂

laskavec
7. jún 2012

Taky si myslím,že je to jen začátek 🙂 vydrž a věř...v tom je síla. 😉

slavka_2012
7. jún 2012

Ahoj dievcence 😉 vie mi niektora povedat kolko sa plati KET pre samopladcu ??? dufam,ze nie tolko kolko IVF
🙄

martulle
7. jún 2012

@slavka_2012 to nevím,ale nás to vyšlo na 4500kč aj s lékama.Jenže asi je to v každém caru jinačí.Ted jak jsme podstupovali nativ,tak ten nás vyšel na 13tis.pujdete do ketu?holky mám jít na utz 25.6 a ted věčer mě velice bolí podbříšek ☹ dnes je to taky měsíc co jsem měla ms,že by to na to mělo vliv?

vavrenka
7. jún 2012

@martulle urcite to ma vplyv. ked som bola tehu s hankou, tak ked som mala mat MS, om mala take boelsti v podbrusku, ze som prerevala 3 dni, co mi bolo jasne, ze sa mi ms spusta.. a nespustila sa dodnes 😀 😀

ankava
7. jún 2012

@martulle taky moc držím palce... to bolení klidně s MS může mít spojitost, mě pobolívalo celé těhotenství vždy v době MS něco 🙂

slavka_2012
8. jún 2012

@martulle ano skusime KET,,,mame 2mrazacikov tak za pokus to stojiii 😉 nemozem sa utapat v smutku ale skusat kym sa to daaa 😉 😉 😉

sorei
8. jún 2012

@slavka_2012 hurá, jurá, hurááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rox
9. jún 2012

Ahoj, ja jsem tady taky!!! Vezmete me mezi sebe? Pristi tyden mam prvni OPU a jsem silne + 40 mam ten pocit

slavka_2012
10. jún 2012

@rox ahooooj,berieme kazdu zienku co chce mat babo 😀 😀 😀 . Vitaj 😉

martulle
10. jún 2012

@slavka_2012 jen do toho běžte,modc držím pěstě at vám to vyjde.Nám vyšel ket hned na poprvé 😲 @gejbule jak je maminko,co malý Adámek?Lucinka je asi velká pomocnice,co? 😵 @rox vítej mezi námi 😉 jinak všem holkám přeju krásný den..i když teda u nás co chvíla popchá 😕

evapavla
10. jún 2012

@rox vitaj 😉

miroslava33
10. jún 2012

ahojte, len chcem pozdraviť všetky zrele snažilky a popriať vela štastia a uspechov v snaženi,
par rokov som sem nenazrela, lebo mi to trhalo srdce...
ale stal sa zazrak , a ja som po opakovanych nezdaroch otehotnela - spontanne,ked sme to už vzdali ,
je to priam neuveritelné ..som na začiatku 8 tyždna ...
stale sa však bojím moc tešiť, aby som sa nezblaznila ak sa to zasa pokazí ...
ale chcela som Vam vliať nadej a potešiť ... 😀

silvie13
10. jún 2012

ahojte holky, tak v pátek jsem byla na UZ, rostou tam 2 max 4 vajíčka, což mi stačí, hlavně aby byla dobrá 😖 Ještě mi přidal Estrimax na sliznici a piju kontryhel. Ve středu mám další UZ a pak už punkce-pátek nebo sobota.
@martulle když jsem byla poprvé těhotná, tak jsem si myslela, že to musím každou chvíli dostat a tak jsem si koupila nové lyže, abych zahnala smutek a za 3 dny jsem měla pozitivní test 😀 😀 Určitě to bude v pořádku, vydrž.

evapavla
10. jún 2012

@miroslava33 🙂 držím palce 🙂

slavka_2012
10. jún 2012

@miroslava33 silno,silno drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 🙂 dakujeme za povzbudive slova,vzdy to tak potesi ked nas niekto nakopne 😀 😀 😀

martulle
10. jún 2012

@miroslava33 holka gratuluju,no není to nádhera? 😉 @silvie13 taky blahopřeju k urodičce a držím pěstě,at se zadaří na opu a pak.. 🙂 děkuju holky za podporu,jste bezvadné 🙂 je to fajn,když člověk na to není sám a muže se podělit o radosti,ale aj starosti...jinak všem přeju klidnou dobrou noc....

sorei
11. jún 2012

Krásné dobré ránko, já potřebuju nutně číst pozitivní zprávýýýý - tak sem s nima, n¨blíží se my mrcha, jsem protivná jak půlnoc, tak potřebuju honem, honem číst, že to vychází a já s brzo připojím 😀 😀 😀 😀 😀

rox
11. jún 2012

Dekuji vam za vrele privitani 😵 😵 😵 Nejdrive se musim trosicku rozkoukat, anebo pokud se vam bude chtit tak mi muzete o sobe kratce neco napsat? Jsou tu jen snazilecky anebo uz tehulky?
@silvie13 Ses stimulovana na IVF?

slavka_2012
11. jún 2012

@sorei ahojjjj dobra sprava 😀 aj mne na fa vysiel chlapcek...4000g a 53cm 🙂 som sa nastartovala a silno tomu verim,ze to tak bude 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre