• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

5. apríla 2017 
No tak to možná ani není poslední :sweat_smile:
11. okt 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mám už 42, takže neviem :astonished:
yanny a čo kolienko, prečo ťa vlastne operovali...
zaenab trávi hmyz? alebo má romantickú sobotu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to sis dala načas :slight_smile:
Aničko a čím to?????
11. okt 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mala som rôzne vzťahy dosť neperspektívne... :frowning2: a len v mojich 38 rokoch som sa zoznámila s mojim partnerom.... nuž pozde ale predce... že?
11. okt 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a tak to má být :slight_smile:
11. okt 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem se taky po druhé vdávala až v 38.A od té doby tlacím na mimi. Ten můj je spíš proti :sweat_smile:
11. okt 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co je v telce????
Na co budete koukat????
Můj odešel na fotbal do palírny.
11. okt 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem čo je v tv... nejaká komedia na markíze, to asi vy nemáte
a tú holčičku máš z prvého manželstva? ako dlho sa snažíte o mimi? tuším cez leto si bola na nativ... či čo...
11. okt 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás nedáví fakt lautr nic.
Jo, jo. Z prvního. Vzala jsem si muže na škole a do dvou let jsme byli od sebe. Bydlela jsem tam jak Madla na
Vysočině. Tam se mi vůbec nelíbilo.
11. okt 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky!!!
11. okt 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute baby?kto je tu ?
11. okt 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zaenab, no co, ako restika s hmyzom?
11. okt 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak hmyz se nekonal :angry: , skončila jsem u boulabbaise, ryby a úžasné čokoládové pěny s malinovou omáčkou.
Jinak jsem dnes byla na klinice, cysty naštěstí nejsou, tak jdu v pátek na kontrolu velikosti folikulu. Cyklus se nechá přirozený, bez stimulace, pak IUI s případnou podporou po ní (kvůli delší luteální fázi)
11. okt 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo ste tu?
11. okt 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,

Este pred mesiacom sme cakali babatko, tesili sa nan a zariadovali detsku izbicku a potom sa nam zo dna na den zrutil svet a z najvacsej radosti sa stal zial. Babatko je prec, z detskej izbicky na mna ziva prazdna koliska a ja mam depku, najradsej by som umrela tiez. Znova som zacala s hormonalnou podporou, aby som mohla otehotniet, ale vobec neviem ci som na to pripravena, hoci babatko velmi chcem... velmi sa bojim, aby sa to nezopakovalo :frowning2:
11. okt 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj henikav... veľmi smutné :frowning2:
v kolkom týždni si bola?
11. okt 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14 tyzden, vsetko bolo v poriadku a zrazu to slo rychlostou svetla. Ked som sa zbadala bolo po vsetkom. Bol to chlapcek, dnes som dostala vysledky od lekara, z genetiky, vraj bol tazko poskodeny, okrem ineho trizomia 21
11. okt 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chúďa....
to bol teda ešte potrat....
ja teraz neviem čo dodať.
11. okt 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
henikav-je mi to moc luto.... musíš byt silná a hlavne sa neboj bábo bolo choručke a preto to príroda takto zariadila ale to neznamená,že to máš vzdat .Určite to teraz dopadne dobre uvydíš. Hlavne je nebát sa a VERIT.
ahoj annaanna a ty ako?
11. okt 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto poškodenie sa nedá asi zistiť skôr len amniocentéza alebo babatko odíde...
už máš nejaké detičky?
11. okt 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kazdy to berie inac, velmi mi to babatko chyba. Este dobre ze bol pri mne manzel a drzal ma za ruku, ked som sa prebrala z narkozy. Nuz v nasom veku je tam uz vacsia pravdepodobnost, ze bude problem, ale clovek to vnima tak, ze nam sa to predsa nemoze stat. A teraz nam uz zostavaju len otazky, preco? A preco prave nam? Mozno to bude lepsie, ak sa mi teraz podari otehotniet, nestracam nadej, utesujem sa tym, ze sa nam to hadam tentoraz podari.
11. okt 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj labus, prave som sa chystala do postielky, keď ma táto správa šokla,...
hrôza
11. okt 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henikav - kolko máš rokov, nemusíš odpovedať, ale keď píšeš, že v našom veku...

otehotnela si prirodzene?
11. okt 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo je toľko zlých príbehov.... v poslednom čase čo tu čítam mi naháňa strach. Každej sa dačo stalo.....
11. okt 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj enikav, to je mi líto....
ahoj zaenab....
dlho si tu nebola. držíme palčoky... :slight_smile:
henikav kolko máš rokov? ak smeim vediet. A neboj ja som mala raz mimomaternicové a tiež to bolelo a horšie bolo ,že pri mne nikto nestál moj vtedajší manžel len chcel nech sa male nenarodí -bolo to peklo na zemi a ked som došla domov rozhodnutá podat o rozvod tak ma ukecával... až som otehotnela... vela som sa naplakala ale bábo som si nechala aj som sa bála aby nebolo zasa mimo a už má 12r. a ja iného manžela . Vermi všetko bude O.K.
Děkuji :slight_smile: Doufám, že jsi v pořádku
11. okt 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam synceka 8 rocneho, to je moje slniecko. Deti su tie najdrahsie poklady. Dakujem Ti labus za podporu, je mi trosku lepsie, ked sa o tom mozem s niekym porozpravat
11. okt 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nieje zač... ja ta moooc rada budem podporovat až do času ked si budeme posielat foto naších mimi jasné.
11. okt 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok