Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

bonfazulka
13. jún 2012

@vavrenka ďakujem dúfam že áno tiež už mám tie rôčky ale pevne dúfam že ešte bude ten chlapec 😀

slavka_2012
13. jún 2012

ahojte zienky ,,,,hovori sa ,ze na posrat.... aj zachod spadne 🙂 a to je presne moj pripad,,,sla som na prechadzku s mojim malickym vnucikom,,,,smykla som sa na mokrej trave a skoncila som na pohotovosti,,,,mam na pravej nohe sadru po koleno 😠 pan doktor sa nevedel rozhodnut ci to je zlomene ci nie 😢 a ja mam ist v pondelok k dr, dohodnut sa o KET ☹ predpisal mi aj injekcie aby som nedostala trombozu,,,no ja som ich nevybrala,,predsa teraz si nic take pichat nemozem ked sa chystam na KET....cely kotnik mam jak balon a on sa nevie rozhodnut,,,no toto som este nezazila 🙄

rox
13. jún 2012

@laskavec Jako o pet let pozdeji?? ve 48??

rox
13. jún 2012

@slavka_2012 Ty blaho, tak to je pech!!! Tak ty mas vnoucka a jeste chces mimi? To je bozi!!! Muzu se zeptat kolik ti je let?No....kdyz nad tim tak premejslim, tak ja uz taky mohlabejt aspon pet let babickou 🙂

slavka_2012
13. jún 2012

@rox mam 39rokov a dva dospele kocky a jedneho rocneho vnucika 😀 noveho partnera a chceli by sme spolocne dietatko a tak sa snaziiiime 🙂

bonfazulka
13. jún 2012

@slavka_2012 tak to áno na mňa by ten záchod tiež asi spadol keď sa mi podarí byť tehulkou ja mám tiež toooooooooooooolko šťastia 😝 ináč držím palce moc fandím všetkým nám skoro .....tničkam 😀

rox
13. jún 2012

@slavka_2012 No tak to jsi jeste mladice a stihnes miminka dve 🙂

slavka_2012
13. jún 2012

@rox oooooooo tak to by bolo nieco uzasneho keby sa tvoje slova splnili 😉 😉 😉 dakuuuujem 🙂

slavka_2012
13. jún 2012

@bonfazulka musime verit a vsetko sa nam podariiiiiii,len musime davat pozor na tie zachody 😀 ale vazne, ved si to zasluzime aby sme boli mamicky 😉

bonfazulka
13. jún 2012

@slavka_2012 určite áno 😉 a ja pevne verím že je to už za dverami a chystá sa to urobiť na nás ťuky ťuk 😅

rox
13. jún 2012

@slavka_2012 koukam ze jsi ze spisske....ja odtud taky pochazim 😀 😀

martulle
13. jún 2012

@slavka_2012 to fakt stihneš dvě 😲 já měla prcka v 39 a ted ve 41 mám // 😀 vnoučátko bych taky brala,ale nikdo z mých potomku ještě nechce ☹ mě se stalo něco podobného...v pátek odpoledne jsem spadla na dvoře z posledního schodku a už jsem letěla k zemi 😨 naštěstí to nebyl tvrdý pád,jen jsem dlouho seděla na zemi a bolel mě kotník.Dávali mě studené obklady,octanovu mast,měla jsem to stahlé a ted už v poho....sice mě sem tam ještě zabolí,ale dá se to 😵 ach ta přitažlivost zemská 😅

martulle
13. jún 2012

jo,moje babička měla 10dětí,muj tatka byl desátý,nejmladší....a obě setry mají 4děti 😵 jen mě to nestačí a jdu do šestého 😵 že by to bylo dědičné?to je ale fakt,že dřív měli rodiny více dětí a taky byli rodičky v letech a ted u nás na vesnici žádná v letech není,jen já ☹ ☹ ☹

slavka_2012
13. jún 2012

@rox vazen??? zo Spisskej NOvej Vsi???

slavka_2012
13. jún 2012

@martulle budes mojim vzorom a pojdem v tvojich slapajach 🙂 mojmu by sa to tak pacilo,chcel by aj dva ked pan boh daaa 🙂

slavka_2012
13. jún 2012

@martulle obdivujem ta 🙂 mne stale stacili dva,,,,no prisiel novy priatel a teraz po nasom spolocnom babetku velmi tuzime,,,,,ale nevzdam sa a pojdem ako ty 😀 😀 😀 do boja

laskavec
13. jún 2012

@rox jj přesně tak ,kdyby mě pomohla gynekoložka a zakázala mi kojit,tak bych měla ted 4 měsíční miminko...přišla jsem do jináče při kojení a v Nepálu a já kojila malou ..nabylo tam jídlo 🙂 😔 ,ale to už je jiná..

silvie13
14. jún 2012

zdravím vás všechny, tak včera jsem byla na UZ a moc mě nepotěšili, na levém vaječníku nic- vajíčko zkolabovalo, a na pravém 2 dominantní asi 12mm a 1 menší ☹ ☹ Museli mi přidat ještě další injekce a mám v pátek další kontrolu, pokud vajíčka nepoporostou tak je všechno v pr.... 😖 😖
Na další pokus už nemám ani sílu a ani penízky! Jsem z toho moc smutná 😔 😔

rox
14. jún 2012

@laskavec Ty blaho....no to tak je, ze kdyz nechces a neplanujes a nemyslis na to, tak se z tela preci jen nejake vajicko vykuli 🙂
@silvie13 Mas kratky protokol nebo dlouhy? ktery jsi DC??
@slavka_2012 No ja uplne primo ne (ked hovorim po cesky), ale mama, jsem 50% slovenka a mam tam ve spisske tety, strejdy,sestrenice,bratrance.....kdyz je ta mama z tech 8-mi deti tak jsme velika rodina 😀 😀 . A jeste jsme rozlezli v Levoci.
Holky hlasim, ze se podarilo oplodnit obe dve vajicka!!

slavka_2012
14. jún 2012

@rox BLAHOZELAM 🙂 naj vsetko ide tak az do uplneho konca,,,,do porodu 🙂 🙂 🙂 a bala si sa, vsetko bude dobre,,,,aj ja sa tak ukludnujem 😉 ked prides niekedy na slovensko tak daj vediet,dame stretko 😉

slavka_2012
14. jún 2012

@silvie13 nehadz flintu do zita .......nic este nieje stratene 😉 oni este podrastu a bude vsetko ok,,,,,,,musime verit,nic ine nam neostava 😉

silvie13
14. jún 2012

@rox gratuluji k oplozeným vajíčkům 😵 😵 😵 A kdy ti je budou vracet? Já má jakože krátký protokol, který se trochu prodlužuje 😀 a dnes jsem 12.DC. Který den tobě dělali OPU?
@slavka_2012 díky za podporu, včera jsem byla hodně zbořená, ale dnes už je líp 🙂

sorei
14. jún 2012

@slavka_2012 - ta stí vzorem jsi mě pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sorei
14. jún 2012

@rox - vidíš, vidíš, á jsem stará vědma, já jsem to říkalááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sorei
14. jún 2012

@slavka_2012 - mě to už dneska nemyslíííííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slavka_2012
14. jún 2012

@sorei uz sa tesis na svadbu coooo??? bude ruka hore 😀 😀 😀 vedma si vybornaaa 😉 😉 😉

laskavec
14. jún 2012

@rox Jasně na to je lépe cestovat a mít hlavičku v oblacích.... 😀
Taky gratuluji 😉 😉 😀

sorei
15. jún 2012

@slavka_2012 - jako já už tady sedím v plné polbní sbalená, Alexe klepne jak uvidí můj mini kufřík na 3 dny 🙂)))) a drahý můj svědek stále nikde ..... jen fakt nevím jaké bude počasí ?????? 😀 😀 😀 😀

sorei
15. jún 2012

pro nezasvěcené JÁ SE NEVDÁVÁÁÁM já jdu jen slavit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

silvie13
15. jún 2012

Tak hlásím, že zázrak se moc neděje, jedno vajíčko 14mm a druhé jenom 10mm, přidali mi ještě 15injekcí a v úterý OPU a budou hledat, jestli tam nějaké vajíčko bude ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre